Keresés

Részletes keresés

Creative Commons License 2000.08.11 0 0 504
A DK 1.0-ban késhegyig menő vitát folytatok az örökzöld "hogy lehet egy vidéki fradista?" témában. Érdemes elolvasni, esetleg hozzászólni.

Holnap pedig 4-0-ra nyerünk!

Laci-papi Creative Commons License 2000.08.11 0 0 503
Bocs fiuk, de off-topic leszek. A fiukról, lányokról hála az égnek (??!??) nincs mit írni. /Szombat este nyerni kell és szaván fogni Zsombit aki szerint csúnya a gólkülönbségünk!!/

Tehát:
Tócsa és Feribá
Tippeljetek a Góltotóban, mert így is nagy a fővárosi fölény az élbolyban. Ha heteket hagytok ki hogy végzünk dobogón. Legalább az egyik Loki-drukker.

Lecsó
Némi személyes kérdés (ha lehet). Te az a szemüveges, bajszos "fiatalember" vagy, aki kezdés előtt nehány perccel foglalja el a helyét a főlelátón kezében egy mappával? Ez a kézi meccsekre is vonatkozik. Ha az vagy a Csarnokban már többször beszélgettünk és "ismeretlenül" is köszönő-viszonyban vagyunk.

Üdv mindenkinek

Laci-papi
Hajrá Loki !!!! (Előre a pozitív gólkülönbségért!!!)

Tócsa Creative Commons License 2000.08.11 0 0 502
Mash!
Ez nagyon GIRAPPÁÁ! Thx!
Te vetted fel az MTV-ből vagy kaptad?

Hajrá Loki!

mash Creative Commons License 2000.08.10 0 0 501
JA ÉS 500!!!!
Előzmény: mash (500)
mash Creative Commons License 2000.08.10 0 0 500
Tócsa!
küldtem neked valamit!!

Lecsó nem jó az emiled vagy be van telve!!!!
Se inagy se inagy2 nem müködik!!!!

Előzmény: Tócsa (499)
Tócsa Creative Commons License 2000.08.10 0 0 499
Látom Champ, neked is nagyon lassú a DK3-d, mert dühödben kétszer clickkeltél:-))) Én sajnos nem tudok semmit, csak azt amit az újságokból is lehet olvasni. Lecsó segíthetne vmit, de most ő csendben van. Talán azért, mert tényleg nincs semmi érdekes!

Hajrá Loki!

champion Creative Commons License 2000.08.10 0 0 498
Jó napot!
Kérek mindenkit, valakit, aki látja a legényeket hét közben, tudósítson: hogy mozognak, lehet-e formára következtetni?
Tócsának nagyon automatikusan igaza van ezzel a hárombetűssel kapcsolatban. Sújtsa bojkott: ne kapjon választ, ne kapcsolódhassék be diskurzusba, ne minősítsük - őt az ilyesmi élteti.
Mi hír a juniorban játszó csatárreménységekről?
Hajrá Loki!
Előzmény: Tócsa (494)
champion Creative Commons License 2000.08.10 0 0 497
Jó napot!
Kérek mindenkit, valakit, aki látja a legényeket hét közben, tudósítson: hogy mozognak, lehet-e formára következtetni?
Tócsának nagyon automatkisan igaza van ezzel a hárombetűssel kapcsolatban. Sújtsa bojkott: ne kapjon választ, ne kapcsolódhassék be diskurzusba, ne minősítsük - őt az ilyesmi élteti.
Mi hír a juniorban játszó csatárreménységekről?
Hajrá Loki!
Előzmény: Tócsa (494)
Gustav Creative Commons License 2000.08.09 0 0 496
Megpróbálok én is ott lenni a találkozón. Majd meglátjuk.

Gustav
Hajrá Loki!

mash Creative Commons License 2000.08.09 0 0 495
Sixx!!!
üritsd már a vargaaa... emil címedet!!!
Tócsa Creative Commons License 2000.08.09 0 0 494
Rosbi!
Valóban így van, ahogy Té írja. Reális esélye a korábbi kezdésnek késő ősszel lesz.
Azt hiszem fiúk EHK-ra már így is túl sok szót pazaroltatok, aki kíváncsi az fejleményekre nézzen be a "Duneferr" topicba! Részemről befejeztem az EHK-val való "párbeszédet"!
Té és a "live"-osok!
A Calico Jackhez mit szólnátok a Bem téren? A tulaj szintén lokista (150 ezret költött bérletekre magának és alkalmazottainak). Ahhoz képest, hogy igényes hely nagyon szolid árai vannak és van ott csapolt Soproni is. Meg persze más is. Ott dolgozik Selyem Nándi öccse, Attila is! De ha van jobb, elfogadom. Calico mellet még az is szólna, hogy aránylag közel van a pálya is.

Hajrá Loki!

rosbi Creative Commons License 2000.08.09 0 0 493
Azért kössz. Ha így marad is, majd megoldom valahogy.
Előzmény: Té (492)
Creative Commons License 2000.08.09 0 0 492
A fene jobban tudja, egyelőre úgy tudom nyolc órás kezdések lesznek, de gondolom novemberben már nem fogják erőltetni.
Előzmény: rosbi (491)
rosbi Creative Commons License 2000.08.09 0 0 491
Kedves piros-fehér testvérek, ez az este nyolcas kezdés csak próba volt, vagy így is marad? A hozzám hasonló "vidékiek" helyzetét ugyanis erősen megnehezíti.

Üdv nektek, Hajrá Diógyőr, Hajrá Loki és Hajrá vidék!

Mirrmurr Creative Commons License 2000.08.09 0 0 490
A Lokomotív beceneve. Vasutasok, ugyebár. Ez a magyarázat, ha a kérdés ártatlan lenne mégis, mert ez is felmerülhet.

Hajrá, Loki!

Előzmény: EHK (487)
robi25 Creative Commons License 2000.08.09 0 0 489
Minek kell belepofázni más topicocba, amihez semmi közöd. Olvasni lehet, de írni nem kell, vagy húzzál a Köpködőbe az neked való.
Hajrá Szpari!
ui. Bocs fiúk, hogy én is idepofáztam
Előzmény: EHK (487)
Creative Commons License 2000.08.09 0 0 488
Téged ki a nyavalya hívott ide bunkókám?
Előzmény: EHK (487)
EHK Creative Commons License 2000.08.09 0 0 487
Mi az a loki?
Előzmény: Té (486)
Creative Commons License 2000.08.09 0 0 486
Azt vállalom, hogy felveszem a kapcsolatot a Vasas szurkolókkal. A többihez azt hiszem nem kell túl nagy szervezés. A megfelelő helyszinre kérek javaslatokat!
Előzmény: Tócsa (484)
bzsoli Creative Commons License 2000.08.08 0 0 485
Ciao !

Dombi Tibi csapata: http://www.fc-utrecht.nl/

csá.

Tócsa Creative Commons License 2000.08.08 0 0 484
Gustav!
Az első három fordulóból én 7 pontot terveztem, de be kell látnom így utólag, túl magasra tettem a lécet!:-(
A „live”-ba én is benne vagyok!
Té, ha már a tavaszi olyan jól sikerült, koordinálnád az eseményeket? Azt hiszem, mintha terveztünk volna már egy ilyet, csak vmiért elsikkadt? Legalább Csiszit és MCsabát meghallgathatom, hogy mi olyan jó a Vasasban.
BaZx!
Ilyen kronológia paraméterekkel rendelkezem én is, de Zolcsi már bevitt a CCR-be (amit remélem sikerül újra éleszteni!).

Hajrá Loki!

BaZx Creative Commons License 2000.08.08 0 0 483
Jó a 26-i live action, akár angyalföldiekkel is.
Tócsa!
Én is ahhoz a szekcióhoz tartozom, bár nem vagyok Lófejjel egykorú. Amolyan Veterans ifjúsági szekció 30-on felül, 40-en alul. Mint Té.
HAJRÁ LOKI!
Creative Commons License 2000.08.08 0 0 482
Én benne vagyok a live-showba. Sőt esetleg be lehet szervezni a Vasas topicból a srácokat, feltéve ha jönnek. Tavasszal jól (be)sikerült
Előzmény: Zolika_d (480)
Daniella Creative Commons License 2000.08.08 0 0 481
Tényleg az is nagyon fontos, hogy nyertünk, de milyen játékkal...?! Ez az, ami egyáltalán nem bíztató.

HAJRÁ LOKI!

Előzmény: Gustav (479)
Zolika_d Creative Commons License 2000.08.08 0 0 480
Tócsa!

Tetszik az ötleted, mármint a "live Hajrá Loki 3.0". Meg kéne beszélni, hogy melyik meccsen hozzuk össze. Ha jól emlékszem, Te most szombaton "a haverodon röhögsz" egy esküvőn - ez teccett - tehát most szombat kilőve. Az idegenbeli meccseken nehezebb a dolog, szóval szerintem legyen így elsőre a Vasas elleni meccs otthon. Aztán majd meglátjuk kinek jó, kinek nem.

Szóval aki benne van ebben a Live partyban, de nem jó neki a Vasas ellen 26-án az szóljon. Aki meg nincs benne arra meg haragudni fogok!:-))

Zolika
Hajrá Loki!

Előzmény: Tócsa (472)
Gustav Creative Commons License 2000.08.07 0 0 479
Azért valljuk be, nem nagyon hittük, hogy három forduló után két vereséggel, egy győzelemmel a Vasas előtt fogunk állni. Persze nekünk nem a többiekkel kell foglalkozni, hanem a Lokival. Szóval, nyertünk, és most ez a legfontosabb. Most már csak így tovább!

Gustav
Hajrá Loki!

Tócsa Creative Commons License 2000.08.07 0 0 478
BaZx!
Emlékszem egy villanás erejéig emlékképeimben a Lófej-csapatra. Mindegyikőtöket sokat látom a meccseken, de kifejezetten nem figyellek benneteket, de azt hiszem ez érthető is. Te is a veterans szekcióhoz tartozol? Lófej anno ’83-ban, egy kecskeméti építőtáborban a „felügyelő” tanárunk volt. Ő se, én se adtuk jelét annak, hogy elborultagyu Lokisták lennék, így nem lett Loki-barátság belőle. Valahogy nem jött ki a dolog egyikkőnknél sem. Sebaj! Viszont a Vasas elleni meccsen, ha meglátsz 2 mondat erejéig azért odajöhetsz, nem kell az egészet társaságomban eltölteni! Mert hogy a nóta is mondja: GIRAPPÁÁ!:-)
Csiszi!
Érdekes ebben a mai NB1-ben, hogy egy csapat kivételével egyiknek sem sikeres az idénykezdet, ahol edzőváltásra került sor! A Vasas is jobban járna Komjátival, mi meg Garával. De ez már egy régi „nóta”! De egy kis örömöm is van a sok ürömben: dr.Pénzharácsnak (alias Mexico-toxiconak) nem igazán megy a gyakorlat. Hiába a kiváló elme, ha azok a „falábúak” nem azt teszik, amit mond. Tényleg, nem volt véletlen étrendváltás a csapatnál? Mondjuk kissé nem lett olaszosabbak a menük? Esetleg tésztásabb? De ez legyen már ti bajotok!

Hajrá Loki!
BUX

Lecsó. Creative Commons License 2000.08.07 0 0 477
Gyoztünk.
És ezen a meccsen csak ez volt a fontos. Az elso félidoben még azt hittem, hogy gólzápor lesz, de ez elmaradt.
Majd a Kanizsa ellen!!
A Vasasnál kezdhetik sajnálni Komjátit :-))))
Mármint azért, hogy elengedték.

Lecsó>>>HAJRÁ LOKI!!!
BUX

Előzmény: Tócsa (472)
csiszi Creative Commons License 2000.08.07 0 0 476
Gratula!
Kunkorodjék a MALAC farka!
Mi még szarok vagyunk.
Hajrá VASAS!
Előzmény: Laci-papi (474)
BaZx Creative Commons License 2000.08.07 0 0 475
Tócsa! Ne haragudj, hogy nem mentem oda, de nem tudtam, mert egy öt fős társaságban mi is italoztunk és nem hagyhattam ott a barátaimat. Talán láttad is ezt a társaságot köztük Lófejjel.
A meccsről már leírtam a véleményem, így most csak ennyi:
HAJRÁ LOKIKA!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!