Keresés

Részletes keresés

sixx69 Creative Commons License 2000.11.25 0 0 1602
Hali!

A pokolba fogtok kívánni, de akkor is leírom amit akarok.
A győzelemnek nagyon örülök, és remélem, hogy ezzel felszakad az a gát ami játékosaink nagy többségét megakadályozza abban, hogy normális teljesítményt nyújtson, de nehogy elkezdjünk hozsannázni, mert ennél izzadságszagúbb győzelemre emberemlékezet óta nem volt példa.
Mi is történt?

A csapat hajtott, akart, küzdött, és kevés kivételtől eltekintve mindent megtett a sikerért. A játék valóban döcögött, de ez ma nem számított, KELLETT a 3 pont. Éppen ezért nem értek egy-két dolgot.

A felállás:
Úgy tűnik, hogy Vada ha hátra kerül, akkor automatikusan söprögetőbe vált át, amit Malac hagy is - akkor miért kellett elzavarni balassát?

Úgy tűnik, hogy Turján nem képes megfogni az ellenfél legveszélyesebb játékosát (Vasas ellen kabát majd Tieber, stb), akkor miért ő fogta Keneseit?

Úgy tűnik, hogy Flick kurvára nem akar futballozni, akkor miért kell játszatni?

Úgy tűnik, hogy Frida nem találja a helyét a csapatban, nem kellene vele külön foglalkozni?

Úgy tűnik, hogy ebben a csapatban csak egy ember tudja beadni a labdát (Szabó Zsolt), akkor miért kell kispadra ültetni????????

Az értékelés:

Fekete 6 - nem volt sok dolga, egy nagy védése és egy szokásos hajmeresztő hibája marad meg emlékezetemben.

Frida 4 - nem vagyok benne biztos, hogy tisztában van a feladatával. Embert fogni 10 méterről nem lehet, 2 gólt kapni ebből viszont igen. A támadásokban ugyan részt vett, de fejetlenül előrerohanásai, és kétségbeesett hátrafutásai nagyon sok energiáját felemésztették.

Turján 5 - a szokásos kisasszonyfutball, egyszer nem lépett oda keményen az emberének, aki nem egyzer bolondot csinált belőle. Stupar reggelire megette volta ezt a Keneseit azzal, hogy az első 10 percben három-négy okosan elhelyezett belépővel jelzi: "itt én vagyok az úr!" A sárgalapos belépője után a faszi még csak el sem esett...nem értem miért nem lehet agresszívebben futballozni!!!

Vadicska 4 - nem a posztján játszott, de legalább kiderült, hogy helyezkedni abszolúte nem tud. Turjánt fogta a szögleteknél, mentései élményszámba mentek (amikor fekete elől kirúgta a labdát...) és amikor az ő hülyesége is közrejátszott az első gólban (beragadt lesen a draga), akkor persze megint mindenkinek nekiesett. Semmi értelme nem volt játszatni, de legalább a tizit kiharcolta.

Szatmári 5 - a szokásos idegbeteg stílus, rugdosott, csípett, harapott, de sok haszna nem volt. Sajnos botrányosan szar formában van, és nem hiszem, hogy valaha kilábalhat belőle. Sürgősen be kell szereznünk valakit a helyére, mert Hanák nem megoldás.

Siklósi 6 - nagyon hajtott, de rajta látszik legjobban az, amit az öregemberek a hátam mögött folyamatosan mondogatnak: lófasz az amit malac edzésnek hív. A játékosok nincsenek olyan fizikális állapotban, amit az NB1 megkívánna (pedig ez még mindig nagyon, nagyon alacsony). Az összjátékban ő volt a legjobb, passzolni tud, a gólja nagyon okos volt, de Flickkel nem érti meg magát, és ezért vagy hat alkalommal eladtuk a labdát. Ezen változtatni kell!

Flick 3 - nulla, zéró, semmi, mit írjak még? Ez a faszi vagy nem tud többet, vagy nem akar többet. Bármelyik is legyen igaz, el kell hajtani a vérbe, mert egy emberrel kevesebben vagyunk. A középpályán nem szűr, nem hajt, nem fog embert, nem fejel el labdát, nem szedi azokat össze, nem támad, meccsenként van egy jó lövése, és ennyi. Nevetséges.

Sándor Csaba 5 - sokáig sérült volt, és sajnos ez meglátszott a teljesítményén. A Győr úgy szaladt át a középpályánkon, mint kés a vajon. Szinte semmilyen ellenállást nem tudtunk középen kifejteni, és ez is tarthatatlan! Mindenesetre Csikar nagyon kell a csapatba ha nem tudunk helyére mondjuk egy Somfalvit vagy egy nagy Csabát beszerezni.

Böőr 6 - hajtott, ment, amit ígért azt betartotta. Sajna a góllövés még mindig nem jön össze, de ha átlendül ezen a holtponton, talán beindul az is. Sokszor sokat és sokáig cipelte a zsugát, és még mindíg nagyon sokat foglalkozik a bíróval.

Kerekes 4 - halovány teljesítmény, egy jó lövés, és más semmi. Többet kellene vállalnia, és hátrajönnie labdáért, mert Flick nem képes kiszolgálni, egyedül elől pedig nem sokra megy. Testi erejének kihasználásával nincs baj, sajnos a bírók nem szeretik az ilyen stílusban futballozó játékosokat.

Bajzát 5 - ugyanaz, mint Zsombi, de ő legalább szerzett egy gólt. A helyzetkihasználással nagyon hadilábon áll, és mintha önbizalomhiányban szenvedne. Ő is nagyon sokat foglalkozik a bírókkal, és ilyen idegbeteg természettel nem fogja sokra vinni.

Szabó Zsolt 7 - egy gól, egy gólpassz, a labdáinak szeme van, miért nem kezdő? Be fog ő szépen illeszkedni a csapatba, de ezt nem a kispadon való ücsörgésnek kéne betudni. Sándor Tamás és Madar Csaba óta nem volt itt olyan játékos, aki ilyen nagy biztonsággal tudott volna beívelni labdákat.

Ulveczki, Hanák - nem voltak sokat pályán.

Szóval ennyi. Szerintem sürgősen el kell küldeni Flick urat, mert balettáncosokra itt nincs szükség.
Venni kell védőt, középpályást, csatárt, és akkor meg lehet célozni ez első hat helyet. ha nem erősítünk, félek tőle, hogy a kiesés ellen kell majd küzdenünk.

Hajrá Loki!

bzsoli Creative Commons License 2000.11.25 0 0 1601
Hi ! Itt van a fülemen Zolika.
Böőr: "boldog vagyok és fáradt, a játék döcögött de a győzelem a legfontosabb ! Üdvözlet minden szurkolónak a Drukkerkocsmában !"

Csácsumi: Zsoli

bzsoli Creative Commons License 2000.11.25 0 0 1600
- BöőR:
Gustav_ Creative Commons License 2000.11.25 0 0 1599
Na, csak győztünk...
Meséljetek!!!

Gustav
Hajrá Loki!

BéKa_d Creative Commons License 2000.11.25 0 0 1598
Phűűűű!!!! Gratula!

"Bernie" igéretére rátettem egy kisebb összeget...:-) hát nem mondom, hogy az elmúlt 2 órában végig ilyen mosolygós voltam...:-)))))

Még 1x gratula.

Azért is...

Cida Creative Commons License 2000.11.25 0 0 1597
Üdv,

Hogy értitek azt, hogy a Dunaferrtől sokan el akarnak jönni? Én is hallottam már sok helyről, hogy ha lecserélik a Dunaferr menedzsmentjét, akkor ott vége a focinak, de azért ez egy kicsit erős ! Bár lehet benne valami.

Remélem ma már nyertek végre, azért egy Debrecen ne essen ki, lassan már nem marad csapat K-Magyarországon.

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.25 0 0 1596
Miért jönnének el sokan a Dunaferrtől?
Hm, pedig én úgy emlékszem Bagoly újpesti nevelés. Na mindegy. Ha tévednék, akkor bocsika.
Előzmény: BaZx (1595)
BaZx Creative Commons License 2000.11.25 0 0 1595
Bagoly Gabi nyíregyházi, mi köze lenne az UTE-hez?
A Dferr-től sokan készítik elő a távozásukat. Bagoly nyáron térne vissza, ha minden igaz és lesz rá lé.
HAJRÁ LOKI!
Mirrmurr Creative Commons License 2000.11.25 0 0 1594
Bagoly Gabit tárt karokkal várom, azt a 20 millát le lehet alkudni, akkor már csak "kevéssel" több, mint pl. Szabó Zsolt. Megérné.
Ja! Miért vágyik el a Dunaferrtől B.G.?

Hajrá, Loki!

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.25 0 0 1593
Bagoly Gabi UTE nevelés, mit keresne akkor újra a Debrecenben?
Előzmény: Lecsó. (1590)
Tócsa Creative Commons License 2000.11.25 0 0 1592
Hoppá! Elfelejtettem a színt és a méretet kikapcsolni! Bocsesz!
Tócsa Creative Commons License 2000.11.25 0 0 1591
Bzsoli!
Mivel nem leszek itt a jelzett időpontban, a kérdéseim a következők:
Sziasztok Lányok, Asszonyok!
Komáromi tevékenységét ti, hogy itélitek az elmúlt 1,5 évben?
Rendesen megkapjátok-e a béreket és egyébb pénzeteket?
Lehet-e már szakmai és milliőbeli összehasonlítást végezni Komáromi-Körstner-Bíró-Meggyesi edzők tevékenysége között?
Csapaton belül szerintetek ki fejlődött a legtöbbet és ki az, akitől többet vártatok volna?
"Pista"! Hogy tetszett a "Hajrá lilák!" ?
Remélem sokunk nevében elmondhatom, hogy köszönjük az eddigi szép szereplést és mindent bele!
Szép volt csajok!
Hajrá Loki!

Lecsó!
Köszönöm a felajánlásodat, de már vezetstr megteszi nekem ezt! Ígéretedet ne feletsd, mert lehet, hogy még rád fogok szorulni!:)))
Egyébként 3-s skizofrénia nekem ez a hétvége:
- munkahelyi "kihelyezett értekezlet" (szombat-vasárnap)
- érettségi találkozó (15 éves)
- Loki meccs
Mondd, te mit választanál? Ekkora sz.rban még nem voltam!:( Az inagy2@ az már nem frí?:)

Lecsó. Creative Commons License 2000.11.25 0 0 1590
Csípném is ha Bernie hajtana, mert Ő az egyik kedvencem Frank de Böőr és Sándor Csabi mellett.
Tuti győzelmet várok, mert az előbb fogadtam egy belvárosi étteremben a LOKI győzelmébe.

Tócsa!

Mi ez a kilengés??
Miért nem vagy a meccsen??
Azt már megszoktam, hogy a góltotóban nem fogadsz LOKI győzelemre /most sem/, de, hogy a meccsre se gyere ki??? Ha nincs aki közvetitsen akkor szívesen hívlak on-line, ha megadod a bunkofon számod.
Meg kell adni az esélyt a csapatnak és edzőknek egyaránt.

Más
Bagoly Gabi állítólag kéredzkedne haza, de magasra tartják az árát. 20 miska./annyit nem ér/

Igazolni kell a szünetben!!
Mindegy melyik országból, csak ne borsó ebola béla intézze az átigazolást.

Gara hívek figyelem!!
Celeszki marad Nyíregyen. Szponzorok vállalták át a fizetését, ami 900 rugó/hó.
Ilea is az övék lesz.

Tócsa!
Széna ügyben ha kérdésed van, vagy csak úgy: inagy@freemail.hu

Lecsó>>>HAJRÁBB LOKI!!!

Győzni kell!!!

Előzmény: bzsoli (1589)
bzsoli Creative Commons License 2000.11.25 0 0 1589
Röviden:
- Bernie hívott 22h körül , és a lelkemre kötötte fogadjak rájuk a Győr ellen mert úgy fognak pályára lépni mint a kiéhezett oroszlánok - és nyernek.
- Holnap (azaz ma) este itt lesz a fél kézicsapat, ha valakinek kérdése s egyéb észrevétele van szivesen átadom meg stb.

Csácsumi! GO Loki !

HAN Solo Creative Commons License 2000.11.25 0 0 1588
Hi!
Holnap nyerünk és kész!
Csütörtökön pedig az örökifjú Piluékat is lepofozzuk a pályáról.Én csak így tudom elképzelni a folytatást.
A szünetben aztán erősíteni kell.Malaccal vagy nélküle,de igazolgatni kellene egy-két embert.
Sajnálom Malacot,de ő nem fogja megváltani a világot nekünk.
A szünetben váltani kell!

Hajrá LOKI!!!

Tócsa Creative Commons License 2000.11.24 0 0 1587
Bocs Papi, de nem értem? Én már kedden leadtam a tippjeimet, láttam Zolcsiét is és vezerstr-ét is! Akkor a kérdésed mire vonatkozott?

Kéziben az a baj, hogy előtte pénz nélkül kell bizonyítani a csajoknak, hogy megérdemlik a támogatást. Csak az eredmények után kezd el szállingózni a lé, sajnos! Úgyhogy a bécsújhelyieket ki kell verni a kupából, nincs mese! Remélem láthatunk egy olyan hozzáállást, mint a Győr ellen!

Aha, Redondo! Most már capise!:) És én még majdnem be voltam sz.rva! Az sem rosz, hogy idegenben kezdünk! Egy kinti tisztes eredmény után itthon kellene rendezni egy "ereszdelahajamat"!:) Bár félek, hogy Prokopp hagyományos "bíróvásárlása" ott is meg fog látszani!:( Van kitől tanulni sógoréknak!

Halmosiról tegyetek le. Tényleg elég egyszer beszélnie Baluval, mi van itt! Még a környékünket is elkerüli!

Szombaton szorítsatok helyettem is a csapatért!

Hajrá Loki!

ZOLCSI Creative Commons License 2000.11.24 0 0 1586
Lokisták

Legközelebb csak kedden leszek a hálón, ezért arra kérek mindenkit, adjunk egy utolsó sanszot az edzőknek, egyes játékosoknak vezetőknek, és holnap minél többen legyünk az Oláh Gáboron, és hajtsuk bele a csapatot a győzelembe. Ez most mindennél fontosabb.

BORN IN DEBRECEN
LIVE IN DEBRECEN
DIE IN DEBRECEN

Redondo Creative Commons License 2000.11.24 0 0 1584
"de a Hypotól csak 2 fával kaptak ki bajnokin!"

Engem is félrevezetett először az internetes oldaluk: nézd meg jobban, a Hypo2 volt az, Ausztriában nincs még bajnokság.

Előzmény: Tócsa (1581)
Laci-papi Creative Commons License 2000.11.24 0 0 1583
Olvassátok el a Napló 17. oldal bal felső sarok "Hova tart a Loki?" c. beharangozóját!!!!!!

Én délután reagálok nekik a www.haon.hu oldalukon.

Laci-papi

Laci-papi Creative Commons License 2000.11.24 0 0 1582
Halmosi idejövetelét a tegnapi NS. is pedzette egy vele készített riportban, de ő több csapatot is elénk helyezett a kívánságlistáján. Igaz biztos kezdő csak itt lehetne, pedig ez nála alapfeltétel az átigazolásnál.

Tócsa
Igen ! A lányok ügyesek, lehetőségeikhez képest szuperek, de jó lenne, ha ezt nem csak mi látnánk így. (hanem a pénzt adók is).

Laci-papi
Hajrá LOKI !!!

off: vezerstr, Tócsa, ZOLCSI - hol a tipp a Góltotóból?

Tócsa Creative Commons License 2000.11.24 0 0 1581
Zolcsi, Dancsi!
Egy gyenge vezetésü klubnál, egy gyengült játékosállománnynál egy gyenge képességü edző tevékenysége jobban kibukik! Csodát nem képes tenni, plusszt nem tud kihozni a csapatból. Az ilyen edzők csak egy gazdag klub, szuper játékosállományából tudnak kihozni eredményeket. Ott esetleges hibái annyira nem ütköznek ki, mint pl. nálunk! Komjáti nem alkalmas olyan jellegü munkára, mint Gara! Ő a készből tud dolgozni!

Lecsó!
Most okosabb lettem a válaszodtól?:)

Bzsoli!
Ne szívd a vérem! Van nekem elég bajom! Ha nem lennének a csajok, már rég depresszióba estem volna. Ők tartják bennem a lelket!
Tényleg! Ez a bécsújhelyi csapat lehet, hogy szerepelt a kívánság listán, de a Hypotól csak 2 fával kaptak ki bajnokin! Ezek után most hova soroljam "sógorékat"? Gyenge - erős ellenfél?

BaZx!
Szóval ismét port hintettek a szemünkbe! Semmi önkritika, semmi bocsánatkérés?! Szép! A végén még mi leszünk a hibásak a gyalázatos szereplésért! Győri sokat tudna segíteni a csapapton: anno a súlyemelőknek ő szállította a "vízhajtókat"! Most is el kellene egy kis "anyag"!:) Csak a régi kapcsolatatait kell felfrissíteni!:))) Ok, rossz vicc volt, de mivel a szakmai munkától és az esetleges igazolásoktól nem sokat várok, sok alternatíva nem áll rendelkezésünkre!

Hajrá Loki!

BaZx Creative Commons License 2000.11.23 0 0 1580
Ahogy tudom nem ígértek semmit, csak annyit, hogy a meccs elején még nem lesz anyázás. Ha nem lesz eredmény semmiféle garanciát nem vállaltak. Szó volt arról, hogy a nyugati oldalon ülők sok esetben durvábbak a csapattal, mint a B közép, sőt miattuk több büntetés volt már. Aztán szó volt még stadionról, csapaterősítésről, koncepcióról, fejlődésről, 100 éves jubileumról, edzőről, fegyelmi tárgyalásokról.
Nagy a félelem az akarás görcsössé válásától, de ezt már írta ma valaki. Ennyi.
HAJRÁ LOKI!
Előzmény: Zolika_d (1578)
bzsoli Creative Commons License 2000.11.23 0 0 1579
OFF:
Tócsa !
Több mint 242 és 1/2 óra telt el, szólj már hozzá ismét !!! (Vadkakasok)
Zolika_d Creative Commons License 2000.11.23 0 0 1578
""Makrai Balázska egyeztetett a vezérszurkolókkal. Hiába no, most ebben a helyzetben ez a legfontosabb. ""

Azért azt jó lenne tudni, hogy a vezérszurkolók miket ígértek meg a nevünkben...

Zolika
Hajrá Loki!

Előzmény: ZOLCSI (1558)
DZsen_d Creative Commons License 2000.11.23 0 0 1576
BaZx!
Amit mondasz, az logikus, de nekem a hétközi fordulóval van gondom...
DZsen
Hajrá Loki!
Előzmény: BaZx (1568)
Lecsó. Creative Commons License 2000.11.23 0 0 1575
Tócsa

Nem vagy te olyan rossz gondolatolvasó :-))

Lecsó>>>HAJRÁBB LOKI!!!

Előzmény: Tócsa (1561)
BaZx Creative Commons License 2000.11.23 0 0 1574
delta09!
Persze, hogy nem baj, sőt... Ha el tudsz szakadni bokros teendőidből. De egyet kikötök! Nem megyek ki érted a cérnagyárhoz!
HAJRÁ LOKI!
VDTN Creative Commons License 2000.11.23 0 0 1573
Megveritek hétvégén a Győrt, kiegyenesedtek és elfelejtitek ezt az egész rémálmot.
Fehérvárról szorítunk Nektek.
Hajrá Vidék!
ZOLCSI Creative Commons License 2000.11.23 0 0 1572
delta09

Valóban vannak olyanok akik "izomból" gyűlölölik Komjátit, (pl.: a Guriga lerugása, pesti kötődés stb), de a többség ezekkel a dolgokkal nem foglalkozna, ha lennének eredmények. Nem mondom hibázik rendesen, de szerintem a legnagyobb baj vele, hogy sodródik az események után, és jó ideje azt veszem rajta észre, hogy kapkod és bizonytalan. Ennek ellenére a Daniella által megjelölt 70 százalékot túlzónak tartom, már amannyire lehet számszerűsíteni a felelősséget egy ilyen szituációban.

A mostani kudarcokért én a vezetőséget teszem felelőssé, amiért hagyták a klubtól elmenni a legjobb játékosainkat, lefejezték az utánpótlásvonalat, szarul gazdálkodnak kirúgták Garát, Zolnayt, Herczeget, tomes Janit stb. stb. De honnan is értenének hozzá, mikor sem Győri sem Makray nem jogász vagy közgazdász, és még ráadásul komoly labdarúgó múlttal sem rendelkeznek.

Garáról: Gara eddig mindenhol bizonyított lásd: DVSC-ZTE-DVSC-Nyírség. Tette ezt úgy, hogy a körülmények - hogy is mondjam - egyik helyen sem a legrózsásabbak voltak, és a vezetők sem igen azt nézték, hogy mivel tudnának a keze alá dolgozni. Hogy hol tartanánk ha Ő itt lenne?? Nehéz a kérdésre válaszolni, de ha a tavalyi csapatot egyben tartották volna, és az Ő általa összeírt listát idehozták volna, akkor nem az utolsó helyen lennénk az biztos.

ezekiel Creative Commons License 2000.11.23 0 0 1571
Nem értem miért problémáztok a Loki szereplésén. Egyszerű a képlet: a jó öreg Gracsovot le kell igazolni, aztán felültök a lelátóra, és számolgatjátok a góljait. (az meg tuti siker, ha a Komjáti lesz a középhátvád, a Farkas meg a jobbfutó) Hol itt a probléma?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!