Keresés

Részletes keresés

Lecsó. Creative Commons License 2000.08.25 0 0 649
BaZx

Az a honlap az enyém amirol szó van, de levettem a kezdolapot, mert régen volt utoljára frissítve.
Most dolgozok az új verzión ami minden igényt kielégít majd. Soha nem látott fotóhegyek évekre visszamenoleg, fotórendelés, fanshop, kérdoívek, eddig nem közölt statisztikák, jelszavas belépés egyes lapokra stb, stb.
Akkor is megcsinálom, ha lesz hivatalos honlap, legalább tudok vele versenyezni látogatottságban.

más

Én nem megyek a találkozóra, de jó szórakozást minden résztvevonek.

Lecsó>>>HAJRÁ LOKI!!!
BUX
4-0

Előzmény: BaZx (643)
ZOLCSI Creative Commons License 2000.08.25 0 0 648
Tócsa

Ennyire lestrapált a cígelés? Se hozzászólás, se emil, se hívás, se semmi?

Készítsétek a torkotokat vasárnap szükség lesz rá. Addig is küldök minden Lokistának egy talajvízfakastó Hajrá Lokit

Üdv, Zolcsi

Creative Commons License 2000.08.25 0 0 647
Zolcsi!
Nem kaptam meg a mailedet, de mindegy így akkor rendben van.
Ma van a névnapom, köszi a gratulációt!
Előzmény: ZOLCSI (646)
ZOLCSI Creative Commons License 2000.08.25 0 0 646

Én is jelentkeztem a bulira nálad emilben. Kicsit kések de remélem odaérek. Ha ma van a névnapod, akkor Isten éltessen.

Lecső

Úgy legyen.

Többiek

Ez a meccs Komjátinak vízválasztó lesz. Ha kikapunk akkor valószinűleg a közönség Angyalföldig küldi, viszont ha győzünk...

Creative Commons License 2000.08.25 0 0 645
Jól jött nekünk ez a hosszabítás, kezdek én is bizakodni.
Vasárnap tali a Calicóban, eddigi jelentkezők:
Daniella
Tócsa
Zolika
BaZx

no és nem utolsósorban a VDK-BK.
Jelentkezni még lehet! Lecsó, Zolcsi, Lokista, Laci-papi?
Apropó, Tócsa lesz helyünk foglalva?
Daniella Creative Commons License 2000.08.25 0 0 644
Zolika!

Én megyek, de még nem tudom hol leszek.

Daniella

Előzmény: Zolika_d (638)
BaZx Creative Commons License 2000.08.24 0 0 643
Ne haragudj Batu(abalint), de a lapod akkor is jó. Sok eredmény van rajta meg stb. A Hélikerre rosszul emlékeztem, bocs. Kilétedet nem tudtam még beazonosítani, talán felfedhetnéd egy emilben.
A Héliker logos DVSC honlap viszont létezik, csak nem emlékeztem jól rá. Talán Lecsó debretechnik címu extrás honlapja az. Most nem tudtam megbizonyosodni róla, mert nem jön rajta semmi. Egyébként az is jó volt, foleg a kupadönto környéki eseményekben.
HAJRÁ LOKI!
Előzmény: Batu. (639)
LOKISTA Creative Commons License 2000.08.24 0 0 642
HAJRÁ LOKI!!!!!!
Üdv minden LOKIstának!! Vasárnap talán nyerünk, de ha a Vasas úgy játszik majd vasárnap mint ma a Ventspils ellen akkor tuti a gyozelem. Nem is értem mér nem megy nekik a játék. Viszont lehet hogy 11-es párbaj lesz. Más: röhej hogy milyen drágák a Magyar-Olaszra a jegyek. Ha 70000 embert akarnak összeverbuválni, akkor olcsóbb jegyárak kénének. Na mindegy.
HAJRÁ LOKI!!!!!!!!!!
Tócsa Creative Commons License 2000.08.24 0 0 641
Lecsó!
Annyi körre a vendégem vagy, amennyivel nyerünk!:-)
Sajnos a honlapba én sem tudok segíteni, de lelkes támogatója vagyok mindenben. Megpróbálok én is odahatni a saját, szegényes eszközeimmel, hogy a nemes kezdeményezésünk utat törhessen a világhálón!
Most zajlik a Vasas meccse. Hát mit mondjak? Teljesen meglep visszafogott játékuk, mintha ellenünk való meccsre pihennének. Így aztán hogy áztatjuk el Lecsót?!

Hajrá Loki!

P.s: Most lőtt gólt a Pető! Egy jó kis hosszabítás tetszene!

Lecsó. Creative Commons License 2000.08.24 0 0 640
Batu

Ez csak természetes!!
Fel a fejjel!!

A Vasast pedig legépeljük és Zolcsi vendége leszek a 4-0 után :-)))

Lecsó>>>HAJRÁ LOKI!!!
BUX

Előzmény: Batu. (639)
Batu. Creative Commons License 2000.08.24 0 0 639
BaZx:

Azt az abalintot mintha ismernéd... :). Nekem Kotosmannhoz semmi közöm, élőben még nem is találkoztam vele. :) És semmi közöm a Hélikerhez sem, legfeljebb vásárlok benne néha...(a logo se az én oldalamon van) :) De azért jól esett, hogy valaki azt gondolta, hogy velem akarják megcsináltatni a lapot. Időm se lenne rá, meg vannak nálam sokkal ügyesebbek, nekem ez csak hobbi. Egyébként most frissítettem, de ha meglesz a hivatalos, akkor abbahagyom. Nem lenne sok értelme folytatni.

Lecsó:

Köszönöm, amit a listán mondtál.

A Vasas-meccsről: ne bízzuk el magunkat, mert a Vasas feltámadhat. Ha nem lesz nagy a mellény, akkor lehet győzni.

Üdv,

Hajrá Loki!!!

Batu

Előzmény: BaZx (631)
Zolika_d Creative Commons License 2000.08.24 0 0 638
Lokisták!

Van közöttetek vki, aki menni akar a Magyar - Olaszra? Ha igen, akkor szívesen venném, ha megírnátok, hogy a stadion melyik részén lesztek. Szívesebben vagyok ismerős arcok(Lokisták) között, mégha ez egy válogatott meccs is.

Zolika
Hajrá Loki!

TZS Creative Commons License 2000.08.24 0 0 637
Sziasztok.
Most voltam a Stadionban Vasas-jegyekért.

Ma már elkezdték a Magyar-Olasz jegyét is árulni. Képletesen. Mert nyomtatott jegy még kevés van, és a néni készségesen elmagyaráz mindent az érdeklődőknek, akik aztán jegynélkül távoznak. Majd holnap újra jönnek.
Amit megtudtam:

Jegyárak: 4000-3000-2000-1000 Ft.
A magyaroknak a "magas" oldal meg a kanyarok vannak fenntartva.
A jegypénztár a Körcsarnoknál minden nap 10-18-ig van nyitva, és ezen a hétvégén szombaton és vasárnap is.
4000-es jegy a G(jobb),H,J,L,M,N(bal)
3000-es jegy a N(jobb),O,P(bal),E(jobb),F,G(bal)
a teljesség igénye nélkül.
Holnaptól az IBUSZ irodák is árulják a jegyeket.

Hétvégén nyerjen a jobbik!
Hajrá V@s@s!

BaZx Creative Commons License 2000.08.24 0 0 636
Kutya jó lenne, ha egy lövésbol három gólt tudnánk loni. Jó lesz háromból három is.
HAJRÁ LOKIKA!
Előzmény: ZOLCSI (635)
ZOLCSI Creative Commons License 2000.08.24 0 0 635
BaZx

Gondolj bele! Mi lenne ha a Loki is így járna vasárnap a góllövést illetően?

BaZx Creative Commons License 2000.08.24 0 0 634
Én csak egyszer mondtam, egyszer klikkeltem, de annyira bejött a gépemnek a szöveg, hogy háromszor is elnyomta. Az agráros gépem egy kicsit hülye...
HAJRÁ LOKI!
Creative Commons License 2000.08.24 0 0 633
Maga bolond, maga bolond, maga bolond, hogy mindent háromszor mond, háromszor mond, háromszor mond? :-)
Előzmény: BaZx (631)
Creative Commons License 2000.08.24 0 0 632
Én is megkérdeztem az egyik "illetékest" zászlóügyben. Azt mondta, hogy a zászlók "átmentek magántulajdonba", vagyis a résztvevők szétosztották egymás között, a további sorsukról nem tud.
Ez van sajnos.
Előzmény: ZOLCSI (626)
BaZx Creative Commons License 2000.08.24 0 0 631
A honlap hónapok óta vajúdik. Balázs már többször megígérte, hogy lép az ügyben, de valaki mindig hátráltatja. Kb. évi ötvenezer lenne egy internetes szolgáltatónál a DVSC.hu + egy kis karbantartási díj a kivitelezőknek, ami kb ugyanannyi. Ez nem pénz a többszázmillióban. Most éppen Kotosmann sajnálja rá a pénzt, valamelyik kollégájával (beosztottjával?) akarja megcsináltatni ingyen a munka részét. Talán abalint lehet az? Az ő extrás honlapján virít a Héliker embléma, ha jól emlékszem. Remélem lesz már végre valami, mert a világban szétszóródott lokisták szerintem nagyon várják. Ráadásul egy nemzetközi szereplésre vágyó csapatnál ez kötelező is.
Egyébként és a T.A.B-Daniella félére szavazok, mert a régi tetszett. Persze abalint-é is jó, de más.
HAJRÁ LOKI!
BaZx Creative Commons License 2000.08.24 0 0 630
A honlap hónapok óta vajúdik. Balázs már többször megígérte, hogy lép az ügyben, de valaki mindig hátráltatja. Kb. évi ötvenezer lenne egy internetes szolgáltatónál a DVSC.hu + egy kis karbantartási díj a kivitelezőknek, ami kb ugyanannyi. Ez nem pénz a többszázmillióban. Most éppen Kotosmann sajnálja rá a pénzt, valamelyik kollégájával (beosztottjával?) akarja megcsináltatni ingyen a munka részét. Talán abalint lehet az? Az ő extrás honlapján virít a Héliker embléma, ha jól emlékszem. Remélem lesz már végre valami, mert a világban szétszóródott lokisták szerintem nagyon várják. Ráadásul egy nemzetközi szereplésre vágyó csapatnál ez kötelező is.
Egyébként és a T.A.B-Daniella félére szavazok, mert a régi tetszett. Persze abalint-é is jó, de más.
HAJRÁ LOKI!
BaZx Creative Commons License 2000.08.24 0 0 629
A honlap hónapok óta vajúdik. Balázs már többször megígérte, hogy lép az ügyben, de valaki mindig hátráltatja. Kb. évi ötvenezer lenne egy internetes szolgáltatónál a DVSC.hu + egy kis karbantartási díj a kivitelezőknek, ami kb ugyanannyi. Ez nem pénz a többszázmillióban. Most éppen Kotosmann sajnálja rá a pénzt, valamelyik kollégájával (beosztottjával?) akarja megcsináltatni ingyen a munka részét. Talán abalint lehet az? Az ő extrás honlapján virít a Héliker embléma, ha jól emlékszem. Remélem lesz már végre valami, mert a világban szétszóródott lokisták szerintem nagyon várják. Ráadásul egy nemzetközi szereplésre vágyó csapatnál ez kötelező is.
Egyébként és a T.A.B-Daniella félére szavazok, mert a régi tetszett. Persze abalint-é is jó, de más.
HAJRÁ LOKI!
ZOLCSI Creative Commons License 2000.08.24 0 0 628
Lecsó

Én egy kis apró egygólos győzelemmel is kiegyeznék. Ha az eredményt eltalálod a vendégem vagy.

Üdv, Zolcsi

Lecsó. Creative Commons License 2000.08.24 0 0 627
Le kell írnom.
HAJRÁ LOKI!!!

Lecsó>>>HAJRÁ LOKI!!!
BUX
vasárnap 4-0

Előzmény: ZOLCSI (626)
ZOLCSI Creative Commons License 2000.08.23 0 0 626

BéKa és többi Vasas drukker:

Sajnos - igéretemmel ellentétben - nem tudom visszaadni nektek azokat a zászlókat amelyeket tavasszal elvettek tőletek. Az elkövetők egyike szerint a zászlókat ugyanis szétszaggatták. Sorry..

Sixx69, Daniella

Az bizony nagyon jó lesz hogy újra lesz a Lokinak honlapja. A kivitelezésben nem tudok nektek segíteni mivel gyökér vagyok a számítástechnikába, de ha ifj. Makrayval valami gond lenne szóljatok.

Daniella

Csak a tények kedvéért a honlapot nem erdeizoltán hanem Kökényesi Imre szüntette meg gazdasági okokra hívatkozva.

BéKa_d Creative Commons License 2000.08.23 0 0 625
LOKISTA!

Tavaly hány VIP-s volt?... Miből döntitek el, hogy ki ellen kell készülni - miért kell készülni?
Szerinted az Ultra' Vasas hány tagot számlál?
Mindenesetre én is kíváncsi vagyok, hogy hányan lesznek...:-)

Na mind 1. Mi (VDK) "csak" Debrecenbe készülünk, egy meccsre és esetleg egy közös sörözésre; sajnos(?) mi nem valaki/valami ellen készülünk.

HAJRÁ VASAS!

ui.: Té! Holnap nyomok egy mélt és pénteken felhívlak.

Daniella Creative Commons License 2000.08.23 0 0 624
Szia Virganch!

Örülök, hogy itt is összefutottunk. :-)
A Lokinak úgy néz ki ismét lesz hivatalos honlapja, amit együtt csinálunk majd Tóth Andrissal, aki régen is karbantartotta az egészet, amíg Erdei - pénz hiányában - vissza nem mondta. A terv már készen van, remélem hamarosan fel tudjuk rakni a Net-re, csak még egyeztetni kell Makrayval.

HAJRÁ LOKI!

Ui.: Sajnálom, hogy nem tudsz jönni a Calicóba. Azért még gondold meg.

Előzmény: sixx69 (621)
marslakó Creative Commons License 2000.08.23 0 0 623
5-10 eve, hat igen! (Bocs, de az ekezetek nem mennek.)

Akkor jartam en ifju budospesti egyetemistakent ki minden pesti idegenbeli meccsunkre, meg majdnem minden tobbire is. Iszonyat bulik voltak. Emlexem, amikor a gyori 0:3 utan gyuttunk haza a szurkolo buszon! Mintha a mai fiatalok nem ismernek az osszes Lokis notat, vagy legalabbis nem lennenek olyan kedvesek nekik.

Egyebkent eddig en is a kulon bejelentkezes miatt nem irtam ide, csak egyszer-ketszer, meg annak idejen. Talan majd eztan. Jo bulizast vasarnap, nekem sajna kulfoldi vendegem lesz.

Előzmény: LOKISTA (622)
LOKISTA Creative Commons License 2000.08.22 0 0 622
Szasztok!!!!!!
Nyertünk, és ez nem kis fegyvertény a Vidi ellen.
Most készüljünk a Vasas ellen és különösen az ULTRA VASAS meg az Angelland V.I.P. ellen. Kíváncsi leszek mennyien jönnek városunkba. Azért bízom benne hogy nyerünk, és megkérek minden LOKISTÁT hogy jöjjön ki a meccsre menjen a B középbe, aztán ordítson , ahogy a torkán kifér!!!! Csináljunk olyan hangulatot mint régen ( 5 -10 éve) !!!!! Na szevasztok!!
HAJRÁ LOKI!!!!!!!!!!!!!!!!
sixx69 Creative Commons License 2000.08.22 0 0 621
A Calicoba ugyany nem tudok menni, de lelekben veletek leszek...ha adig valami valtozik, szolok.
Mas.
Letezik, hogy a Lokinak nincs honlapja? Ha sikerul ravennem Balazst a dologra, hanyan lennenek hajlandoak segiteni nekem az elkesziteseben/karbantartasaban? Ingyen persze, nem hiszem, hogy erre szannanak penzt, es nemigen kernek erte...

Ja, egy dolog meg:
A sixx69 csak alnev, azert van, mert a rendes passwordomet elfelejtettem, es nem tudok feljonni az igazival, ami virganch, es az emil is mas:
vargaa@dragon.klte.hu

Hajra Loki!

Előzmény: HAN Solo (620)
HAN Solo Creative Commons License 2000.08.22 0 0 620
ugrott a vasárnapom.
Boccs!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!