Keresés

Részletes keresés

__Tibi Creative Commons License 2000.08.19 0 0 585
Jó nektek!
Mi lassú lépésekkel elhagyjuk az elsoosztályt és a DFC sorsára jutunk.
Tócsa Creative Commons License 2000.08.19 0 0 584
Pozitív a gólkülönbségünk és nem nekünk van a legtöbb kapott gól! Lassú apró lépésekkel, de azért haladunk a bajnoki cím felé!:-)))

Hajrá Loki!

Tócsa Creative Commons License 2000.08.19 0 0 583
Vége:

VIDEOTON - DVSC 0:3

Tócsa Creative Commons License 2000.08.19 0 0 582
Én nem is akarok megbocsájtani, ahol lehet ott rugok majd beléjük!
Sikló most hagyott ki egy ziccit!
Gustav Creative Commons License 2000.08.19 0 0 581
Nincs mai Sportom, de valahogy tényleg szaporodnak a durva hibák. A címercserét máig nem tudom megbocsátani!
Előzmény: Tócsa (578)
Tócsa Creative Commons License 2000.08.19 0 0 580
Már látom a holnapi tudósításunkat: Német henger Fehérvárott!
Robi elkezdett védeni, legalábbis a riporter tanúsága szerint!:-)

Hajrá Loki!

Gustav Creative Commons License 2000.08.19 0 0 579
Úgy látszik, ez a németek meccse...
Tócsa Creative Commons License 2000.08.19 0 0 578
Gustav!
Láttad a mai NS-t? Turján, mint Vadicska Zsoltnak álcázva!! Legalábbis a képaláírást követve! Kapja be az összes pesti firkász!!!

Hajrá Loki!
BUX

BeAtyi Creative Commons License 2000.08.19 0 0 577
0-3 !!!
Tócsa Creative Commons License 2000.08.19 0 0 576
Bizony, mert a Vasas ellen autómatikusan ki kell hagyni + a pofázásért további büntetés is várható!:-((( Zsombi le, Sikló be. Értelmiségi szpíker: Úgy látszik a védelmet akarja erősíteni Komjáti, mert Siklósit hozta be Kerekes helyett! ?????? Isten ments, hogy Sikló kezdjen el védekezni:-)

0:3 Flick a "védekező" Sikló gólpasszával!!!:-)

Come on Loki!

Gustav Creative Commons License 2000.08.19 0 0 575
Böőr Zoli kiállítása igen kellemetlen hír, és nemcsak a mai meccs szempontjából.:-(
Tócsa Creative Commons License 2000.08.19 0 0 574
Börke hülyesége miatt ki lett állítva! Úgy látszik túl könnyű lenne a győzelmünk, egy kis izgalmat hagyunk a végére:-(((

Mindent bele!

Tócsa Creative Commons License 2000.08.19 0 0 573
Gustav!
Ilyen jogot sosem fogok formálni magamnak, ha van kedved természetesen te is írhatsz (a Vidi most lőtt egy kapufát) legalább bulizunk egyet:-))

Hajrá Loki!

Gustav Creative Commons License 2000.08.19 0 0 572
Amíg jó híreink vannak, az se baj, ha tízen írjuk be ugyanazt. Látom, te elég gyorsan közlöd az eredményt, átadom neked a terepet.:-)

Gustav
Hajrá Loki!

Előzmény: Tócsa (569)
Tócsa Creative Commons License 2000.08.19 0 0 571
Hajrá Loki!
Tócsa Creative Commons License 2000.08.19 0 0 570
Schmidt is megvillant 2:0 ide!
Tócsa Creative Commons License 2000.08.19 0 0 569
Szia Gustav!
Ketten nyomulunk!:-)
Gustav Creative Commons License 2000.08.19 0 0 568
Kerekes góljával 1-0 ide!
Tócsa Creative Commons License 2000.08.19 0 0 567
Vezetünk Zsombi góljával!
Gustav Creative Commons License 2000.08.19 0 0 566
A Petőfin van körkapcsolás. A második félidő elején 0-0.

Gustav
Hajrá Loki!

Tócsa Creative Commons License 2000.08.19 0 0 565
Igen, a félidő 0:0!

Hajrá Loki!

Tócsa Creative Commons License 2000.08.19 0 0 564
Senkinek semmi hír? Úgy látszik még nem esett gól! Legalábbis a TXT még nem írt semmit.

Hajrá Loki!

Tócsa Creative Commons License 2000.08.18 0 0 563
Té!
Thx!

Batu!
A kölcsönadás Bagolynak viszont nem ártot! Úgy látszik mindenki másképp éli meg a "purgatóriumot"! Remélem Komjáti bizalma rendbe hozza Csipát. Szacsával egymás mellett tudnának játszani? Mondjuk Csipa lenne beljebb? Mind1.
Holnap én is egy x-ben reménykedem, de nem esem kétségbe, ha esetleg győznénk!:-)

Hajrá Loki!
BUX

Batu. Creative Commons License 2000.08.18 0 0 562
Tócsa

Csipában minden benne van, csak amíg Szatmárinak bérelt helye van a csapatban, addig soha nem fog játszani. Az edzőmeccsen, edzésen se tűnt úgy, hogy nagy lenne az önbizalam, kevés labdát kért el. Erről eszembe jutott még egy dolog: a kölcsönadott játékosok közl mindenki kis önbizalommal jött vissza(pl. Bernáth is), ezért ennek sincs értelme. Té jól megadta a címet, bocs, hogy nem reagáltam, de nem voltam net-közelben, és egyébként nemsokára frissítem az oldalt. A meccs szerintem x lesz, mert két váltakozó formájú csapat játszik majd. Bár természetesen reménykedem a győzelemben.

Hajrá Loki!!!

Batu

+ 1 kérdés: a levlistára való feliratkozásnál nektek mi jön be? Többeknél semmi. Lehet, hogy elszúrtam a hátteret.

Előzmény: Tócsa (559)
Creative Commons License 2000.08.18 0 0 561
Előzmény: Tócsa (560)
Tócsa Creative Commons License 2000.08.17 0 0 560
Batu!
Az újratelepítésem óta sok értékes adatom elveszett. Köztük a nem hivatalos Loki oldalad címe is. Lécci, add meg!

Hajrá Loki!

Tócsa Creative Commons License 2000.08.17 0 0 559
Batu!
Nekem is pont kis Csipa jutott eszembe Champion írásának olvasásakor. Baloldalon sok elfutást-beadást tudna előadni, ha kicsivel több bizalmat kapna. 16 évesen azt hittük nagyobb tehetség lesz, mint a bátyja. De aztán történt vmi, ami után teljesen visszaesett:-( Én bízom benne, hogy ha lehetőséget kap, meg fogja hálálni.
Most ismét egy mérvadó meccsre megyünk. Kiderülhet, hogy melyik az igazi arca csapatunknak. A 3:8-s vagy a 3:0-s! Az első két forduló megfogott, de azért:

Hajrá Loki!

Batu. Creative Commons License 2000.08.17 0 0 558
Zolcsi

Balassáért kb. 10 millát fizettek, Hanáknak jóval kisebb volt az ára, neki lejárt a szerződése(remélem jó infok, megbízható forrásból vannak). Alekszics és Schmidt ingyen volt, mert sajátjuk volt a játékjoguk. Flick kb. 10-15 milla volt, de ő nem biztos. Balassa ha hátravonva játszott volna, mint Alekszics, akkor nem lett volan semmi baj. Ő egy nagyonjó játékos. Hanáknak kelle gy kis idő, benne biztos vagyok, hogy kiszorítja Szatmárit előbb-utóbb.

Laci-papi

Erdélyi nem jött vissza, csak az NS van elmaradva, írták már őt a Frdai(!) játékosának is. Lejár a szerződése, akárhogy is ment el, azért remélem, hogy visszajön.

Champion

SzerintemSárkány, Harangi, Kiss Zoli, Benczik nem lenene képes erre a teljesítményre, mint Bajzát.Ők saját nevelésűek, nem úgy, mint ő(bár ez most mellékes) de őket hamarabb elzavarták. Pedig 1,5-2 m-ről ők is kapuba tudnak találni. Ez (is) lenne a gazdálkodás. Egyébként még a Csipa is jó lenne a szélen. Bocs, hogy nem írtam még meg a megígért mailt, de mindig elfelejtem :).

Hajrá Loki!!!

Batu

champion Creative Commons License 2000.08.17 0 0 557
Jó Napot!
... a kispadon?! Hát a kezdő alig áll össze! A jobb- és balodali futók pozíciója bizonytalan. Bernáth esetében az látszik, hogy nem értette meg, mit játszon: védőmunkára koncentrálva legfeljebb a középpályáig menjen előre, avagy bátran a két alapvonal között. Szatmári közel sem mozog oly biztosan, mint akár egy szezonnal ezelőtt; még nem dőlt el, Hanáktól nyugodtan játszhat, vagy ellenkezőleg, hátravontan kell helyezkednie. Mindkettejükre igaz lehet, hogy a védelem közepének bizonytalanságai, helyezkedési problémái miatt óvatosak, a 3:8 óta inkább túlbiztosítanak. Éppen játszhatna előttük egy-egy lendületes alak. Ebből Böőr az egyik. Ki a másik? Hol az a cserejátékos, aki szélen bevethető?
Csatárposzton sem állunk jobban. Bízzunk Kerekes elszántságában és abban, hogy Bajzát nem marhul el véglegesen. Utóbbiról: most nevelési célból hagyja ki a coach? Jöjjön akárki, aki a következő négy meccsen - nem négy - egy gólt se rúg? Akkor mit ugatunk majd: Bajzát Forever? Ki az, aki ugrásra kész a kispadról a támadósorba?
Gazdálkodás a játékosokkal, ez hiányzik.
Hajrá Loki!
Laci-papi Creative Commons License 2000.08.17 0 0 556
Zolcsi

Tudom, hogy sántít a példa, de nézz rá a nyugati csapatok kispadjára. A kispadra is minőség kell. Bármikor bevethető ember. Ha céljaink vannak, annak ára is van. A mögé játékos kell. Bár lenne még egy pár "drága" játékosunk a kispadon. Ez azt is mutatná, hogy tényleg nem akárkik vagyunk, ha telik a kispadra is drága játékos. És megismétlem: a konkurencia a kispadon csak a csapatnak és ez által nekünk nézőknek lesz (lenne) hasznára. Nem hiszem, hogy komolyan gondolod, hogy mondjuk Bajzátot egy Ulveczkivel vagy egy Schmidttel, de esetleg egy Siklósival meg lehet ijeszteni. Jobb modorra nevelni, több munkára sarkalni. Ő (mármint Bajzát) már több gólt rugott ebben az idényben mint a fent nevezettek fognak rugni, még ha feltételezzük, hogy szombattól ők kapnák meg a bizalmat.

Nem kötekedek, de a cseresorrol érdekelne a többiek véleménye is.

Fiuk nekem szemet szúrt, hogy az "U" válogatott keretének NS beli közlésénél Erdelyi (kapus) neve mellett a Loki neve szerepelt. EZ most a "szokásos" NS baki vagy esetleg valamilyen formában Miki újra a miénk és nem egy NB II-es csapaté, ahogy az szintén az NS-ben megjelent korábban ?

Laci-papi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!