Keresés

Részletes keresés

J-MAN Creative Commons License 2001.05.14 0 0 59
Almanac/Economy/Wiev Top Exports/Prices menüben látható mit mennyiért vesznek. Jó még a tobacco (dohány) az ásványi anyagok (bauxit,vas stb). Viszont a kávé és a dohány lasabban nő. A kaják közül a pineapple a legjobb, asszem 900-ért veszik.1ébként szvsz a nép hapiness szintjének emelése okozza a legtöbb problémát persze ez a gazdasággal szoros összefüggésben van. (ha van pénz jobban lehet építkezni)Igen nehéz játék.
Előzmény: Attilio (58)
Attilio Creative Commons License 2001.05.13 0 0 58
megvan mi permanens aranyn is gyorsabb meggazdagodás útja !!! Telepítsetek kávéültetvényeket a megfelelő éghajlatú helyekre közvetlenül melléjük egy teamster office-t a közelbe egy kikötőt és violá !
J-MAN Creative Commons License 2001.05.13 0 0 57
Ja, a lelőhelyek kimerülnek, tovább nehezítve ezzel szegény diktátor cseppet sem könnyű életét.
Előzmény: Attilio (56)
Attilio Creative Commons License 2001.05.12 0 0 56
a legjobban az aranybányával lehet keresni, igaz az nem permanens ellentétben a turizmussal !
J-MAN Creative Commons License 2001.05.11 0 0 55
Azt hiszem lebontom a gyárak nagy részét, és szállodákat építek helyettük.

Nem javaslom. A szálló sokkal kevesebbet jövedelmez.

környezetszennyezek, de nagyon.

5 kilóért lehet venni szemétösszeszedést. Abban a menüben ahol az ingyenkaja meg ingyenrum van. Lehet, hogy segít.

Előzmény: sgb (52)
sgb Creative Commons License 2001.05.11 0 0 54
Én nagyon vártam a Tropico-t, írtam is volna eddig, de az új ADSL-el eddig nem tudtam megyitni az index oldalát.
Attilio Creative Commons License 2001.05.11 0 0 53
sorra tűnnek fel újabb és újabb fórumtagok :) Egész népszerű játék lesz ez !
sgb Creative Commons License 2001.05.11 0 0 52
Hát nem tudom. Én is több választást nyertem(tisztességesen), '87-ben járok, végre van elég pénzem, erre figyelmeztetnek, hogy környezetszennyezek, de nagyon. Úgyhogy költhetem fákra a nagy nehezen összeszedett vagyont. Nekem csak az az egy gondom van, hogy az építkezések túl lassúak, ahhoz képest, hogy milyen ritkán jön a hajó, és jutok tőkéhez. Azt hiszem lebontom a gyárak nagy részét, és szállodákat építek helyettük.
Attilio Creative Commons License 2001.05.11 0 0 51
na ez érdekes volt:
fasisztaként megválasztott alkoholista nőfaló generalisszimóként kezdtem és a végén úgy gratulált a progi hogy még Vlagyimir Lenin is büszke lenne rám ...
de 50 évet sikeresen lehúztem több mint 5 választást választási csalások nélkül nyertem meg a szigetem túristaparadicsom lett, sőt egy ember sem él már shaftekben.
Holdwine The Real Creative Commons License 2001.05.10 0 0 50
Elmúlt néhány napban nem volt időm rá sajnos. Munka, vizsgák ... :-(
Előzmény: J-MAN (49)
J-MAN Creative Commons License 2001.05.10 0 0 49
Mi újság diktátorok? Hogy haladtok?
J-MAN Creative Commons License 2001.05.08 0 0 48
Lassitsd le, vagy szüneteltesd, akkor jobban át tudod gondolni.Ua. mint a RT 2-ben.
Előzmény: Attilio (46)
J-MAN Creative Commons License 2001.05.08 0 0 47
El Presidente J-MAN is megkezdte uralkodását a Karib tenger szigetvilágának egyikén. Az első kellemes meglepetés akkor ért, mikor a pecs nélkül is simán indult, és a hang is korrektül a helyén volt. Egyébként tényleg nem könnyű és igen könnyen bele lehet feledkezni. Csaszi.
Attilio Creative Commons License 2001.05.08 0 0 46
ey baj van ezzel a Tropico val ...jó lenne ha az évek hosszabbak lennének
J-MAN Creative Commons License 2001.05.07 0 0 45
Huh... Holnap vagy holnapután érkezik...
count_zero Creative Commons License 2001.05.07 0 0 44
Nekem má' van, de fagyogat... Asszem Win reinstall jön...

Baromi nehéz jól elhelyezni a dolgokat... Számít az, hogy merre néznek az épületek, és hogy van-e út hozzá? mert nem sok ilyesmit vettem észre, és elég gáz úgy pakolni, hogy jól nézzen ki, és működjön is...
Pláne, hogy még arra sem lehet fogni, hogy csak egy irányból vannak megrajzolva az épületek, merthogy lehet forgatni a térképet...
Valami billentyűvel esetleg? Bár végigtapiztam az egészet...

Na mind1, jó ez igy is...

Jéggé dermedt enemies Creative Commons License 2001.05.07 0 0 43
Csatlakozom!
Előzmény: J-MAN (42)
J-MAN Creative Commons License 2001.05.06 0 0 42
Tropico-t akaroóóók!
Holdwine The Real Creative Commons License 2001.05.05 0 0 41
Én még csak most kezdtem, de nagyon megfogott :-)
Előzmény: Attilio (40)
Attilio Creative Commons License 2001.05.05 0 0 40
letudtam első 50éves rezsimemet :) Rohadtul szórakoztató ez a játék
Attilio Creative Commons License 2001.05.05 0 0 39
megérkezett a Tropico de sajnos a www.poptop.com on letölthető patch nélkül nem indult...de utána bőven kárpótolt a játék :
-építő stratégia
-látványos(meglepően)
-könnyen kezelhető
-nehezen megnyehető (ezt hosszú évekig fogom nyúzi valszeg :) )
J-MAN Creative Commons License 2001.05.04 0 0 38
Szerinted mi a jó?
Előzmény: KeFe (34)
Attilio Creative Commons License 2001.05.04 0 0 37
ha még visszanézel írd le a véleményed (szerintem te még a Championship Managerre is 5 perc után azt mondanád hogy pocsék pedig....)
Előzmény: KeFe (34)
Attilio Creative Commons License 2001.05.04 0 0 36
Attilio Creative Commons License 2001.05.04 0 0 35
hát nem is Counter-Strike osoknak készült :)
Előzmény: KeFe (34)
KeFe Creative Commons License 2001.05.04 0 0 34
Ez egy szar...
Attilio Creative Commons License 2001.05.04 0 0 33
a www.poptop.com ról már letölthető az első peccs.....furcsa ha ilyen hamar javító peccset adnak ki ....
Pekka Creative Commons License 2001.05.03 0 0 32
Sziasztok!

Én már gyűröm pár napja a Tropico-t, és nem akarlak lelombozni benneteket, de nem az igazi. Van benne jópár jó ötlet, de elég hamar kimerül a varázsuk. Elég macerás az építtetés, folyamatosan kell valamit építeni, mert vagy nincs hol lakniuk, vagy betegek, de valami mindig van, és tök lassan építenek... :)

Más: az épületeket edigi tapasztalataim szerint néhány kivétellel nem lehet forgatni. Tehát egy adott épület mindig csak egy irányba nézhet, és ez az elhelyezést sokszor nagyon megnehezíti. Ha valaki esetleg rájött, hogyan lehet, akkor ossza meg. Sok sikert!

Attilio Creative Commons License 2001.05.03 0 0 31
MÁR MAGYARORSZÁGON IS KAPHATÓ A TROPICO ! (MEG LETÖLTHETŐ WAREZBAN IS:) )
Attiska Creative Commons License 2001.04.26 0 0 30
Nekem elvileg a jövő hét elejére ígérték, meglátjuk mi lesz belőle.
Előzmény: Caidhan (26)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!