Keresés

Részletes keresés

rosbi Creative Commons License 2001.01.06 0 0 2011
Siki mindig normálisan nyilatkozik, ezt a körülöttem ülő nem Debrecen-drukkerek is elismerték. De hát nem csoda: bölcsész :-))
Lehet, hogy sokat jelentett volna neki, ha most sikerül az átigazolás, de én azért örülök, hogy marad.
Előzmény: Attilio (2010)
Attilio Creative Commons License 2001.01.06 0 0 2010
Idézet:
"
A teremlabdarúgó-bajnokság első döntőse a Debrecen, miután a Loki a január 6-i játéknapon győztes lett csoportjában. A debreceniek egyik vezére a korábbi teremválogatott Siklósi Csaba volt.

- Gratulálok a győzelemhez!
- Örülök, hogy így alakult. Mindenki győzni akart, szerencsére nekünk sikerült.
- A torna első gólja a Te nevedhez fűződik. Hogy emlékszel erre a találatra?
- Egy baloldali támadás után középre jött a labda, nekem pedig nem volt nehéz dolgom: közelről a hálóba gurítottam.
- Melyik volt a legnehezebb meccsetek?
- Bármily meglepő, a legelső, mert kispályán a BKV volt az erősebb. Az ő legyőzésük nagyobb fegyvertény volt, mint mondjuk az, hogy megvertük a Nyírséget, s ez a siker a későbbi találkozókon is biztos támaszt jelentett nekünk.
- Ha már a Nyírséget említetted: milyen volt belülről az ellenük játszott meccs?
- Akárhol találkozunk, mindig parázs meccseket játszunk, így volt ez most is. Sok volt a durvaság, a kemény játék, ennél azért szebb a kispályás játék.
- Te tagja voltál a teremlabdarúgó-válogatottnak. Mennyiben más a műfű, mint a teremfoci?
- Sok mindenben különbözik, de otthonosan mozogtam itt is. A legfontosabb feladatom az volt, hogy higgadt maradjak, és ez szerintem sikerült is.
- Hogy ünnepeltek. Itt, a csarnokban alkoholmentes sört kínáltak, aminek nem volt túl nagy sikere?
- Az az igazság, azt én se kultiválom. Hazamegyünk Debrecenben, és ott tartunk egy csendes ünneplést.

Pokrovenszki Gergely"

Matyi.sk2 Creative Commons License 2001.01.06 0 0 2009
Gratulálok a döntőbe jutásotokhoz !!
Remélem találkozunk :-)

Üdv.
Hajrá Dunaferr,Hajrá Vidék !!

Előzmény: Tócsa (1996)
Zolika. Creative Commons License 2001.01.06 0 0 2008
SZÉP VOLT CSAJOK!!
BRAVÓ!!!!!

Zolika
Hajrá Loki!!!

Előzmény: Redondo (2007)
Redondo Creative Commons License 2001.01.06 0 0 2007
20-25 a vége, a LOKInak! :-)
Előzmény: Zolika. (2005)
rosbi Creative Commons License 2001.01.06 0 0 2006
Szép volt, srácok!
Már bánom, hogy nem mentem...
És végre Szacsa is jól játszott! Ez az!
Csak így tovább! (Lehet, hogy tényleg Komjáthit kell csak távol tartani a fiúktól?)
Zolika. Creative Commons License 2001.01.06 0 0 2005
A qrva életbe!:-(( Nem baj csajok, még van idő!!

és még Robival is kib@sztam...

Zolika. Creative Commons License 2001.01.06 0 0 2004
Figyelem!

A következő hozzászólást hagyjuk meg robi25-nek!
Ennyi öröme csak legyen!:-))

Robi, ha nem sietsz, nem lesz meg az újabb skalp!

Zolika
Hajrá Loki!

Redondo Creative Commons License 2001.01.06 0 0 2003
Félidőben 12-8 az osztrákoknak. :-(
Előzmény: Zolika. (2002)
Zolika. Creative Commons License 2001.01.06 0 0 2002
SZÉP VOLT FIÚK!!!

Nem tudom hogy vagytok vele, de én nagyon jól éreztem magam. Főleg a BKV-Nyír1 meccs(8-1)! Az nagyon teccett!:-)))

Ja, míg el nem felejtem! Informátoraim jelentették, hogy ismét szerepeltem a TV-ben(a labdát dobtam vissza...). Köszönöm!
A másik. Amikor megsajnáltuk a tíreket, és már nekik szurkoltunk, Faragó Ricsi beszólt, hogy "na, megjött a nyíregyháziak hangja":-)))

HAJRÁ CSAJOK!!!!

Ha vki tud vmit ÍRJON!!

Zolika
Hajrá Loki!

sixx69 Creative Commons License 2001.01.06 0 0 2001
Hali!

Nos, ugyan cs ak a TV-ben, de cegigkovettem kis csapatunk meccseit, es mint minden esetben, en leszek az ordog ugyvedje.
1, Fekete a kapujara meno lovesek 80%-at bekapta, ez eleg halovany.
2, A nacceru mesterunk altal oly sokszor szidott Benji nagyon jol kente, ez jo jel, de Hanak vagy Turjan olyan volt a kispalyan mint az a bizonyos majom a koszorukovon: mulatsagos latvany, de igazi haszna nincs.
3, Bajzatot ki kellett volna allitani, mert amokot futott mind a harom meccsen, Vada a tirpakok ellen detto, de ez valahol megbocsathato ugye..:)
4, Zolika, Szacsa, Siklo hozta magat, veluk nem volt gond - a legmeglepobb Szacsa teljesitmenye volt.
5, Flick hala istennek nem nagyon jatszott, nem is baj, de Schmidt nagyon kellemes meglepetes volt.
6, Az uj roman gyerek miert nem jatszott? Malac nelkul nem mertek beallitani?

na ennyi. Anyazast maganban...

mash Creative Commons License 2001.01.06 0 0 2000
majd 2000-ben megtudod!
Előzmény: Redondo (1999)
Redondo Creative Commons License 2001.01.06 0 0 1999
Hát a meccs végén én is tudni fogom, közben lettem volna kíváncsi.... Azért kösz! :-)
Előzmény: Tócsa (1998)
Tócsa Creative Commons License 2001.01.06 0 0 1998
A DVSC.hu/Valdor-on a meccs végén beírják az eredményt!
Előzmény: Redondo (1997)
Redondo Creative Commons License 2001.01.06 0 0 1997
"Nem sokára a csajok is kezdenek!"

Lehet vhol követni a meccset? (net, rádió, TV???)
Köszi!

Előzmény: Tócsa (1996)
Tócsa Creative Commons License 2001.01.06 0 0 1996
Íme mire képes egy csapat, ha lelkes közönsége motiválja őket, a kártékony edző meg távolban van!

1.DVSC
2.Csepel
3.BKV Előre
4.Nyírség Spartacus

Szép volt fiúk!
Nem sokára a csajok is kezdenek!

Hajrá Loki!

Tócsa Creative Commons License 2001.01.06 0 0 1995
OK, Zolika!
Rádumáltál!
Na mit szólsz? A Kandúr rendesen bekapta a csalit a honlapon!:)))) Látod, ilyen értelmes emberek is vannak közöttünk, Fecóról már nem is beszélve! :(

A csajoknak is:

HAJRÁ LOKI!

Előzmény: Zolika. (1994)
Zolika. Creative Commons License 2001.01.05 0 0 1994
Hagyjatok már a Szolnokkal!
Eleget fogok idegeskedni, ha mindketten továbbjutunk!:-)) Majd a döntőben! - nektek úgy nem jó?!

Zolika
Hajrá Loki!

Előzmény: Tócsa (1993)
Tócsa Creative Commons License 2001.01.05 0 0 1993
Droli!

Istenuccse, nem bánom! Játszuk az elődöntőt a Szolnokkal, döntőben pedig a bányásszal!

Most viszont a teremfocira koncentrálok, nagyon kiváncsian várom, mit produkálnak a fiúk!

Hajrá Loki!

Előzmény: Törölt nick (1992)
Tócsa Creative Commons License 2001.01.04 0 0 1991
Mirrmurr!
A világ legbátrabb edzője a miénk! Ő kezdeti el legkésőbb az alapozást! Mert nem áll a csapata kiesőhelyen, mert itthon csak a szívecsücske csapatától kaptunk ki kétszer is és ez elbizakodottságra okot ad, mert állóképességekben a csúcson járunk (nem kapunk vereségekhez vezető gólokat a mérkőzések végefelé), mert taktikailag összeállt már a csapat, nem produkál vereségsorozatokat, mert a védelem is összeállt a szupergondolatokhoz, nem vagyunk a kapott gólok terén az élbolyban!
Szóval super itt minden, nem is tudom miért nem csak február 20-án kezdjük el a munkát!
Előzmény: Mirrmurr (1990)
Mirrmurr Creative Commons License 2001.01.04 0 0 1990
Aszongya a mester: "Éppen a hazai pálya elonye miatt nem tartok a mérkozéstol -fejtegette Komjáti András, a DVSC vezetoedzoje. -Lehetett volna jobb is a sorsolás, ám mivel a Nagyerdoben jószerével mindenki ellen gyozelmi esélyünk van, nem búslakodom a párosítás miatt."
Önbizalom, az van, de úgy emlékszem, nem épp az Újpest ellen szoktuk legnagyobb győzelmeinket aratni. Mindegy, bizakodjunk!

Hajrá, Loki!

Tócsa Creative Commons License 2001.01.03 0 0 1989
Gusti!
Nagy voltál! Gratula!:)

BaZx!
Remélem nem vetted a szívedre! Csak cukkolni akartalak! Érdekes volt a "szólótok" fent!:))
Abban viszont egyetértünk, hogy nincs itt semmi baj, nem kell kapkodni azzal az alapozással meg a sok gyakorlással!
De ha egyszer is meglátom, hogy a hentesboltszökevény csak egy picit is az alapozás rövid időtartamára fog hivatkozik, naponta fogok egy "Tés" megnyílvánulást elengedni!

DZsen!
Isteni a logikád! Túljutunk az ÚFC-én megkapjuk a BKV-SZOLNOK győztesét és készülhetünk a döntőre való utazásra!:)))

Hajrá Loki!

DZsen_d Creative Commons License 2001.01.03 0 0 1988
Kiszámoltam...!
Megnyerjük a kupát. mert:
A legjobb 32 között 6-0-ra nyertünk.
A legjobb 16 között 5-0-ra nyertünk.
A legjobb 8 között 4-0-ra nyerünk.
A legjobb 4 között 3-0-ra nyerünk.
A d ö n t ő b e n 2-0-ra nyerünk.
Szép, nem?
DZsen
Hajrá Loki!
DZsen_d Creative Commons License 2001.01.03 0 0 1987
Gustav!
Nagy-nagy igazság!
DZsen
Legyőzzük a lilákat!
Hajrá Loki!
Előzmény: Gustav_ (1976)
DZsen_d Creative Commons License 2001.01.03 0 0 1986
Gustav!
Nagy-nagy igazság!
DZsen
Hajrá Loki!
Előzmény: Gustav_ (1976)
Szpenszer Creative Commons License 2001.01.03 0 0 1985
Semmi gond a déli oldallal, több haver nézi onnan a meccset!

HAJRÁ LOKI!
Üdv.: Spencer - SZ.U.D.

Előzmény: Törölt nick (1980)
robi25 Creative Commons License 2001.01.03 0 0 1984
:-))))
Előzmény: vezerstr (1983)
vezerstr Creative Commons License 2001.01.03 0 0 1983
Természetesen a debreceni eredményre gondoltam.
Előzmény: vezerstr (1982)
vezerstr Creative Commons License 2001.01.03 0 0 1982
A Magyar Kupában márc. 28-án itthon játszunk az Újpesttel. Hát, az őszi eredménnyel azt hiszem mindenki kiegyezne.
A további párok: Lombard-Mtk, Vasas-Videoton, BKV-Szolnok.
ZOLCSI Creative Commons License 2001.01.03 0 0 1981
szpenszi

1. Én senkinek a telefonját nem hallgatom le. Egymástól független emberektől hallottam. Közülük az egyik DK tag, nickjét felfednem, - még ha az ellenfél szurkolója - etikátlan lenne részemről.
2. Lehet én néztem el, nem keresgélek lentebb, hiszek neked.
3. Nem vagyok Veterán, de azért 1977 óta voltam egy egy-két Loki meccsen, Azt irtad tiszteled azokat akik évtizedek óta kitartanak a csapat mellett az NB II, a kék-sárga parádé stb. ellenére. Kicsit furcsán mutattad ki, de spongyát rá.
4. Nem néztem, és nem nézem le a túrátokat, csak azt kérdeztem meg hogy a meccsjegyeket pl. ti veszitek, a DVSC, vagy egy szponzor, vagy bárki. Ja és még azt is írtam - és ezt most is vállalom - hogy a focicsapatnál jobban szorít a cipő, mint a jól teljesítő kézislányoknál.

4+1. Az 1974-es hozzászólásoddal egyetértek.

Előzmény: szpenszi (1977)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!