Keresés

Részletes keresés

Kilroy Creative Commons License 2005.02.08 0 0 111
Kis kiigazitas: Tom Sawyer ugye nem nagyon festette azt a keritest, mivel bepalizta a haverokat :-)
Előzmény: tpapa (110)
tpapa Creative Commons License 2005.02.08 0 0 110
Elnézést, nem akartalak plágiummal gyanúsítani. Bizonyára világszerte még milliók festenek nyáron kerítést mezítláb anélkül, hogy olvasták volna Tom kalandjait... :o)))
Előzmény: K.Edina (109)
K.Edina Creative Commons License 2005.02.07 0 0 109
:-) Nos, akkor kijelentem, hogy bármiféle közös vonás képzeletbeli személyekkel és eseményekkel csak a véletlen műve :-)
Előzmény: tpapa (108)
tpapa Creative Commons License 2005.02.07 0 0 108
Nem tudom, kötelező volt-e; de Tom nyáron mezítláb járt, pedig tiltották neki, és kerítést is festett. (A színpadi változat egyik legremekebb jelenete az.) Szóval sok közös vonást véltem hirtelen felfedezni... :oP
Előzmény: K.Edina (107)
K.Edina Creative Commons License 2005.02.07 0 0 107
Hű, most megfogtál... Nem olvastam. Kötelező olvasmány volt? Mert akkor elblicceltem :o)
Előzmény: tpapa (106)
tpapa Creative Commons License 2005.02.07 0 0 106
Akkoriban olvastad a Tom Sawyer-t? ;o)
Előzmény: K.Edina (105)
K.Edina Creative Commons License 2005.02.07 0 0 105

Jaj, ne is emlékeztess rá :-(

Folyton azon kapom magam, hogy számolgatom, hány hónap van még addig, amíg lehet végre mezítláb lenni a szabadban.

Emlékszem egy nagyon jó évre, 1992-ben május 1-én mezítláb festettem a kerítésünket. Azért emlékszem, mert 15 éves voltam, ekkor fordult elő először, hogy apu nem szólt, amiért mezítláb voltam az utcán.

Most olyan távolinak tűnik mindez, mintha ezer éve történt volna...

Előzmény: tpapa (104)
tpapa Creative Commons License 2005.02.07 0 0 104
Hát, ahogy az időjárásjelentést elnéztem, még egy darabig elég messzire kell utaznia annak aki ilyet akar. :o(
Előzmény: K.Edina (103)
K.Edina Creative Commons License 2005.02.06 0 0 103

Köszi ezt a kis beszámolót! Nagy szükségem volt egy ilyen kellemes impresszióra, mert már vesztésre álltam a téli depresszióval szemben...:-)))

Azt a kellemesen langymeleg nedves parti homokot szívesen kipróbálnám...

Előzmény: tpapa (102)
tpapa Creative Commons License 2005.02.05 0 0 102
Hát elég merőlegesen tűz a nap, aminek on-topic következménye, hogy baromira forró tud lenni bármi amire rálépsz. Főleg a mesterséges felületek, mint a kö, a beton, de a festett fa vagy a márvány is. (Acéllemezt hál'istennek nem próbáltam, de el bírom képzelni...) Ehhez képest a parti homok hőfoka már simán elmegy, a sekély vízben (ami pisimeleg) meg kifejezetten jó gázolni. De pl. már a szálloda nyitott folyósóján siet az ember, ha nem akarja, hogy odakozmáljon a talpa. pedig oda csak pár órát sütött be a nap koradélután.
Előzmény: K.Edina (101)
K.Edina Creative Commons License 2005.02.05 0 0 101

OFF: Ja, akkor már csak ennyira vagyok sága...:-)

ON? Ezt inkább mi, a -10 fokban itthon maradtak kérdezhetnénk :-) Elő az élményekkel mihamarébb :-))))

Előzmény: tpapa (100)
tpapa Creative Commons License 2005.02.05 0 0 100
OFF Én meg hámlok, de erősen... :o( ON?
Előzmény: K.Edina (99)
K.Edina Creative Commons License 2005.02.03 0 0 99

Szióka!

Óh! Én máris sárga vagyok az írigységtől :-)

Előzmény: tpapa (95)
Kilroy Creative Commons License 2005.02.03 0 0 98

OFF

Ehhe :-D

ON

Előzmény: tpapa (97)
tpapa Creative Commons License 2005.02.03 0 0 97
OFF Ha hasonló a bevándorlási politikájuk, mint a Svédeknek, akkor lehet, hogy rövidesen sária lesz és nyilvánosan megvesszőzik azt, aki nem csadorban jár. (De a nőket tutira!) ;o) ON?
Előzmény: Kilroy (96)
Kilroy Creative Commons License 2005.02.03 0 0 96
Norvegia... ki tudja, ott milyenek az erkolcsok... :-D
Előzmény: tpapa (95)
tpapa Creative Commons License 2005.02.03 0 0 95

Erkölcstelen ha nincs semmi a lábamon???

Ezek a rendőrök most vagy hülyék vagy perverzek /láb-fetisiszták???/ vagy mindkettő.

Ennyi erővel azért is büntethetnének, mert nincs rajtam sapka. (Vagy kesztyű.) ;o)

 

Ui. Amúgy irigykedjetek: most jöttem haza Kenyából, úgyhogy az itthoni tél közepén én rengeteget jártam ott mezítláb. (Igaz, hogy még a víz is több mint 30 fokos volt.) :o)))

Egyetlen probléma volt, hogy a szállodában valamiért a fejükbe vették, hogy a vacsorához elegánsan kell öltözni. (Hosszúnadrág, miegymás.) Ettől eltekintve nagyon király volt...

Előzmény: Sunshine Superman (94)
Sunshine Superman Creative Commons License 2005.01.26 0 0 94
tpapa Creative Commons License 2005.01.18 0 0 93

OFF Mint végzett villanymérnöknek, vannak homályos elképzeléseim az érintésvédelemről. Ergo nem házilag barkácsolt sem a fűnyíró, sem a vezeték.

Még korábban (még nem végzett villanymérnökként) viszont már megrázott az áram a talpamon keresztül. Felemelő élmény volt. Szó szerint. Pedig már akkor is túlsúlyos voltam cseppet. Mégis elég jó volt a súlypontemelkedésem. Rosszul szigetelt, toldott, öreg hosszabbítózsinór lopakodott a szőnyeg alatt, az csapott meg. Persze, hogy nem volt a lábamon semmi, bár egy zokni se sokat védett volna. Tán egy strandpapucs... ON?

Előzmény: Törölt nick (91)
cool_l Creative Commons License 2005.01.13 0 0 90

Az biztos, hogy többek között mezítláb járni se lehetne, bár sztem lenne azért "hangyányival" nagyobb gondunk is.

De pl. ő lehet, hogy megpróbálná

 

Előzmény: K.Edina (89)
K.Edina Creative Commons License 2005.01.12 0 0 89
Ma megint megnéztem a Holnapután c. filmet. Valahogy az jutott eszembe, hogy  csak nehogy tényleg bekövetkezzen ilyesmi! Nem lehetne többé mezítlábazni...
K.Edina Creative Commons License 2004.11.25 0 0 88

Csuda tudja. Ha még egyszer oda járhatnék, lehet, hogy kipróbálnám.

Persze, csak, ha Te lennél a tanár :-)

Előzmény: cool_l (87)
cool_l Creative Commons License 2004.11.25 0 0 87
Így van! Ha pl. én lennék az a prof, boztos jelest kaptál volna!!!
Előzmény: K.Edina (85)
tpapa Creative Commons License 2004.11.25 0 0 86
Ciki v. nem ciki, ha ettől jobb jegyet ad megéri! ;o)
Előzmény: K.Edina (85)
K.Edina Creative Commons License 2004.11.25 0 0 85

Pár éve, vizsgaidőszakban, egyik szigorlat után hazafelé tartottunk 3 barátnőmmel, vizsgához kiöltözve, szépítkezve, tök elegánsan. Egy vadiúj szandál volt rajtam, úgy szorított, hogy szabályosan csillagokat láttam. Úgyhogy a buszon, miután leültünk, lehúztam, a lábamat feltettem a lábtartóra, ami van a buszon az ülés alatt. Rettentő mleg volt, útközben elalaudtam. Mikor megérkeztünk, nincs meg a szandálom!!! Kérdem a barátnőimet, nem tudják, ők is aludtak. Tiszta ideg lettem, hogy eltűnt a drága lábbelim, csak az dobott fel picit, hogy mezítláb kellett mennem :-)

 

Persze, ahogy vártam is, amikor elváltak útjaink, az egyik csaj táslájából előkerült a szandálom. Csak ki akartak velem szúrni :-)

 

Még jó, hogy nem odafelé csinálták ezt velem, enyhén ciki lett volna fehér blúzban, fekete szoknyában mezítláb belibbeni a prof bácsihoz vizsgázni.

Előzmény: snejderfáni (83)
cool_l Creative Commons License 2004.11.25 0 0 84
Lám, aki akarja, ilyenkor is megtalálja a módját, hogy mezítlábazzon egy kicsit!
Előzmény: snejderfáni (83)
snejderfáni Creative Commons License 2004.11.25 0 0 83

Tegnap este hazafelé már annyira nyomorított a körömcipő, hogy levettem az autóban. No de harisnyában életveszély van, így mezítláb vezettem, úgy hogy jó sok meleg levegő jött a lábamra. Egészen kiváló volt!

 

Sunshine Superman Creative Commons License 2004.11.24 0 0 82
Pedig jó lenne, ha megmutatnád magad... :)))
Előzmény: K.Edina (80)
cool_l Creative Commons License 2004.11.24 0 0 81

Valahogy így?

 

 

Előzmény: K.Edina (80)
K.Edina Creative Commons License 2004.11.24 0 0 80

És, hát nincs is rólam megfelelő mezítlábas fénykép.

Hacsak valaki le nem fotózott anélkül, hogy észrevettem volna... Lehet, hogy a fonákom ott virít valamelyik "cityfeet" galériában, amint feketélő csupasz talppal lépdelek az utcán... :-)

Előzmény: tpapa (79)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!