Keresés

Részletes keresés

vezerstr Creative Commons License 2000.07.29 0 0 393
Ez a mérkőzés a védelem katasztrófája volt. A remek edzőnknek kellett 3 hét alatt új felállást és védekezést erőltetni, meg is lett az eredménye. Nyakló nélkül kapjuk a gólokat, a mai meccs után legalább az egész ország rajtunk röhög. Ez a csapat alkalmatlan a vonalvédekezésre, tök utolsóként fordulunk a hazai meccskre. Kapusaink nullák, védelmünk nulla, középpálya nulla. Elől belehalunk a szépségbe, eredmény nélkül. Remélem Makray, Győri és egyéb "urak" megfőnek a saját zsírjukban.
Batu. Creative Commons License 2000.07.29 0 0 392
Ilyen nincs:
UTE - DVSC 8-3 (4-1)
G.: Herczeg(3), Dvéri(2), Granov, Tamási, Medgyesi ill. Bajzát(2), Kerekes
DVSC: Fekete 2(Téglási 4) - Bernáth 3, Balassa 4, Turján 3, Hanák 2(Ulveczki 2) - Böőr 3, Flick 4, Vadicska 2, Szatmári 3 - Kerekes 3(Horváth 0), Bajzát 3
Emberenként:
Fekete: borzalmasan gyenge. Nem akarom többet a Lokiban látni, pedig sokáig egyik kedvencem volt.
Bernáth: szürke 0.
Balassa, Turján: akartak, vmit mutattak is, de nem az ő posztjuk.
Hanák: ennél rosszabb bemutatkozás előttem nem sok van.
Böőr: adot 2 gólpasszt + semmi
Flick: akart, de társak nélkül nem lehet
Vadicska: semmit nem mutatott, borzalmasan lassú
Szatmári: ugyanaz a nagyképű foci, amit mostanában nyújt, nem tud beadni
Bajzát: két gól, egy jó labda. Üreskapuba passzolni nem nagy dolog.
Kerekes: most semmit nem nyújtott, kihagyott 7-8 ziccert, plussz egy üreskapus gól
Téglási: nem volt valami magabiztos + kapott 4 gólt kapott
Ulveczki: a szokásos játék. Őt sajnálom, mert akar, de nem megy.
Horváth: keveset volt játékban.
MÉG EGY HÍR: VÁRSZEGI BEFEJEZTE. Csak így, szezon közben, cserbenhagyva a csapatot. Köszönjük.:(
Ezek után Komjátinak szépen, európai módon be kell nyújtania a lemondását. Nem tudta és nem is fogja tudni véghez vinni amit akar. Ha Balassa söprögetőt játszik, akkor kapunk 1-2 gólt. Nem 8-at. A vonalvédekezés nem fog bejönni.
Ezek után örülök, ha nem esünk ki. Mostmár nem arról van szó, hogy belejövünk, és harmadikok leszünk, hanem úgy játszunk, mint egy járási csapat. Csapart? Ezekből a játékosokból nem lesz.
Kapus? nincs, Se Fekete, se Tégla, Balogh még rutintalan. Mostmár inkább ő.
Védelem? nincs. Mélysöprögetős rendszerben talán, de így nem.
Középpálya? nincs. Flick és Böőr kivételével lassú, ötlettelen. Szerintem jövőre egyikük se marad.
Csatársor? nincs. Kerekes tud valamit, de ő is tud ilyen gyengén játszani. Bajzi semmi, Horváth előbb-utóbb. Várszegiről már szóltam. Schmidt pedig egy edzőmeccsen sem tud focizni, akkor nem tudom mit várnak tőle.
Elvesztettem minden reményem a csapatban, én hülye meg azt hittem, hogy esetleg Európában is indulhatunk.

Hajrá Loki!!!

Batu

Mi lesz itt?

csiszi Creative Commons License 2000.07.29 0 0 391
Lecso !
Kár ,hogy nem futottunk össze a kupa meccsen!
Amikor a buszra ültek a Malacék már nem találtalak a 4-5 Lokis szurkoló között. A Várszegi-ben miért reménykedtek? Most megint olyanja van,hogy befejezi focit és" irány a civil" érvényesülés!
Ma remélem nyertek 2:1-re, de a szerdai nem valami meggyőző Játék volt.
Bon Vikend !
Tócsa Creative Commons License 2000.07.29 0 0 390
Most olvasom az NS-ben, hogy a Loki összesített góljainak száma az ÚFC ellen 27. Viszont jó hír, hogy vendégként 57-t rúgtunk az ÚFC hálójába. Azt hiszem erre szokták mondani, hogy nem semmi!!:-)
Múlt héten hasonló "érdekességre" bukkantuk Vezérstr-val. A Stopli nevű világszinvonalú, sporttémájú kiadványban a csapatonkénti játékosnevek felsorolásánál alapvető helyesírásbeli és pontatlanul leírt hibákat fedeztünk fel. Szörnyű volt, hogy még a magyar neveket is hibásan írták le. Eddig sem voltam nagy véleménnyel az újságocskáról, de ez betette a kaput nekem.
Ma el kell kapni az ÚFC-t, hogy ne szakadjunk le nagyon az élbolytól.

Hajrá Loki!
BUX

Tócsa Creative Commons License 2000.07.29 0 0 389
Gustav!
Ahogy te is, én is egy kicsit csalódottak vagyunk az MTK elleni vereség miatt. De a remény hal meg utóljára! (ez jó nagy frázis volt!). Vada azt nyilatkozta: a két pesti meccsből az egyiket meg kell nyerni. Vasárnap óta nem sok választás maradt, melyik legyen az!:-)
Mivel Lőw lesz a balhátvéd, jobb oldalunk remélem ki tudja használni a kinálkozó alkalmat és sokszor kerülünk a védelmük mögé. Zsombi is elkezdhetné a gólgyártást.

Hajrá Loki!
BUX
P.s: Girappáá, az isten!

Gustav Creative Commons License 2000.07.29 0 0 388
Ezt a girappás dolgot én is hallottam a meccsről hazafele menet, az 1-es villamoson egy Loki-drukkertől...

Holnap győzni kellene! De én már nem is tudom, mit gondoljak...

Gustav
Hajrá Loki!

Előzmény: Batu. (386)
Tócsa Creative Commons License 2000.07.29 0 0 387
Batu!
Vki meg mert előzni a csodálatos girappában! Felháborító és gyalázatos!:-)
Én bízom Urbán "nagyszerű" formájában és csapatsegítő képességében!
A kapuban meg tök mind1 ki véd, csak jó legyen!

Hajrá Loki!
BUX

Batu. Creative Commons License 2000.07.28 0 0 386
Tócsa

Csak valaki velünk szemben előadta a kedvenc reklámodat(Girappá!). Egyébként nem gondoltam komolya, hogy te lettél volna. :)
A tippem: mivel sose jön be a latolgatásom, ezért nem tehetek mást, mint vereséget mondok. Remélem nem törik meg a hagyományom. :)

Champion:

Fekete remélem elkapja a fonalat. Kár, hogy nem játszunk mostanában németek ellen, mert akkro mindig megtáltosodik. A csatársoruk még nem az igazai, reménykedjünk. De ne Bajzát kezdjen, hanem Várszegi, Schmidt vagy Horváth. Hanákban, Balassában és Flickben képességeik alapján minden jó benne van. Jut eszembe, Hanák: a múltkori edzés után kint maradtak Turjánnal és gyakoroltak(!). Ilyen se volt mostanában. :)

Hajrá Loki!!!

Batu

Tócsa Creative Commons License 2000.07.28 0 0 385
Jó lenne győzni, de ahhoz nekünk kell rúgni az első gólt!

Hajrá Loki!
BUX

champion Creative Commons License 2000.07.28 0 0 384
Jó napot!
UTE-Loki.
Kapusuk jobb, ez a Fekete kiszámíthatatlan.
Védelmünk erősebb. Náluk Urbán a tengelyben: erős pszichikai motiváló erő, de könnyedén kipasszolható, rosszul helyezkedő, lelassult figura, a védelemnek pedig akkor sem volt balszárnya, amikor Szlezák egészséges volt.
Középpályánk erősebb. Náluk a 35 éves Kozma az egyetlen, aki előre képes játszani, a többi vizesnyolcas.
Csatáraik erősebbek. Hanák bemutathatja legendás fizikumát, Balassa igazolja erényeit. Szóval: vendéggyőzelem a Megyeri úton.
Hajrá Loki!
Előzmény: BaZx (383)
BaZx Creative Commons License 2000.07.28 0 0 383
Erdélyi Mikiről állítólag Kakas az MTK kapusedzője azt mondta, hogy élete egyik legrosszabb döntése volt leigazolni. Nem igazán szorgalmas a fiú szerinte, így az MTK kézzel lábbal szabadul tőle, így kerülhet az NBII-be. Legalább nem kell tovább fizetniük, a leigazolása pedig tavaly nem sokba került, a DSI-nek fizettek valamennyit.
Izsó Ignác NS tippje: UTE-DVSC 1-2. Az enyém:???. Még nem érzem. A vágyaim azok egyeznek Izsó tippjével.
HAJRÁ LOKI!
Laci-papi Creative Commons License 2000.07.28 0 0 382
Nem annyira tunyaságez. Legalábbis részemről. Én még nem láttam az "új" csapatunkat. Így különösebb véleményt nem tudok formálni róluk. A reményeimben nekem is szerepel a legalább iksz. Egy jó kontrával nyerni is lehetne, de ahhoz meg kellene úszni kapott gól nélkül. Én a Fekete Robiban már az elmúlt évben sem bíztam, Tégla - kit tudja, hogy fejben most ott lenne-e, Balogh ilyen feladathoz nem is annyira fiatal, mint inkább rutintalan.
Nem értem miért nem igazoltunk kapust? Esetleg Erdelyit kölcsön vehettük volna. Most úgy hallottam, hogy valahol az NB II.-ben fog védeni a fiú -kölcsönjátékosként. Nagy karier a Loki kapujából -az MTK pénzén át - az NB II.-be.

Sajna most sem fogom látni a fiukat, mert lagziba megyek a TV-közvetítés idején. Talán egy hét múlva itthon meglátom végre őket. A bérletem már ég meg van, az időm kevés mostanában.

Na üdv a remény jegyében a hétvégére:

Laci-papi

ZOLCSI Creative Commons License 2000.07.28 0 0 381
Mi ez a nagy tunyaság? Szombaton, a végkimenetelt illetően, sorsdöntő meccs lesz Újpesten. Semmi esélylatolgatás?
Szerintem döncire jók vagyunk.

Hajrá loki

Tócsa Creative Commons License 2000.07.27 0 0 380
Batu!
A Füredin nem, de kintebb a Balmazújvárosi úton a házgyár lepusztult betonpályáján próbáltam előadni vmit a focitudományból. Több-kevesebb sikerrel. Tényleg, mit láttál?
A jelzett időpontban még javában fociztam (ha szabad ezt írnom:-)

Hajrá Loki!
BUX

Batu. Creative Commons License 2000.07.27 0 0 379
Még egy dolog: 2 éve a Dunaferr 6. lett(ha jól emlékszem), aztán a következő bajnokságban pedig egy olyan csapattól kapott ki 2-1-re, amelynek addig mumusa volt(2-1, 2-0 előtte). Utána pedig ismerjük a történteket. Nem ismerős?:)

Hajrá Loki!!!

Batu

Batu. Creative Commons License 2000.07.27 0 0 378
Zolcsi:
Az mindegy, hogy Borsónak mennyi a szavazati joga, mert tudtommal Makray az Epona ügyvezető igazgatója(volt?)(bár a poszt nem 100%). Borsó ügyében Lecsóval teljesen egyetértek, Makrayéknak pedig rossz döntései mellet el kell ismerni, hogy többek között nélküle nem lenne min vitatkoznunk, mert már nem lenne debreceni foci(csak max. megyei szinten).

Tócsa:
A reklámot nem adtad elő véletelnül ma 17:30 körül a Fürdei úton? :)

A csatárokról: Várszegi szerintem is jó, előbb-utóbb kezdő lesz; Ulveczkiből kezd kifogyni a hitem(állítólag nagyon rendes ember, dehát ez nem pontozós sportág); Siki és Bajzát még kérdés, Horváthban és Schmidtben reménykedem, Zsombi pedig olyan Ilea-típusú zsivány.:)

Hajrá Loki!!!

Batu

Előzmény: ZOLCSI (370)
mash Creative Commons License 2000.07.27 0 0 377
ez a link túl link, nem mükszik
majd otthonról megprobálom újra

este átmegy pár kép, mennyi helyed van rá???

Előzmény: Té (376)
Creative Commons License 2000.07.27 0 0 376
Abbizony nem jött meg.
Küld inkább ide ha kérhetem.
Előzmény: mash (375)
mash Creative Commons License 2000.07.27 0 0 375
A kettővel lejjeb azért másoltam be, hogy jelezzem, hogy tegnap kapnod kellett volna 5 db képet, mert tölem elment, ahohgy látod MirrMurr meg is kapta!

csá

Előzmény: Té (374)
Creative Commons License 2000.07.27 0 0 374
Mash!

Mefike Ace Fw:_képek_most_csak_... 27 Jul 2000 10:03:13 169 k

Szóval megkaptam, csak egy kicsit megkésve. De ez nem öt kép, csak egy. Várom a többit! Köszi.

Mirrmurr Creative Commons License 2000.07.27 0 0 373
Jut eszembe, még meg sem köszöntem a fotókat. Köszi, Mash!

Hajrá, Loki!

Előzmény: mash (372)
mash Creative Commons License 2000.07.27 0 0 372
leszarom, hogy utálod e a Fradit, ettől függetlenül kapnod kellett volna tegnapi nappal 5 db képet!

----- Original Message -----
From: Mefike Ace
To: tkl@egon.gyaloglo.hu
Cc: mirrmurr@matavnet.hu
Sent: Tuesday, July 25, 2000 8:18 PM
Subject: képek

aki nem ir saját csapata topicjába az lemarad a képekről!!!


az első 5 kép
ez van az én elküldött üzenetek mappámba

Előzmény: Té (371)
Creative Commons License 2000.07.27 0 0 371
Könyörgöm valaki küldje már el a Mash féle képeket! Neki hiába könyörgök, biztos így bosszulja meg, hogy utálom a Ferencvárost:-)
Az itt regisztrált tkl@egon.gyaloglo.hu címen kívül küldhetitek még
ide
ide
ide
ide
ide

Csak azért soroltam fel ezeket, hogy ha az egyikbe nem fér mehet a másikba. Előre is köszi!

ZOLCSI Creative Commons License 2000.07.27 0 0 370
Champion

Régi történet már ez, de mivel új vagy itt röviden a lényeg: Igazad van mind az utánpótlás nevelés, mid a játékos adás-vétel, mind a számok világa terén. Egy dolgot azonban figyelmen kívül hagysz, ami jelenleg a Lokinál - sajnos - meghatározó, mi több döntő dolog. Ez pedig a lókupec pénztárcája. Ezért kellett eladnunk szinte egy komplett csapatra való játékost az elmúlt években. És ennek, tartok tőle, még jó darabig nem lesz vége. Jelenleg is, szinte senki nem tudja megmondani, hány % szavazati joga van Borsónak az Rt-ben, és hány játékos játékjogában érdekelt.

Üdv, Zolcsi

Ps.: Van szervezett út a Dózsához?

Lecsó. Creative Commons License 2000.07.27 0 0 369
Bocsi, de csak most keveredtem haza.

A meccsre nem érdemes sok szót vesztegetni.
5-1 re nyertünk.
Debreceni szurker nem sok volt
Góllövők:Ulveczki 2, Frank de Böőr 2, Bajzárh

Flicket megrúgták, az edző lecserélte és ez nagyon nem tetszett neki.
A pályán több föld volt mint fű.
A meccs közben jött egy nagy vihar, hatalmas villámlásokkal. Kis Béla le is fújta a meccset, 20 perc múlva kezdtek el megint játszani.
Siklósi is pályára lépett. Becserélték még Sándor Csabát és Horváthot.
A hazaút nagyon kacskaringósra sikeredett, nagyon jó borok vannak arrafelé.
Tállya, Mád, Tokaj.
A Dunaferr nem semmi lehetett. Sajna nem láttam.

Lecsó>>>HAJRÁ LOKI!!!

Előzmény: Gustav (368)
Gustav Creative Commons License 2000.07.26 0 0 368
Az NS szerint:

Abaújszántó-Debreceni VSC 1-5 (0-4)

Abaújszántó, 1000 néző. V: Kiss B. (Bendik, Szabó Z.)

ABAÚJSZÁNTÓ: Németh - Soltész Zs., Konyecsnyik, Erdősi Cs., Soltész Z. - Erdősi I., (Bennadi, szünetben), Gyulai, (Miczkó, 68. p.) Olejnyik (Soltész I., 84. p.), Balázs - Sánta, Szlifka. Játékos-edző: Erdősi István

DEBRECEN: Fekete - Bernáth, Balassa, Turján, Hanák - Böőr, Vadicska (Siklósi, 88. p.), Flick (Sándor, 36. p.), Szatmári - Ulveczki (Horváth, a szünetben) Bajzát. Edző: Komjáti András

GÓLSZERZŐ: Meczkó, ill. Böőr (2), Ulveczki (2), Bajzát

Ulveczki megtáltosodik?:-))

Gustav
Hajrá Loki!

Gustav Creative Commons License 2000.07.26 0 0 367
Tényleg nagyszerűek Mash képei, én is megtaláltam magam. Köszönet érte!

Gustav
Hajrá Loki!

Előzmény: BaZx (365)
BaZx Creative Commons License 2000.07.26 0 0 366
Bodnárt és Petőt nem tudom, de információim szerint Dombit nem 175.000 DEM-ért adták el. Első lépcsőben 600.000 holland forint, majd később különböző feltételek teljesülése esetén 2*75.000 DEM jár érte. Ez összesen közelítheti a 100 milliót magyar forintot is.
HAJRÁ LOKI!
Előzmény: sixx69 (363)
BaZx Creative Commons License 2000.07.26 0 0 365
Mash! Köszönöm a képeket, megnéztem egytől egyig mindet. Az MTK lelátóján még a haverjaimat és magamat is felfedeztem, így most ez a wintapéta a gépemen. Egy-két képet tovább akartam küldeni Tének és Zolika-d-nek, de a kiszolgáló nem válaszolt, így még egy kicsit őrizgettem őket. Most már átmentettem máshová.
Lecsó! Már rég vége a kupameccsnek, de még nem számoltál be róla. Szégyenszemre az újságból kell megtudnom az eredményt?
Mindenki! Akik nem utaznak el az UTE elleni meccsre, azok se maradjanak ki a közös szurkolásból! Az EB vetítések után az UTE-DVSC is 6*5 m-es kivetítőn a Lovardában. Az EB döntőn kb. 800-an voltunk ott. Most a negyede is jó hangulatot eredményezhet.
HAJRÁ LOKI!
Tócsa Creative Commons License 2000.07.26 0 0 364
Té, Zolcsi, Champion!
Szegény Lecsó barátommal, pont ezen különböztünk össze (Lecsó, sörben még nem játszottuk le a kérdést!)! Utánpótlásnevelés - shoppingolás, saját zseb - DVSC-be invesztálás, fejlesztés. Az aranyközepet nem a mai vezetés fogja megtalálni. Egyelőre az alapok stabilizálása folyik a zsebre dolgozás mellett. Utána következhet az „aranykor”. Legalábbis remélem!
Batu!
Az MTK meccsen elég biztatóan mozgott a Horváth, lehet még belőle meglepi!
Mash!
Ha nem veszed udvariatlanságnak, most és előre tekintve, minden képet köszönök! A lényeget mélben megkaptad!

Hajrá Loki!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!