Keresés

Részletes keresés

Atahualpha Creative Commons License 2005.08.01 0 0 120

köszi Augies:-) Igen, így ha minden jól megy, Harry mehet a Biella-beli Világkiállításra novemberben.Neki mivel nyílt kategóriában fog indulni a Világkiállításon, egy nominiert kellett ahhoz  hogy majd nevezhessem.

Egyébként jót mulattam Harryn szombaton, életemben először láttam őt ráfújni valakire. A steward aki felvitte a nomináláskor elég idióta módon fogta és bepöccent rá, és ráfujt:-)) Nem volt agresszív, csak figyelmeztette hogy "légy már észnél hogy hogyan fogsz":-)))))

 

Mellékelek neked egy képet itt is a szőröske "sziámiról":-)

Előzmény: Augies (119)
Augies Creative Commons License 2005.08.01 0 0 119

Én is szeretném megköszönni a szervezőknek a szép estét, nagyon jól éreztük magunkat.

 

Atahualpha, gartulálok Harrynek, a sok viszontagság ellenére érdemes volt kimenni a kiállításra!

 

A kiscicák is édesek, nekem a szőröske sziámi is tetszik.

 

Ja, és kedves Gabinet, engedelmeskedve a számomra kissé indokolatlanul éles hangú felszólításnak, igyekszem mielőbb pótolni az e-mail címemet a profilomon.

 

 

Előzmény: Atahualpha (116)
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.01 0 0 118

Köszi:-)

 

Tényleg, megcsináltad a fotokat amiről  beszéltünk?

Előzmény: Zafir06 (117)
Zafir06 Creative Commons License 2005.08.01 0 0 117
Gratulálok a kiállitáson elért eredményekhez!És a kis "sötét"babához is!
Előzmény: Atahualpha (116)
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.01 0 0 116

A hétvégén Selkirk Rex és Én Oberwartba voltunk Fife kiállításon.

Mellékelek pár fotot a showról.

Harry nominiert és legszebb 6-10 es kölyök volt:-)

 

Raszputyin Sib Creative Commons License 2005.08.01 0 0 115

Október 22-23-án lesz Krems-ben az Austrian TicaCatFancy kiállítása. (Az osztrák ragdoll-osok egyesülete)

A következő hétvégén lenne jó a PMCE.

Előzmény: norsycat (112)
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.01 0 0 114
Én is mellékelek pár uj fotot az ebony kis nőstényemről, tegnap készültek:
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.01 0 0 113
Gratula az uj cicátokhoz!
Előzmény: Spotted Dream (109)
norsycat Creative Commons License 2005.08.01 0 0 112
Októberben van egy osztrák TICA kiállítás is. Most nem tudom fejből, mikor, ez a másik klub, nem a BDCC.
Raszputyin Sib Creative Commons License 2005.08.01 0 0 111

Sziasztok!

Gratulálok az új bengáli és savannah lányokhoz!

Majd megszemléljük őket a kiállításon!

A savannah-t is hozzátok majd TICA-ra, ugye? Minél többen járnak, annál hamarabb lesz elismert a versenyben.

Előzmény: Spotted Dream (110)
Spotted Dream Creative Commons License 2005.07.31 0 0 110
lemaradtak a képek...
Spotted Dream Creative Commons License 2005.07.31 0 0 109

Hello!

 

Bemutatom új pöttyös cicánkat: Jungledancer Safari Silver-t, Ő egy Savannah cica. Legjobb tudomásom szerint az egyesületben Ő az első példány.

 

 

..és pár kép a pénteki klubnapról...:)))

 

selkirk rex Creative Commons License 2005.07.31 0 0 108
Nagyon tetszett a klubnap érdekes volt a bemutató.A vacsora finom volt,Vili sajnálja,hogy nem volt ott.De reméli,hogy a következőre eltud jutni.Köszönök mindent.
Előzmény: Gabinet (101)
Atahualpha Creative Commons License 2005.07.31 0 0 107
Én is szeretném megköszönni, nagyon jó volt  minden, főleg a vacsi:-) Sztem Október végére kéne a következő mert a karácsony közelsége miatt lehet hogy dec. közepén sokan nem jönnének el.
Előzmény: Gabinet (105)
Raszputyin Sib Creative Commons License 2005.07.30 0 0 106

Mi is nagyon jól éreztük magunkat pénteket! Jó, hogy volt ez a klubnap, várjuk a következőt!!!

A kiállítás jó lenne októberben is, bár ősszel elég sűrű a kiállítási program. A december talán nyugisabb hónap, bár az meg lehet, hogy a karácsonyi készülődés miatt nem jó valakinek. Szavazzon mindenki!

Gabinet Creative Commons License 2005.07.30 0 0 105
Hétfö reggel a forgalmazóval megbeszélem, hogy mi módon lehet a konzervekhez hozzájutni addig is míg a bolt megnyílik. ..................Ha Royal Canin kapcsolat kell, gond, panasz van írjatok az info@royalcanin.hu ra, azt mindegyikük olvassa, így az infó eljut az illetékeshez. .........................Tényleg jó olvasni, hogy jól éreztétek magatokat, tényleg örülünk, hogy az ötletet jónak tartjátok. .......................Október és novemberben lesz kiállítás. Hogy szervezzük? Október végére vagy december közepére a következöt?
norsycat Creative Commons License 2005.07.30 0 0 104

Szerintem is nagyon jó volt a tegnap este, de a legjobb az egészben, hogy beindult a klubélet. Nagyon nagy szükség volt már ilyesmire. Gratula a szervezőknek!

 

A macskáim ma reggel két pofára zabálták az ajándékkaját.(8 db-t faltak be!)  Maestro  éppen a szatyorból próbálja előkotorni a még bontatlan konzerveket. De peche van, azt már a szoptatós Mamci kapja meg mind.

Marika, ha van már a boltról konkrétum, főleg terméklista és árak, akkor küldjél légyszi!

Előzmény: Zafir06 (103)
Zafir06 Creative Commons License 2005.07.30 0 0 103

Köszönöm,nagyon jó volt a tegnap este.A kaja nagyon jó volt!!!!

Az elöadás is tetszet,érdemes volt  bemutatni ezeket a macska kajákat,én nem ismertem őket.De kifogom probálni!

Várom a következőt:)))

Spotted Dream Creative Commons License 2005.07.30 0 0 102

...és Köszönet a PMCE-nek, hogy megrendezte a klubnapot!

A sajtok nagyon finomak...:)))

 

Gabinet Creative Commons License 2005.07.30 0 0 101
Köszönet mindenkinek, aki eljött a klubnapra. Reméljük, hogy jó volt és föképp hasznos. Legközelebb a HILL'S és a Gimborn lesz az elöadó, a kajára lehet javaslatokat tenni.
Atahualpha Creative Commons License 2005.07.28 0 0 100

Jo. már várom!

 

Nagyon fáj a fejem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Zafir06 (99)
Zafir06 Creative Commons License 2005.07.28 0 0 99
Megprobálom,bár már nagyon mozgolodnak.
Előzmény: Atahualpha (98)
Atahualpha Creative Commons License 2005.07.28 0 0 98
Ok, de egyenként is légyszí.
Előzmény: Zafir06 (97)
Zafir06 Creative Commons License 2005.07.27 0 0 97
Majd csinálok képeket én is a füleskről!
Előzmény: Atahualpha (91)
Zafir06 Creative Commons License 2005.07.27 0 0 96
Köszi Gábor!
Előzmény: Gabinet (89)
Atahualpha Creative Commons License 2005.07.27 0 0 95

:-))))))))

Jó kis fizetőeszköz:-)))

Előzmény: selkirk rex (94)
selkirk rex Creative Commons License 2005.07.27 0 0 94

Ja majdnem elfelejtettem .Netszörfözés közbenezt találtam ezt,és nem bírom ki,hogyne osszam meg veletek.Ez lessz az új fizetési eszköz.

 

Előzmény: selkirk rex (93)
selkirk rex Creative Commons License 2005.07.27 0 0 93
Szépek és aranyosak.
Előzmény: Atahualpha (91)
selkirk rex Creative Commons License 2005.07.27 0 0 92
Köszi,hogy irtál a vendégkönyvbe.Remélem Atahualpha és a te radarfülű kiscicáitok jól vannak.Már alig várom a pénteket,hogy láthassam őket.
Előzmény: Zafir06 (86)
Atahualpha Creative Commons License 2005.07.27 0 0 91

Az emiled nem műkszik (tudom,a monitor miatt) addig is küldök itt képet a babákról:-)

 

Hoperól,Hóruszról és Gefara-ról:-)

Hope, a kis "reménységem":-) Szépen kopaszodik.

 

Ő az én kis "maine coon" -om, ala egyenes szőrű peterbald,hát istenem, ilyen is van.....de édes nem?

 

 

Gefara, Esika megmaradt babája, már szépen gyarapszik, közelít a többi felé súlyban és méretben. Ugy látszik Kiwi teje csodát tett vele.

 

Előzmény: Zafir06 (87)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!