Keresés

Részletes keresés

Imogine Creative Commons License 2009.03.22 0 0 6265
Szia!
Olyan 4-es, és megittam egy csomó vizet, és nem voltam már kinn, úgy 11 óta.
Alfrédi Creative Commons License 2009.03.22 0 0 6264
Sziaaa!!!! Ezt a makacsságot szeretem benned! Te hogy állsz az ingerterén?
Előzmény: Imogine (6263)
Imogine Creative Commons License 2009.03.22 0 0 6263
De jó, hogy van itt vki, mert nekem is ki kell mennem. De nem akarok... :)


Alfrédi Creative Commons License 2009.03.22 0 0 6262
Jó, akkor nem nyomkodom... :))) Szorítsd össze nyugodtan a lábad.
Azt hogyan szoktad? - Ülve, fekve stb...?
Szerintem, hogy ma még nem is pisiltél. Meddig bírod még szerinted? Mennyit ittál? :))))))))))
Előzmény: lindaa021 (6259)
Alfrédi Creative Commons License 2009.03.22 0 0 6261
A finis felé közeledve én is szenvedek, de ez eltörpül az élvezet mellett, amit az az érzés nyújt, mikor már nem vagyok ura a folyamatoknak.
Fantasztikusan izgalmas a "vége". Ezt egyszer ki kellene próbálnod!
Előzmény: lindaa021 (6257)
lindaa021 Creative Commons License 2009.03.22 0 0 6260
pontosan:)
lindaa021 Creative Commons License 2009.03.22 0 0 6259
hát sztem akkora is szokott lenni:) de én nem hiszem hogy kibirnám ha valaki elkezdené nyomkodni vagy ha nem hagyná hogy összeszorítsam a combjaimat vagy valami kb olyan 4-5
Alfrédi Creative Commons License 2009.03.22 0 0 6258
Akkor 4!!! órája! Most még kellemesen feszít, ugye? - És még nem látszik a hasadon - legalábbis nem annyira, mint az első képen, ugye?
Előzmény: lindaa021 (6255)
lindaa021 Creative Commons License 2009.03.22 0 0 6257
am amiatt adom fel ja...:) mert nem tudom onnantól elterelni a figyelmem meg nem anyira jó
Alfrédi Creative Commons License 2009.03.22 0 0 6256
Netán ennyire is ki tud dudorodni?
Én sokszor gondolok arra, hogy milyen szívesen simogatnám ilyenkor egy lánynak a hasikáját. Csak finoman nyomkodnám, hogy kitapintsam a hólyagjának a kontúrjait, de erősen nem nyomnám meg, arra vigyáznék.

Mennyire kell most pisilned? - Hányas az inger?
Előzmény: lindaa021 (6251)
lindaa021 Creative Commons License 2009.03.22 0 0 6255
ennyire kiszokott olyan 10 óta kb...
Alfrédi Creative Commons License 2009.03.22 0 0 6254
Ennyire (körülbelül) ki szokott dudorodni neked? Vagy még jobban is?
Mióta kell pisilned?
Előzmény: lindaa021 (6251)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.22 0 0 6253
...és a vége az lesz hogy bepisilsz? :)


Azt is élvezed,mikor a természet ereje győz,és elázik mindened?
Előzmény: lindaa021 (6251)
Alfrédi Creative Commons License 2009.03.22 0 0 6252
A kellemetlen érzés, görcsölés miatt adod fel? És szeretnél eljutni egészen addig, ugye?
Előzmény: lindaa021 (6251)
lindaa021 Creative Commons License 2009.03.22 0 0 6251
de kell pisilni.... egyébként igen nagyon ki tud. és még nem volt olyan hogy a végsökig bírtam volna csak próbáltam
Alfrédi Creative Commons License 2009.03.22 0 0 6250
Volt már olyan, hogy a görcsölés ellenére is el tudtál jutni az akaraterőddel a végsőkig, amikor már elkezd csurogni a pisi?
Amikor a hasikát kidudoritja a tele hólyag, az szerintem nagyon erotikus tud lenni.
Neked nagyon látványosan ki tud ilyenkor dudorodni?

És most nem kell pisilni?
Előzmény: lindaa021 (6249)
lindaa021 Creative Commons License 2009.03.22 0 0 6249
hát nehéz így elmondani...:) a hólyagom nagyon feszít és kökemény... és a csiklómnál ilyen valamiféle bizsergést érzek... ez egy darabig jó és a feszülés is izgató de amikor már nagyon nagyon kell akkor elkezd görcsölni a hasam és az már kellemetlenebb... és ha akkor valaki megnyomná a kidudorodó hólyagom nem hiszem hogy kibírnám...
Alfrédi Creative Commons License 2009.03.22 0 0 6248
És mit csinálsz?
Szeretném, ha elmondanád milyen érzés az, mikor nagyon kell pisilned?
Mit érzel pontosan, és hol? :))
Előzmény: lindaa021 (6247)
lindaa021 Creative Commons License 2009.03.22 0 0 6247
it vagyok:) még mindig
Alfrédi Creative Commons License 2009.03.22 0 0 6246
Az is lehet.
Előzmény: Törölt nick (6244)
Alfrédi Creative Commons License 2009.03.22 0 0 6245
" Hatékony módszer a pisilés visszatartására" ?

Legközelebb péntek-szombat este igyál meg pár dl magas csersavtartalmú vörösbort.
Reggel sokkal jobban tudod majd visszatartani.
De írd majd meg, jó!?
És mesélj, te hogyan szoktad tartogatni, és mennyi kb ideig tudod úgy simán, vagyis amikor nem iszol sok folyadékot? Hogyan kedvelted meg ezt a dolgot?
Előzmény: lindaa021 (4275)
Alfrédi Creative Commons License 2009.03.22 0 0 6243
Kell pisilned?
Előzmény: lindaa021 (6241)
lindaa021 Creative Commons License 2009.03.22 0 0 6241
valaki van itt?
lindaa021 Creative Commons License 2009.03.22 0 0 6238
vagyok én is most
Imogine Creative Commons License 2009.03.21 0 0 6237
Na, jó mentem.
Imogine Creative Commons License 2009.03.21 0 0 6236
Ugyanis, igaz nem nagyon, de pisilnem kell.... :)
Imogine Creative Commons License 2009.03.21 0 0 6235
Van itt vki?
Pinologus Creative Commons License 2009.03.20 0 0 6234

A fiúk nem a fejenállás miatt nem tudják megcsinálni - attól még menne -, hanem az "izgalmi állapot" miatt. Ui. van a férfiaknak egy mirigyük, a prosztata, aminek egyetlen célja, hogy megduzzadva megadályozza a pisi útját. Miért is? Mert a pisi kicsit savas, és a savas közeg öli a spermiumokat, így rontja a megtermékenyítés esélyét - mármint a punciba jutva.

Az már egy másik történet, hogy idős korra sok férfinél megnygyobbodik a prosztata.

Előzmény: gigilou (6233)
gigilou Creative Commons License 2009.03.20 0 0 6233
Attól tartok, hogy – neked – csalódást fogok okozni, legalább is, ha utánozni akarnád. A találmányom ugyanis elsősorban lányoknak (magamnak) lett kitalálva, közülük is inkább az alacsony súlycsoportba tartozóknak…
De ne vágjunk a dolgoknak elébe, mindent a maga idejében!

Nos – a dolog ismételten csak igényel némi kis rákészülést. A célra, nálunk az előszoba egy bizonyos pontja a legalkalmasabb, hogy miért az a továbbiakból kiderül.
Az előkészületet azzal kezdem, hogy már a reggelihez a szokottnál több és erősebb kávét készítek. Utána még megiszom – kortyolgatva persze – fél liter narancslevet és ugyanennyi ásványvizet. 1 liter ásványvíz is jó, de én abból nem tudok annyit meginni, amikor nem vagyok szomjas, 1 egész liter narancs juice pedig később gyomorégést okozna.
Utána várok, teszek veszek, esetleg dolgozom, olvasok…közben felveszek egy – természetesen mosásra váró pamut bugyit (nem tangát, slipet), minél vastagabbat, - legjobb a frottír - egy pamut pólót, vagy pulcsit és egy szűk nadrágot, farmert, kordbársonyt, vagy velúrt, lehet akár térd felett érő short is, fontos hogy testhezálló legyen. A megfelelő helyre, a falhoz odakészítek legalább két összehajtogatott törülközőt. A padló járólap, ezért műanyag fóliára nincs szükség.
Kb. egy - másfél óra múlva már kezdem érezni a sok innivaló hatását, ezúttal erre egy kicsit hosszabb ideig várok, mint máskor, hogy miért, az is kiderül hamarosan…
Szóval: amikor már nagyon feszít, leteszem a fejem a törülközőkre és (most jön a lényeg:) fellököm magam fejenállásba (nekem könnyen megy, a 49 kilómmal)! Lábamat (természetesen mezitláb) a falhoz támasztom és várok néhány másodpercet, hogy az egyensúly, a nyugalmi állapot stabil legyen. Aztán – eleresztem magam! Ebben a testhelyzetben aprózásra nincs szükség, mert anélkül is lassabban indul meg (néha egy kis nyomással „rá is kell segíteni”), és lassabban is ürül, mint talpon, vagy ülve – hiába a gravitáció…de már az is csuda finom, amikor elengedem és ellazítom, hát még amikor megindul! Oltári, amikor a forró folyadék lassan elönti, először az ágyékomat, majd a csípőmet, egy kicsi lefolyik a fenekem vágásában is a hátamra, kétoldalt az ágyékhajlatomban, aztán a felsőtestemre, lefolyik a két mellem között, (a cicigombjaim megkeményednek), utána a nyakamon, az arcomon és átáztatja a törülközőket…utána hajmosásra is szükség lesz majd, de a rövid öcsifrizurámat amúgy is 2 naponként mosom.
Most lesz világos, hogy miért is az előszobának az az egy pontja a legjobb? Nos azért mert vele szemben van egy nagy földig érő tükör! Abban mindezt, egyenesben végig is nézem! Eleinte kézenállással próbálkoztam, de úgy, a nagyobb megeröltetés, hogy tartani tudjam magam, elvonta a figyelmemet a „lényegről”. A „főműsor”akkor következik, amikor a hólyagom kiürült, legalábbis: leáll az utánpótlás. Leereszkedem (az „anyag” csöpög, spriccel mindenfelé), beleülök a lucskos törülközőbe, félterpeszben és már nyúlok is a nadrágba, de csak az egyik kezemmel, másikkal a cicim gombjait masszírozom. Amikor ott a kezem, „ráengedek” még egy kicsit, azt, ami fejenállva már nem tudott kijönni. Aztán – csak annyit mondok: - aaaaooouuuuhh! És 10 – 15 perc múlva már sikítozom is…! Egy valóságos csoda!
Talán most már világos, hogy ezt a fiúk miért nem tudják – legalábbis szerintem, teljesértékűen – utánozni? Egyszerűen - anatómiai okokból! Ahogy magam elé képzelem fejenállva egy fiú péniszét izgalmi állapotban – hát azt hiszem, a „nagyja” az orra előtt csurogna a földre. Különben sem érne sokat, ha az egész csoda valahol a köldök vonalától indulna…
Persze aki újító szellemű: kipróbálhatja – de reklamációt nem fogadok el…
Olykor, ha változatosságra vágyom, nem megyek fel fejenállásba, hanem háttal a falnak lábbal felkapaszkodom, könyök – csípőtámaszba. Akkor a „java” nem a cicijeim között, hanem a popsim vágásában és a hátamon csurog le. Így is oltári finom, csak így sajnos nem látom a tükröt.
Hát – ennyi a nagy „találmány”, pehelysúlyú csajoknak „melegen” ajánlom, de garanciát persze nem vállalok…
Előzmény: CSV93 (6225)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.20 0 0 6230
A megfelelő áron mindenre van megoldás. Azonban az ilyen fizetős megoldások számomra pont a varázsukat vesztik el.
Előzmény: jossuaa (6226)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!