Keresés

Részletes keresés

Lecsó. Creative Commons License 2000.08.24 0 0 640
Batu

Ez csak természetes!!
Fel a fejjel!!

A Vasast pedig legépeljük és Zolcsi vendége leszek a 4-0 után :-)))

Lecsó>>>HAJRÁ LOKI!!!
BUX

Előzmény: Batu. (639)
Batu. Creative Commons License 2000.08.24 0 0 639
BaZx:

Azt az abalintot mintha ismernéd... :). Nekem Kotosmannhoz semmi közöm, élőben még nem is találkoztam vele. :) És semmi közöm a Hélikerhez sem, legfeljebb vásárlok benne néha...(a logo se az én oldalamon van) :) De azért jól esett, hogy valaki azt gondolta, hogy velem akarják megcsináltatni a lapot. Időm se lenne rá, meg vannak nálam sokkal ügyesebbek, nekem ez csak hobbi. Egyébként most frissítettem, de ha meglesz a hivatalos, akkor abbahagyom. Nem lenne sok értelme folytatni.

Lecsó:

Köszönöm, amit a listán mondtál.

A Vasas-meccsről: ne bízzuk el magunkat, mert a Vasas feltámadhat. Ha nem lesz nagy a mellény, akkor lehet győzni.

Üdv,

Hajrá Loki!!!

Batu

Előzmény: BaZx (631)
Zolika_d Creative Commons License 2000.08.24 0 0 638
Lokisták!

Van közöttetek vki, aki menni akar a Magyar - Olaszra? Ha igen, akkor szívesen venném, ha megírnátok, hogy a stadion melyik részén lesztek. Szívesebben vagyok ismerős arcok(Lokisták) között, mégha ez egy válogatott meccs is.

Zolika
Hajrá Loki!

TZS Creative Commons License 2000.08.24 0 0 637
Sziasztok.
Most voltam a Stadionban Vasas-jegyekért.

Ma már elkezdték a Magyar-Olasz jegyét is árulni. Képletesen. Mert nyomtatott jegy még kevés van, és a néni készségesen elmagyaráz mindent az érdeklődőknek, akik aztán jegynélkül távoznak. Majd holnap újra jönnek.
Amit megtudtam:

Jegyárak: 4000-3000-2000-1000 Ft.
A magyaroknak a "magas" oldal meg a kanyarok vannak fenntartva.
A jegypénztár a Körcsarnoknál minden nap 10-18-ig van nyitva, és ezen a hétvégén szombaton és vasárnap is.
4000-es jegy a G(jobb),H,J,L,M,N(bal)
3000-es jegy a N(jobb),O,P(bal),E(jobb),F,G(bal)
a teljesség igénye nélkül.
Holnaptól az IBUSZ irodák is árulják a jegyeket.

Hétvégén nyerjen a jobbik!
Hajrá V@s@s!

BaZx Creative Commons License 2000.08.24 0 0 636
Kutya jó lenne, ha egy lövésbol három gólt tudnánk loni. Jó lesz háromból három is.
HAJRÁ LOKIKA!
Előzmény: ZOLCSI (635)
ZOLCSI Creative Commons License 2000.08.24 0 0 635
BaZx

Gondolj bele! Mi lenne ha a Loki is így járna vasárnap a góllövést illetően?

BaZx Creative Commons License 2000.08.24 0 0 634
Én csak egyszer mondtam, egyszer klikkeltem, de annyira bejött a gépemnek a szöveg, hogy háromszor is elnyomta. Az agráros gépem egy kicsit hülye...
HAJRÁ LOKI!
Creative Commons License 2000.08.24 0 0 633
Maga bolond, maga bolond, maga bolond, hogy mindent háromszor mond, háromszor mond, háromszor mond? :-)
Előzmény: BaZx (631)
Creative Commons License 2000.08.24 0 0 632
Én is megkérdeztem az egyik "illetékest" zászlóügyben. Azt mondta, hogy a zászlók "átmentek magántulajdonba", vagyis a résztvevők szétosztották egymás között, a további sorsukról nem tud.
Ez van sajnos.
Előzmény: ZOLCSI (626)
BaZx Creative Commons License 2000.08.24 0 0 631
A honlap hónapok óta vajúdik. Balázs már többször megígérte, hogy lép az ügyben, de valaki mindig hátráltatja. Kb. évi ötvenezer lenne egy internetes szolgáltatónál a DVSC.hu + egy kis karbantartási díj a kivitelezőknek, ami kb ugyanannyi. Ez nem pénz a többszázmillióban. Most éppen Kotosmann sajnálja rá a pénzt, valamelyik kollégájával (beosztottjával?) akarja megcsináltatni ingyen a munka részét. Talán abalint lehet az? Az ő extrás honlapján virít a Héliker embléma, ha jól emlékszem. Remélem lesz már végre valami, mert a világban szétszóródott lokisták szerintem nagyon várják. Ráadásul egy nemzetközi szereplésre vágyó csapatnál ez kötelező is.
Egyébként és a T.A.B-Daniella félére szavazok, mert a régi tetszett. Persze abalint-é is jó, de más.
HAJRÁ LOKI!
BaZx Creative Commons License 2000.08.24 0 0 630
A honlap hónapok óta vajúdik. Balázs már többször megígérte, hogy lép az ügyben, de valaki mindig hátráltatja. Kb. évi ötvenezer lenne egy internetes szolgáltatónál a DVSC.hu + egy kis karbantartási díj a kivitelezőknek, ami kb ugyanannyi. Ez nem pénz a többszázmillióban. Most éppen Kotosmann sajnálja rá a pénzt, valamelyik kollégájával (beosztottjával?) akarja megcsináltatni ingyen a munka részét. Talán abalint lehet az? Az ő extrás honlapján virít a Héliker embléma, ha jól emlékszem. Remélem lesz már végre valami, mert a világban szétszóródott lokisták szerintem nagyon várják. Ráadásul egy nemzetközi szereplésre vágyó csapatnál ez kötelező is.
Egyébként és a T.A.B-Daniella félére szavazok, mert a régi tetszett. Persze abalint-é is jó, de más.
HAJRÁ LOKI!
BaZx Creative Commons License 2000.08.24 0 0 629
A honlap hónapok óta vajúdik. Balázs már többször megígérte, hogy lép az ügyben, de valaki mindig hátráltatja. Kb. évi ötvenezer lenne egy internetes szolgáltatónál a DVSC.hu + egy kis karbantartási díj a kivitelezőknek, ami kb ugyanannyi. Ez nem pénz a többszázmillióban. Most éppen Kotosmann sajnálja rá a pénzt, valamelyik kollégájával (beosztottjával?) akarja megcsináltatni ingyen a munka részét. Talán abalint lehet az? Az ő extrás honlapján virít a Héliker embléma, ha jól emlékszem. Remélem lesz már végre valami, mert a világban szétszóródott lokisták szerintem nagyon várják. Ráadásul egy nemzetközi szereplésre vágyó csapatnál ez kötelező is.
Egyébként és a T.A.B-Daniella félére szavazok, mert a régi tetszett. Persze abalint-é is jó, de más.
HAJRÁ LOKI!
ZOLCSI Creative Commons License 2000.08.24 0 0 628
Lecsó

Én egy kis apró egygólos győzelemmel is kiegyeznék. Ha az eredményt eltalálod a vendégem vagy.

Üdv, Zolcsi

Lecsó. Creative Commons License 2000.08.24 0 0 627
Le kell írnom.
HAJRÁ LOKI!!!

Lecsó>>>HAJRÁ LOKI!!!
BUX
vasárnap 4-0

Előzmény: ZOLCSI (626)
ZOLCSI Creative Commons License 2000.08.23 0 0 626

BéKa és többi Vasas drukker:

Sajnos - igéretemmel ellentétben - nem tudom visszaadni nektek azokat a zászlókat amelyeket tavasszal elvettek tőletek. Az elkövetők egyike szerint a zászlókat ugyanis szétszaggatták. Sorry..

Sixx69, Daniella

Az bizony nagyon jó lesz hogy újra lesz a Lokinak honlapja. A kivitelezésben nem tudok nektek segíteni mivel gyökér vagyok a számítástechnikába, de ha ifj. Makrayval valami gond lenne szóljatok.

Daniella

Csak a tények kedvéért a honlapot nem erdeizoltán hanem Kökényesi Imre szüntette meg gazdasági okokra hívatkozva.

BéKa_d Creative Commons License 2000.08.23 0 0 625
LOKISTA!

Tavaly hány VIP-s volt?... Miből döntitek el, hogy ki ellen kell készülni - miért kell készülni?
Szerinted az Ultra' Vasas hány tagot számlál?
Mindenesetre én is kíváncsi vagyok, hogy hányan lesznek...:-)

Na mind 1. Mi (VDK) "csak" Debrecenbe készülünk, egy meccsre és esetleg egy közös sörözésre; sajnos(?) mi nem valaki/valami ellen készülünk.

HAJRÁ VASAS!

ui.: Té! Holnap nyomok egy mélt és pénteken felhívlak.

Daniella Creative Commons License 2000.08.23 0 0 624
Szia Virganch!

Örülök, hogy itt is összefutottunk. :-)
A Lokinak úgy néz ki ismét lesz hivatalos honlapja, amit együtt csinálunk majd Tóth Andrissal, aki régen is karbantartotta az egészet, amíg Erdei - pénz hiányában - vissza nem mondta. A terv már készen van, remélem hamarosan fel tudjuk rakni a Net-re, csak még egyeztetni kell Makrayval.

HAJRÁ LOKI!

Ui.: Sajnálom, hogy nem tudsz jönni a Calicóba. Azért még gondold meg.

Előzmény: sixx69 (621)
marslakó Creative Commons License 2000.08.23 0 0 623
5-10 eve, hat igen! (Bocs, de az ekezetek nem mennek.)

Akkor jartam en ifju budospesti egyetemistakent ki minden pesti idegenbeli meccsunkre, meg majdnem minden tobbire is. Iszonyat bulik voltak. Emlexem, amikor a gyori 0:3 utan gyuttunk haza a szurkolo buszon! Mintha a mai fiatalok nem ismernek az osszes Lokis notat, vagy legalabbis nem lennenek olyan kedvesek nekik.

Egyebkent eddig en is a kulon bejelentkezes miatt nem irtam ide, csak egyszer-ketszer, meg annak idejen. Talan majd eztan. Jo bulizast vasarnap, nekem sajna kulfoldi vendegem lesz.

Előzmény: LOKISTA (622)
LOKISTA Creative Commons License 2000.08.22 0 0 622
Szasztok!!!!!!
Nyertünk, és ez nem kis fegyvertény a Vidi ellen.
Most készüljünk a Vasas ellen és különösen az ULTRA VASAS meg az Angelland V.I.P. ellen. Kíváncsi leszek mennyien jönnek városunkba. Azért bízom benne hogy nyerünk, és megkérek minden LOKISTÁT hogy jöjjön ki a meccsre menjen a B középbe, aztán ordítson , ahogy a torkán kifér!!!! Csináljunk olyan hangulatot mint régen ( 5 -10 éve) !!!!! Na szevasztok!!
HAJRÁ LOKI!!!!!!!!!!!!!!!!
sixx69 Creative Commons License 2000.08.22 0 0 621
A Calicoba ugyany nem tudok menni, de lelekben veletek leszek...ha adig valami valtozik, szolok.
Mas.
Letezik, hogy a Lokinak nincs honlapja? Ha sikerul ravennem Balazst a dologra, hanyan lennenek hajlandoak segiteni nekem az elkesziteseben/karbantartasaban? Ingyen persze, nem hiszem, hogy erre szannanak penzt, es nemigen kernek erte...

Ja, egy dolog meg:
A sixx69 csak alnev, azert van, mert a rendes passwordomet elfelejtettem, es nem tudok feljonni az igazival, ami virganch, es az emil is mas:
vargaa@dragon.klte.hu

Hajra Loki!

Előzmény: HAN Solo (620)
HAN Solo Creative Commons License 2000.08.22 0 0 620
ugrott a vasárnapom.
Boccs!
Tócsa Creative Commons License 2000.08.22 0 0 619
Igen Han ott. Vagy tudsz más Calicot is a városban?!:-))) Mondd el, hogy fel tudjam bosszantani a tulajt!:-)))

Hajrá Loki!
BUX

HAN Solo Creative Commons License 2000.08.22 0 0 618
Hi Té!

Én benne vagyok egy vasárnapi sörözésben.
A Bem téri Calicóban lesz?

csiszi Creative Commons License 2000.08.22 0 0 617
Na látjátok, pont ez az. A Vasasnál sajnos most nincs csapat, pedig ezt szoktuk meg az utóbbi idoben. Mostanában inkább az egyéni (ritka) jobb teljesítmények hoznak némi színfoltot a játékunkba, de igazi vezéri egyénisége még nincs a gárdának. De köszi, hogy vígasztaltok.
Üdv: CSISZI!
Előzmény: ZOLCSI (616)
ZOLCSI Creative Commons License 2000.08.22 0 0 616
A Vasas jó csapat. Sokkal jobb mint az eredményei mutatják. Csak akkor győzhetünk ha mindenki orrvérzésig küzd, és hátul még egységesebbek leszünk. A cikket elolvasom.
Creative Commons License 2000.08.22 0 0 615
Én is pesszimista vagyok, de udvarias is, ezért remélem, hogy Neked lesz igazad:-)
Előzmény: csiszi (614)
csiszi Creative Commons License 2000.08.22 0 0 614
Sziasztok!

Igen, tökéletesen látod. Az ahány gól, annyi futball címu cikkben Hegyi Iván rendesen lerántotta a leplet a Vasas vezetésérol, illetve a Malac munkájáról. Remélem még sok örömötök lesz benne, nem venném rossz néven ha ez a hétvégén nem így lenne részetekrol. A Vasas debreceni szereplését a csütörtöki mérkozés nagyban befolyásolja. Pesszimista vagyok, de ne legyen igazam.

HAJRÁ VASAS!!!

Előzmény: Té (613)
Creative Commons License 2000.08.22 0 0 613
Gondolom arra, amelyik a Vasas-MTK meccs kapcsán foglalkozik Komjátival (is).
Előzmény: ZOLCSI (612)
ZOLCSI Creative Commons License 2000.08.22 0 0 612
Csiszi

Melyik cikkre gondolsz?

Tócsa Creative Commons License 2000.08.21 0 0 611
Kösz BaZx!
Igaz én csak a meccsre gondoltam, de így sem volt rossz!:-)
Picit én is tartok a Vasastól, de pont így éreztem a Vidi ellen és lám mi lett belőle! Reménykedem egy hasonló kellemes meglepiben. Ha a csütörtöki kupameccse jó hajtós lesz a Vasasnak egy esetleges továbbjutással, talán egy picit le lesznek eresztve és nem fognak harapni, mint Pécsett tették. Igaz ellenünk nem is játszhatják azt a taktikát, mint a PMFC ellen.
Té!
Félre értesz. Csak kíváncsi voltam hozzáállásodra. Semmi egyéb. Ha néha Malacot írok, az csak lustaságból van, mert a családneve hosszabb, mint a beceneve. Mivel az elején elkövetett 2 nagy edzői bakit, ezért még nálam is a szőnyegszélén van.

Hajrá Loki!
BUX

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!