Keresés

Részletes keresés

Nitro1 Creative Commons License 2006.12.18 0 0 7295
Igen, sőt, most decemberben csatlakozott hozzájuk a TélaPók is. :-)
Inner Circle Creative Commons License 2006.12.15 0 0 7294
Haspókember (és hű társa, Gourmand)?
Előzmény: Nitro1 (7293)
Nitro1 Creative Commons License 2006.12.15 0 0 7293
És még ott van Haspók is. :D
Tommy Knight Creative Commons License 2006.12.14 0 0 7292
igen,valóban ő az.köszönöm a linket :-)
Előzmény: Inner Circle (7291)
Inner Circle Creative Commons License 2006.12.14 0 0 7291
Nem, viszont a honosított Exiles legfrissebb számaiban szerepel Miguel. Olvasható pl. a Független Képregényfordító Irodában.
Előzmény: Tommy Knight (7290)
Tommy Knight Creative Commons License 2006.12.14 0 0 7290
ja,megint bocs,mert nem csak peter volt az egyetlen pókember,hanem  2-ről tudok volt Ben Reilly ,a híres vöröspók és van, még egy másik miguel o hara,de neki külön képregénye van (spider-man2099)ez a jövőben játszódik és nem tudom,hogy itthon megjelent-e valaha,de azt hiszem,hogy nem.
Inner Circle Creative Commons License 2006.12.14 0 0 7289
És Luke apja Vader???
Előzmény: Nitro1 (7288)
Nitro1 Creative Commons License 2006.12.14 0 0 7288
Peter a Pókember? :-o
Tommy Knight Creative Commons License 2006.12.13 0 0 7287
akkor,bocsánatot kérnék, mindenkitől akit megbántottam.de azt hittem,hogy ez a gwen-es dolog olyan egyértelmű,mint hogy peter a pókember.de nem árultam el,hogy történik:-)
Ritchy Creative Commons License 2006.12.13 0 0 7286
Szerintem, nem!
Előzmény: Tommy Knight (7285)
Tommy Knight Creative Commons License 2006.12.13 0 0 7285
igaz,de így poénosabb volt szerintem!
Előzmény: Törölt nick (7284)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.13 0 0 7284
Nem azért mondom, de ez a figyelmeztetés semmire sem elég. Szerintem nincs olyan ember, aki ne olvasná végig a mondatot lendületből. Egy egyértelmű és szembetűnő SPOILER kiírás igazán nem került volna semmibe.
Előzmény: Inner Circle (7281)
Tommy Knight Creative Commons License 2006.12.13 0 0 7283
Mi a véleményetek a póklány kalandjairól,ami az alternatív jövőben játszódik?
Tommy Knight Creative Commons License 2006.12.12 0 0 7282
köszi:-)
Előzmény: Inner Circle (7281)
Inner Circle Creative Commons License 2006.12.12 0 0 7281
Hát azért írja ki előre hogy lelövi, hogy a 30-as IQ fölött álló olvtársak meggondolhassák, hogy tovább olvassák-e a hozzászólást :P
Előzmény: H.Tomi (7280)
H.Tomi Creative Commons License 2006.12.11 0 0 7280
Ha tudod, hogy lelövöd, akkor meg minek lövöd le???
Tommy Knight Creative Commons License 2006.12.09 0 0 7279
sziasztok! nem tudom,hogy írták-e előttem,de ha nem akkor íme:ajánlani tudum az Ultimate Spider-Man című játékot mindenkinek nagyon frankó.+jó volna ha valahogy meg lehetne oldani azt a csodálatos pókemberben,mint a hietetlen pókemberben,hogy 1 lap-ban több történet legyen,mert az amerikaiak nagyon elhúztak már.megint csak+királyak voltak a külön számok. most lehet,hogy lelövök egy poént,de én sajnálom,hogy itt is megölik Gwen-t. :(
H.Tomi Creative Commons License 2006.12.07 0 0 7278
Megjelent a Fekete Macskás különszám második része is! Benne a Kölyök...
Lothiriel Creative Commons License 2006.11.27 0 0 7277

Bár nem Pókember, de róla is beszélgetnek többször benne, no meg tele van szuperhősökkel, így talán megbocsájtjátok a betörést.

 

A hétvégén beadagoltam magamnak a Heroes sorozat kilenc részét.

:o))))) Ki kéne guglizni, de nincs kedvem, hogy a Marvel nem mert-e sorozatot indítani X-men szereplőkkel vagy direkt sikerült ilyenre. Mármint hogy annyi átfedés van köztük, hogy az már majdnem koppintás.

Van Wolverine nőben (mármint az eredeti öngyógyító képességével - tőle azt is meg tudhatjuk, mit történik, ha vmi tárgy a fejükben landol), van telekinetikus, gondolatolvasó, Kitty Pride egy benga nagy afro férfi formájában, Rouge szintén pasasban (bár közel sem olyan durva formában), még a vágy általános tárgya is a harmadik filmből, akinek a közelében a többiek szuperképességei nem működnek. Sőt egy Neo módjára repkedő politikus is. :o))

Ők persze  (egyelőre még) nincsenek csoportokba szerveződve, folyton keresztezik egymás útját, így lassan de biztosan egymásra találnak a nagy cél érdekében. Ja, természetesen a cél a világ megmentése - egyfajta időutazásos X-akták mutánsokkal - persze kicsit másként:

Save the Cheerleader. Save the World.
:o)))

 

Ja, a Losthoz hasonlóan itt is dícséretes, hogy vannak külföldiek, akik az anyanyelvükön gárgyognak - a két japán srác nagyon aranyosan cseveg (az egyiknek stílszerűen Hiro a neve! miközben úgy erőlködik mintha vécén lenne amikor a tér-idő kombóval variál), bár nem igazán értem, hogy az indiaiak otthon Madras-ban miért angolul társalognak, na mindegy. A hangulat, a zene is ütős.

H.Tomi Creative Commons License 2006.11.22 0 0 7276
Itt vagyok, de elég rendszertelenül. Kérdezz azért, általában hetente biztos felnézek.
Scarlet Spider Creative Commons License 2006.11.19 0 0 7275
Ja és ha van valakinek eladó Ultimate 3,4,5,37,39. száma az írjon!
Scarlet Spider Creative Commons License 2006.11.19 0 0 7274

Halihóóó!

 

végre csak tudtam regelni. Üdvözlök minden pókfej rajongó elvtársat:DD

 

Tomi majd ha erre jársz légysz írg meg mikor szoktál itt lenni, mert van néhány kérdésem:)

zizu008 Creative Commons License 2006.11.06 0 0 7273

Üdv!

 

Eladó 18 db Pókember Vol.2 képregény + 2 másik pókember képregény.

 

Hátha Valakit érdekel:

 

http://www.vatera.hu/pokember_vol_2_20_db_kepregeny_14593956.html

 

e
H.Tomi Creative Commons License 2006.11.04 0 0 7272

Megjelent a Vertigo könyv a maga 100 oldalával könyvesboltokban. Y, AZ UTOLSÓ FÉRFI, PRÉDIKÁTOR és CONSTANTINE.

A Fekete Macskás Pókember különszám is úgyszintén 100 oldallal, az meg az újságosoknál. ;-)

Farek4u Creative Commons License 2006.10.31 0 0 7271
Na, tegnap megvettem a másik, Lou Ferrigno-féle Hlukos DVD-t, a Hulk Visszatért. Érdekes volt, pláne, hogy Thor volt benne a vendégszereplő, meg Donald Blake, csak a furcsa volt, hogy őt ketten külön egyidőben voltak jelen. Szóval összességében jobban tetszett a Hulk a bíróságon, ahol van Fenegyerek, meg radarösztön, meg vezér, de egyszer ezt is meg lehet nézni, egy ezrest meg megért.
Inner Circle Creative Commons License 2006.10.16 0 0 7270
Itt ugyan nem téma a Civil War, de azért bemásolom az új banneremet:



Na ettől még a Hulk is összehúzza magát és inkább nem kér hagymás babot! :D
RCH Creative Commons License 2006.10.16 0 0 7269

Tegnap rafutottam a HBO-n a Pokember 2-re. M.J. meg mindig nem jon be nekem, de Oki doki szenzacios. Erdekes, hogy A. Molina-t mar az Indiana Jones-bol megjegyeztem magamnak, pedig eleg nyulfarknyi szerepe volt. (Tudjatok: Satipo, aki az elso resz elejen a balvanyert cserebe visszadobja az ostort.)

Viszont a pokoszton bemutatasa annyira, de annyira hianyzik nekem a mozifilmekbol... Miert nem lehetett ezt valahogy kihangsulyozni? Pl. "megremegne" a levego Pokember feje korul, mintha forrosagot sugarozna magabol, vagy ilyesmi.

Egyik-masik jelenetnel azonban csunnyan felszisszentem: Doki a vonat tetejerol eloredobja Pokembert, aki egy nemtommi (hid?) racsai kozott atrepulve eltalalja a Dokit. Vagy a vonat gyorsitott be ennyire, vagy a Doki futott elore ilyen sebesen :-)

Esetleg en neztem be valamit nagyon csunyan.

Ja es meg egy dolog: Parker M.J.-vel beszelget a csehoban, mikor berepul egy auto az ablakon. Majd labak duborgese es vegul, nagysokara valahonnan elobukkan Oki Doki. Az autot honnan dobta akkor a kirakatba? Egy masik haztomb mogul? Es ha agyonzuzza vele Parkert, akkor hogyan akarta volna megtalalni Pokembert?

Apropo duborges: Osbourne-tol milyen halkan kiosont a Doki, miutan leszallitotta Pokembert es megkapta a Triciumot. Csak a fuggony libbeneset lehetett hallani.

Farek4u Creative Commons License 2006.10.16 0 0 7268
Megvettem a Hulk a Bíróságon DVD-t a Corában. Nagggyon hangulatos! Nyilván nem mai szemmel kell nézzni, de szerintem Lou Ferrgino fantasztikus Hulk volt. És még Fenegyerek is vendégszereplet, és volt radarösztöne is!!! Király.
H.Tomi Creative Commons License 2006.10.14 0 0 7267
Én is megvettem, de még nem volt időm az összes extrát végignézni, annyi van! :)
Inner Circle Creative Commons License 2006.10.12 0 0 7266
Beújítottam az X-Men 3 filmet DVD-n, természetesen eredetiben. Nem volt nagy anyagi áldozat, mert a Tessssssssssssszkóban 2.990-ért adják. Azóta már végigröhögtem a "vignettes" és "featurettes" menüket, nagy királyság, összevissza hülyéskednek benne (például a forgatáson Brett telefonál, egy képregényes stílusú nagy nyíl mutat a képen a telefonra hogy "ON THE PHONE BRYAN SINGER" és mondja, hogy remek a film, minden frankó, és nem akar neki Bryan néhány jelenetet leforgatni a second unit-tal?) :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!