Keresés

Részletes keresés

mash Creative Commons License 2000.07.27 0 0 377
ez a link túl link, nem mükszik
majd otthonról megprobálom újra

este átmegy pár kép, mennyi helyed van rá???

Előzmény: Té (376)
Creative Commons License 2000.07.27 0 0 376
Abbizony nem jött meg.
Küld inkább ide ha kérhetem.
Előzmény: mash (375)
mash Creative Commons License 2000.07.27 0 0 375
A kettővel lejjeb azért másoltam be, hogy jelezzem, hogy tegnap kapnod kellett volna 5 db képet, mert tölem elment, ahohgy látod MirrMurr meg is kapta!

csá

Előzmény: Té (374)
Creative Commons License 2000.07.27 0 0 374
Mash!

Mefike Ace Fw:_képek_most_csak_... 27 Jul 2000 10:03:13 169 k

Szóval megkaptam, csak egy kicsit megkésve. De ez nem öt kép, csak egy. Várom a többit! Köszi.

Mirrmurr Creative Commons License 2000.07.27 0 0 373
Jut eszembe, még meg sem köszöntem a fotókat. Köszi, Mash!

Hajrá, Loki!

Előzmény: mash (372)
mash Creative Commons License 2000.07.27 0 0 372
leszarom, hogy utálod e a Fradit, ettől függetlenül kapnod kellett volna tegnapi nappal 5 db képet!

----- Original Message -----
From: Mefike Ace
To: tkl@egon.gyaloglo.hu
Cc: mirrmurr@matavnet.hu
Sent: Tuesday, July 25, 2000 8:18 PM
Subject: képek

aki nem ir saját csapata topicjába az lemarad a képekről!!!


az első 5 kép
ez van az én elküldött üzenetek mappámba

Előzmény: Té (371)
Creative Commons License 2000.07.27 0 0 371
Könyörgöm valaki küldje már el a Mash féle képeket! Neki hiába könyörgök, biztos így bosszulja meg, hogy utálom a Ferencvárost:-)
Az itt regisztrált tkl@egon.gyaloglo.hu címen kívül küldhetitek még
ide
ide
ide
ide
ide

Csak azért soroltam fel ezeket, hogy ha az egyikbe nem fér mehet a másikba. Előre is köszi!

ZOLCSI Creative Commons License 2000.07.27 0 0 370
Champion

Régi történet már ez, de mivel új vagy itt röviden a lényeg: Igazad van mind az utánpótlás nevelés, mid a játékos adás-vétel, mind a számok világa terén. Egy dolgot azonban figyelmen kívül hagysz, ami jelenleg a Lokinál - sajnos - meghatározó, mi több döntő dolog. Ez pedig a lókupec pénztárcája. Ezért kellett eladnunk szinte egy komplett csapatra való játékost az elmúlt években. És ennek, tartok tőle, még jó darabig nem lesz vége. Jelenleg is, szinte senki nem tudja megmondani, hány % szavazati joga van Borsónak az Rt-ben, és hány játékos játékjogában érdekelt.

Üdv, Zolcsi

Ps.: Van szervezett út a Dózsához?

Lecsó. Creative Commons License 2000.07.27 0 0 369
Bocsi, de csak most keveredtem haza.

A meccsre nem érdemes sok szót vesztegetni.
5-1 re nyertünk.
Debreceni szurker nem sok volt
Góllövők:Ulveczki 2, Frank de Böőr 2, Bajzárh

Flicket megrúgták, az edző lecserélte és ez nagyon nem tetszett neki.
A pályán több föld volt mint fű.
A meccs közben jött egy nagy vihar, hatalmas villámlásokkal. Kis Béla le is fújta a meccset, 20 perc múlva kezdtek el megint játszani.
Siklósi is pályára lépett. Becserélték még Sándor Csabát és Horváthot.
A hazaút nagyon kacskaringósra sikeredett, nagyon jó borok vannak arrafelé.
Tállya, Mád, Tokaj.
A Dunaferr nem semmi lehetett. Sajna nem láttam.

Lecsó>>>HAJRÁ LOKI!!!

Előzmény: Gustav (368)
Gustav Creative Commons License 2000.07.26 0 0 368
Az NS szerint:

Abaújszántó-Debreceni VSC 1-5 (0-4)

Abaújszántó, 1000 néző. V: Kiss B. (Bendik, Szabó Z.)

ABAÚJSZÁNTÓ: Németh - Soltész Zs., Konyecsnyik, Erdősi Cs., Soltész Z. - Erdősi I., (Bennadi, szünetben), Gyulai, (Miczkó, 68. p.) Olejnyik (Soltész I., 84. p.), Balázs - Sánta, Szlifka. Játékos-edző: Erdősi István

DEBRECEN: Fekete - Bernáth, Balassa, Turján, Hanák - Böőr, Vadicska (Siklósi, 88. p.), Flick (Sándor, 36. p.), Szatmári - Ulveczki (Horváth, a szünetben) Bajzát. Edző: Komjáti András

GÓLSZERZŐ: Meczkó, ill. Böőr (2), Ulveczki (2), Bajzát

Ulveczki megtáltosodik?:-))

Gustav
Hajrá Loki!

Gustav Creative Commons License 2000.07.26 0 0 367
Tényleg nagyszerűek Mash képei, én is megtaláltam magam. Köszönet érte!

Gustav
Hajrá Loki!

Előzmény: BaZx (365)
BaZx Creative Commons License 2000.07.26 0 0 366
Bodnárt és Petőt nem tudom, de információim szerint Dombit nem 175.000 DEM-ért adták el. Első lépcsőben 600.000 holland forint, majd később különböző feltételek teljesülése esetén 2*75.000 DEM jár érte. Ez összesen közelítheti a 100 milliót magyar forintot is.
HAJRÁ LOKI!
Előzmény: sixx69 (363)
BaZx Creative Commons License 2000.07.26 0 0 365
Mash! Köszönöm a képeket, megnéztem egytől egyig mindet. Az MTK lelátóján még a haverjaimat és magamat is felfedeztem, így most ez a wintapéta a gépemen. Egy-két képet tovább akartam küldeni Tének és Zolika-d-nek, de a kiszolgáló nem válaszolt, így még egy kicsit őrizgettem őket. Most már átmentettem máshová.
Lecsó! Már rég vége a kupameccsnek, de még nem számoltál be róla. Szégyenszemre az újságból kell megtudnom az eredményt?
Mindenki! Akik nem utaznak el az UTE elleni meccsre, azok se maradjanak ki a közös szurkolásból! Az EB vetítések után az UTE-DVSC is 6*5 m-es kivetítőn a Lovardában. Az EB döntőn kb. 800-an voltunk ott. Most a negyede is jó hangulatot eredményezhet.
HAJRÁ LOKI!
Tócsa Creative Commons License 2000.07.26 0 0 364
Té, Zolcsi, Champion!
Szegény Lecsó barátommal, pont ezen különböztünk össze (Lecsó, sörben még nem játszottuk le a kérdést!)! Utánpótlásnevelés - shoppingolás, saját zseb - DVSC-be invesztálás, fejlesztés. Az aranyközepet nem a mai vezetés fogja megtalálni. Egyelőre az alapok stabilizálása folyik a zsebre dolgozás mellett. Utána következhet az „aranykor”. Legalábbis remélem!
Batu!
Az MTK meccsen elég biztatóan mozgott a Horváth, lehet még belőle meglepi!
Mash!
Ha nem veszed udvariatlanságnak, most és előre tekintve, minden képet köszönök! A lényeget mélben megkaptad!

Hajrá Loki!

sixx69 Creative Commons License 2000.07.26 0 0 363
Hali!

nemi belso info:
Boci 500.000 markaert kelt el, Peto Zoli ara kb 250.000-300.000 marka volt, mig a Kicsiert mindossze 175.000 markat adtak. Ez osszesen mondjuk egy rakat penz (majdnem 1 millio marka!!!!!!) de azert akik ebbol a vallalkozasbol edig is vettek ki penzt, mer pont most ne tartanak a markukat????
Tartjak.
Ezert vettunk serult nemet csatart, es ezert probalunk majd az ifibol frissiteni.
Nem tudja valaki mennyi lett a mai MK meccs?

Bajzat: szerintem tehetsegtelen, raadasul tulsulyos is, es akkor a szaja, mint az allat. Kicsit vissza kellene vennie, es dolgoznia kemenyebben.

Siki: remelem utoleri magat, mert messze a legtechnikasabb jatekosunk.

Ulveczki: a legnagyobb talany a mai magyar futballban. Egy klubjaban sem tudott maradandot alkotni, egyszer sem nyujtott kiemelkedo teljesitmenyt, megis jatszik. Miert? Rejtely.

Varszegi: jatszani kellene!!!!!!!!

Schmidt: a fekete lo. Majd meglatjuk. (Ha meglatjuk.)

Hajra LOKI!!!!!!!!

Előzmény: Batu. (360)
sixx69 Creative Commons License 2000.07.26 0 0 362
Mash!

Nem bazsok elolvasni, csak az a baj, hogy a normalis emilcimemrol mar eccer feliratkoztam, es nem jut eszembe a pw...sajna kenytelen vagyok ezt a fos freemail cimet hasznalni!!

Ezentul: sixx69(azaz virganch) emilcime:
vargaa@dragon.klte.hu

Es bocs a kesoi valaszert, nem volt idom netezni...:)

Előzmény: mash (361)
mash Creative Commons License 2000.07.26 0 0 361
Batu!
nincs mit

sixx69 és evzabozo: levettem őket a képek listáról, mert basznak olvasni a postafiókjukat!!!

ma este is mennek még képek

Előzmény: Batu. (360)
Batu. Creative Commons License 2000.07.26 0 0 360
Champion

Boci, Dombi, Pető pénzéből tényleg kellet volna valakit venni, de én láttam valakit tegnap az edzésen, aki megoldhatja a csatárproblémákat: Horváth Isván. Nagyon gyors, ügyesen mozog, és van érzéke a kapura lövéshez. Sajnos Ulveczki egy vicc, Schmidt még mindig külön edzett és Siklósi a tédsérülése után nem képes jól játszani(pedig ha még mindig olyan lenne, mint az elején, talán válogatott is lehetne). Bajzit pedig kicsit kihagynám a csapatból, mert öszze kéne szednie magát. Ő még nem az igazi.
Majd írok egy mailt, mert szerintem tudom, hogy ki vagy.

Mash:

köszi a képeket, jó címre küldted. Szólj, ha megháláhatom valahogy.

Hajrá Loki!!!

Batu

Előzmény: champion (358)
Creative Commons License 2000.07.26 0 0 359
Champion!
Engem nem kell megyőznöd a Menyus féle csapat képességeiről, akkor szerettem bele a Lokiba, és ez a szerelem kitart amíg élek.

Ami a kérdést illeti, egyértelmű, hogy nevelni kell,de az is valószínű, hogy egy generációból nem sikerül egy komplett csapatot összehozni. Lehet, hogy lesz három jó balhátvédünk, de nem lesz egy jó csatárunk. Na ilyenkor kell igazolni. Persze csak olyat aki tényleg erősítést jelent a csapatnak, és nem az egyik "szponzor" pénztárcájának vastagítása érdekében kell leigazolni.
Szóval így kellene de nálunk sajnos nem így megy. A tehetségeinket eladtuk, helyettük gagyi játékosokat vásárolunk sorozatban. Ennek egyértelmüen a pénz az oka. Persze ez részben törvényszerű is egy kiscsapatnál, de azért vastagon benne van a vezetés dilettantizmusa is. És akkor még jóhiszemű is voltam, hogy csak hozzá nem értést feltételezek róluk, és nem valami mást.

champion Creative Commons License 2000.07.26 0 0 358
Egyetértünk.
Most már csak azt feszegetem, hogy ezt a világos formulát miért habozik alkalmazni az Rt. vezérkara. Meglehet, hogy közvetlen érdekük 22-23 éves játékosok elpasszolása, semmint az ereje teljében lévő 28-30 éves, érett figurákkal alkudozni, azokat menedzselni, netán elnyomni őket.
Bodnár-história: nehogy már a bevételből ne fussa komplett csatársorra! Féléven belül bevételek a Geel-től, a Kijevtől, az Utrechttől. Gara nem lőtt fölé, amikor a névsorát összerakta. Üzleti nyelvre lefordítva: azt akarta, hogy a zsetont forgassák vissza az üzletbe. Most úgy tűnik, hogy inkább felélik.
Reszkess Újpest!
ZOLCSI Creative Commons License 2000.07.26 0 0 357
Bajnokom

Azon nem lehet vitatkozni, hogy neveljünk-e vagy sem utánpótlást. Természetesen kell nevelni, és a neveléssel, a kiválasztással a Lokinál (bocs a debreceni csapatoknál) nincs is gond. Természetesen magyar szinten. A probléma ott van, hogy ezeket a tehetségéket nem tudjuk megtartani. Pl.: Nem tudtuk egyben tartani a Tobe, Kicsi, Csipa, Arany Laci féle társulatot addig, míg a Bodnár Böőr Z féle generáció be nem érik.
Arról nem is beszélve, hogy eddig a Nicu és a Golyó volt az a két légiós, aki egyértelműen bevált. (Zsombit nem akarom elkiabálni.)
Tehát nem lehet, hanem kötelező utánpótlást nevelni, és 18 éves korban nem 1, hanem 5 éves szerződést kell kötni. Erre szoktam azt mondani:

Born in Debrecen, Live in Debrecen. Die in Debrecen.

Hajrá Loki

champion Creative Commons License 2000.07.26 0 0 356

Szigeti, Menyhárt és Tóth Ernő - igaz, olyan szinten, amilyenen - de a Lokiban futották ki magukat. Kissé erőltetett, de hasonlítsuk össze őket a ma is aktívakkal!
Szigeti erőteljes romboló volt, hét-nyolc szezonon keresztül biztosan állt a lábán. Lássuk Balassát 2006-ban. Menyhárt elvergődött a Lokiból a válogatott keretig, ráadásul a visszahúzós-előrehúzós cselét télen hóban nyáron strandon bárkivel szemben megcsinálta. Van a mai keretben olyan csókánk, aki bármelyik pályán bármikor átdribliz valakit? Tóth Ernő 40 méterről boka mellé tette a labdát - ha józan volt. Ugye ismerős a kép: X játékos az oldalvonal mellől átpillant a másik szélre, látja, hogy a szabad ember és az üres tér, de eszébe sem jut elvállalni a keresztlebdát. No, jó, legfeljebb Vadicska, de ő sem üzembiztosan.
Szóval, fenntartom, példák voltak, mostanában is érdemes lenne vadászni. Attól tartok, hogy a klubvezérek fejében nincs játékszisztéma, amihez keresnék az embert. Jön az ügynök, ajánl valakit, jó a jutalék, lesz szerződés. Ennek a 30 éves német csatárnak az esete vicces. Annak idején Gracsov legalább gólozott az elején, nem sérüléssel kezdte, meg valami élvonalbeli előzményt is felmutatott. Ez a Schmidt, ez tucatáru.
Nem fikázom a maiakat, csak említem, hogy jobban kéne gazdálkodni velük, s nem kapkodni külföldi alibizők után.
Vitatkozzunk: téma-e az, hogy neveljük a környékbeli srácokat (Csipa, Sándor, Dombi eresztés), versus sefteljünk az emberpiacon?
Creative Commons License 2000.07.26 0 0 355
Tegyük hozzá: akkor közepes játékosok voltak. (Bár szerintem még ez sem igaz!) Ma hatalmas sztárok lennének. A mai Lokiban egy Menyhárt Ernő... De szép is lenne! Megint zúgna:" A Menyus, az Ernő, a gólözön ma eljő!"
Teljesen elkapott a nosztalgia:-)
Előzmény: ZOLCSI (354)
ZOLCSI Creative Commons License 2000.07.26 0 0 354
Champion

Azért az nem mellékes, hogy az általad felsorolt játékosok már többnyire túl voltak a zeniten mikor ide kerültek, míg a mi játékosainkat a legjobb korban vitték el. Bodonyi Béla, Kerekes Gyuri, Sallai Sanyi, Arany Laci. (Csak a válogatottjainkat soroltam fel, míg a Te általad felsoroltak közepes játékosok voltak.) Valami az utóbbi időben kétségtelenül megmozdult, de messze van még az az idő, amikor egy vidéken élő tehetséges focista, nem az FTC-be, vagy az UTE-ba, hanem mondjuk a DVSC-be vagy a ZTE-be akarna szerződni.

Üdv, Zolcsi

mash Creative Commons License 2000.07.25 0 0 353
Igen
az első adagban voltak
Előzmény: Gustav (352)
Gustav Creative Commons License 2000.07.25 0 0 352
Kösz a képeket! Én a harmadik adagot kaptam meg, a többi adagban van olyan kép, amin szemből látszik a Loki-tábor?

Gustav
Hajrá Loki!

Előzmény: mash (351)
mash Creative Commons License 2000.07.25 0 0 351
Té!
ha nem irogatsz saját csapatod topicjába nem is kapsz képet!!!!

Többiek: Sixx69, Laci, Evzobeza
törölni kéne a freemail-es és egyéb postafiókokat, mert máskülönben nem mennek át a képek!!!!!

pedig van még vagy 15 kép, az meg 3 adag

Előzmény: Té (334)
csiszi Creative Commons License 2000.07.25 0 0 350
Na látjátok, egy - két VASASos megjelenik és máris
"szinesebb" a Topic! Egyébként a stilus tényleg király,követésre méltó! Nyerő hetet mindannyiunknak!
Előzmény: Lecsó. (348)
Tócsa Creative Commons License 2000.07.25 0 0 349
Igen Gustav, Zsombi egyedül elől sajnos kevés. Az első félidőben még tudta tehermentesíteni Peti, de a lecserélése után Ulveczki „nagymester” nem igazán segített neki.
MCsaba!
Úgy látszik igazam lesz a magadra adott szerepkörrel kapcsolatban. Kivetkőzni belőle, már presztízs okokból sem akarsz. Ez legyen a te bajod.
Első érved gyenge lábakon áll. Itt, Debrecenben sem volt mindig patyolattiszta a sportélet. Vannak dolgok, amiket szívesen kitörölnék a Loki életéből. De, mint írtam, nem az egyes vezetőkkel és viselt dolgaikkal kell azonosulni, hanem a CSAPATTAL. De ezt már előttem Verérstr bővebben kifejtette. (GIRAPPÁÁ!)
A második meg nem érv volt, hanem adalék arról, hogy mit meg nem teszel a Vasasért. Ezt még önmagában díjazni is tudom. A pofonokat nem fogsz kapni tőlem, se így és se úgy. Gondolom sejted, hogy ha mást akartam volna, a mi kis „vitafórumunk” másképp is zajlódhatott volna. Viszont tényleg érdekel annak a háttere, hogy egy vidékiből hogy lesz pesti csapat szurkolója. Próbálok több forrásból „táplálkozni”, hogy általános sentenciat vonhassak le. Té, úgy tudom, már tavaly elkezdte ezt a „hagyományt”. Részemről lehet folytatása.
A játékos szipkázásról csak annyit, hogy ott van dr.Puskás Lajos esete. Amikor visszajött edzőnek Debrecenbe az „öregek” még mindig fújtak rá.
Tényleg Lecsó! A Himnuszt csak lesték a zsi…ványok! Persze sokan voltak, akik vagy lassan kapcsoltak vagy nem merték énekelni (sőt felállni!), mert féltek a kisebbségvédelmi hivatalok (ISM-MLSZ-HLASZ-JT) retorziójától. Viszont a bírónak egy piros pont, mert megvárta a végét és csak utána engedte útjára a labdát.
Té!
Csatlakozom az előttem szólóhoz! ELVtársak!

Hajrá Loki!
BUX

Lecsó. Creative Commons License 2000.07.25 0 0 348
Egészen tuti hely lett a mi topicunk.
Zolcsi nagyon jó témát vetett fel ezért gratula Neki.
A legszebb az egészben az, hogy mindenféle anyázás nélkül folyik a kocsmázás.
És én ennek nagyon örülök.

Jómagam hosszú ideig éltem Pesten, de eszembe se jutott más csapatnak szurkolni.
És minden itthoni LOKI meccsen is jelen voltam.

Holnap irány a kupameccs, ha hazaérek írok majd beszámolót.

Lecsó>>>HAJRÁ LOKI!!!
BUX

Előzmény: champion (347)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!