Keresés

Részletes keresés

rossobianco Creative Commons License 2000.06.20 0 0 131

ROSBI

E-mail ment a freemail-be.

TÓCSA

Én nem sajnálom a gyereket. Nagy arccal ment el, és ráadásul az Ő patkánysága is kellett ahhoz, hogy a LOKi egy fillért se kapjon érte. Bár az elmenetelében benne volt Makraiék hülyesége is.

Mirrmurr

ezt a Brazil-Jugó U21 meccset honnan veszed?

rossobianco Creative Commons License 2000.06.20 0 0 130
Szerintem Komjátinak igaza van. Mivel ebben az évben sok (Bocsánat magyar szinten sok) meccset kell játszani az erőállapotnak döntő szerepe lehet. Arról nem is beszélve, ha át akarunk állni a söprögetős védekezésről a 4 védő vonalban védekezésre, oda is kurva jó erőállapot kell. Ebben a védekező rendszerben ugyanis, ha valakit lefutnak, vagy "egy az egyben" megvernek, az sokba kerülhet.
Attól viszont továbbra is tartok, hogy a jelenlegi keret nem elég masszív ezekre a célokra.

Hajrá Loki

Gustav Creative Commons License 2000.06.20 0 0 129
Tócsa

Na most például megy az NS-oldal a Neten (néha tényleg előfordul, hogy nem jön be, általában akkor frissítik, ez eltarthat 15-20 percig vagy tovább is), és azt írják, a Loki tárgyal Baumgartnerrel. Egyébként írnak arról, mikor és kivel lesznek edzőmeccsek. A cím:
nsport.westel900.net/s42.html

Más. Kicsit sajnálom Erdélyit, nálunk már kezdőkapus lehetett volna, most az MTK-ban már csak a negyedik a rangsorban, és állítólag eladják.

Gustav
Hajrá Loki!

Lecsó. Creative Commons License 2000.06.19 0 0 128
Ki is akadtak a fiúk rendesen.
A német Flick-kel csak Vadicska tartotta a lépést. A többiek csak fényévekkel utánuk futottak be.
A tökutolsó Bajzát Peti lett akit úgy kellett feltámogatni az emeletre, mert menni sem bírt.

Lecsó>>>HAJRÁ LOKI!!!

Előzmény: bzsoli (127)
bzsoli Creative Commons License 2000.06.19 0 0 127
Beszéltem ma a gyerekekkel... 9,5 km-es futással mutatkozott be nekik Komjáti, még ebédelni sem volt kedvük jönni. Holnap is 1 edzés, utána már kettő, és a jövő héten kezdődik az alapozás Tiszaujvárosban.
rosbi Creative Commons License 2000.06.19 0 0 126
Na, akkor itt is egy kérdés, Druszám: Tomes Janit viszonylag jól ismerem, a Loki belső ügyeit viszont kevésbé. Elmesélnéd, miért rúgták ki az öreget? Köszi!
Hajrá vidék!
Előzmény: rossobianco (122)
Tócsa Creative Commons License 2000.06.19 0 0 125
Lehet, hogy nincs igazam, de én úgy érzem, hogy még lesz játékos eladás a Lokinál. Böőr Zolira és Vadára gondolok. Azok után már a kérdőjeled nem lesz aktuális Batu, hisz lehet, hogy mind a hármat beteszik a keretbe.

Zolcsi!
A chivas még tartja magát! A "jelig"-hez meg rásegítünk vmi segédanyaggal! Soproni vagy light cola, mert ugye vércukor is van a világon! :-))))))

Hajrá Loki!

Batu_d Creative Commons License 2000.06.19 0 0 124
Kapusok(3): Fekete, Téglási, Balogh
Védők(6): Balassa, Bernáth, Sándor, Hanák, Kovács, Turján
Középpályások(7): Böőr, Flick, Siklósi, Szatmári, Ulveczki, Dobos, Vadicska
Csatárok(5): Kerekes, Hegedűs, Sira, Várszegi, Bajzát
ez csak 21 ember. Ki lesz a 22.? (Madar, Frida, Szabó?)

Hajrá Loki!!!

Batu

Előzmény: Lecsó. (123)
Lecsó. Creative Commons License 2000.06.19 0 0 123
Zolcsi!
Nem vagyok bennfentes!

Akik jönnek:
1-Balassa
2-Flick
3-Hanák
4-Hegedűs
5-Sira

Sira Pistin kívül mindenkire a kezdőben számítanak.
Kapust azért nem igazolun, mert az edző megoldottnak tekinti a kapuskérdést. Balogh is több lehetőséget fog kapni.

Üdv
Lecsó>>>HAJRÁ LOKI!!!

Előzmény: rossobianco (122)
rossobianco Creative Commons License 2000.06.19 0 0 122
Lecsó

Te mint afféle "bennfentes", áruld már el "tulajdonosék" ezen a három (ha Síra idejön akkor 4) srácon kívül nem akarnak-e mást (másokat) idehozni?
Mert ugye Tomes Janit is kirúgták, így a román szálat is "elvarrtuk" vagy nem?

Üdv,
Zolcsi

Lecsó. Creative Commons License 2000.06.19 0 0 121
Hi!
A román gyerek nem lesz a LOKI játékosa, mert fű alatt elment a Nyírséghez is próbajátékra.
Két szék alatt lekoppant, mert ott nem tartanak igényt rá.
Hegedűs ma és holnap érettségizik, később a hét folyamán fog Debrecenbe érkezni, tárgyalni. /szülői felügyelet mellett/

Lecsó>>>HAJRÁ LOKI!!!

Előzmény: rossobianco (120)
rossobianco Creative Commons License 2000.06.19 0 0 120
Mirrmurr

Tőlem a Lovarda elég távol van, és utána jelig öntve, elég necces hazaautózni. Arról nem is beszélve, hogy pl. a "valutapénztáros" (egyébként játékos a Megyei Bajnokságban) "szakértése" csak felidegesítene. Inkább otthon, a későbbiekben meg majd felkúszom Tócsához. Azért érezzétek jól magatokat.

Ui.: Azért a Lokiról megkérdezhetitek a prominens személyeket.

Mirrmurr Creative Commons License 2000.06.19 0 0 119
Van itt valaki, aki a Lovardában szokta figyelemmel kísérni a meccseket?
Aki nem ott nézi, annak ajánlom figyelmébe, ha kollektívet szeret szurkolni. Az angol-német meccs előtt pl. a tavalyi Loki-Fradi találkozót vetítették le, nem volt rossz a holtidőben, csak hát nem egy EB színvonal.

Hajrá, Loki!
Hajrá, Anglia!

Rob Zombie Creative Commons License 2000.06.18 0 0 118
?
Tócsa Creative Commons License 2000.06.18 0 0 117
Ez a westeles sem működik! 'ssza meg!
Tócsa Creative Commons License 2000.06.18 0 0 116
Zombie!
Nagyon kedves tőled, bárcsak úgy lenne, hogy mi játszunk most az Intertotoban!:-)))))))))))))))))))))))))))))))))
Rob Zombie Creative Commons License 2000.06.18 0 0 115
Nyert a Loki az Intertotó-kupában a HB Boltfelag ellen!!!
Tócsa Creative Commons License 2000.06.18 0 0 114
Szia Lecsó!
Tudod mi a legrosszabb? Hogy az NS is, azt a www-s helyet reklámozza magáról. Ha nem működik, miért kínálgatják? Piha!
Tudsz vmi friss hírt? Nekem ez a Grigoriu kavarás nem tetszik! Itt Daniel, Nyír1-en már Marian! Nem tudom követni! :-(

Hajrá Loki!

Lecsó. Creative Commons License 2000.06.18 0 0 113
Tócsa!

a pontos cím:
http://nsport.westel900.net

a sörre majd sört izé sort kerítünk.

Lecsó>>>HAJRÉ LOKI!!!

Előzmény: Tócsa (112)
Tócsa Creative Commons License 2000.06.18 0 0 112
Gustav!
Nekem nem tudja 2 napja megnyitni a webhelyet a gépem! Nálad is így van?

Hajrá Loki!

Tócsa Creative Commons License 2000.06.17 0 0 111
Kösz, Gustav!

Hajrá Loki!

Gustav Creative Commons License 2000.06.17 0 0 110
Az NS honlapjára az éjszaka folyamán felteszik a másnapi számot, a frissítés általában 11, fél 12 tájékán van, hétvégén talán egy kicsit később. Semmi különös varázslat nincs a dologban. Ja, a cím, ha valaki netán nem ismeri:
www.nemzetisport.hu

Gustav
Hajrá Loki!

Előzmény: Tócsa (109)
Tócsa Creative Commons License 2000.06.16 0 0 109
Gustav!
Azokat az "éjféli" NS infokat honnan tudod meg? Egy nonstop újságosnál veszed meg az NS-t vagy a Netről?
Egyébként már piszkosul unom ezt az uborkaszezont. Még az EB sem tud úgy lekötni, mint ahogy szeretném!:-( Tudom, hogy szinvonal meg játéktudás és stb., de ha nem Loki, akkor már nehezen tud magával ragadni.

Hajrá Loki!

Tócsa Creative Commons License 2000.06.16 0 0 108
Szasza3!
Nem vitatom, amit leírtál, mert az alapfizukról nem láttam papírt. Gondolom azt az egyéni szerződések tartalmazták. Az volt benne a szomorú, hogy gyengébb teljesítménynél is jól lehetett keresni ill. Erdei túlvállalta magát. De ez már lerágott csont. Egyedül csak az zavart, hogy a szisztémát átvették attól az embertől, akit feljelentettek, perrel fenyegettek. Még most sem tudom igazából, hogy jogos lett volna-e vagy sem? Mindenesetre hagyták, maguk a hatalomátvevők, hogy elsüllyedjen az ügy. Belekerült a történelmi szemétgyűjtőbe. Legfeljebb 1-2 dolog megemlítésének erejéig visszatérünk rá.
További kuriózum:
- 1.hely 15 milla
- 2.hely 12
- 3.hely 10
Kupa:
- negyeddöntő 1,2
- elődöntő 2.0
- döntő 3.0
- kupagyőzelem 10
Szóval, ha Erdei maradt volna és össze tudta volna kaparni a zsozsót, szépen fizetett volna.

Zolcsi!
Szerintem a kosárlabda annyi embert nem fog megmozgatni, mint a futball bármennyire legyen jó és eredményes. Hiába, a konokfejű civiséknél a tradíciók nagyon számítanak! :-)) Látod, még azt sem tudom, hogy a Nyír1-nek vannak-e ultrái kosárban? Nálunk a Szívtiprók és a Forcefield képviselteti magát (legalábbis azt hiszem).

Hajrá Loki!

rossobianco Creative Commons License 2000.06.16 0 0 107
Tócsa

Én eddig nem jártam Pannonpipe vagy mi a szösz meccsre, de jövőre két meccsre tuti kimegyek.
Csabi! Ha annyian átmennénk mint szoktunk, akkor a tírpákok hova vesznek jegyet. Főleg ha még ez a kosárcsapat mutatna is valamit.....

Hajrá DVSC

szasza3_d Creative Commons License 2000.06.16 0 0 106
Tócsa!

Az általad leirt "szalkai kisztitkár"féle jutalékrendszer leirásod korrekt, de kicsit hiányos.A prémcsikhez még járt a mostani alapfizetések 2-3 szorosa, valamint pályáralépési pénz is/ ezeket akkor is megkapták ,ha csak aszisztáltak a pályán/! Többen is voltak ( már egy részük külföldön kergeti a bőrt)akiknek az általad leirt prémcsi csak a "minimálbér volt".

Számokban:

Tuti pénz No teljesitmény:(minden ezerben)
alapfizu:350
pályáratoppanás: Gy:240 D:80
Signature pénz:3-6 ( ez milcsi)
És most jön a kisztitkáros jutalék:

Győztes mecs + jó helyezés:2340000 (ez forint)a teljes csapatnak, azaz 150ezer/fő

Te is láthatod, hogy havi 2 győztes meccsnél a teljesitmény nélküli tuti: több mint 1 milla

Na igy jött össze az -250 milla amiről olyan sokat irtak már!

Most meg azt mondta a mi Gy. Gyulánk ,hogy a tuti csak az alap, ami kb 140-150 ezer.

Hajrá LOKI!!!

Előzmény: Tócsa (90)
Tócsa Creative Commons License 2000.06.16 0 0 105
Úgy látszik Grigoriu a Sabo-féle „profi” mentalitást hordozza magában. Ahol előre a legnagyobb pénzt ígérik teljesítmény nélkül, oda megy focizgatni. Hátha ilyen ő is, nem biztos, hogy szükség van ilyen demoralizáló játékosra. Akkor inkább a kevésbé tehetséges saját nevelés, mely azért Debrecenért kitenné a lelkét a pályán.
Úgy látszik mégsem maradunk Debrecen-Nyíregyháza rangadók nélkül. Kosárban a Pécs visszalépése miatt a Nyír1-ek indulhatnak a I.osztályban. Pikáns mérkőzésekre van kilátás.
Nem tudom ki, hogyan van vele, de már egy kicsit unom a „Boci - Dinamo Kijev” cikkeket. Kedvelem a fiút, de az a sejtelmem, hogy az újságírók szándékosan nem írták le egyszerre az egészet, hogy legyen mindennapra egy újabb adalékuk a témáról. Hát még mindig van hús ezen a csonton.:-(
Papi, a lányokról nincs valami új híred?

Hajrá Loki!

rossobianco Creative Commons License 2000.06.16 0 0 104
Gustav

Nem állítottam hogy Síra világklasszis, csak azt hogy a mentalitása nekem tetszik. Bár ilyen mentalitása lenne (lett volna) Radunak, Dombinak, Madarnak, Aranynak és még sorolhatnám.

Leki

A kérdésedre mi nem tudunk válaszolni, mivel ez a "tulajdonosaink" belügye. Ha elolvasod a korábbi hozzászólásokat, az idézőjelet is megérted. Sok sikert a BL-ben

Mirrrmurrr

Érdekes derby lesz az már tuti. Remélem "tulajdonosaink" ott lesznek és megkörnyékeznek egy-két játékost. Ez a két csapat a világ legjobbjai az U21 korosztályban.

Gustav Creative Commons License 2000.06.15 0 0 103
Az NS szerint a fehérgyarmati Grigoriu a Nyírséggel kezdte meg a felkészülést. Na most akkor ő a mi emberünk? Egy kicsit amúgy is kételkedve hallgattam, hogy hol is szerepelt eddig... Sira biztos nagyon rendes srác, néha még szerencséje is volt, de nem hiszem, hogy hosszú távon megoldás a Lokiban. Sajnos, egyszerűen nincs benne annyi, tényleg sajnálom, de ez van.

Gustav
Hajrá Loki!

Tócsa Creative Commons License 2000.06.15 0 0 102
Batu!
Akkor szinte biztos, hogy az újakat hozzák, mert félek, hogy a 4 régi nem üti meg az újak szintjét. Habár az is igaz, hogy egyik újat sem láttam még. Bízva vezetőink értékítéletében (ez most gondolom hülyén hangzik tőlem), a jobbik 3-t választják.

Hajrá Loki!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!