Keresés

Részletes keresés

Tócsa Creative Commons License 2000.07.09 0 0 191
Lecsó!
Ha Milinghoffer és Kolbe a nagy durranás, akkor jó, mert én jobban hiszek a saját nevelésű játékosokban, mint az 1-2 éven át itt játszó vándormadarakban. De félek, hogy nem erre gondoltál! Ha vmit konkrétabbat tudsz (amit már megírhatsz) oszd meg velünk.
Most látom előző hozzászólásomban a hibát: eredménye=eredményes!
Off!
Köszi Batu de, a gifet emilben kaptam és gőzöm sincs hol található meg. A saját gépemről fel sem tudom tenni, ha nem ismerem a weboldalt?
On!
Komjátival meg van az első kupasikerünk: Innstadt-kupa döntősök vagyunk!:)
Kíváncsi lennék Szacsa kiállításának körülményeire!

Hajrá Loki!

Batu. Creative Commons License 2000.07.09 0 0 190
Tócsa

Sándor Csabi nekem is régi kedvencem. A 300. meccsén kötelező betalálnia(a 100. és 200. is góllal zárult). Hátha bejön Lecsó jóslata és igazolunk még egy gólerős csatárt.
off
gif beszúrása:
(img src="http://www.valami.hu/valalmi.gif" border=0 alt=valami)
border=keretvastagság
alt=felirat, ha a kurzor a képen marad
zárójel helyén < vagy >.
on

Hajrá Loki!!!

Batu

Tócsa Creative Commons License 2000.07.09 0 0 189
Bocsáss meg Gustav, de a „minden edzőmeccsel” vitatkoznom kell, mert a Pitesti ellen Sikló volt csak eredményes!:) Viszont örülök, hogy Sándor Csabi is eredménye volt, mert már nagyon megérdemelné a bajnokságonkénti 3 v. több gólját. Bevallom egyik nagy kedvencem!

Hajrá Loki!

Gustav Creative Commons License 2000.07.09 0 0 188
A mai meccs után már legalább látszik, kitől várhatjuk a gólokat: Kerekes, Ulveczki, Sándo Csaba... Tényleg eléggé egysíkúnak látszik a támadójátékunk, ha csak Kerekes képes minden edzőmeccsen betalálni a meglehetősen gyenge ellenfelek kapujába.
Feribá Creative Commons License 2000.07.08 0 0 187
Innstadt kupa Monoron:DVSC-Vác 3:0
Holnapután a Vidi-Olimpiai vlogatott meccs gyöztesével játszunk.
Tócsa Creative Commons License 2000.07.07 0 0 186
Hát ez nem sikerült!:-(
Meg tudná vki mondani nekem, hogyan lehet .gif képet beszúrni a felszólalásba html-ben (vagy mi a csodában)?

Hajrá Loki!

Tócsa Creative Commons License 2000.07.07 0 0 185
Első két forduló pesti csapatokkal idegenben, ráadásul konkurensek. Hát nem egy szűzlány rózsaszín ábrándozásai közé tartoznak. Ha így folytatódik a betegség hullám, nem hogy az új rendszert, de még a megfelelő állóképességet sem szerzik meg a játékosok.

Lecsó!
Remélem nem ilyen durranásra gondoltál:


Most csinálok először ilyet, remélem sikerült.

Ja és Hajrá Loki!

Batu. Creative Commons License 2000.07.07 0 0 184
Remélem igazad lesz, Lecsó!

Más: ma voltam a délelőtti edzésen, elég kevesen voltak(Téglási, Fekete, Balogh, Bernáth, Turján, Sándor, Hanák, Várszegi, Horváth, Madar), bizots a tegnapi meccs után pihentek. A kapusok közül Balogh jó úton halad, elég ügyesen csinálja a dolgát. Madar(bár nem esküszöm meg rá, hogy ő volt, távol ültem) súlyfelesleggel bír, nem tudni, vele mi lesz. Horváth, Sándor, Bernáth és Várszegi elég jó labdázott, Hanáknak és Turjánnak nem ment minden tökéletesen. De legalább jó volt a hangulat:). Horváthot bár nem láttam élesben(meccsen), de elég tehetségesnek tűnik, van benne fantázia.

Megint más: a sorsolás:
1. f.: MTK (i)
2. f.: Újpest (i)
3. f.: Pécs (o)
4. f.: Nagykanizsa (o)
5. f.: Videoton(i)
6. f.: Vasas (o)
7. f.: ZTE (i)
Ezután jönnek a visszavágók.

Megint más: holnaptól monori torna, a Vidi, a Vác az olimpia válogatott és a Loki részvételével. Először a Vác ellen játszunk, aztán a győztes a másik meccs győztesével.

Hajrá Loki!!!

Batu

Előzmény: Lecsó. (183)
Lecsó. Creative Commons License 2000.07.07 0 0 183
Még másfél hétig nem leszek, de ide is eljutottak olyan hírek hozzám, hogy nem zárult le az átigazolás a LOKI-nál.

Én nagy durranást sejtek!!!

Tartsatok ki!!

Lecsó>>>HAJRÁ LOKI!!!

Előzmény: ZOLCSI (182)
ZOLCSI Creative Commons License 2000.07.07 0 0 182
Szerintem is. Az első hat hely - pláne a nemzetközui kupaszereplés- ezzel a játékosállománnyal elérhetetlen. Még Garának is az lenne. Abban bízok, hogy a B csoportban, az Újpesttel nagy harcban, megszerezzük a harmadik helyet, tavaszra pedig megerősítik a keretet, meg a Komjáti játékrendszert is megszokják a fiúk.

HAJRÁ LOKI

Creative Commons License 2000.07.07 0 0 181
Lehet, hogy túlságosan pesszimista vagyok, de én inkább a 6-10. helyet tartom reálisnak. Ne legyen igazam!

Nagyon várom a sorsolást, balszerencsés esetben akár az első három fordulóról is lemaradhatok. Aki megtud valamit az felnyomhatná ide, vagy küldhetne egy mélt! Köszi!

Előzmény: Feribá (179)
Tócsa Creative Commons License 2000.07.06 0 0 180
A hangsúlynak szerintem, nem azon kellene lenni, hogy kikkel és kikkel nem lehetne felállítani a keretet. Hanem az legyen a szempont, hogy nem túl acélos játékoskeretből kikkel lehetne alkotni egy igazi CSAPATOT. Egy gyengébb keretből is lehet jobb gárdát csinálni, ha a játékosok egymásért is hajlandók küzdeni és mindent megtenni a győzelemért. Profi szemlélet és akarat. Tudom, hogy ez egy kicsit naivan hangzik, de volt rá már példa. Pl. a mostani 6.helyünk is ilyen. Egy fabatkát sem adtunk volna azért, hogy 6-ok leszünk, aztán a végén még siránkoznunk kell, mert lehetett volna jobb is.
A mai edző meccsen viszont nagyon gyenge volt a játék. 2:1 G: Zsombi 2 (1-t tiziből). Viszont biztató volt, hogy Flick és Alekszics már mutattak valamit a tudásukból. Mondjuk nem verte ki a biztosítékot, de lehet belőle vmi.
Be kell látnom, hogy amióta Borsó úr és ifj. Makray úr nem volt a kispad környékén a játék is elég gyatra lett. Tehát követelem, hogy ismét a kispad környékén lebzseljenek, akár még a bajnokikon is!:)))

Hajrá Loki!

Feribá Creative Commons License 2000.07.06 0 0 179
Szerintetek ez a mostani Loki mire lehet képes a bajnokságban?
Szerintem a dobogón a Vasas MTK Dunaferr tró fog megosztozni.Őket nem hiszem,hogy befoghatjuk.A 4-7 hely a Fradi a Ute a LOKI és a Lombard között dől majd el.
ZOLCSI Creative Commons License 2000.07.06 0 0 178
Feri Bá

Én elsőként Borsó Bélát, id. és ifj. Makrayt, távolítanám el, nem csak a csapat, hanem a város környékéről is.

Komolyra fordítva. Én Feketét, Téglásit, Madart, Szabót, Fridát, Dobost, Ulveczkit küldeném el, helyettük labdarúgókat hoznék.

Feribá Creative Commons License 2000.07.05 0 0 177
Fekete,Téglási,Balogh,Szatmáti,Vadicska,Böőr, Flick,Alekszics,Siklósi,Kerekes,Várszegi, Ulveczki,Szabó,Frida,Madar,Balassa,Hanák,Turján,Dobos,Sándor Cs.,Bernáth,Bajzáth
Ez most a Loki jalenlegi kerete.Ti kiket hagynátok ki a keretből?
Én Szabót,Fridát,Bajzátot és Dobost.
Tócsa Creative Commons License 2000.07.05 0 0 176
Bocsi! Az ucsó mondatom egy kicsit értelmetlen lett:-( A szkepticizmusomra kellene rácáfolni a fiúknak!
Tócsa Creative Commons License 2000.07.05 0 0 175
Szomorú vagyok egy kicsit én is, mert felforgatták a csapatot. Bajnoki rajt előtt bő 2 héttel a posztjukon eddig bizonyított játékosokat máshol próbálja ki az edző. Mire az új posztokba beletanulnak a fiúk vége a bajnokságnak. Úgy látszik a csapatszerkezet alapjaiban lesz felforgatva. Úgy látszik az eddig bevált dolgok nem kellenek. Remélem a bajnokikon már rám cáfolnak!

Hajrá Loki!

Creative Commons License 2000.07.05 0 0 174
Tegnap kint voltam az edzőmeccsen. Ha nem láttam volna a Gara érában is hasonlót, akkor most kongatnám a vészharangot. Siralmas, elképzelés nélküli játékot nyújtottunk.
Ez a Flick ismét nem produkált semmit, de a jugó gyerek sem volt meggyőző. Vada védőt játszott, ami a középpályánkat látva nagy luxus. Vonalban védekeztünk eccer-kéccer meg is szívtuk a lestaktikát. Bűr Zolika most a jobb oldalon játszott, de egészen kint a vonal mellett. Ez is luxus, ő az egyetlen aki hasonlít valamennyire egy irányító középpályásra.
Szóval vannak kételyeim, de még több mint két hét van a hibák kijavítására. Remélem sikerülni fog, mert ha nem...
Creative Commons License 2000.07.05 0 0 173
DZsen!
Szerencsére egyik sem az én esküvőm lesz, de a megjelenés elmulasztása komoly családi botránnyal fenyeget. Szóval nagyon drukkolok egy jó sorsolásért.
Előzmény: DZsen_d (172)
DZsen_d Creative Commons License 2000.07.05 0 0 172
Té! Házasságszédelgő lettél? Vagy ötödikén a visszavágó lesz?
HAJRÁ LOKI!
DZsen
Batu. Creative Commons License 2000.07.04 0 0 171
Böőr azért játszott a bal oldalon, mert Szacsa hátvéd, Ulveczki csatár volt és Dobos pedig a a kezdőhöz nem elég jó, több bal lábas pedig nincs. Majd ha Hanák felépül, akkor ő lesz jobb oldalon, és Bernáth visszábblép egy sorral. Dunaninál, Garánál és Herczegnél is játszott ott, dehát ő mindenhol jó :).
A sorsolást a Sporthirek.hu-n olvastam.
Holnap remélem kint leszek, de nem biztos. Állítólag ha Cupik nem jön, kipróbálnak még egy szerbet.

Hajrá Loki!!!

Batu

Előzmény: Tócsa (168)
Creative Commons License 2000.07.04 0 0 170
Sorsolás pénteken? Nekem 22-én és 5-én esküvőre kell mennem, remélem ezt is figyelembe veszik:-)
Előzmény: Batu. (167)
ZOLCSI Creative Commons License 2000.07.04 0 0 169
Cupik a mai NS szerint Egerszegre igazollt.
Ma 17 órától edző meccs egy román első ligás csapattal. Ha valaki ott tud lenni, nyomhatna egy beszámolót.
Tócsa Creative Commons License 2000.07.03 0 0 168
Na végre, vannak még normális lokisták. Ugyanis legnagyobb bánatomra Börkét az 1.félidőben baloldalon játszatta Komjáti. Jó, rendben ott is megállja a helyét: De könyörgöm, miért erőltetik a (főleg) jobb lábas Zolit a balon? Nehéz megérteni ezeket a magasabb érdekeket.
Batu!
A pénteki sorsolás tuti? Már nagyon hegyezem magamat rá.

Bocs Feribá, de Batu szerkezeti felállása jobban tetszik.

Hajrá Loki!

Batu. Creative Commons License 2000.07.03 0 0 167
Szerintem így lenne a csapat(csak kis változtatással):
Fekete - Bernáth, Balassa, Vadicska, Hanák - Böőr, Aleksic, Flick, Szatmári - Cupik, Kerekes
Szegény Kovács Norbi... Pedig ha jól tudom, Komjáti nagyon be akarta rakni a kezdőbe(Bernáth) helyén. Remélem Cupik bebeizonyítja, hogy csak tévedés volt a ZTE-kaland és majd ontja itt a gólokat. A sorsolás pénteken, az idénynyitó 22-én lesz.

Hajrá Loki!!!

Batu

Előzmény: Feribá (166)
Feribá Creative Commons License 2000.07.03 0 0 166
Alekszics aláirt.És lehet,hogy Czupik is ideigazol.Lehet,hogy összejön egy jó csapat?
Fekete-Szatmári,Balassa,Hanák,Bernáth-Böőr,Vadicska,Flick,Alekszics-Kerekes,Czupik
Nem lenne olyan rossz kezdő tizenegy bár az újakat még nem láttam játszani.Nem tudja valaki,hogy mikor lesz a bajnokság sorsolása?

Hajrá LOKI!!!

Tócsa Creative Commons License 2000.07.02 0 0 165
Korrigálnom kell magamat, mert a NS szerint is 11 gól esett. Bőrkétől elvettem egyet és oda adtam Siklónak. Dobost meg sem említettem. Mentségemre két dolog szolgálhat:
- nem szoktam hozzá, hogy ilyen sok gólt szerez a Loki
- a melegben kénytelen voltam többször is sörért menni és lemaradtam egy gólról.
Hegedűs Gergely (a NS szerint már Hegedős!) már biztos, hogy nem fog nálunk játszani ebben az idényben, hiszen leigazolt egy osztrák II.osztályú csapatba. A jugó csatárt meg Komjáti engedte el. Talán nem véletlenül, mert tényleg kevés volt a produkciója az edzőmeccsen. Viszont a középpályást szeretné megtartani (Ljubisa Alekszics), csak kondicionális problémái vannak.
Komjáti: „Úgy vettem észre, Flick nehezen kommunikál a társakkal…” Torsten még nem tud magyarul?! Piha! Azt hiszem, ez beillene a Sport+ „Szájtátva” rovatába.:))
Ez a Cupik keveri rendesen a kártyát. Először szóban megállapodik velünk, utána meg szintén szóban a Zetével. Nekem nem tetszik az ilyen stílus, meg mondom őszintén. Aki s.gget csinál a szájából, még akkor sem kellene, ha maga Zinedine Zidane lenne.
A NS Grigoriu keresztapja is lehetne, mert több keresztnévvel is felruházta már. Most éppen Békéscsabán tűnt fel. A vándormadár is megirigyelhetné ezt a mozgást.
Sajnos Kovács Norbinak szárkapocscsont törése van, októbernél hamarabb nem láthatjuk a pályán. Nagy kár érte!:(

Hajrá Loki!

Tócsa Creative Commons License 2000.07.01 0 0 164
BaZx!
Csak 5 %? Ugye nem mondod komolyan. Ha tényleg ennyi lenne, akkor miért az ő embere az ügyvezető? Mit foglalkozna egy piti résszel annyit, hisz másban akkora összegei lehetnek, hogy elbújhat mögé a Loki-rész. Eddig csak sejtettem, de most már egyre biztosabb vagyok benne, hogy más tulajdonosok mögött az ő pénze áll(hat). A taktikáját nem értem, miért nem akarja felvállalni nyíltan a szerepét.
Bocsáss meg, de emlékeim szerint Gara kispadjánál jóval kisebb volt a parolázás még edzőmeccsek idején is. Nem tévesztendő össze a szakmai munkát a reprezentációval.
Egyébként kis túlzással annyian voltunk kint az edzőmeccsen, mint amikor MTK bajnok lett :)
Véleményem szerint, már nagy „hal” nem fog fennakadni hálónkon. Makray részéről az igazolási szezon lezárulhatna.

Hajrá Loki!

Feribá Creative Commons License 2000.07.01 0 0 163
Tócsa

A Színes Sportban olvastam,hogy Czupik Ferenc aki mellesleg ukrajnai a ZTE-hez igazolt.
Kár mert én láttam játszani a Diósgyőrben és nem keltett rossz benyomás
Nem tudod,hogy Flicken,Balassán és Hanákon kivül kik jöhetnek még?

Hajrá LOKI!!!

BaZx Creative Commons License 2000.07.01 0 0 162
Az, hogy Makrai B. a padon ül még nem kifogásolható , hiszen edzőmeccseken a felkészülési időszakban Erdei is mindig ott volt. Régen amikor úgy tudtuk, hogy Borsó a főszponzor, akkor az sem zavart, hogy ő ott ül. Most bosszantó, mert ő nagyon messze van a főszponzorságtól, még tulajdonosnak is kicsi (5% alatt).
HAJRÁ LOKI!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!