Keresés

Részletes keresés

mash Creative Commons License 2000.09.07 0 0 754
baszkikáim 1-2-t tippelrem a Zte ellen, nem elbaszni a góltótómat!!!!
Steve: szívesen a képeket
Tócsa Creative Commons License 2000.09.07 0 0 753
Sixx69!
Azt igérted, hogy beszélsz Pető Zolival és elmondod nekünk, hogy is áll ez az MTK-s dolog! Engem még mindig érdekelne, mi húzodik meg a háttérben!

Hajrá Loki!

rosbi Creative Commons License 2000.09.07 0 0 752
Zolcsi!

Meghalt a dragon (valaki telerakta mp3-mal a mailboxom, és tele lett a kvótám :-))) ), a freemail sem él, úgyhogy emil este, vagy holnap!
És tényleg ne zsidózz!

Üdv!

A többieknek meg: nyomjátok le hétvégén a ZTE-t, légysziiiii...

vezerstr Creative Commons License 2000.09.07 0 0 751
Mint egy falat kenyér... Remélem, hogy egy kicsit visszaállt a skacok önbizalma. ( Bár 0:2-ről...)
Mindegy, letudták, lehet tovább menetelni. Nem kéne Sikivel többet próbálkozni ?
Tócsa Creative Commons License 2000.09.06 0 0 750
Na végre egy jóhír! Megmondom őszintén egy kicsit aggódtam a meccs miatt, de nem akartam a hangulatot rontani enyhe pesszimizmusommal.
Védelmünk továbbra is "gólképes", még szerencse, hogy támadósorunk még eredményesebb!:-) Kezdünk olyan felfogással játszani, mint a Puskás Öcsi féle válogatott: csak 1-gyel több gólt rúgjunk, mint az ellenfél! Vhol ez sem rossz, míg győzünk!:-) Zete ellen remélem folytatjuk ezt a "hagyományt"!:-))

Hajrá Loki!

Lecsó. Creative Commons License 2000.09.06 0 0 749
BKV-LOKI 2-3

Gólszerzo:Siki, , Böor Zoli

A BKV 0-2 után egyenlített, Zolika 3 perccel a vége elott lotte a gyoztes gólt
Üdv
Petore majd reagálok én is késobb

Lecsó>>>HAJRÁ LOKI!!!
BUX

Előzmény: ZOLCSI (746)
ZOLCSI Creative Commons License 2000.09.06 0 0 748
Végül is igazad van. Nem a Maccabi Budapest hibája ,hogy üveggyöngyökért elherdáljuk a tehetségeket.
Mirrmurr Creative Commons License 2000.09.06 0 0 747
Ne zsidózz! Különben is, ha ok tudnak fizetni, hadd fizessenek.

Hajrá, Loki!

Előzmény: ZOLCSI (746)
ZOLCSI Creative Commons License 2000.09.06 0 0 746
Ma kupameccs a BKV ellen. Ha valaki tud valamit nyomja.

Addig is egy kocsmapultdöngető "HAJRÁ LOKI"

Ps.: A Pető Zoli elherdálására inkább nem reagálok, mert felbosszantanám magam, és annyit nem ér meg sem a valutapénztáros, sem a lókupec.

A zsidók pedig elfelejthetnének már bennünket.

Tócsa Creative Commons License 2000.09.05 0 0 745
... hogy pontosan mit mondott, arra már nem emlékszem. Vmi olyasmi, hogy a debreceni labdarúgás már nem derogál neki (a Zete ellen az üres kapu már elfelejtve?). Csak a tüskét érzem tisztán a szívemben. Ha nem vagy rest visszanézni a nyári szünetben írtam róla pontosabban.

Hajrá Loki!

Előzmény: sixx69 (739)
Tócsa Creative Commons License 2000.09.05 0 0 744
Jól látod Champion! Sajnos Makray nem az a volumenü szakvezető, aki ilyen dolgokra figyelmes lenne. Mivel csak eladni lehet neki és vásárolni (esetleg visszavásárolni) nem , behatárolja tevékenységi körét. Anno Zolcsi is felvette, hogy az eladásokból befolyó összegek nem teljes mértékben a Loki kasszájába kerülnek, így nagyon kicsi a keret saját erőből való leigazolására. Sajnos egy-két tulaj csak a bevételt lesi és nem akar befektetni újabb játékosba. Félek, hogy a rájátszás előtti szünetben nem igazán lesznek minőségi igazolásaink. Kiváncsi lennék arra, hogy Pető Zoli beszélt-e Makrayval mielőtt az MTK-hoz ment edzeni?

Hajrá Loki!
BUX

Előzmény: champion (743)
champion Creative Commons License 2000.09.05 0 0 743
Jó Napot!

Idegesítő ez a Petőről szóló információ. Milyen szerződése volt ennek a fiúnak? Ezek szerint szabaddá vált, mert kiesett a csapata? Miért nem szerepelt benne egy klauzula, amely legalább elővételi joghoz hasonló accest biztosítana a Lokinak? A Lokin kívül mindenki jól jár majd? Kellene nagyon, Szatmári mögé és Balassa mellé, pl. Egyáltalán, olyan rendben van minden a csapat körül, hogy Makray úr látökéréből nyugodtan kieshetett ez a Pető nevű?

Hajrá Loki!

sixx69 Creative Commons License 2000.09.05 0 0 741
Megeloztel 16 perccel...Ha minden jol megy delutan tudok Zolival beszelni, es este megosztom az infot a forum tagjaival is.
Remelem nem megy az MTK-ba...jol jonne nekunk is!!!!
Előzmény: vezerstr (740)
vezerstr Creative Commons License 2000.09.05 0 0 740
A mai Sport írja, hogy Pető Zoli hazajött Geelből, s egyenlőre a Mtk-val(!) készülget. Ha októberig nem kap külföldi ajánlatot, tárgyalnak vele Várszegiék. Nem kéne a Lokinak megkeresni ?
sixx69 Creative Commons License 2000.09.04 0 0 739
Mit nyilatkozott Tibike a Kepes Sportnak vagy kinek? Ez valahogy kimaradt nekem...
Előzmény: Tócsa (737)
Tócsa Creative Commons License 2000.09.04 0 0 738
nelem=nekem
Tócsa Creative Commons License 2000.09.04 0 0 737
Kösz Champion, de azt hiszem minden szakvezető munkájába való beleszólásnak tekintené, ha nem a főnöke mondaná ezeket a dolgokat. Így marad nekünk itt megtárgyalni a dolgokat. Arra már nem is merek gondolni, hogy vki a jót kiszelektálva a mesterek elé tárja.
Azt hiszem most nelem is illene megnézni egy ifi-meccset, hogy láthassam és ne csak olvassam őket.
Dombit érdekes volt látni a bal ékben a válogatottban. Küzdött, hajtott, de kevés idő állt rendelkezésére. Sajnos neki több idő kell a kibontakozásra. Azért még mindig neheztelek rá a Képes NS cikk miatt, amit Debrecenről nyilatkozott!

Hajrá Loki!

champion Creative Commons License 2000.09.04 0 0 736
Jó Napot!

A Tócsa és Lecsó által írottakat forwardolni kellene a Loki Rt. igazgatósági tagjainak, hogy okuljanak. Nekem nagyon tetszik az az észjárás, ami a két szövegből kiviláglik. Annyit fűzök hozzá: Bekőt vissza kéne hozni Izraelből, mire Böőrt eladják, azt a kopasz jobboldali futót meg a Fradiból, hogy legyen valaki a szántja a pályát.
Nagy Árpi: lehetne belőle szeretni való játékmester, akinek egy villanására várunk az egész meccsen?
Hajrá Loki!

Tócsa Creative Commons License 2000.09.03 0 0 735
Látszik is rajtuk, hisz Tídzsé magasztalja és patronálja őket! Még egy ilyen "szakembert" nem lehet találni szerte a mi kis hazánkban!:-))))
De a mi mesterünknél meddig kell várni?

Hajrá Loki!
BUX

Előzmény: Lecsó. (734)
Lecsó. Creative Commons License 2000.09.02 0 0 734
Majd csak rájön a mester is:))))

Ma délután az ifik 4-1-re lemosták a fradit, de a különbség nagyobb volt, mint amit az eredmény mutat:)))

Lecsó>>>HAJRÁ LOKI!!!
BUX

Előzmény: Tócsa (733)
Tócsa Creative Commons License 2000.09.02 0 0 733
Egész jó, amit írsz, de:

Balassa: a védelmi felálláson kellene változtatni a "mesternek", hogy végre egy söprögető söprögetőt játszhasson.
Balogh: én is kardoskodok mellette, de fokozatosan kellene beépíteni, mert én még féltem a mélyvíztől. Nem kellene elvenni a kedvét az olyan UFC-s zakókkal.
Alekszics: ha bejön Balassa sepregetni, mehet is egy sorral feljebb!
Siki: mintha nem igazán csak a labdarúgásra koncentrálna, ha ezt megtenné lehet, hogy beválna.
Csipa: bingó! De a két kp-sal az a gond, hogy nem képeznek piaci értéket, ezért a reménybeli nagy summáért eladható Börke és Flick játszik.
Horváth Pisti: hasonló a szitu, mint Sikivel és Csipával.

Hajrá Loki!
BUX

Előzmény: Lecsó. (732)
Lecsó. Creative Commons License 2000.09.02 0 0 732
Kiket kellene igazolni?

Egy sepregetot: Balassa a kispadról
Egy kapust: Baloghot a tarcsiból
Egy középpályást: Alekszicset a védosorból
Egy irányítót: Sikit a kispadról
Egy balszélsot: Madar a tarcsiból
Egy jobbszélsot: Horváth a tarcsiból

Más
Láttátok már szabadrúgást loni az ificsapatban játszó Nagy Árpit? Már most a legjobb háromban van szerintem az országban.

Lecsó>>>HAJRÁ LOKI!!!
BUX

Előzmény: Batu. (731)
Batu. Creative Commons License 2000.09.02 0 0 731
Néhány lejáró szerződésű, aki szerintem nem biztos, hogy rossz lenne:
Kapus: Bita(Dferr), Takács(Hali), Celeszki(Nyírség), Erdélyi(MTK :)) + Balogh a tarcsiból
védő: Vasas(Győr), Dienes(Pécs, neki már 2000-ben lejár!), László, Bekő(Vasas tartelékok), Filó(ZTE)
szélső kp.: Németh(Vidi), Rósa(Győr), Lipták, Balogh Zs.(Kispest)
irányító: Nagy Csaba(Hali),Goncalves(Lombard), Nagy Lajos(ZTE)
csatár: Balla, Vayer, Erős G., Nagy László(Győr), Nelio(Hali, 2000), Horváth Gy., Faragó, Torghelle(Kispest), Ilea(MTK :), ha összekapja magát) + Sárkány a tarcsiból

Szerintem Sira nem lenne annyira jó, a külföldi a Nyírségből az Csernijenko, ő is lejáró szerződésű.
Szerintem egy kapus kellene, két védő, két kp. és két csatár legalább.

Hajrá Loki!!!

Batu

Előzmény: champion (728)
Tócsa Creative Commons License 2000.09.01 0 0 730
Csatárposzton: Sira(?), Sárkány, egy keleti légiós.
Kapus: Balogh
Hirtelen ennyi!

Hajrá Loki!

sixx69 Creative Commons License 2000.09.01 0 0 729
IMHO nagy Csaba a Haladasbol, illetve az a kulfoldi csatar fazon a Nyirsegbol igencsak beferne a csapatba.
Milyen posztra kell igazolni?
1, kapus (Robi egyedul nem birja, es eleg hullamzo a teljesitmenye)
2, Szelsohatved (Szacsa egyre gyengebb, Hanak nem megoldas)
3, Iranyito kozeppalyas (Ilyen ua. nalunk nincs, Vada szelso lett, Sandor Cs. inkabb vedekezik, Flick detto, Siklo/Boor nem erre valo)
4, Csatar (Zsombor OK ha jo kedve van, de bajzatpetikevagyokesnagyapofam nem valo a Lokiba)
Előzmény: champion (728)
champion Creative Commons License 2000.09.01 0 0 728
Jó Napot!

Gondoltam, mozduljon a klub. Ki kicsodát igazolna? Ki lenne hasznunkra, azok közül, akik elérhetőek?
Kiket vennénk elő a fiatalok közül? Mennyit játszanak?
Hajrá Loki!

Tócsa Creative Commons License 2000.08.31 0 0 727
Zolcsinak sajnos igaza van! Ez a keret kevés magasztosabb célok eléréséhez és az edzőnk sem egy varázsló, hogy többet hozzon ki a fiúkból, mint ami bennük van. Nincs más hátra, írány a játékosbörze és shoppingolás! Az alapszakasz végén ezt már meg lehet tenni! Plussz a fiatalok belépítése a csapatba!
Ok Papi, átugrok tippelni.
Ja és, hogy el ne felejtsem a két hét szünet alatt:

Hajrá Loki!

Laci-papi Creative Commons License 2000.08.31 0 0 726
Off, de az érdekelteknek talán segítség!

Tócsa, Té, Lecsó, Feribá,
Irány a Góltotó-asztal ! Tippeljetek a sombati Lombard-Sopron meccsre. Gyerünk Lokisták ! Érjük utól az élen állókat.

Laci-papi

champion Creative Commons License 2000.08.31 0 0 725
Jó Napot!

Láttam, hogy áll a fakó, láttam, hogy 20 rúgott, 5 kapott gólnál tartanak.
Magam is azt várom, hogy tudatosan hozzájuk nyúljanak. Ebben a bajnokságban megragadunk valahol középtájon. Legalább azt írhatnánk jóvá, hogy két-három fiúval puskaport szagoltattunk, s jövő ősszel már legalább a hazai meccseken kezdők lehetnek. Azt is várom a cégtől, hogy ismerje fel, szükség van középen egy agyra. Én kinézem Siklósiból, hogy van játékkultúrája, s beválhat. Azt is érteném, hogy körülnéznénk valaki után. Azt is várom, hogy a két szél közül legalább az egyiket lendületes emberrel játszassuk be. Ha kész a védelem közepe, akkor ezt a szerepet ki lehet osztani Bernáthra, vagy a túloldalon Szatmárira. Ide is lehet tudatsoan keresni, akad, akivel erősebbek lennénk. Attól azonban kifejezetten dühös vagyok, hogy alig moccan valami: Fekete súlytalan, rapszódikus; nincs felállás a védelem közepére, ezért bizonytalan a szárnyjáték; a két csatár többnyire ötletszerűen kerül a kapu elé. Ezek a szakma alapfogásainak alkalmazásával helyrehozhatóak. Mi a túrót csinálnak július dereka óta? Nem beszélnek egymással?

Hajrá Loki!

P.s.: Azért a zete kap hármat!

Előzmény: Tócsa (722)
ZOLCSI Creative Commons License 2000.08.31 0 0 724
Mirrmurral értek egyet mindkét általa felvetett dologban.
Arccal a Zete ellen.
A másik kérdés bonyolultabb, bár való igaz, ez a csapat körülbelül ennyit tud. Meggyőződésem csalja a futballt az aki ettől a csapattól nemzetközi kupaszereplést vár. A játékosállományt meg kell erősíteni. Szükség van két csatárra, és egy igazi irányító középpályásra. (Meg sem említem azt az apró tényt, hogy vezetőink Tomes Jani révén leépítették a román-szálat, és könnyedén lemondtak Síráról, és nem kellett nekik sem Kenesei sem Ílea).

Az edző-kérdésről:
Rólam köztudott, hogy nem értettem egyet Gara elküldésével, és Komjáti idehozatalával, de ezen a dolgon már kár rágódni, ez van ezt kell (ha nem is szeretni) de elfogadni. Most nem lehet edzőt váltani!! Olyan sűrű a program, hogy lesz olyan hét napunk is, amikor három meccsünk lesz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!