Keresés

Részletes keresés

Cz Enik Creative Commons License 2012.06.22 0 0 1563

Sziasztok!

Kedves Sz Sándor! El kell mondjam kissé megijesztettél ezzel, hogy dizájner drognak minősül ez az Adipex "gyógyszer". Nagyon hasonlóan jártam mint Te csak én egy másik oldalról az adipex.hu-ról rendeltem. Én is a toxikológián kötöttem ki mérgezéses tünetekkel. A vér nyomásom 190 volt kétszer ájultam el, azt se tudtam hol vagyok. Szörnyű érzés volt, mindeközben a szívem ki akart ugrani a helyéről, és az izmaim rángatóztak! Sok injekció, és egy napig infúzióra kötve feküdtem a kórházban.  Mire némileg jobban lettem bár pár napba a teljes gyógyulás bele tartott!! Úgyhogy engem érdekelne a magán nyomozó iroda címe, mert nem kívánom ezeket az érzéseket senkinek! Sajnos a címed nem látom így megadom a sajátom és reménykedem benne megírod kinél lehet jelentkezni! e6791@freemail.hu

 

Előzmény: Sz-Sandor (1562)
Sz-Sandor Creative Commons License 2012.06.20 0 0 1562

Sziasztok. 
Meg szeretném osztani veletek, hogy mi történt velem. Mint mindenki más én is küzdők a súlyfelesleg ellen sokszor sikertelenül. Így körülnéztem az interneten és elég sok fórumot átrágtam végül találtam egy fogyasztószert melynek a neve "Adpiex Retard".  Úgy döntöttem, hogy én is kipróbálom ezt a fogyasztószert, mert mindenhol sikeres fogyásokról olvastam. Rákerestem erre a bizonyos fogyasztószerre, hogy honnan is lehet ilyet rendelni. Találtam is egy ilyen oldalt "www pont adipexretard pont hu". Megrendeltem az oldalról a fogyasztószert egy bizonyos D. Mónikától a csomag pár nap elteltével meg is érkezett. A csomag kibontása után észrevettem, hogy nincs doboz és használati utasítás. Majd visszatérve az oldalra a hirdető által leírt használati utasítás alapján elkezdtem szedni a fogyasztószert. Jelentkezett pár mellékhatás, de nem foglalkoztam vele mert az volt a használati utasításban, hogy 2-3 nap alatt elmúlnak a mellékhatások. Ezt követő 3. nap a mentőket kellett kihívni a családomnak, mert rosszul lettem. A mentő szirénázva vitt be 180 as vérnyomással, légszomjjal és szívritmus zavarral.
Mint kiderült a kórházban ez az Adipex Retard gyógyszer egy Áprilisban behozott törvény alapján "Magyar Közlöny 37. számában" az Adipex Retard dizájner drogok minősül! Így a kórházban azt a tanácsot kaptam, hogy mindenféleképp tegyek feljelentést! Ezt megtudva a családom felfogadott egy magánnyomozó céget, illetve egy rendőrségi feljelentést is beadtam a bűnösök elfogása érdekében! Számomra egyszerűen elképzelhetetlen az, hogy DROGOT lehet rendelni az interneten. És ha én így jártam, akkor még hányan járhattak még porul rajtam kívül??? Ha valakivel történt hasonló és nem szeretné szó nélkül hagyni ezt a dolgot, az kérem, jelezze nekem és megadom a magánnyomózó elérhetőségét, akivel felveheti a kapcsolatot.

 

mue Creative Commons License 2012.06.08 0 0 1560

Sziasztok!

Kb 1 éves munka eredményeképp tegnap elindult honlapunk mely a fogyni vágyóknak kíván segíteni:

www.kaloriabazis.hu

Az ingyenesen használható KalóriaBázis a fogyni vágyóknak kíván segíteni. Legfőbb célkitűzése a gyors és egyszerű kezelhetőség. A kalóriák és tápanyagok nyilvántartását átfogó étel, ital, recept és sport adatbázissal támogatja, melyet a felhasználók maguk is bővíthetnek. A megevett ételek és elvégzett testmozgások elmenthetők, ezáltal a kalóriák útja nyomon követhető. A KalóriaBázis legfontosabb újdonsága azonban az, hogy célbeállítási kalkulátora segítségével a felhasználók maguk állíthatják be fogyási tervüket. Ennek kivitelezését az oldal napról napra grafikonokkal, diagramokkal és szöveges értékelésekkel segíti.

Megjegyzés: az oldal nonprofit jellegű kezdeményezés. Ingyenesen használható és reklámok sincsenek. Célunk a lehető legjobb működés kialakítása volt, úgy gondoltuk hogy ezt bármilyen üzleti érdek fölérendelésével csak elrontottuk volna.

 

Reméljük lesz akinek hasznára is lesz :)

Kóczián Kriszta Creative Commons License 2012.06.03 0 0 1559

Szerintem az összes fogyókúra csak ideiglenes lehet! A fogyókúrázol előjön a jo-jo effektus. Én mindenkinek, aki fogyni szeretne, azt javaslom, ami ezen a portálon is le van írva: Fogyás életmódváltással fogyókúra helyett!

martan81 Creative Commons License 2012.05.30 0 0 1557

Sziasztok, kb 12 kb feleslegem van, tudom szégyen. Mit gondoltok mi az ideális fogyókúra? Esetleg próbáltatok ilyen gyors fogyókúrákat? http://napifogyokura.hu/nagyon-gyors-egy-hetes-fogyokura/ egy hét alatt mennyit lehet fogyni reálisan? Tudom ez nem változtat meg semmit, de nyárra szeretnék valamennyit leadni. Köszi

edzesnet Creative Commons License 2012.05.18 0 0 1556
stein81 Creative Commons License 2012.03.07 0 0 1554

Sziasztok!

 

Az alábbi oldalon van egy csomó jól bevált és kevésbé ismert fogyókúrás módszer.

Sok-sok tapasztalat, meg minden.

Akit érdekel, nézze meg!

 

http://fogyokura.net76.net

 

Zoli

Gabesz72 Creative Commons License 2012.03.06 0 0 1553

fuss és fogyj: fogyás futással.

vwmarci Creative Commons License 2012.02.26 0 0 1552

egy kis motiváció... :)

 

zseler Creative Commons License 2012.01.22 0 0 1551

Sziasztok!

A fogyókurás szerekről az a véleményem, hogy drágák és abszolút nincs hatékony eredményük...

A családomban és baráti társaságomban aki fogyni akar az a P57 Hoodia Cactus Slimming Capsule-t használja. NEM DRÁGA!! HATÁSOS!!  Interneten számos írást olvashattok róla, csak jót írnak.

Barátnőm kezdte el használni és nagyon be vált neki. Nem volt éhségérzete és nem is gondolt az evésre, még tunkolni kellett belé az ételt, mert nem akart enni :)

1 hónap alatt 75kg-ról 65kg-ra fogyott minden nehézség nélkül.

Miután bevált a család többi tagja is elkezdte használni és egyre többet és többet rendeltünk belőle.

Mostmár közvetlen a gyártótól veszem a kapszulákat, ha valakit érdekel 2300Ft/havi adag áron be tudom szerezni. Akit érdekel üzenjen..

Ui.: VIGYÁZZATOK, NAGYON SOK HAMISÍTVÁNY VAN IGEN KOMOLY MELLÉKHATÁSOKKAL!!!

E-mail: csuvarszkirobert4@gmail.com

 

Jolán234 Creative Commons License 2012.01.18 0 0 1550

Sziasztok! November eleje óta szedem ezt a kapszulát és már 10 kg-ot fogytam. http://joegeszseget.hu/?999,kaposztaleves-kapszula-50db

b586460 Creative Commons License 2012.01.09 0 0 1549

Sziasztok! Találtam egy olyan fogyókúrás oldalt, amely nem a termékeladásra épül, így valószínűleg nem részrehajló a kommunikációja! Rengeteg fogyókúrás módszer és diétás cikk található rajta, válogassatok kedvetekre! A címe: fogyokura.com

Nem tudom, hogy miként lehet ide linket feltölteni, talán most sikerül: http://www.fogyokura.com További szép napot Nektek!

ariel.istvan Creative Commons License 2011.12.08 0 0 1548

A www.pharmia.hu lapon nyomatnak egy fin Slimcaps terméket. Hallottatok már róla? Sinetrol van benne, meg citrusfélék és guarana.

Komolynak látjátok? próbálta már valaki?

Köszi, ha visszajeleztek

fogyokúgyis Creative Commons License 2011.11.09 0 0 1547

Én is csatlakozom hozzád, a hozzászólásodhoz. Igen hormon szinteket kell nézetni és nincs e inzulinrezisztenciája annak aki nem bír sehogysem semmilyen diétával lefogyni, mert ha ezek fennálnak ( hormonproblémák) akkor gyógyszeresen, személyre szabott diétával könnyű lefogyni. Ami egyáltalán nem is olyan nehéz!

Előzmény: H_G (1534)
Lindah25 Creative Commons License 2011.11.07 0 0 1546

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni.... ma fogtam bele egy nagy fogyókúrába  (ami egyben egy verseny is pár kollégával) dec 21-ig a lehető legtöbb kilótól szeretnék megszabadulni..én úgy gondolom, hogy ha csak norbi update 1-es ételeket eszek és heti 3*4* lejárok tornázni sikerülhet pár kilótól megszabadulnom... szerintetek elég ez a sikerhez vagy esetleg dolgozzak ki más módszert, hogy eredményesebb legyek?

Saint Nikolaus Creative Commons License 2011.09.20 0 0 1543

Pedig hidd el, ha a kenyeret nem hagyod el, a fogyás sem lesz olyan sikeres.

Tapasztalatból mondom.

Na meg az összes lisztes dolgot el kell felejteni, és persze édességeket is.

Előzmény: kicsikek55 (1515)
Saint Nikolaus Creative Commons License 2011.09.20 0 0 1542

Sziasztok,

 

Ami nekem 100% bevált:

 

A sikeres fogyókúra 3 alapvető eleme:


1, Szénhidrátszegény étrend, lisztes dolgokat tilos enni, péksiket el kell felejteni
2, Napi legalább 3 liter víz
3, Esti étkezéseket mérsékelni kell, legjobb elhagyni, esetleg gyümölcs szóba jöhet

 

Aki a fentieket betartja, az garantáltan fogyni fog, nem is keveset.

Ennyi a nagy titok.

jó hír Creative Commons License 2011.08.30 0 0 1541

ha még bekukkantasz, akkor írd meg légyszí, mi is az étrended, amin nem nagyon tudsz változtatni...én tudtam, pedig nagyon úgy nézett ki, hogy nem...

 

fel a fejjel...mindig van megoldás...

Előzmény: btibib (1532)
biopont Creative Commons License 2011.08.11 0 0 1539
déprime Creative Commons License 2011.08.03 0 0 1538

Tészta helyett próbáld a hajdínád, nagyon finom, és 16 százalékban rost. Kb. úgy kell elkészíteni, mint a rizst.

Előzmény: david_20 (1529)
déprime Creative Commons License 2011.08.03 0 0 1537

Ez valószínűleg tényleg hormonális, itt nem elég a fogyókúra.

 

Előzmény: btibib (1532)
H_G Creative Commons License 2011.06.15 0 0 1534

Neked orvoshoz kéne fordulnod. 1) Endokrinológia, kizárni a hormonális okokat; 2) Lipid ambulancia.

 

Előzmény: btibib (1532)
btibib Creative Commons License 2011.06.13 0 0 1532

Én nem vagyok ebben a dologban jártas.

De te legalább tudsz tornázni.

Én alíg bírok. 14 éves, 124 kg, 159 cm.

Erre varjon valaki gombot.

Szeretnék megszabadulni ettől a súlyfeleslegtől, de nem tudom hogy hogyan.

Az étrendemen nem nagyon tudnék változtatni.

Valaki segítsen!!!

NLaura Creative Commons License 2011.06.13 0 0 1531

Sziasztok!

 

Az ötleteitekre lennék kíváncsi. 167 cm,55 kg vagyok.Úszógumiból,pociból,belső combból szeretnék fogyni. Az étkezésen nem nagyon vagyok képes változtatni.Többször eszem,keveset. Most próbálom betartani,hogy este 6 után már nem eszem. Béres A. Új kihívás dvd-jére tornázom, elhatároztam hogy minden nap. Szeretném ha izmosodnék is. Szerintetek napi 45 perc tornával le tudok dobni 5 kilót? Mit javasoltok? Próbáljam ki a hypoxit? 

 

Előre is köszi!

nikcsi 30 Creative Commons License 2011.05.11 0 0 1530

Sziasztok!! Rengeteg fogyi oldalt olvasgattam már és mindenki tudja a tuti tippet ami valljuk be általában nem jön be sokaknak mivel lefogyni drága dolog ,én négy évig próbáltam  kipróbáltam szinte mindent amit kapni lehet .Ha valakinek lassú az anyagcseréje és 30kg körüli a túlsúlya akkor azt irtózatos nehezen tudja leadni úgy,hogy ne jöjjön vissza és a bőre ne lógjon.Szerintem ez rettenetesen elkeserítő. Mivel az egészséges életmód és a vele járó étrend szinte megfizethetetlen.Nekem egy viszonylag megfizethető és egészségre nem veszélyes gyógynövényekből álló ,megfizethető mintaétrendet követő kúra vált be .A bőröm nem lóg ,nem éheztem és 35kg fogytam hét hónap alatt.Tehát van remény és kigyógyulás a túlsúlyból , a puffadásból és a minden mindegy alapú vad evészetekből. Tehát mindenkinek sok sikert.

david_20 Creative Commons License 2011.04.30 0 0 1529

sziasztok!

Holnap fogok hozzá egy fogyókúrához, ami igazából semmi elvet nem követ. Próbálom elkerülni a tészta féléket és inkább salátát eszek meg sok sok folyadékot fogok magamhoz venni. A tésztát imádom, bármilyen is és nagyon nehéz az ellenállás. A kedvenc ételem , főleg ha friss kenyeret ehetek, az számomra felér mindennel. De szerintem sok embernek nem mondtam ezzel újdonságot, mert nem csak én szenvedek ilyen kísértésekben. HA TUDTOK ADJATOK ÖTLETEKET , HOGY MIKÉNT KERÜLJÜK A KÍSÉRTÉST. :)))) Nagyon jó lenne ha megosztanátok velem személyes infot, hogy ki mivel tudta legyőzni a belső ördögöt :) Most neki kezdek egy teázásnak is , aminek az elhízási elleni a neve. Gyógynövényes boltban tudtam beszerezni. Puffadásra is van , enyhe hashajtó és vizhajtó hatása is van. Valaki próbálta már? Használ? Holnap kezdek neki, remélem sok szerencsével :) Sajnos puffadással sokszor szoktam gyötrödni, pedig nem eszek gigantikus menniységü ételt. Orvosoknál is voltam , ésszerű megoldást nem kaptam a teázásnál. Egyszer az egyik orvos azt is ajánlotta, hogy evés után döljek le jobb oldalamra és ugy maradjak egy kicsit. Kedves volt tőle a javaslat, de sajnos egy munkahelyen nehezen tudom megoldani. Előre is köszönöm az ötleteket!

zxn Creative Commons License 2011.04.02 0 0 1527

A fogyókúráknál fontos, hogy ne legyen túl hirtelen, túl drasztikus. Az általában nem vezet sehova hosszú távon.

Drasztikus életmód-váltás?

Előzmény: kicsikek55 (1523)
BeFit Creative Commons License 2011.03.07 0 0 1526

Sziasztok!

A legjobb fogyókúra szerintem nem a fogyókúrák között keresendő! Életmódot kell váltani! Ez persze elég nehéz, főleg, ha egyedül vágsz bele a dologba... nekem egy személyi edző segített!

Miért érdemes személyi edzővel edzeni? Ha nem sikerül fogyókúrával fogynod, alakot szeretnél formálni, vagy csak az egészséges életmódról szeretnél többet megtudni, akkor személyi edző segítségére van szükséged!
6-8 hetenként személyre szabott edzéstervet kapsz, mely edzéscéljaidnak megfelelően van összeállítva.
A személyi edzéseket előre egyeztetett időpontban személyi edződ vezetésével végzed, aki ügyel arra, hogy neked csak a gyakorlat elvégzésével kelljen foglalkoznod.

Próbáld ki Te is!

www.be-fit.hu

pizsike13 Creative Commons License 2011.01.20 0 0 1525

Én sem hiszek a gyors csodákban és csodaszerekben!

AKkor tudsz fogyni, ha akarsz! Agyban dől el, ha akarod menni fog. Én mondhatom, mert mindenen túl vagyok már! Sok sikertelen kúrán....

Most azonban végre lement 16 kiló!!!

Szétválasztó diéta + sok sport. Egyetlen dologgal támogattam a sikert: akupunktúrával. Nem vagyok fáradt, éhes, nyűgös!!

Természetgyógyász Kozelkáné Nagy Zsuzsanna, aki szurkál:-) MINDENKINEK javaslom, aki fogyni szeretne!!

KOmolyan: a baráti körömben én lettem a dietetikus tanácsadó, pedig születésemtől fogva súlyproblémáim voltak!

Hajrá: ha kérdésetek van, csak szóljatok, szívesen adok még tippeket!

ilcsi007 Creative Commons License 2011.01.19 0 0 1524

Az én szakértőm azt vallja, hogy nincsenek csodaszerek és nem is szabad 1 hét alatt 5-10 kilótól megszabadulni még ha lehet se, túlterheljük vele a szervezetet és vissza is jön. Én nála fogytam le, jól éreztem magam, nem éheztem és tartós is a hatás, ráadásul folyamatosan emaileztünk és folyamatában is segített. Ha valakit érdekel Silye Gabriellának hívják. Most jelent meg a könyve is, Sporttáplálkozás a maximális teljesítményhez.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!