Keresés

Részletes keresés

Tócsa Creative Commons License 2000.09.23 0 0 881
Vége! Maradt az 1:0!???
Most nem írok semmit, mert felbosszantanám magam!

Hajrá Loki!
BUX

Tócsa Creative Commons License 2000.09.23 0 0 880
Sajnos nekem kell beírnom a rossz hírt:
Pécs - Loki 1:0 a félidőben!
Nem igaz, hogy előről kell kezdeni mindent!:(

Hajrá Loki!
BUX

Tócsa Creative Commons License 2000.09.22 0 0 879
Nem akarok negatív hullámokat sugározni (in memoriam vezerstr), de kicsit féltem a csapatot a Pécstől. Új edző, egy harcos 1:0 a Hungária krt-on, most játszik először hazai környezetben az új edzővel. Sok-sok bizonyítási lehetőség a pécsi focistáknak az edző és a szurkolók előtt. Ha nem a dönciért megyünk, lehet keresni valónk! Nem szabad lebecsülni a pécsieket, de odafigyeléssel, fegyelmezett játékkal el lehet hozni a 3 pontot. Remélem Sándor Csabi ismét kezdő lesz. Szíve, esze és motorja lesz a csapatnak!

Hajrá Loki!

Laci-papi Creative Commons License 2000.09.22 0 0 878
Bocs az offért.

Lecsó és Té "urak" tippelni !!!!, mert lemaradnak a debreceniek.

A csapat csodálatos volt az Újpest ellen. És valóban csapat volt. Segítették egymást. Flick valóban nem hiányzott.
Szünetben beszélgettem Győrivel. Flicket "nem hiányoltam" illetve az itt létét kérdőjeleztem meg és az MTK elleni "viselkedését".
Az újságban megjelenteket ezzel egészítette ki:
Flick az MTK meccs kezdete előtt egy órával kapott egy telefont hazulról, hogy a családjában valami tragédia történt. Sajnos senkinek nem szólt. (Komjáti utólag azt mondta, hogy ha tudja a dolgot nem állítja be, hanem egyből hazairányítják). A meccs után mondta el a dolgokat és kérte, hogy rövid időre engedjék haza. Ezzel magyarázta, hogy nem tudott odafigyelni, összpontosítani. Győri szerint tavaszra be fog illeszkedni teljesen a csapatba és szintén szerinte meghatározója lesz a játékunknak. Jörgről az a vélemény, hogy kiváló kiegészítő ember, de nem több.

Laci-papi

robi25 Creative Commons License 2000.09.22 0 0 877
nekünk már csak a múlt maradt....
Előzmény: Tócsa (876)
Tócsa Creative Commons License 2000.09.22 0 0 876
Igen, valóban volt anno egy ilyen meccsünk a Pécsiekkel. Sajnos pont a kapuskiállítás miatt vesztettük el a meccset. De ez már a múlt. A jelent most új pennával írjuk!

Hajrá Loki!

robi25 Creative Commons License 2000.09.22 0 0 874
Emlékszem egy talán pécsi meccsetekre, mikor a végén egy mezőnyjátékosotok állt be a kapuba. Tényleg volt ilyen, vagy keverlek titeket valakivel?
Előzmény: Tócsa (868)
sixx69 Creative Commons License 2000.09.22 0 0 872
Te egy nagyon egyszeru ember vagy, lila baratom.
Előzmény: .Kertlay Z. (870)
bzsoli Creative Commons License 2000.09.21 0 0 871
Elolvasgatva a dolgokat elgondolkoztam, és összahasonlítottam a két csatárunkat:

Bajzát - 9/4 gól. 5,00 és 7-szer lecserélve.
Kerekes- 9/8 gól. 5,88 és 2-szer lecserélve.

Csá.

Ja, szombaton a Hódosban kézilabda torna 2. forduló. Belépés ingyenes. 10.00: DVSC-Békéscsaba és 17.00: DVSC-Vác
12.30-kor a Fontanában magyar-román vál.meccs, szakkommentátor a kézicsapat. Hali.

.Kertlay Z. Creative Commons License 2000.09.21 0 0 870
Mi van koldus keleti tahok!
Minek orultok?
Annak, hogy egyszer az eletben kijott a lepes?
Jelentektelen es gusztustalan fattyuk vagytok!

Hajra Ujpest!
Zozo

sixx69 Creative Commons License 2000.09.21 0 0 869
Hali!

Nos, a kovetkezo infok vannak a mai naprol:

-A sracok nagyon orulnek a gyozelemnek, es a kozonseg tamogatasanak is, koszonnek mindent.

- Ha valakiben volt barminemu ketseg is afelol, hogy korsos eltalalta-e Robit, vagy sem, megnyugtathato: lattam a stoplinyomokat!

- Flicket nem tudjak hovatenni ok sem, de mindenesetre furcsalljak ezt a csaladi ugy problemat, allitolag egy szot sem szolt rola a meccset megelozoen. Nem o a legnepszerubb jatekos a csapatban...De hat Borso Bela meg mindig nagy ur errefele.

- Jorg megserult - vagy a meccsen, vagy az edzesen - igy a mester kenytelen lesz Horvath Pistat jaccatni cserekent...

- Kovacs Norbi gyogyul, de nem valoszinu, hogy tavasz elott edzesbe all. Komolyabb terhelesre csak kesobb kerulhet sor - sajnos.

- Balassarol mindenkinek jo a velemenye, es ugyanazt mondtak, amit en is: ha soprogetovel jatszanak, nagyon jo lenne! Alexics mellett ot tartjak a legbiztosabb vedonek, nem kellene elengedni!

Ennyi. A kovetkezo negy meccsen: Pecs, N.Kanizsa, Vidi, Zete, 12 pontot meg lehet szerezni, es akkor ott a masodik hely!!!

Tócsa Creative Commons License 2000.09.21 0 0 868
Most mit mondjak erre? Kishitü volt és megleckéztettük!:) Most már persze, hogy ránk tippel, okulva előző hibájából!:))))
Előzmény: rosbi (867)
rosbi Creative Commons License 2000.09.21 0 0 867
Azért ne felejtsd el neki, hogy a tegnapi meccsetekre 1:1-et tippelt!
Előzmény: Tócsa (866)
Tócsa Creative Commons License 2000.09.21 0 0 866
Csak így tovább Robi! :))
robi25 Creative Commons License 2000.09.21 0 0 865
Azt tippeltem a goltotóba, hogy nyertek Pécsen, és nem szeretnék veszteni. A Videoton elleni győzelmeteket is eltaláltam...
Előzmény: Tócsa (864)
Tócsa Creative Commons License 2000.09.21 0 0 864
Igazad van, Champ!
Ez a győzelem valóban nem a vonal szisztéma diadala, hanem a bátor támadójátéké! Olyan Garás időket emlékeztető focié! Hozhatnak ide akár milyen puccos sztárt, az „öreg” még mindig bizonyít, ha lehetőséget kap! Igaz a gyorsasága nem a régi, de a szíve… igazi Loki-szív!!!!!
Ezt a nagyszerű eredményt szinten tartani, csak egy pécsi győzelemmel lehet! Az idejét sem tudom, mikor győztünk ott! A sorstól újabb sanszot kaptunk az által, hogy a Pécsnek nem megy igazán. Remélem, nem döntetlenért utazunk Pécsre, Komjáti mester! (Remélem vmelyik bennfentes „csak olvasó” átadja neki!)

Hajrá Loki!
BUX

champion Creative Commons License 2000.09.21 0 0 863
Jó napot!

A lilák elintézve. Nem a vonalvédekezés hozott eredményt, hanem az, hogy a két szárnyon négy játékos és belül Sándor lendülete szinte a gólvonalig préselte előre a labdát. Ez a példa azt mutatta, hogy Sándor helyet követel magának, Flick-nek nehéz visszaverekedni magát. Érdekel, hogy mi van a coach fejében: vajon szisztémának gondolja-e, amit szerdán hozott a csapat (belül négy emberből három kötötten, egy kötetlenül játszik, a két szél fel-alá zakatol), vagy csak kijött a lépés?
Szorítsunk Zsombornak! Ha leáll, akkor kiderül, hogy nincs több csatárunk. S valóban: hol az a Horváth? Hol a kölykök?

Hajrá Loki!

robi25 Creative Commons License 2000.09.21 0 0 862
Gratula!!!
Kezd müködni a sokat "dicsért" vonalvédekezés?
Előzmény: Tócsa (858)
ZOLCSI Creative Commons License 2000.09.21 0 0 861
Ez az! Erről írogattam! A Dózsa a gólhelyzetig sem jutott el.
De nem szabad arról sem megfeledkezni, hogy az élet nem áll meg. Ez a győzelem szart sem ér, ha nem szerzünk a következő három körben(Kanizsa Pécs idegenben, Vidi idehaza) 7 vagy 9 pontot. Ha a kilenc meg lesz, akkor még a csoport második helye is elérhető.

Tócsa Creative Commons License 2000.09.21 0 0 860
HIDEG VAN, DE NEM FÁZUNK, MERT SÁNDOR CSABI A CSÁSZÁRUNK! HAJRÁ LOKI!
Tócsa Creative Commons License 2000.09.21 0 0 859
Nincs mit! ... Mit is? :)))))))
Előzmény: rosbi (855)
Tócsa Creative Commons License 2000.09.21 0 0 858
Köszönöm a többiek nevében, aki őszintén gratuláltak nekünk!
Viszont „sokszínű” nevű amice! A Rotot igencsak nem helyénvaló használnod, mert a 3 E-ből az Erkölcs sérül ilyenkor. Nemzeti színben tetszelegni, amikor csak egy kiesés ellen küzdő klub szimpla szimpatizánsa vagy. Ez nálam diszharmónia! A parasztozás meg igen érdekes olyantól, aki legalizálva van erre a címre Tídzsé által! Egyébként én is gratulálok nektek, végre sikerült leelőznetek a Katicabogarat pontszámban!:) Gondolom az NS-t óvatosan nyitod ki!:)

Hajrá Loki!
BUX

Előzmény: A Rot a Weiss és a Grün (852)
Mirrmurr Creative Commons License 2000.09.21 0 0 857
Zsombi vezeti a góllövolistát a B csoportban, kilenc találattal. Még a végén megkoronázhatjuk:-) Azonban felvetodik a kérdés, hogy ha o nem, akkor ki lövi a gólokat. Bocsi, de Bajzát nem megoldás.
Egyébként mi a helyzet az ígéretesnek mondott Horváth Istvánnal?

Hajrá, Loki!

vezerstr Creative Commons License 2000.09.21 0 0 856
Szép volt fiúk !!!
A hangulat fantasztikus volt, a srácok küzdöttek, s meg is lett az eredménye. A kiállítás mintha minket zarvart volna jobban, kár érte. De megtört az átok, s ez a lényeg. Ja, és köszi Vidi!
rosbi Creative Commons License 2000.09.20 0 0 855
Ez az, fiúk!!!!
Az első félidő csodálatos volt, a másodikbn meg legalább tarttátok az eredményt. Így tovább!

rosbi

P.S.: Tócsa, vezerstr, ZOLCSI: köszi mindent!!!!

sixx69 Creative Commons License 2000.09.20 0 0 854
RWG, huzz el innen az NB2 szelen tantorgo zoldmezes edes anyukadba.
Előzmény: A Rot a Weiss és a Grün (852)
csiszi Creative Commons License 2000.09.20 0 0 853
Sziasztok!

Örülök, hogy visszavágtatok az UTE-nak! Remélem jó sok nézo volt kint, megérdemelték az eredményt. Gratulálok. HAJRÁ MALAC!
Üdv.: Csiszi

Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.20 0 0 851
Gratulálok!
Tócsa Creative Commons License 2000.09.20 0 0 850
Bingó! Girappáá! és tsai!:)))
Nagyon megkiméltük az ÚFC-t, de levertük őket, mint vak a poharat!:))))
A mumus átkot ki lehet tenni a 13. irattárba!
DVSC - ÚFC 2:0 !!!!!!
G: Kerekes, SÁNDOR CSABI!!!!!!!

Hajrá Loki!
BUX

champion Creative Commons License 2000.09.20 0 0 849
Jó napot!

Ne kiáltsuk világverőnek a coach-ot, azonban legyünk méltányosak vele! Az első és második forduló után húzott egyet a védelemben, s a húzás legalábbis megakadályozta a katasztrófa bekövetkeztét. Előnytelen összetételű játkosgárdával dolgozik. Nincs abban a helyzetben, hogy egyszerre variáljon mondjuk Szatmári és Flick posztján, Kerekesen kívül nincs motivált, biztos mozgású csatára. Sok rapszódikus pali, akik zömmel a pálya tengelyében szeretnek mocorogni, egyre kevésbé játszanak lendületből előre. Ráadásul attól tartok, hogy pénzügyi megfontolásokból kiindulva az rt. vezetői azt sugdossák a fülébe, hogy elég a dagonya, nem kell előre igyekezni. Nihill helyett javaslom: próbálgassa a kölyköket!

Hajrá Loki!

Előzmény: Té (848)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!