Keresés

Részletes keresés

H434_C365 Creative Commons License 2006.10.18 0 0 196
Hát, ha van hozzá türelmed ;-) Amúgy nem mondtam még semmit se, azt se mondtam, hogy helyi, vagy helyközi, a típusát se mondtam még, darabszámot se... ;-)
Előzmény: Alkaa (194)
Grimbi Creative Commons License 2006.10.18 0 0 195

*****

 

Ez Alkaa részéről nem volt szép dolog!

Előzmény: H434_C365 (191)
Alkaa Creative Commons License 2006.10.18 0 0 194
Honnét tudod, hogy cserébe sosem volt semmi? Ha néha lehetett, azért én is mondtam érdekes infókat Kavicsnak, pl. olyan volánok köréből, ami érdekelte. Nem tudom, mi érdekel "jó infó"-ként, az új Conectókat meg majd csak látja valaki, ha nem én, de legalább elárultad, hogy már kint vannak. :-)
Előzmény: H434_C365 (193)
H434_C365 Creative Commons License 2006.10.18 0 0 193
Csak tudod én az alapján ismerlek, amit itt és másik topikokon leírsz. Márpedig ez a zsarolósdi engem eléggé felháborított, ezért is szóltam bele. Ez nem volt normális emberhez illő dolog. Ezért gondolta Carpy is(gondolom én), hogy ittas vagy. Az meg tényleg igaz, hogy mindig elvárod az infókat, de cserébe nincs semmi. Tudod mit, ha ajánlasz valami jó infót, akkor elmondom, hogy Kanizsára melyik két új busz érkezett(itt jegyezném meg, hogy ezt a saját két szememmel láttam, a félreértés elkerülése végett) ;-))
Előzmény: Alkaa (192)
Alkaa Creative Commons License 2006.10.18 0 0 192
Nem vagyok ittas, sőt inni sem szoktam, ezt bárki tudhatja rólam. Azt pedig Kavics is tudja, hogy amikor listát kértem tőle, azt a sajátom javítása érdekében kértem. Tehát nekem volt listám már őelőtte is, nem olyat használok, amit tőle nyúltam volna le. Egyébként nem volna nagy érvágás nekem Kavics kiesése, mert szoktam Zalában járni, csak ha tőle kérdeztem, akkor bizonyos kérdésekre gyorsabban meglett a válasz. Nem értem, miért pofázol bele te is abba a dologba, amihez közöd sincs. Ha ismernél, nem azt írtad volna, amit.
Előzmény: H434_C365 (191)
H434_C365 Creative Commons License 2006.10.18 0 0 191
Igen nagy gyökér lehetsz, hogy másoktól kunyerált Zalás listával próbálod meg zsarolni azokat akiktől kaptad. Ha egy vitát meg akarsz nyerni akkor érvelni kell, nem zsarolni. Ezentúl meg ne csodálkozz rajta, ha Zalából nem informálnak töbé... Ha meg ittas vagy akkor nem kéne fórumba irogatni ;-)
Előzmény: Alkaa (183)
Alkaa Creative Commons License 2006.10.18 0 0 190
Én meg nem akarok népszerűbb lenni embereknél. Nincs rá szükségem. Ha végigolvasod az offtopikot, egyelőre nem utálnak, sőt. Azok az idők elmúltak, Kavics, amikor én még nem voltam itt, most én vagyok a basszájba, nem kell bírni, de anélkül nehéz továbbra is fórumozni. Kivertél egy egyébként tök fölösleges balhét, és mivel fölösleges volt, nem is sült el neked jól. A régóta ittlét nem jelent erkölcsi feddhetetlenséget, akármennyire is terjeng ez a nézet, jobb, ha tudod. Amúgy van, amiben egyetértünk, pl. a kis répák kérdése, akik ész nélkül pakolják fel mások buszfotóit mindenhova. De ezt is tudod.
Előzmény: Törölt nick (189)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.18 0 0 189
Ők gondolhatják rólad ugyanezt. Megvan a sajátos stílusod, világképed, Te így látod. A sok "farok" meg másként. Így kerek a világ.
Előzmény: Alkaa (187)
kovecses_a Creative Commons License 2006.10.18 0 0 188
Mi a helyzet Mesterem? Neked vannak ilyen jellegű "barátaid"?:)) Hajrá! Én drukkolok:))
Előzmény: Alkaa (187)
Alkaa Creative Commons License 2006.10.18 0 0 187
Egy-két ember nem bír csak, aki az életben is egy farok. A többieknek vagy nincs baja velem, vagy nem keresik a konfliktust.
Előzmény: Törölt nick (186)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.18 0 0 186

Az azért érdekes, hogy akik nálad régebbóta itt vannak, azok meg nem igazán csípik a stílusod. Elvárod mindenkitől, hogy kérés nélkül nyomja az infókat neked, de ha valaki kilóg a sorból, akkor meg megy a durcáskodás. Nem így kéne csinálni...

Előzmény: Alkaa (185)
Alkaa Creative Commons License 2006.10.18 0 0 185
Már vagyok itt olyan régóta, hogy ne rosszul emlékezzenek rám, ha végleges tiltást kapnék, így aztán tök mindegy, hogy mit csinálok.
Előzmény: Carpy (184)
Carpy Creative Commons License 2006.10.18 0 0 184
Hú de meg vagyunk rettenve!
Az én pofámnak nincs mitől égnie. Kavicsénak sincs. Ha valaki égeti magát, az te vagy.
Előzmény: Alkaa (183)
Alkaa Creative Commons License 2006.10.18 0 0 183
Érdekes, Kavics is pont ezt szokta mondani. Amúgy szerintem elég megalázó egy kollégával szemben az információtovábbításról úgy beszélni, mint valami kisállatetetésről. Rendben van, akkor játszunk tovább. Ne akarjátok, hogy olyat csináljak, ami miatt éghet a pofátok. Még egy rossz szó, és repül ki az egész Zala-lista az offtopikba. Szóltam. A következmények nem érdekelnek.
Előzmény: Carpy (182)
Carpy Creative Commons License 2006.10.18 0 0 182
Ha az ember az ujját nyújtja, akkor a karja is kell neki, és még neki áll feljebb. Szép.
Előzmény: Törölt nick (181)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.18 0 0 181

Csak nem tetszik neki, hogy az ember nem mond el minden apró-cseprő dolgot magától. Ha valakinek valami fáj, akkor tud kérdezni is, de éppenséggel el is mehet megnézni magának..

 

Amúgy üdv a szarrágó emberek táborában! Kitüntető érzés, ugye?

Előzmény: Carpy (180)
Carpy Creative Commons License 2006.10.18 0 0 180
Te ittál?
Előzmény: Alkaa (178)
Alkaa Creative Commons License 2006.10.17 0 0 179
Vigyázz, miket írsz be, még összeomlik a Zala Volán és nem fog busz járni Miklósfára. :-))))
Előzmény: kettőhatvanhatos (177)
Alkaa Creative Commons License 2006.10.17 0 0 178
KI Főgecinek kikiáltani engem azért nem fedi a valóságot. Mondjuk megértelek, 7 évnyi indexes működés után az ember már kicsit több helyen láthat ellenséget a kelleténél. Ügyet csinálni valamiból, ami apróbetűvel vagy egy hát de na-val lerendezhető, szarrágás. Egyébként közöd nincs a történethez, nem tudom, miért nem veszed észre. Nem arról beszéltem, hogy a kanizsai telepen melyik 280-as van szétvágásra félreállítva. Egy csuklós buszról, egy világvégi faluban. Nem mindegy, hogy ki látta? Ha nem, akkor ...játok le magatokat és örüljetek, hogy van egy hely, ahol kiskirálynak hihetitek magatokat. BE
Előzmény: Carpy (176)
kettőhatvanhatos Creative Commons License 2006.10.17 0 0 177

KEZ-585 és KEZ-586-os állt ma reggel a zalaegerszegi aut.állomáson, utóbbi a Zeg-Őriszentpéter között közlekedő.

Egyébként a Zala Volán a sárga színű buszával pont beleillett a tökfesztivál színeibe. -) 

Carpy Creative Commons License 2006.10.17 0 0 176
Az unokaöcsémnek (5 éves) van egy olyan szokása, hogy miután az apja végigmutogatja neki az Indóházban a mozdonyokat, és elmondja neki, hogy melyik milyen típus, odahív magához engem, hogy ő most megtanít engem a mozdonytípusokra.
Nem is tudom miért jutott ez most eszembe.
Előzmény: Alkaa (175)
Alkaa Creative Commons License 2006.10.16 0 0 175
Engem csak az zavart meg, hogy nem igazán szoktál ebbe a topikba írni, pedig Neked mondjuk hazai pálya elvileg. Bár, ha nem írsz ide, azt is megértem.
Előzmény: Törölt nick (174)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.16 0 0 174

Pedig tehettél volna egy szívességet ezzel... Nem akarlak oltani, csak bosszant, hogy segíteni akar az ember, erre ez a köszönet.

Előzmény: Alkaa (173)
Alkaa Creative Commons License 2006.10.16 0 0 173
Majdnem odaírtam, hogy tőled tudom, de aztán hagytam. Jó, nem elég, hogy az IFC-ben kell oltanod a kis répát, amúgy tök jogosan, még én is. Amúgy ha meg már az a busz, más is láthatta volna helyetted, nemcsak Te. Néha meg kell szakadni, hogy halljon valami jót az ember Zalából, na mindegy. Igazad van, a népszerűségi indexet meg majd még javítom, bár az indexen kívül egész jó, nekem az a fontosabb. :-)
Előzmény: Törölt nick (172)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.16 0 0 172

Eltaláltad...

 

Arról pedig igazán leszokhatnál, hogy olyan infókkal kérkedsz, melyekről nem nyilvánosan szereztél tudomást. Talán több embernél lennél népszerűbb...

Előzmény: Alkaa (171)
Alkaa Creative Commons License 2006.10.16 0 0 171
A tökfesztivált a Zala Volán Zrt. támogatta? :-)))) Egyébként arra tippelek, hogy KEZ-580 - 586 lesz a 7 új rendszám. 585 az biztos, ő a pákai.
Előzmény: Carpy (168)
Carpy Creative Commons License 2006.10.16 0 0 170
Villog majd kicsit a Dél-Alföldön. De feltűnhet bárhol máshol is :-)
Előzmény: kettőhatvanhatos (169)
kettőhatvanhatos Creative Commons License 2006.10.16 0 0 169
Na ne, mi lett ELE-471-el? -(
Előzmény: Carpy (168)
Carpy Creative Commons License 2006.10.16 0 0 168
De még mennyire! Sőt, még Őriszentpéteren is Conectot láttak, akik ott voltak a Tökfesztiválon.
De sajna a rendszámukra senki se emlékszik, pedig engem is úgy de úgy érdekelne :)
Előzmény: Alkaa (167)
Alkaa Creative Commons License 2006.10.15 0 0 167
Csak hogy írjak valamit: hallom, már Pákára is csuklós Conecto jár. Látott valaki valami érdekeset a héten? :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!