Keresés

Részletes keresés

W.Szvetozar Creative Commons License 2019.03.14 0 0 20591

nem tudom, nem szoktam innen rendelni, de csodálkoznék :)

Előzmény: gero19992 (20590)
gero19992 Creative Commons License 2019.03.14 0 0 20590

Köszi. :) Meg volt a baj. A jelszó kicsit hosszú volt. :)

 

Illetve még annyi, hogy van olyan lehetőség fizetésnél, hogy Check/Money Order. Az a KP-t jelentheti?

Előzmény: W.Szvetozar (20588)
Hulk24 Creative Commons License 2019.03.14 0 0 20589

Sziasztok! Köszönöm! 

W.Szvetozar Creative Commons License 2019.03.14 0 0 20588

csak a csillaggal jelölt mezőket kell kitölteni.

 

 

Előzmény: gero19992 (20587)
gero19992 Creative Commons License 2019.03.14 0 0 20587

Jó reggelt Mindenkinek!

 

A minap hacico.de oldara próbáltam regisztrálni, hát kevesebb sikerrel. 

Elképzelhető, hogy ott egy személyigazolvány számot vagy hasonlót kellene megadni?

Egyenlőre hagytam az egészet míg ki nem bogarászom.

A válaszokat, segítséget előre is köszönöm. :)

W.Szvetozar Creative Commons License 2019.03.12 0 0 20586

kb. ugyanaz lehet, 400 forint volt talán

Előzmény: W_B (20585)
W_B Creative Commons License 2019.03.12 0 0 20585

Amikor a Cigar Towerben a szivarok mellé kértem egy doboz gyufát, akkor is ilyesmit adtak....550 Ft-ért. :-/

Előzmény: W.Szvetozar (20583)
Garlandios Creative Commons License 2019.03.12 0 0 20584

Srácok van olyan, aki a megadná a kubai szivaros belépőkódjait? Csak annak teljesítik az eladást, aki a GDPR rendelet előtt regisztrált... :-(

W.Szvetozar Creative Commons License 2019.03.08 0 0 20583

ezt találtam ma Auchanban.

 

W.Szvetozar Creative Commons License 2019.03.04 0 0 20582

csinálsz a hacicón egy x eurós próbavásárlást és kiderül...

Előzmény: Hulk24 (20575)
tata19 Creative Commons License 2019.03.04 0 0 20581

Én is ezt a választ várom már napok óta, de ebben nemigen fogunk itt segítséget kapni.

 

Nincs véletlenül egy trafikos ismerősöd? Mert nekik van katalógusuk,amiből rendelni szoktak és ha ismerősöd, akkor esetleg kiválaszthatod és ő meg tudja rendelni neked ami kell. Persze nem olyan nagy a választék, mintha egy külföldi oldalról rendelnéd, de biztos találnál magadnak valamit.

Régebben itt a neten találtam egy olyan katalógust, amit a dohányboltok használnak és láttam benne jó dolgokat. Keress rá a google-ban és nézz bele.

Előzmény: Hulk24 (20575)
W.Szvetozar Creative Commons License 2019.03.04 0 0 20580

sajnos a posta részéről ezt is lehetett várni. legalább hamar válaszoltak. reméljük a feladó elküldi mégegyszer, akkor lesz érdekes, ha az is hiányosan érkezik.

Előzmény: cuaba (20579)
cuaba Creative Commons License 2019.03.03 0 0 20579

Jó estét mindenkinek,

Megjött a postától a válasz. Természetesen negatív. Leírták, hogy amikor átvették akkor már kevesebb volt a súly, tehát nem náluk lopták el. Nem értem akkor miért vették át a DHL-től?

Cserébe azt írták, hogy mellékelnek egy angol nyelvű levelet ezzel reklamáljak a feladónál. Nézegettem a borítékot természetesen nincs angol levél. :-( Felhívtam őket, végre elkérték a email címem és pótolták.

Amúgy már előtte reklamáltam a feladónál. Visszaírtak, hogy várjak egy kicsit, vizsgálják az esetet.

Hát itt tartok. Üdv.

Előzmény: Szancseez (20572)
W.Szvetozar Creative Commons License 2019.03.02 0 0 20578

Best Cigar Buys of The Year:

 

93 pont: Charter Oak CT Shade Rotschild (5 usd), JFR Lunatic Short Robusto Habano (5,98 usd), Last Call by AJ Fernandez Chiquitas (4,50 usd), Punch After Dinner (5,89 usd)

 

92 pont: Gilberto Oliva Reserva Blanc 5.75x43 (5,75 usd)

 

91 pont: La Aurora 1903 Cameroon Churchill (6 usd), Project 805 Petite Corona (4,99 us)

 

90 pont: Gilberto Oliva Reserva 5x50 (5,80 usd), Last Call by AJ Fernandez Pequenas (6 usd)

 

stb...

W.Szvetozar Creative Commons License 2019.03.02 0 0 20577

Cigar Aficionado vakteszt alapján:

 

Top Cigars of 2018:

 

Csak a top 10-et másolom be.

 

1. E.P. Carrillo Encore Majestic

2. My Father La Opulencia Toro

3. The Wise Man Maduro Robusto

4. Padrón Family Reserve No. 44 (Natural)

5. H. Upmann Sir Winston

6. Arturo Fuente Hemingway Work of Art

7. JFR Lunatic Short Robusto Habano

8. Oliva Serie V Melanio Churchill

9. Alec Bradley Black Market Esteli Torpedo

10. Montecristo Nicaragua Series Robusto

 

Zuzo29 Creative Commons License 2019.02.25 0 0 20576

Szia!

 

Már sajnos elvitték, de lehet még lesz az évben. Érdekel?

Előzmény: Colos79 (20574)
Hulk24 Creative Commons License 2019.02.24 0 0 20575

Kedves Fórumozók!

Tudna valaki javasolni webshopot, ahonnan szivart rendelhetnék(főleg EU)? Hacico működik még? 

Köszönöm 

Colos79 Creative Commons License 2019.02.22 0 0 20574

Szia. Eladóak még a szivarok?

Előzmény: Zuzo29 (20556)
Szancseez Creative Commons License 2019.02.19 0 0 20573

Ez nem jellemző, a webáruházat nem éri kár, maximum egy kicsit több meló van a magyar vásárlókkal.

Amúgy annak idején megkérdeztem a Postát, hogy indul-e a konkrét esetben rendősrégi nyomozás, tekintettel arra, hogy a kárérték bőven meghaladja a szabálysértés határát. Azt a választ kaptam, hogy rendőrségi nyomozán nem indul, csak belső nyomozás. Na, az meg el tudom képzelni milyen lehet a Magyar Postánál...

Előzmény: W.Szvetozar (20570)
Szancseez Creative Commons License 2019.02.19 0 0 20572

Azt kellene elérned, hogy ne a DHL válaszaira várjatok, mert ameddig rájuk mutogatnak, addig nem leszel kártalanítva. A webáruháznak fog fizetni a DHL, a DHL-nek pedig a biztosítója. Ezért lehetne a webshop olyan "nagylelkű", hogy veled, mint a vevőjükkel hamarabb elszámolnak annál, mint ahogy a logisztikai partnerük elszámol velük. EZ nettó vevőkezelési kérdés, kár csak a biztosítót fogja érni a végén. 

Előzmény: cuaba (20571)
cuaba Creative Commons License 2019.02.19 0 0 20571

Jó estét mindenkinek,

Igen ez lehetséges. Ma válaszolt a mailomra a cigarshop. Elnézést kértek a késedelemért (a Magyar postához képest nem is túl megkésett). Azt mondták, hogy a németországi DHL, a hét végén fog válaszolni nekik. Kíváncsian várom. Addig reménykedem. Nagyon jó lenne már a szivarjaimhoz jutni.

Más. Mindig irigyeltem a Doktor Bubót a szivarjaiért. A rendelésemben volt pár perfecto is. Olyat még nem pipáltam.

Nekem ez az igazi szivar forma.

Előzmény: W.Szvetozar (20570)
W.Szvetozar Creative Commons License 2019.02.19 0 0 20570

maximum innentől ők sem fognak többet mo-ra szállítani.

Előzmény: cuaba (20569)
cuaba Creative Commons License 2019.02.18 0 0 20569

Szervusz Szancseez,

 

Köszönöm a segítséged. Ma reggel már írtam nekik ismét egy finomabb hangvételű levelet. 

Talán az is elég lesz. Ha nem akkor én is megírok egy hasonló levelet melyben elmagyarázom, hogy az üzlet akkor ér véget ha a vevő megkapja a kifizetett árut.

üdv.

Előzmény: Szancseez (20568)
Szancseez Creative Commons License 2019.02.18 0 0 20568

Először is elküldtem a sérült csomagról készített képeket, tehát felvettem a kapcsolatot a shoppal. Aztán, amikor láttam, hogy maguktól nem fognak kártalanítani (várták, hogy nekik fizessen a DHL, ami legalább fél év), akkor erőszakosabbra váltottam, hiszen kifizettem valamit, amit nem kaptam meg.

Hosszas levelezés vette kezdetét, kértek német nyelvű kárbejelentőt, és nem álltak egyből kötélnek. Ekkor ezt válaszoltam:


I have already sent the report in my previous e-mail. The document is including the Hungarian Post's logo, a stamp, and the tracking nr. also.Here is the website where you can check them yourself:  https://www.posta.hu/international_main
It is not my fault that you send an EUR 1700 value package in a thin paper box as a cheap post package.You should have sent it properly and securely packed by DHL Express.
I can not and I even do not want to do more than I attach the report once again.
I entreat you to transfer my payment back or resend the ordered items via my courier.


Végül megírtam nekik - azt a levelet most hirtelen nem találom -, hogy ha meg kell várnom amíg a DHL kártalanítja őket, akkor ezentúl kizárólag a versenytársainknál fogok vásárolni, mert nem értek egyet ezzel az üzletpolitikával, és nagyon sajnálom, hogy nem törekednek arra, hogy elégedett legyek. Erre válaszolták, hogy oké, újraküldik a csomagot, küldhetem a futárt.

A másik áruházzal (Hacico) könnyebb dolgom volt, ők azt mondták rengeteg magyarországi csomagot lopnak el, így rutinosan kezelték a problémát, és mivel nem volt készletük, így visszautalták a pénzem.

Előzmény: cuaba (20566)
b.f. Creative Commons License 2019.02.16 0 0 20567

Sziasztok!

Én csak arra lennék kíváncsi, hogy az a bizonyos kubaiszivar pont com még működik, szokott valaki onnan rendelni még? Csak mert egy ideig be sem tudtam jelentkezni. Most kértem új jelszót és szalagcímben az az infó fut az oldalon, hogy korlátozzák a tevékenységüket az EU-ban. Ez van bármilyen hatással a rendelésekre? Illetve van egyéb megbízható oldal, ahonnan lehet rendelni és ide is ér?

Köszönöm!

cuaba Creative Commons License 2019.02.16 0 0 20566

Sziasztok,

Bocsánat csak most válaszolok. Érdekes dolog az átvétel. Sok véletlen, de a 13 éves lányomnak adták át a dobozt. És Ő át is vette. Tehát ha szigorúan nézem akkor semmi esélyem. De azért még várom a válaszukat. Vicces, felvesznek egy jegyzőkönyvet, de se telefonszámot, se emailcímet nem írnak fel. Tehát 1 hónap múlva ha majd megkapom a választ, akkor én majd megint írok nekik. És ha kialakul egy levelezés akkor ez hónapokig is eltarthat. Vicces ez a mai világban.

Köszönöm a tippet holnap írok nekik. De mit írjak? Mire fel kérjem tőlük? Légyszi írd meg te mit írtál.

Amúgy ez is vicces két alkalommal voltam Bonnban évekkel ezelőtt és akkor ismertem meg ezt a dohányboltot. Nagyon jó fejek voltak. Most láttam, hogy van webshopjuk hát rendeltem. Nem kellett volna. Amúgy azt írták, hogy így még soha nem jártak. Lehet még nem küldtek

a M postával. Ha valakit érdekel a doboz akkor küldök képet róla. Szerintetek mérik a csomagot amikor a különböző helyekről indul a csomag vagy érkezik? Csak mert a feladási súly bruttó 1kg volt. Amikor megkaptam már csak kb 30dkg.

Tehát ha útközben valamikor megmérték akkor látni kellet volna, hogy kevesebb a súlya. Előre is köszi Üdv.

Előzmény: Szancseez (20564)
Hulk24 Creative Commons License 2019.02.16 0 0 20565

Kedves Fórumozók!

Tudna valaki javasolni webshopot, ahonnan szivart rendelhetnék(főleg EU)? Hacico működik még? 

Köszönettel, Roberto 

Szancseez Creative Commons License 2019.02.15 0 0 20564

Szia! Én kétszer is jártam így, egyszer egy 25 szálas box, máskor egy 25 szálas box, plusz egy rohadt drága St Dupont öngyújtót loptak el.
Fontos: a postai jegyzőkönyvbe remélhetőleg rögzítésre került, hogy TANÚ jelenlétében nyitottad ki a csomagot, mert csak így van esélyed a kártalanításra.

A Postától -ahogy azt előttem mondta valaki - kapni fogsz egy határozatot, hogy ők ugyan nem felelősek semmiért. Éppen ezért ezt ne is várd meg, hanem fordulj mihamarabb a németországi feladóhoz, és kérd a szállítmány újraküldését. Nekem mindkét csomagot megtérítették, igaz az öngyújtóst egy kicsit erőszakosabban kellett kérnem, mert ők meg akarták várni a vizsgálat eredményét, a másik áruház viszont készlethiány miatt azonnal visszautalta a pénzem.


Előzmény: cuaba (20558)
Zuzo29 Creative Commons License 2019.02.09 0 0 20563

Szia!

 

Csak a közösség kedvéért, megkérdezhetén, hogy melyik webshop volt?

 

elore is köszönöm!

Előzmény: cuaba (20562)
cuaba Creative Commons License 2019.02.09 0 0 20562

Nem vagyok rutinos rendelő. A fuvart a bolt intézte. Amúgy rendesek. Megírtam nekik a történetet és kértem, hogy ők is reklamáljanak mint feladó a Német DHL-nél. Meg is tették, várjuk a választ.

Előzmény: W.Szvetozar (20561)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!