Eladó egy Canon 350D (Rebel XT), 73db expóval (zárcsere után), szép külalakkal. (Este tán már lesznek képek) - 60ezer Ft
Canon 350D-hez van alkatrészem és tudom is javítani, hátha valakinek érdekes... (Every esetleg? - van burkolat, bajonettpöcök és egy, a Tiedhez képest friss zár: 84ezer expós csak... :D)
Egyúttal ajánlatot várnék ezekre:
Canon 85/1.8
Canon 100/2.8 USM MACRO
Canon 70-200/4L, vagy Sigma 70-200/2.8 MACRO
Canon IS kitobi (ezt egyből vennék is Szegeden, vagy posta)
('normál' = olcsó kerethez adott, vékony, fényes - vagyis nem antireflex)
Ezek fölösben maradtak, ugyanis én nem használok üveget, ha pedig igen, akkor tükröződésmenteset.
Szinte bármilyen cserealapot elfogadok (valami jó 70-200-as obi előnyben, csak ne kelljen ráfizetni :D), viszont nem nagyon tudom szállítani, érte kellene jönni...
Mél páblik, de jöhet SMS vagy telefon is: 20/33-61-kettőhetven
Sajnos a DAF zártosztályon sincs mozgás. Nekem lenne kedvem a természettel kapcsolatos dolgokról dumálni-fórumozni, próbálgatom időnként, de erőltetni nincs értelme. Nyilván a többségnél az idő is elég szűkös.
Sziasztok. Végre jó idő lett, így egy kis helyzetjelentés Mártélyról. Hát a víz mindenhonnan visszavonultm csak jég maradt a parton, kivéve a kalandpark.
Nemrég váltottam le a Canon EOS 20d-et. Azzal a géppel is csináltam pár jó fotót. pl.: a Tavaly októberi Daf-os fotóstalálkozón ahová, TeeCee-vel mentem(ő az én bátyám :) ) /ide is töltöttem fel a képekból/ Mire kezdtem már hozzászokni a 20d-hez máris lecseréltük egy 50d-re, most ezt még tesztelgetem. De most kb. ugyanolyan helyzetben vagyok, mindt amikor tavaly július elején cseréltem le a Pentax kompaktomat.
Töltök fel pár olyan képet, amiket az 50d-vel fotóztam.(több kevesebb sikerrel :)