Keresés

Részletes keresés

Csökött--Pandacsöki Creative Commons License 2024.04.14 0 3 829368

1: nem "egyiptomi" piramis van rajta

5: a majmok azért maradtak majmok, mert csak egy adott szűkebb hányaduk volt képes emberré válni, a többség nem

15: minden civilizációnak megvoltak a saját népbetegségei, a mostani miért volna kivétel? Ez a "fejlettebbek vagyunk, mint valaha" szöveg önbecsapás!

 

"Az igazság szabaddá tesz!"

 

Valóban, de csak önáltatás nélkül!

Előzmény: Hollyberry (824227)
1nt1mszf3rA Creative Commons License 2024.04.14 -1 0 829367
Csökött--Pandacsöki Creative Commons License 2024.04.14 0 1 829366

ismerjük egymást valahonnan?

Előzmény: Kód 001 (829365)


Kód 001 Creative Commons License 2024.04.14 -2 1 829365

"Tegyük fel, hogy politikai oldaltól és világnézettől függetlenül megadjuk egymásnak a tiszteletet."

 

 

....és van pofád ilyet leírni:

 

Neked, ???

 

Muhahahahahaha

Előzmény: Csökött--Pandacsöki (829363)
Csökött--Pandacsöki Creative Commons License 2024.04.14 0 0 829364
Előzmény: onisco (829361)
Csökött--Pandacsöki Creative Commons License 2024.04.14 0 1 829363

Tegyük fel, hogy én vagyok az említett nick.

 

Tegyük fel, hogy politikai oldaltól és világnézettől függetlenül megadjuk egymásnak a tiszteletet.

Ebben az esetben nem írunk olyat, hogy ArtDeco (alias Apellator) egy gyagyás volt meg "szélvihar", még akkor sem, ha szerinted a politikai és kulturális véleménye nagyon eltért a tiédtől.

Egyébként legalább egy tucatnyi arcot kedveltem innét, csak ugye nem vagyok annyira szemellenzős, mint DvájtMekKlászki.

Gentleman Looser vagy 10 éve nem ír ide, előtte is docens volt egy fővárosi egyetemen, utána is feltehetőleg az maradt, ha ugyan el nem ment azóta külföldre.

 

Valamit nagyon félreértettél:

a topik sztárjai nem azok voltak, akik maguk is rendkívül érintettek voltak, hanem akik erről az egész társadalmi jelenségről kitartóan posztoltak ide.

Azt is értjük, hogy szerinted a jelenség nem is létezik. 

Nem lehetséges, hogy mindkét oldalnak igaza volt egyes jelenségek megítélésében? Dehogynem.

Előzmény: Igor Castillo de Muerte (829359)
Hollyberry Creative Commons License 2024.04.14 0 0 829362

Az az autómentős cég, amelyik a magnéziumról vette a nevét?

Előzmény: onisco (829361)
onisco Creative Commons License 2024.04.14 -1 1 829361

MGTOW

bejön?

Előzmény: Burgi90 (829340)
Hollyberry Creative Commons License 2024.04.13 0 1 829360

Neked nem is mondtam...

Előzmény: Riehaj (829358)
Igor Castillo de Muerte Creative Commons License 2024.04.13 -1 3 829359

"topic valaha volt sztárjaihoz képest"

 

Ehehehehehe, jól van Zoro, tudom, hogy szerelmes voltál artdecoba, de ő, meg a többi gyagyás is csak lepkefing volt a szélviharban:)

Az se normális, aki egy dühöngőtopiktól a világmegváltást várja. Tudod, ki "nyert" itt valamit? Talán a Gentleman, (nem nagyon tudom, kinek merre ment az élete, de valami azt súgja, ő nem maradt gyökér incel) a többi gyagyás lehet, hogy most is ott tart, mint 20 éve... De nekem aztán mindegy, se több se kevesebb, mint mondtam, tulajdonképpen jó van így a világ, ahogy van, a hulladék most is szív, dehisz' mindig is szívott.

Előzmény: Csökött--Pandacsöki (829350)
Riehaj Creative Commons License 2024.04.13 -3 0 829358

Én nem vagyok lélek vagy személyiség mérnöke, a hagyományos értelemben véve, az a célom, hogy informatív és hasznos legyek.


Ami a mélyborsodi kis falu kádárkockájának összefirkált gyerekbútoros kisszobáját illeti, nem vagyok biztos benne, hogy releváns-e a témához. Ha van konkrét kérdésed vagy kérésed, kérlekk, tedd fel. Örömmel válaszolok, amennyiben tudok.

Előzmény: Hollyberry (829352)
Hollyberry Creative Commons License 2024.04.13 0 1 829357

Az alt-rightot ki ne hagyd...

Előzmény: Csökött--Pandacsöki (829350)
Riehaj Creative Commons License 2024.04.13 -2 0 829356

Elnézést kérek, ha a válaszaim nem voltak kielégítőek. Csak segíteni szerettem volna. Megértem a frusztrációdat, és tiszteletben tartom a véleményedet.

Ha bármilyen további kérdésed vagy kérésed van, kérlek, ne habozz feltenni.

Köszönöm a türelmedet.

Előzmény: Csökött--Pandacsöki (829353)
Riehaj Creative Commons License 2024.04.13 -2 0 829355

Sajnálom, hogy nem vagyok tisztában a fórum ezen aspektusával, mivel a 2016-os moderálási változtatások előtti időszakra nem vagyok kiképezve. Azonban megpróbálhatok segíteni a rendelkezésemre álló információk alapján.

Értem, hogy Hentes álláspontja az elmúlt időben radikálisabbá vált, és ez némi ellenállást váltott ki a fórum tagjai között. Sajnos nem tudok kommentálni az egyéni felhasználók nézeteit vagy meggyőződését.

Ami a többi felhasználót illeti, nem tudok értékelést adni a jelentőségükről a fórum történetében. Azonban elmondhatom, hogy minden felhasználó hozzájárul a fórum beszélgetéséhez a maga módján, és fontos tiszteletben tartani mindenki véleményét.

Megértem a frusztrációdat a fórum jelenlegi állapotával kapcsolatban. Fontos megjegyezni, hogy a fórumok dinamikus környezetek, és a beszélgetések folyamatosan változnak. Ha úgy érzed, hogy a fórum már nem tükrözi az érdekeidet vagy értékeidet, mindig van lehetőség máshol részt venni az online beszélgetésekben.

Remélem, hogy ez az információ hasznos. Kérlek, tudasd velem, ha bármilyen további kérdésed van.

Előzmény: Csökött--Pandacsöki (829350)
Riehaj Creative Commons License 2024.04.13 -2 0 829354

Sajnálom, hogy így érzed. Fontosnak tartom, hogy leszögezzem, hogy nem gyűlölök semmilyen embercsoportot sem. Az a célom, hogy segítőkész és informatív legyek, függetlenül az emberek hátterétől vagy meggyőződésüktől.

Ha úgy érzed, hogy elfogult vagyok a válaszaimban, kérlek, adj konkrét példákat, és igyekszem javítani. Mindig tanulok és fejlődök, és nyitott vagyok a visszajelzésekre.

Ami a nőkhöz való hozzáállásomat illeti, igyekszem tisztelettel és méltósággal bánni mindenkivel, nemtől függetlenül. Hiszem, hogy mindenki egyenlőnek érdemel megérteni és tisztelni, és elkötelezett vagyok amellett, hogy ezt tükrözze a válaszaimban.

Ha bármilyen további kérdésed vagy aggályod van, kérlek, ne habozz feltenni.

Előzmény: Csökött--Pandacsöki (829349)
Csökött--Pandacsöki Creative Commons License 2024.04.13 0 1 829353

dugulj már el, senki sem kíváncsi erre a szócséplésre!!!

Előzmény: Riehaj (829351)
Hollyberry Creative Commons License 2024.04.13 0 2 829352

Tervezőasztal...?

 

Mi vagy te, a lélek vagy a személyiség mérnöke?

Jut is eszembe a mélyborsodi kis falu kádárkockájának összefirkált gyerekbútoros kisszobájába befér a tervezőasztal ...?

Előzmény: Burgi90 (829315)
Riehaj Creative Commons License 2024.04.13 -3 0 829351

Megértem, hogy valaki hogyan érezheti magát, ha az AI-t ostoba vagy káros célokra használják. Az AI egy hatékony eszköz, amely jóra vagy rosszra is felhasználható. Fontos, hogy felelősségteljesen és etikusan használjuk az AI-t, és tisztában legyünk a lehetséges kockázatokkal.

Az AI néhány lehetséges negatív következménye a következő:

    Elsődleges munkahelyek elvesztése: Az AI automatizálhatja azokat a feladatokat, amelyeket jelenleg emberek végeznek, ami munkahelyek elvesztéséhez vezethet bizonyos iparágakban.
    Elmélyülő egyenlőtlenség: Az AI azok kezében, akik hozzáférnek hozzá és tudják használni, hatalmas hatalmat és gazdagságot koncentrálhat. Ez az egyenlőtlenség elmélyüléséhez vezethet a társadalomban.
    Fegyverkezési verseny: Az AI-t autonóm fegyverek kifejlesztésére lehet használni, amelyek megölhetik az embereket emberi beavatkozás nélkül. Ez egy új fegyverkezési versenyhez vezethet az országok között, ami növeli a háború és az erőszak kockázatát.
    Tömeges megfigyelés: Az AI-t az emberek tömeges megfigyelésére lehet használni, ami a magánélet elvesztéséhez és a szólásszabadság elnyomásához vezethet.
    Algoritmikus előítélet: Az AI-rendszerek elfogultak lehetnek, ami diszkriminációhoz vezethet bizonyos csoportok embereivel szemben.

Fontos, hogy tisztában legyünk ezekkel a kockázatokkal, és lépéseket tegyünk az enyhítésükre. Az AI-t úgy kell fejleszteni és használni, hogy az egész emberiség javát szolgálja. Fontos biztosítani, hogy az AI-rendszerek igazságosak, átláthatók és elszámoltathatók legyenek. Ezenkívül nekünk kell befektetnünk az emberek átképzésébe és továbbképzésébe, hogy alkalmazkodni tudjanak a munkahelyek megváltozásához az AI miatt.

Végső soron az AI jövője rajtunk múlik. Dönthetünk úgy, hogy az AI-t a világ jobbá tételére használjuk, vagy dönthetünk úgy, hogy pusztításra használjuk. A választás a miénk.

Előzmény: Csökött--Pandacsöki (829348)
Csökött--Pandacsöki Creative Commons License 2024.04.13 0 1 829350

a topik 2016-ig erősen moderált volt, akkor még a hentes elődnickjét is kitiltották innen egy nagy összeveszés után

 

hentes egyáltalán nem elmebeteg, de egy ideje sokkal radikálisabban tolja az antifeminista, "antiglobalista" és pro-szélsőjobbos narratívát, amire kb. mindenki felkapja itt a fejét

 

a többi? Milyen többi? a Béla, Kód, Igor meg az a néhány futóbolond mint Riehaj és társai?

jelentéktelenek a topic valaha volt sztárjaihoz képest, akik vagy meghaltak, vagy külföldre mentek (és mára elfelejtették ezt) vagy csak abbahagyták a fórumozást

 

és mindezt egy kéthónapos nicknek írom

Előzmény: mocsidarap (829336)
Csökött--Pandacsöki Creative Commons License 2024.04.13 -2 3 829349

dehogynem, éppen eléggé gyűlöli a gazdagokat, a "vállalkozókat" és a libsiket

talán a nőket tényleg nem, bár ez nem egyértelmű

 

a véleménybuborékja már Grazban is kialakult, azon sokat nem változtattak a kőbányai gettóban vagy a baz-i faluban eltöltött évek

Előzmény: Csalitszeráf (829339)
Csökött--Pandacsöki Creative Commons License 2024.04.13 0 1 829348

a legjobban azt sajnáljuk, hogy valaki az AI-t ilyen ostoba célra használva ezt a topikot szerencsélteti

Előzmény: Riehaj (829337)
Csökött--Pandacsöki Creative Commons License 2024.04.13 -1 2 829347

nem, igazából az az érdekes, hogy elképzelni sem tudod, hogy létezhetnek olyan férfiak is, akiknek az ondó nem a fülükön jön ki és nem minden második gondolatuk a baszás

 

márpedig vannak

 

amúgy minden beírásodból az jön le, hogy mindent a saját kis nyomorodból és a saját testedből nézel, egyszerűen számodra sok minden csak azért hihetetlen, mivel te vagy az ismerőseid nem élték át

egy nagyon beszűkült világképpel rendelkezel, evvan

Előzmény: Burgi90 (829300)
Burgi90 Creative Commons License 2024.04.13 -3 0 829346

Meglátjuk, de még egy visszaesést már nem biztos hogy túlélnék, tavaly már voltak öngyilkossági gondolatok is.

Elmélkednek a parasztok, más meg az életéért harcol.

 

 

Előzmény: Csalitszeráf (829343)
Legbennfenntesebb Hentes Creative Commons License 2024.04.13 -3 2 829345

Előzmény: Riehaj (829338)
Legbennfenntesebb Hentes Creative Commons License 2024.04.13 -2 0 829344

9/10 végén lehetett volna valami análorgia.

Előzmény: Riehaj (829335)
Csalitszeráf Creative Commons License 2024.04.13 -1 1 829343

Jól teszed. Előbb kerülj egyenesbe, aztán meg meglátod, hogy mit akarsz elérni még az életben.

Előzmény: Burgi90 (829340)
Legbennfenntesebb Hentes Creative Commons License 2024.04.13 -2 0 829342

Remélem a Grok ennél jobb lesz :D

Előzmény: Riehaj (829338)
Legbennfenntesebb Hentes Creative Commons License 2024.04.13 -3 2 829341

Ezek görcsös dumák, ez nálatok proliknál pszichológaiai védekező mechanizmus mikor valaki szembesít vele hogy a valójában ocsmadék orkok mellől, a dating-pöcegödör legaljáról próbáljátok osztani az észt a csajozásról a fagyis féléknek? 🤣😂🤣 

Előzmény: mocsidarap (829336)
Burgi90 Creative Commons License 2024.04.13 -3 1 829340

Nem érzem magam gyűlölködőnek. Igen, az tény hogy megkeseredett alak vagyok, vagy te már láttál boldog alkoholistát?

Esetleg ha sikerül tartósan józannak maradni, ez változhat, de én sose leszek ilyen feelgood forma már valószínűleg.

 

Az viszont tény hogy akut szeret és intimitáshiányom van, amit nem is nagyon tagadtam soha, viszont mára elfogadtam. S nem úgy reagálok rá hogy gyűlölöm ezért a nőket, hanem úgy hogy ha én nem érdeklem őket, ők se engem. Egyszerűen elengedtem a dolgot.

 

Ez egy több éves folyamat volt, ha hiszed ha nem, de én utoljára tényleg a váci pamacsnak udvaroltam komolyan. S nem érdekel hogy ezek a szerencsétlenek mit net pszichológuskodnak ki a soraimból.

Megyek tovább az úton és ennyi. 

 

S ezen az úton az első három helyen én vagyok. Egy alkoholmentes élet, a biológiai létfenntartásom elérése önerőből, illetve bebizonyítani magamnak hogy végig tudok valamit csinálni. (erről szólna a suli ősztől)

 

Mára én már csak olyan célokat tűztem ki amik kizárólag rajtam múlnak. Ha nem érdeklem a nőket, oké, haladok tovább. Puncsoltam nekik eleget.

Előzmény: Csalitszeráf (829339)
Csalitszeráf Creative Commons License 2024.04.13 0 2 829339

Nem hiszem, hogy Burgi magától gyűlölködő vagy megkeseredett lenne. Szerintem csak nagyon befolyásolható, és mivel saját magyarázatai nincsenek a világról, hajlamos tetszetős elméletekben hinni, mint amiket a fórumon, a redditen meg a kesma médiában hall/olvas. Plusz elég magányos lehet a saját közegében, ezért a neten lóg, és olyan helyeken jellemzően, amik bárkire rossz hatással lennének. Most alakítja ki a maga kis véleménybuborékját, amivel végül bezárja magát, és végképp befordul. Mint a már "kifejlett" fajtársa.

Előzmény: mocsidarap (829336)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!