Keresés

Részletes keresés

A másik határbíró Creative Commons License 2014.09.03 0 0 26404

Pl. újra összejön Rolanddal és ő lesz a csillagkúti maffia alvezére. Vagy ellenganget alapít, hogy leszámoljon Rolanddal :).

Előzmény: Huncutka (26403)
Huncutka Creative Commons License 2014.09.03 0 0 26403

Azért arra kíváncsi lennék, hogyan hoznak vissza egy olyan embert a normál életbe, aki többé-kevésbé elégedetten és élvezettel nézi, hogy kínoznak a parancsára valakit, később ő is beszáll, illetve megfenyít egy terhes nőt... De gondolom, ez mind nyomtalanul elmúlik majd, ha szabadulnak.

Poltorato Creative Commons License 2014.09.02 0 0 26402

Mázsa Mari most aztán pocsékul érezheti magát..:-)

 

Meg Kristóf is, akit a két tróger megruház..

Poltorato Creative Commons License 2014.09.02 0 0 26401

 

  Már miért ne?

 

  Számos filmet láttam amiben a saját emberei nyírták ki a "górét" , hogy aztán a

 

  legnagyobb pofájú léphessen a helyébe.

Előzmény: P.stephenson (26399)
A másik határbíró Creative Commons License 2014.09.02 0 0 26400

Az egyik már megy, aláírásgyűjtés nélkül is :).

 

Szabó Zsófi az RTL Klubhoz igazolt

Először a Celeb vagyok, ments ki innen!-ben tűnik majd fel. Tovább »

forrás: velvet.hu

Előzmény: derek (26396)
P.stephenson Creative Commons License 2014.09.02 0 0 26399

úgy tudta megvédeni őket a maffia haragjától.

Többször kitárgyaltuk már, de egy maffiafőnök, aki fél a beosztottaitól. Röhej.

 

Előzmény: Poltorato (26398)
Poltorato Creative Commons License 2014.09.02 0 0 26398

Röviden: Leakarták buktatni Rolandot, aki erre rájött és csak úgy tudta megvédeni

 

őket a maffia haragjától , hogy börtönbe juttatta őket kábszer. birtoklás és

 

terjesztés vádjával.

 

 

Na, meg van az új "góré" a börtönben Barbibaba személyében!

 

Barbi a rövid haja miatt eddig sem tetszett, most már Betty sem, pfújj undorító!

 

Ellenben Orsi, úgy megfésülném a szép hosszú haját. :-)

Előzmény: ásítósmacska (26393)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.02 0 0 26397

Azé tegnap erősen ledöbbentem, amikor a sitten Betti összefutott a rájuk terhelő vallomást tevő csajjal és szemmel áthatóan nem ismerte!! :)))

 

Na most ez akkor hogy is van? Már a nyomozati szakban találkozniuk kellett volna, hiszen a gyanúsítottaknak kötelező bemutatni a keletkezett nyomozati iratokat! ( un. iratismertetés ) Valamint gondolom szembesíteni is kellett őket, hogy honnan ismerik egymást, mikor adtak neki Bettiék drogot, hol, milyen mennyiséget, stb.

 

A tárgyaláson meg mindenképpen találkozniuk kellett, hiszen az ügyben mindketten vádlottak voltak, el is lettek ítélve. Olyan nincs, hogy azonos ügyben külön tárgyalást tartanak a Pongrácz lányoknak és külön a többi vádlottnak!

derek Creative Commons License 2014.09.01 0 0 26396

Barbi valami olyasmit mondott , hogy még egy évig fognak rohadni a sitten. Akkor még sokáig fognak szenvedni a nézők! :-) Mindenesetre nagyon remélem , hogy majd valaki leépíti még a börtönben Barbi arcát. Azt se bánnám , ha Bucifejhez hasonlóan neki is meghosszabbítanák a mosolyát. Hihetetlen , hogy 5 perc alatt milyen nagy arca lett. És , hogy ezek a sittes luvnyák "lefekszenek" neki! Mari egy nagy tapló , de neki a pofája mellett a súlya/ereje is nagy. Ellenben Barbi! Ehh!

Lehet aláírást kellene gyűjteni , mint Tamás atyánál , hogy: KÖNYÖRGÖM (NY)ÍRJÁK MÁR KI A PONGRÁCZ LÁNYOKAT! :-D

derek Creative Commons License 2014.09.01 0 0 26395

Nekem is ismerős a csaj. Szerintem Jelinek Erzsébet. Régebben a Barátok köztben Imi (Kinizsi Ottó) nője volt.

 

Előzmény: P.stephenson (26392)
P.stephenson Creative Commons License 2014.09.01 0 0 26394

Mert nem tudott jobbat kitalálni az írói gárda...

Előzmény: ásítósmacska (26393)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.09.01 0 0 26393

Sziasztok!

Több mint egy év kihagyás után ma újra belenéztem.

Miért vannak börtönben a Pongrácz lányok?

 

 

P.stephenson Creative Commons License 2014.09.01 0 0 26392

Tudja valaki, hogy ki játszotta Barbi gyúrós spanját? Szőke rövidhajú csaj volt.

Előzmény: Poltorato (26391)
Poltorato Creative Commons License 2014.09.01 0 0 26391

Mázsa Mari le is csapott rá rögtön amikor meglátta.

 

Barbibabának a torkára fagyasztotta a szót :-))

Előzmény: Mackóbogár (26390)
Mackóbogár Creative Commons License 2014.09.01 0 0 26390

csuda jó kis karakterek, egytől-egyig. Nekem most Barbienyuszi a favorit, ahogy veszettül gyúr: kemény vagyok, mint a fagyott egér :-)))))

Előzmény: Poltorato (26389)
Poltorato Creative Commons License 2014.08.30 0 0 26389

 

 

     A "fakabátok" a kedvenceim, Müller és Szlávik.

 

     Amikor Ottó elkezd kombinálni, Jenő meg töprengő arcot vág...

 

     De a fénypont az volt, amikor Zsolt megszökött a temetőből,  az őrmester

 

     meg futott utána és azt kiabálta: "-Álljon meg !"

 

     Azt hittem bexarok a nevetéstől ...:-)) 

Előzmény: Mackóbogár (26388)
Mackóbogár Creative Commons License 2014.08.30 0 0 26388

meg aki mazochista :-) én pl.  azért nézem, mert fáj :-) egyébként tényleg ! akkora orbitális baromságokat tudnak összehozni, hogy egyszerűen muszáj néznem, kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle :-)

Előzmény: Poltorato (26387)
Poltorato Creative Commons License 2014.08.30 0 0 26387

Tényleg csak az nézze ,akinek van egy felesleges félórája naponta!

 

Egyelőre még van..

 

borobogyo Creative Commons License 2014.08.30 0 0 26386

A szektából, maffiából stb. jót is ki lehetne hozni, ha egy kicsivel több energiát szánnának rá, esetleg szakértőt fizetnének, aki a nyilvánvaló baromságokat kiszűri. No meg, valódi színészekkel dolgozni, akik bonyolultabb lelki folyamatokat érzékeltetni tudnak. Csak akkor az egy másik sorozat lenne:))

Előzmény: Anakonda művésznő (26385)
Anakonda művésznő Creative Commons License 2014.08.30 0 0 26385

kb. 1 éve láttam utoljára, elegem lett ebből a szektás, maffiás sztoriból, most a héten párszor megnéztem

hát ez valami szörnyű!

Vera kínlódása

a börtön-kabaré

Szilva elmebaja

a kórházi hülyék

semmi se változott, szánalmas vergődés

borobogyo Creative Commons License 2014.08.30 0 0 26384

Ezzel a forgik csapdába zárták magukat. Ha a lányok nem tisztázzák magukat, akkor a szabadulás tán max. takarítónőnek mehetnek, a korábbi életvitelüket nem folytathatják. Ha tisztázzák magukat, akkor Konrádnak és Rolandnak annyi, márpedig valószínűleg őket is meg akarják tartani. Vajh, mit találnak ki? Balázsra kenik az egészet?

Előzmény: HLJ (26383)
HLJ Creative Commons License 2014.08.29 0 0 26383

Merem remélni, hogy ez a börtönös szál már nem tart sokáig és végre kiszabadulnak onnan.........Viszont arra kíváncsi leszek, hogy tudják-e magukat tisztázni a vádak alól.

Hadd kérdezzem szerintetek mennyire áll közel a valósághoz Barbaráék esete? Nem ismerem a jogrendszer és a megfelelő lépéseket, de kíváncsi lennék a véleményekre.

M63 010 Creative Commons License 2014.08.28 0 0 26382

Érdekesség, hogy a BK-ban a szintén hasonló korú Luca meg talán a legokosabb szereplő. :)

Előzmény: hildax (26380)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.27 0 0 26381

Ha minden hülyét kiírnának, csak egy szereplő maradna, aki normális, a Fehér Konrád! :))

Előzmény: hildax (26380)
hildax Creative Commons License 2014.08.27 0 0 26380

A 12 éves Luca értelmi szintje nem éri el egy öt évesét sem. Nagyon irritáló, kiírhatnák már végre az idióta Verával meg a félhülye Józsival együtt.

HLJ Creative Commons License 2014.08.26 0 0 26379

Nem azért mondom, de Jenőben csalódtam. Eddig ő a rendőrség esze, de most a Mari féle pattanásnál meg hisz neki mikor végig látta az eseményeket?! Ha a kórházba ezt csinálta, akkor gondolhatná, hogy a böriben is ő volt a főfelbujtó...

lcjr Creative Commons License 2014.08.24 0 0 26378

Egy apró, de zavaró dolog: Halász István telefonjában a fia, Halász Kristófként van elmentve, vagy Péter telefonjában Alexa "Dr. Zámori Alexa"-ként volt még múltkor, amikor Alexa felhívta, hogy Bettyt elviszik a börtönbe. Lehet csak engem zavar, de én pl. a barátaimat nem így írom be. Aki nézi a sorozatot az a "Kristófból", "Alexából" is pont tudta volna, hogy kik ők. Aki meg csak odakapcsolt egy pillanatra, annak pont mindegy is. 

 

Szerintetek Alexa lefog bukni, hogy igazából miért is van Péterrel vagy esetleg újra beleszeret (pl. visszatérnek az emlékei)? 

Poltorato Creative Commons License 2014.08.24 0 0 26377

Ahogyan Mázsa Mariék megszöktek és ismét túszul ejtették Bettyt , ebből is

 

látszik hogy milyen veszélyes bűnözők !:-)

 

Szegény nővérkét sajnálom akit leütöttek..

 

 

Gizi bá most megtanulhatta hogy mi a Magyarok Istene..

HLJ Creative Commons License 2014.08.23 0 0 26376

Kíváncsi leszek Konrád és Roland kapcsolatára. Nem tudom odaadja-e Bettinek a levelet vagy sem, de későbbiekben kíváncsi leszek mit hoznak ki kettőjük viszonyából. Mintha egy kis ellenkezést látnák Konrád részéről, de majd kiderül mi lesz belőle.

Huncutka Creative Commons License 2014.08.23 0 0 26375

Olyan nagyon szánalmas ez az egész börtönvonal! A félholt Mari megszökik a kórházból, és viszi magával Bettit, vajon miért? Hogy biztosan legyen vele valaki, aki segíthet az őt üldözőknek? Amikor Bettiék megérkeznek a kórházba, a rendőrséget Gyöngyi hívja fel, pedig ott áll mellette a börtönőr??? Apuci minden gond nélkül beszélgethet négyszemközt az elítélt lányával???? Engedélyeznek egy telefonhívást Barbarának (már ennek oka sem érhető), lejár a kiszabott idő, de még egy percet kér??? Milyen baromságok már ezek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!