Keresés

Részletes keresés

vistvan77 Creative Commons License 2017.02.10 0 0 2235

Szia! Nekem az A5 csinálja ugyan ezt.kedden viszem vissza a boltba.azt nézd meg és próbáld ki más alkalmazással nincs e gond nálam pl a számologepet használom megforditom a telefont ès más számok jelennek meg.kiváncsi vagyok neked mit mondtak csináltak   i.vastag77@gmail.com  irj ide kérlek a fejlemények miatt

Előzmény: csericsapás (2175)
György Ádám Creative Commons License 2017.02.09 0 0 2234

Haliho. Az hogy lehetséges hogy a mobil  aktív hálözati játék közben megszakìtja a hálózati kapcsolatot? Kilövi a gamét, samsung felirat, a telefont nem indítja újra de megszakad minden hálózat. Aztán visszatér a főmenübe.

 

weekend project Creative Commons License 2017.01.29 0 0 2233

Űdv nektek . Tudnátok segíteni abban hogy az újonan vásárolt galaxyj5 2016 telómon a hívás menüben a gombsornál , a videóhívás ikon helyett üzenet ikon van , bal alúl . Nem találok rá beállítást pedig a kolléganőmén is meg van a videóhívás ikon . Az előző j5 2015 telefonomon is meg volt a videóhívás ikon .Segítsetek :( előre is köszi .

 

BözsiBözsi Creative Commons License 2017.01.27 0 0 2232

Nem biztos, de talán ott keress valami beállíthatóságot ahol azt találod, hogy hogy lehet a kártyás memóriát kezelni.

Szóval nekem S7 esem van, és ebben van olyan variáció, hogy az utólag berakott memkártyát hogy kezelje. Lehet külön memóriaként, és lehet úgy is, hogy a bennelévő "mellé"rendelni, gondolom mint egy kiterjesztését a belső memóriának.

Szerintem nálad is erre felé lesz a probléma.

Előzmény: szabim941 (2231)
szabim941 Creative Commons License 2017.01.26 0 0 2231

Sziasztok!

Vettem egy sd kártyát a Galaxy Grand Prime telefonomba, be is fogadta, felismerte, de hogyha átmásolok a telefonból valamit a kártyára, pl képet és kitörlöm a telefon belső memóriájából akkor automatikusa letörli az sd kártyáról is. Erre létezik valami megoldás? Mert nem nagyon lelem a beállításokban ezt. Ha valaki tudna segíteni szuper lenne, előre is köszi! :)

edward78 Creative Commons License 2017.01.26 0 0 2230

Sziastok.tudnátok segíteni abban,hogy hogyan lehet bootloadert kinyitni egy samsung galaxy express 2-es készüléken?

Peter35Bp Creative Commons License 2017.01.25 0 0 2229

Hello.

 

Nekem és a páromnak is ilyen telónk van. December végén jött egy Facebook frissítés, és utána jelentkezett ez a hiba. Azt vettem észre, hogy napont 2x kezd el dolgozni irdatlanul az általad említett szervíz, és ilyenkor mi a telefonokon a Facebookot sem tudjuk elindítani. Restrat után egy ideig jó. Most meg combónak jött a google frissítés ami megölte a Home gombot:)

Remélem megoldja valaki, mert nem szeretnék most telefont cserélni. De sajna az az megérzésem, hogy a samsung így akarja kidobatni a régi telefonokat.

 

Ez van

Előzmény: stef635 (2228)
stef635 Creative Commons License 2017.01.18 0 0 2228

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni, Galaxy S3 neo készülék akkumulator  teljesítménye hirtelen leromlott, akumlátor használatnál  az alábbit írja mdnsd 71%. Tud valaki segíteni hogy lehet ezt orvosolni?

jollép Creative Commons License 2017.01.18 0 0 2227

Jó estét!

 

Gyerekem sajna a jeges hóra ejtette a s 7 Edge-ét, kijelző egy helyen pókhálósan kb. 1x1 cm és egy helyen a kijelzőn keresztbe hajszálvékonyan repedt.Legfontosabb, hogy javítható a teló? Kb. mennyi? Vízállósága megmarad? Köszönöm...

Porcia 30 Creative Commons License 2017.01.18 0 0 2226

udvozlet

 

kérném a segitsegetek van egy galaxy S6 os edge telom es azt csinalja ha megnyomom az also gombot elojon a képernyo aztan hirtelen elsotetul majd ujra megnyomoom a gombot ujra elojon aztan megint elmegy es nem tudok belepni ezt miért csinalja?

koszi a segitseget elore is!!dani

itapa Creative Commons License 2017.01.05 0 0 2225

A Samsung telefonokról annyit, hogy meghibásodásuk után nem tudják javítani ezért más típust ajánlottak fel amit elfogadtam. (HUAWEI) Kiválóan működik.

Törölt nick Creative Commons License 2016.12.31 0 0 2224

Sziasztok!

Van egy használtan vásárolt Samsung Galaxy S6 készülék. Már az első napokban feltűnt, hogy van rajta néhány gyanús alkalmazás és nem működik rajta a GPS, de a gyári beállításokra visszaállítás után sikerült nagyjából megtisztítani és a GPS hiánya sem okozott gondot, mert csak netezésre, játékra volt használva.

Az utóbbi időben viszont újra nagyon belassult és egymás után jönnek rá különböző reklámok, alkalmazások. Mit lehet vele kezdeni ilyenkor? Hogyan lehetne teljesen letörölni róla mindent és az operációs rendszert újratelepíteni?

A másik kérdésem, hogy az normális, hogy a "hangerő fel + bekapcsolás" gombokat benyomva egy angol nyelvű recovery felület jelenik meg... a "hangerő le + home + bekapcsolás" gombokat benyomva tartva pedig egy kínai nyelvű felület? Mindkettőnél van factory reset opció, de ezek sem oldják meg a problémát. Újraindítás után ugyanúgy jönnek a reklámok és a maguktól települő gyanús alkalmazások.

 

(Természetesen rákerestem a neten és eljutottam az Odin nevű programig. Csak nagyon nem bízom az innen-onnan leszedett fájlokban sem.)

Előre is köszönöm, ha valaki tud tippet adni!

sjohn Creative Commons License 2016.12.29 0 0 2223

...noled...

Előzmény: astra1,4 (2222)
astra1,4 Creative Commons License 2016.12.29 0 0 2222

Üdv.Érdeklődöm hogy Samsung J5-re (2015) hívás és email értesítő fény jelzést lehet e tölteni.

duzzogó Creative Commons License 2016.11.12 0 0 2221

Sziasztok !!Segítséget szeretnék kérni!Samsung Galaxy A3 as telefonom van.Nem olyan rég szoftverfrissítés érkezett a telefonomra, amit el is fogadatam.Minden rendben ment, de a napokban azt vettem észre, hogy a telefonom fényképezője nem működik rendesen.Pontosabban eltűnt a beállítások "gomb"  amivel a zoomot, színeket egyebeket állítottam be.Van e rá mód hogy ezt újra visszakaphassam.Köszi bármilyen segítséget!!

eladó Creative Commons License 2016.11.05 0 0 2220

Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni. Van egy s 3 minim, és vettem egy j5 öst. Mielött átraktam a kártyákat, a s3 ról csináltam egy másolatot a Kies programmal. Ez a kies viszont nem támogatja a j5 öst ekkor letöltöttem a Switch et. Ez meg nem támogatja a s3 at. Na ilyenkor mi van ? Hogy tudom azt megcsinálni, hogy minden ami megvolt a s3 on az igy pakk rajta legyen a j5 ön ? Ha valaki tudja és elárulná, nagyon hálás lennék. :) Elöre is köszi.

 

Üdv : Árpi

Tamás 87 Creative Commons License 2016.10.15 0 0 2219

Üdv mindenkinek!

Valaki tudna e nekem segiteni,van egy galaxy grand prime telóm és az érdekelne hogy tudok saját értesitési (sms) hangot beállitani,sehol sem találok rá lehetőséget!?!? 

Kösz elöre is!

1234bumm Creative Commons License 2016.10.11 0 0 2218

Szia.

A KIES 3 , amit le kell töltened.! Amikor ezzel megvagy  felteszi a kérdést ,hogy szeretnéd  a Samsung általános illesztő drivert is telepíteni.Válaszd az igent!

Aztán a készüléken  menj a beállítások menübe.... Ott keresd a "fejlesztői" beállításokat. Engedélyezd! Ezután indítsd újra a telefont. Várd meg mig üzemkész lesz a telefon,és ez után csatlakoztasd a számítógéphez! Ha igy sem ismeri fel  semminek , akkor már valóban nagy a baj...

Előzmény: adam106xn (2206)
Pitbull_vagyok Creative Commons License 2016.10.11 0 0 2217

"60 évesen még úszómedencét építtetett"

 

talán ha ő ásta volna ki az 50 méteres medencét, akkor

számítana a kor.

 

amerikát most 70 éves elnök jelőltek akarják felépíteni

:)

Előzmény: Hivatalból_vesztes (2215)
Ricsi Márton Creative Commons License 2016.10.11 0 0 2216

Nekem is van egy s5-öm és ugyan ez van vele !! én is kérnék valami segítséget !

Előzmény: golybli (2214)
Hivatalból_vesztes Creative Commons License 2016.10.02 0 0 2215

Jót nevettem! Az anyám 58 éves, de 26 évesek udvarolnak neki, olyan fiatalosan néz ki, és úgy is gondolkozik. Talán tovább kéne látni az orrodnál, mert nem minden 60 év körüli ember olyan , mint a...  majdnem mondtam valamit, de nem akartam személyeskedni.

A nagyapám 60 évesen még úszómedencét építtetett, és 6x volt Olaszországban nyaralni az új feleségével. 

Előzmény: Pitbull_vagyok (2210)
golybli Creative Commons License 2016.09.29 0 0 2214

sziasztok....

egy kis segítségre lenne szükségem....egyszercsak alemerítettem a bnőm s4 minijét és sohatöbbet nem kapcsol be...eddig ha rádugtam akkkor egy befagyott akkutöltéses képecske jeléent meg majd elaldudt...próbáltam soft resetelni és hard resetelni mind2 esetben eljutott a samsung logoig...tudnátok esetleg egy titkos módszert amivel életre lehetne kelteni?

 

előre is köszönöm...

joker01 Creative Commons License 2016.09.26 0 0 2213

Saját, gyári kábelével próbálod? Van pár kábel, ami csak töltésre alkalmas, adatátvitelre nem.

Előzmény: adam106xn (2211)
WYW Creative Commons License 2016.09.26 0 0 2212

A Kies nem minden mobilhoz jó.

Próbáld meg a Smart Switch PC szoftvert.

Hátha.

Előzmény: adam106xn (2211)
adam106xn Creative Commons License 2016.09.25 0 0 2211

igazából sehol nem találok hozzá drivert, kiest próbáltam már :/ úgy sem érzékeli

 

Előzmény: sjohn (2207)
Pitbull_vagyok Creative Commons License 2016.09.22 0 0 2210
Előzmény: Hivatalból_vesztes (2209)
Hivatalból_vesztes Creative Commons License 2016.09.22 0 0 2209

Samsung Galaxy A7-et vásároltunk, édesanyámnak. Van benne magyar nyelv, de mégis azt, ha nem fogadott hívás volt, és más hasonlókat, angolul jelez ki. Missed calls. Amúgy a szoftverfrissítésnél is failed-et kapok. Nem tudom, de úgy érzem, hogy megint bevásároltunk, rendesen. 

Péter2. Creative Commons License 2016.09.21 0 0 2208

Sziasztok , segítséget szeretnék kérni , olyan gondom van , hogy a Samsung Galaxy s5 alul a főmenü mindig ott marad ha lapozok régebben az is gördült , most rögzült , hogy lehet feloldani ? Előre is köszönöm , ha valaki tudna segíteni .

sjohn Creative Commons License 2016.09.20 0 0 2207

...Samsung USB drájver fenn van a gépen?...

Kiest próbáltad...?

Előzmény: adam106xn (2206)
adam106xn Creative Commons License 2016.09.20 0 0 2206

Üdv!

Segítséget kérnék az alábbi hibába.Samsung galaxy a5 2016 A510F. Hiába dugom rá bármelyik gép bármelyik usb port-ba nem érzékeli sem a laptop sem az asztali gép, csak elkezdi tölteni.Valakinek bármi javaslat?Nem ajánl fel semmilyen lehetőséget,hogy média átvitelre vagy háttértárként szeretném e használni vagy bármi.. :/ Köszönöm,szép napot!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!