Keresés

Részletes keresés

pudingman Creative Commons License 2007.01.26 0 0 597

Talán az alkoholista csápolós brigád.

Előzmény: Törölt nick (596)
pudingman Creative Commons License 2007.01.25 0 0 594

Szerintem is jó énekes volt, de mióta tudom, hogy besúgó volt, nem tudom meghallgatni a lemezeit.

Szereztem egy ritkaságot, Eric Burdon koncertje a Doors gitárosával, Robbie Krieger-rel. 1990-ben volt egy közös koncertútjukAmerikában, ahol Burdon találkozott Brian Auger-rel és megalakult az Eric Burdon-Brian Auger Band. Van egy dupla koncert

cd-m. Érdekel valakit.

http://rapidshare.com/files/13366144/Eric_Burdon___Robbie_Krieger_-_Detroit_Tapes__1990_.rar.html

 

Ez egy kalóz felvétel, de fel lett javítva.

Előzmény: exon_rock (593)
exon_rock Creative Commons License 2007.01.25 0 0 593
Vikidál jó énekes volt - úgy a P. Box-os idők végéig. A többit borítsa jótékony homály :) A besúgós dolgaitól meg hányni lehet!
Előzmény: pudingman (592)
pudingman Creative Commons License 2007.01.25 0 0 592
El se megyek. Ha vikidált meglátnám, elmenne a kedvem... 
Előzmény: exon_rock (590)
pudingman Creative Commons License 2007.01.25 0 0 591
Ez az oldal amit megadtál már hasonló a régi honlaphoz. Ahogy néztem január 15-én lett megnyitva. Azért írtam, hogy elkutyulták, mert december körül kerestem, de nem találtam.
Előzmény: Törölt nick (585)
exon_rock Creative Commons License 2007.01.25 0 0 590

Szerintem pénzért - talán nem is kevésért. :)

Előzmény: Törölt nick (586)
pudingman Creative Commons License 2007.01.25 0 0 589
Köszönöm
Előzmény: Zizi6785 (584)
pudingman Creative Commons License 2007.01.25 0 0 588
Áh, ez csak egy "vicc" volt. Fabio nem szereti se a DP-t, se a LZ-t és ö kérte a BVSC-t
Előzmény: imray (587)
imray Creative Commons License 2007.01.25 0 0 587
Én speciel szeretem a Deep Purple-t, a Led Zeppelint, Hobót is, meg a Buena Vista Social Clubot is. Sőt: ez utóbbit nagyon. Meg egy csomó egyéb jó dolgot is.
És én igyekszem mindenkit szeretni.
Előzmény: pudingman (551)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.25 0 0 586
A holnapi ÉS-ben jelenik meg Sebők János Hobóhoz és Frenreiszhez címzett nyílt levele "A fekete bárányok hallgatnak, most a birkák bégetnek" címmel, amelyben azt kérdi tőlük, hogy miért lépnek egy színpadra ilyen, az elmúlt években szerinte hiteltelenné vált figurákkal.
Előzmény: Zizi6785 (584)
Zizi6785 Creative Commons License 2007.01.25 0 0 584

Február 2. péntek:

Lord
Varga Miklós-Vikidál Gyula és a Boxer
Hobo
Edda
Bikini
Skorpió

Február 3. szombat:

Fáraó
Deák Bill Blues Band
Beatrice
P.Mobil (vendég Tunyogi Péter)
Karthago
Korál

 

Műsorvezető: Nagy Feró

Előzmény: pudingman (577)
pudingman Creative Commons License 2007.01.25 0 0 583

Ez az "új" honlap, már pár hónapja. Az a fórum nem létezik többé. Szerintem túlkutyulták, most regisztrálnod kell és nem lehet olyan jól áttekekinte a hozzászólásokat mint régebben.

http://www.hobo.hu/

Előzmény: Törölt nick (581)
pudingman Creative Commons License 2007.01.25 0 0 582
Hát én tiszta hülye vagyok. Olvasom "BVSC fan létemre" elöször nem igen értettem. Azt hittam zuglói vagy (én valamikor ott asztaliteniszeztem), kérdezem magamtól: mköze van ennek a zenéhez? De most leesett a tantusz...
Előzmény: Törölt nick (578)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.25 0 0 581
Most hol a fórum a hobo.hu-n? Régebben olvasgattam, de újabban nem találom sehol.
Előzmény: Törölt nick (580)
pudingman Creative Commons License 2007.01.25 0 0 579

Ezért kérdeztem, a komédiumban én is láttam - egyszer elég volt.

A bueno vistatól szereztem pár albumot. Azt hittem, komolyan mondtad...

Akkor ne tegyek fel többet? Kapok egy Johny Cash diskography-t, az se érdekel?

Előzmény: Törölt nick (578)
pudingman Creative Commons License 2007.01.24 0 0 577
Február 2-án az Arénában fellép Hobo is. Tudja valaki ki még?
exon_rock Creative Commons License 2007.01.24 0 0 576
Akkor javaslok augusztusban egy 2 napos kirándulást a VIII. Mindszenti Rockfesztiválra (belépő nincs) ahol a tervezett 20-22 fellépő banda közt ott leszünk mi is:)
Pontos időpont még nincs - jelenleg még szervezés alatt áll a buli. Infók: www.rockfesztival.hu
Mi azért közben próbálkozunk valami Bp-i bulit is megcsípni - de egyelőre a "nyalás" még sikertelen volt.
Előzmény: HTWWW (575)
HTWWW Creative Commons License 2007.01.24 0 0 575
Sajnos akkor ez csak egy tavaszi-nyári kirándulásba férhet bele, mert én majdnem pesten lakom.
Előzmény: exon_rock (574)
exon_rock Creative Commons License 2007.01.24 0 0 574
Sok régi HBB-t: pl. Tobacco road, Országút blues, Középeurópai hobo blues, Ballada a senki fiáról, a Kopaszkutya film zenéjének nagyrésze, meg pár Doors és Rolling Stones számnak a HBB-féle feldolgozása, a többi most nem jut eszembe. Ezen kívül még vannak a saját számok, meg innen-onnan feldolgozás.
Főleg (90%-ban) Csongrád megyében zajongunk. Távolabbra nagyon nehéz eljutni azzal a zenével amit mi csinálunk + nem nagyon megy az önmenedzselés. Legkomolyabb fellépésünk 2005-ben volt a Szegedi Ifjúsági napokon. Legközelebb február 23-án játszun Hódmezővásárhelyen.
Előzmény: HTWWW (572)
pudingman Creative Commons License 2007.01.24 0 0 573
Amit eddig hallottam az jó volt!!!
Előzmény: exon_rock (571)
HTWWW Creative Commons License 2007.01.24 0 0 572
Miket játszotok? És mikor?
Előzmény: exon_rock (570)
exon_rock Creative Commons License 2007.01.24 0 0 571
Vagy ha nem is jól, de legalább hangosan :)
Előzmény: exon_rock (570)
exon_rock Creative Commons License 2007.01.24 0 0 570
:) :)
A további vita helyett javaslok valamit amiben (mondjuk) értsünk egyet:
az Exon nagyon-nagyon jól nyomja a régi HBB számokat!
Alig vagyok elfogult......... de remélem ezzel a hozzászólással sikerült mosolyt csalni az összeszorított szájakra......
:) :)
pudingman Creative Commons License 2007.01.24 0 0 569

Mivel hétvégén otthon vagyok gondoltam elmegyek Hobora, de hétvégén nem lesz se klub , se koncert. Viszont kedden az Erzsébetligeti szinházban lesz egy Viszockij est. Tudja valaki,hogy ez egy HBB, vagy csak gépzenéröl éneklö Hobo fellépés lesz?

Találtam a honlapon egy koncertet 1982-böl. Itt a linkje:

http://rapidshare.com/files/13199106/HBBkoncert_ELTE_1982.10.18.mp3.html

 

Egy 48 perces koncert, csak egy baja van, hogy wap-ban tették fel.

Markov Creative Commons License 2007.01.24 0 0 568

Az utóbbi kb. 80 hsz. mondjuk így "virtuális szkandere" után nekem senki ne jöjjön azzal, hogy zavarja az az időpocsékolás, amint Pudingman időnként nem teljesen topiktéma-azonos (de igenis műfajilag ideilleszthető!) beírásait/linkjeit átolvassa (engem nem, sőt)! Én korábban szívesen néztem be ide! Sikerült elérni, hogy ugyan Hoboról semmivel nem esik több szó - de vita és anyázás már felbukkant jó magyar szokás szerint...

  

pudingman Creative Commons License 2007.01.24 0 0 567

Ez persze megitélés kérdése, de fikázni egy fórumon, akár indokolatlanul, sztem nem szalonképtelen, ezért IRL verést kilátásba helyezni, nemkülönben a témához nem kapcsolódó meztelen férfitesteket belinkelni  viszont már határeset.


Nézzük meg mért helyeztem verést kilátásba, habár ez így szó szerint nem igaz. Mivel nem ismerem, lehetett volna egy 25 éves karatemester....

Legfeljebb készültem volna a visszavágóra.

 

Ne felejtsük el, ez volt az elsö hozzászólása a topicon:

Szerintem pudingman linkelgetése magamutogató primitívség -
Azoknak, akik komolyabban szeretnének fórumozni, zavaró egy információszemetet öntő alak.

Fabio,

szereztem Neked valamit, persze másoknak is...

http://rapidshare.com/files/13187568/Bob_Dylan___Neil_Young_-_1988_-_San_Francisco_Bay_Blues_Bootleg_Concert.rar.html

Előzmény: Törölt nick (565)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.24 0 0 566

Jött viszont nem kevésbé agresszív reakció, amiben te is oroszlánrészt vállaltál.

 

Én? Oroszlánrészt? Azzal az egy soros hozzászólással? Olvasd már vissza, hogy ki miket írt...

 

Ez persze megitélés kérdése, de fikázni egy fórumon, akár indokolatlanul, sztem nem szalonképtelen, ezért IRL verést kilátásba helyezni, nemkülönben a témához nem kapcsolódó meztelen férfitesteket belinkelni  viszont már határeset.

Nem véletlen, hogy mindezekben nem vettem részt. Olvass vissza, ha máshogy emlékszel.

 

de mivel szigorúan véve (ezen a nicken, az utolsó hozzászólást kivéve)  más közlendőd még nem is volt ezen a topicon, mint a rendreutasítás

 

Ja, amit a korábbi nickemen írtam, az már nem számít? Ja, bocs.

Törölt nick Creative Commons License 2007.01.24 0 0 564

Én nem nézlek hólyének, de Pudingmantől két ízben, tőled viszont miért kellett volna bocsánatot kérni, amikor magad sem cáfoltad, hogy csak provokálni jársz ide

 

Hmmm... Tehát a te logikád szerint, ha valaki például azt mondja nekem, hogy kurva anyád, és én utána nem kezdem el bizonygatni, hogy de hát nem is kurva, akkor az olyan, mintha beismertem volna, hogy kurva az anyám? Érdekes logikád van.

 

Én nem nézlek hólyének, de Pudingmantől két ízben, tőled viszont miért kellett volna bocsánatot kérni

 

Jajjj, ne fárssz. Nem mondtam, hogy kellett volna, csupán megállapítottam, hogy nem kért.

Fogalmam sincs, hogy mi okból szálltál így rám. Én csupán annyit tettem, hogy egy illető nem túl szalonképes megnyilvánulása után nagyon finoman, mindenféle minősítgetések és egyebek nélkül, egy rövidke, egysoros hozzászólásban jeleztem nemtetszésemet. Emiatt kaptam meg a nem túl szalonképes hozzászólást elkövető úrtól, hogy én voltam az aki izmoskodni jött be. Erre én diszkréten jeleztem, hogy ez nem egészen így történt. Ez volt minden bűnöm, emiatt rágod még mindig ezt a kib***ott gumicsontot és nevezel provokatívnak meg mittoménminek, de azért minden hozzászólásodban kétszer megjegyzed, hogy ugyanmárneszemélyeskedjünk. Rohadtul nem értelek.

 

Tőgy úr valószínűleg naponta végigjár néhány számára érdektelen topikot

 

Ezt azért furcsa hallani tőled, mert elvileg neked is emlékezned kéne rá, hogy egyszer már korábban is jártam itt, tehát számomra nem érdektelen a téma. A korábbi hozzászólásaimból kiderült többek között, hogy a '90-es évek első felében igen gyakran jártam Hobó koncertekre. Kiderült továbbá, hogy egy csomó Hobo lemez megvan nekem, és ami nincs meg, azokat is ismerem nagyjából. Az is kiderült a hozzászólásaimból, hogy egykor nagyon tiszteltem őt, mostanában viszont haragszom rá (nem művészi, hanem emberi okokból). Továbbá arról is írtam, hogy annak idején a gimnáziumban (jó tizenöt éve) egy délutáni napon bejött "fogadóórát tartani", tehát bármiről kérdezhettük őt, és jól elbeszélgettünk vele. Csak ennyire érdektelen számomra a téma.

És akkor most hadd kérjelek meg, hogy szállj le rólam. És légy oly kedves, engedd meg, hogy reagáljak az olyan hozzászólásokra, amelyben elhangzik a nevem.

Előzmény: Törölt nick (563)
pudingman Creative Commons License 2007.01.24 0 0 561
?
Előzmény: kozakz (560)
kozakz Creative Commons License 2007.01.23 0 0 560
how many more times?
Előzmény: pudingman (544)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!