Keresés

Részletes keresés

F4ke Creative Commons License 2005.05.18 0 0 0
EF-S 10-22-t ki mire használja pld? 1/10 között mire értékelitek?
F4ke Creative Commons License 2005.05.18 0 0 topiknyitó
Ki milyen Canon EF-S optikát használ? Mik a tapasztalatok? Megérte az árát? Mennyire éles? Mennyire gyors? Mennyire halk? Milyen EF-S optikára cserélnéd?!

Üdv: Fék

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!