Keresés

Részletes keresés

timartom Creative Commons License 2002.10.01 0 0 41
Kedves Mogorva!

Nagyon sokat segítettél egy fotóstársnak a fórumon és magánban is.

Isten nyugosztaljon!

timartom

Mice007 Creative Commons License 2002.10.01 0 0 40
RIP Mogorva :(((((
acid Creative Commons License 2002.10.01 0 0 39
:-(
kobor62 Creative Commons License 2002.10.01 0 0 38
:-(
trikó Creative Commons License 2002.10.01 0 0 37
Most írom a többieknek épp a PSA-Citroen fórumban, hogy ott épp születésekkel vagyunk elfoglava, mert jönnek a babák, és egyszerre csak itt a kijózanító másik valóság...

Békét kívánok neki odaát, akiket itthagyott, - család barátok -, azoknak pedig itt...

A teherautósnak pedig hogy képes legyen idővel elszámolni, megbékélni magával. Az ittmaradtak közül tán most neki a legnehezebb...

Biztosan nem rossz ember, és a jó emberek egy ilyen hibát nehezen dolgoznak fel.

Szomorú ügy ez.

Kedves Mogorva: Isten áldjon!

Előzmény: Gen (-)
4Hópihe Creative Commons License 2002.10.01 0 0 36
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
monyesz Creative Commons License 2002.10.01 0 0 35
Én is csak a netről ismertem, párszor öszeakadtunk a topicokban, de most kicsit mellbevágott a dolog: egyidősek voltunk, egy volt a szakmánk, mindketten róttuk az utakat... és mindez múlt időben.
Nagyon keveset ér az életünk, gyorsan elvehetik, gyorsan elveszíthetjük és még csak rajtunk sem múlik...
Részvétem a hozzátartozóknak, barátoknak !
Nekik most nagyon nehéz !
nettomazsola Creative Commons License 2002.10.01 0 0 34
NEEEEEEEEEEEEE
Előzmény: Gen (-)
ona Creative Commons License 2002.10.01 0 0 33
:(((((((

- Gibson - Creative Commons License 2002.10.01 0 0 32
Nyugodjék békében.
Anulutuslu Creative Commons License 2002.10.01 0 0 31
Nyugodjék békében
vkibitoroljaanevem Creative Commons License 2002.10.01 0 0 30
csatlakozom... én is már csak olvasgatok fél órája, és nem tudom mit tudnék írni
eléggé új vagyok itt, de az elmúlt hónapban talán minden nap beszélgettünk itt a forumon..

P.I.P.

Előzmény: qkacos (29)
qkacos Creative Commons License 2002.10.01 0 0 29
Kavarognak a fejemben gondolatok, de nem igazán tudom mit illik egy ilyen helyen, egy ilyen szomoru hír hallatán írni....
Nyugodj békében Mogorva!
8¬(
Zsán Creative Commons License 2002.10.01 0 0 28
Furcsa vilag a mienk. Itt a neten nagyon sok mindentol vedve vagyunk. Ezert faj itt anyira mikor a kulso vilag eler minket.

Nyugodj bekeben.

e-papi Creative Commons License 2002.10.01 0 0 27
:*o((
Előzmény: fastcar (25)
Tomthumb Creative Commons License 2002.10.01 0 0 26
Itt is 8-(
fastcar Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25
Annyit csak, hogy Mogorva, fiatal kora ellenére, mindig a megfontolt vezetésre intette a fórumozókat. Pontosan azt írta több autós topicban is, amit Te itt feszegetsz.

Itt is, mégegyszer, Nyugodj Békében.

Előzmény: Free Bird (16)
RadiX Creative Commons License 2002.10.01 0 0 24
Nyugodj békében Mogorva.
GATTA Creative Commons License 2002.10.01 0 0 23
Hiányozni fogsz!
NYUGODJ BÉKÉBEN!
:'-(
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2002.10.01 0 0 22
béke
fd Creative Commons License 2002.10.01 0 0 21
Ilyenkor elfogynak a szavak.
Nyugodjon békében.

Alyr, alias Stef

Thas Creative Commons License 2002.10.01 0 0 19
:(((( Pár napja még írtam neki az egyik topicban. Olyan nehéz ezt elhinni. :(

Üdv.: Thas

Free Bird Creative Commons License 2002.10.01 0 0 16
Nagyon sajnálom szegény srácot! Nyugodj békében kedves Mogorva!

Bátortalanul Nektek, nekünk, a MÉG élőknek szeretnék valamit mondani, hogy sokunknak sikerüljön elkerülni szegény Mogorva tragédiáját.

Nem hinném, hogy csak engem aggaszt és tölt el aggodalommal az az egyre fékeveszettebb száguldozás, ami az utakon közlekedés címén folyik. A volán mögött Mogorvához hasonló huszon-harmincas fiatalok ülnek és bődületes aggresszióval vágtatnak az utakon.

Gondolkodjatok bele, mit értek el a repegetéssel?!
Mire jó az egész, pár perc nyereségért hány fiatal élet forog kockán a nap minden percében!

A temetőre még nagyon ráértek!
Nyugi!
Lassabban!
Kérlek Benneteket! Szálljatok magatokba és kiséreljetek meg más filozófiával, kedélyesen, udvariasan autózni.

Sokan játéktermek autószimulátorainak volánjait tekergetve repegettek észtveszejtő tempóban és törték össze magukat száz- meg százszor a virtuális sztrádákon.
A valóságban nincs bónusz, nincs 3 új élet, csak az az egy, amely amúgy is nyomorultul rövid.

Én már 57-ik évemet nyűvöm, eddig sikerült megúsznom néhány kemény helyzetet. Kétszer én, többször mások okozták a krízist. De még megúsztam. Ma már nyugodtan és ráérősen vezetek. Mégis mindenhová időre odaérek, sőt ráérek a tájra is figyelni.

Nem tudom, hogy barátunk volt-e a hibás, vagy a szemba jövő. De botítékolom, hogy egyikük gyorsabban hajtott, mint amennyire szükséges és megengedett lett volna!

Ne haragudjatok, ha hegyibeszédnek tűnik, én komolyan gondolom, amit írtam. Ne válaszoljatok semmit, csak elmélkedjetek el ezen valahányszor csak kocsi volánjához ültök a jövőben!

cassiusonly Creative Commons License 2002.10.01 0 0 15
R.I.P.

Eddig csak a neten találkoztam vele, sajnos az IRL találkozás most már örökre elmarad. :(

Bau Creative Commons License 2002.10.01 0 0 14
Borzasztó, nekem is többször segített fotós ügyekben :((((

Nyugodjék békében.

banya Creative Commons License 2002.10.01 0 0 12
:((((((
Kilroy Creative Commons License 2002.10.01 0 0 11
Még sosem szembesültem itt olyasvalakinek a halálával, aki közülünk volt egy. Mellbevágott már a topic címe is, pedig abból nem is derült ki, kiről van szó. De jobban mellbevágott, amikor láttam/olvastam, hogy Mogorva az. Nem ismertem igazán, sosem találkoztam vele irl és most már sajnos nem is fogok. De sokat hallottam a nevét, úgy hiszem, ismert alakja volt a mi kis társadalmunknak. Majdnem ismeretlen ismerős volt, mégis fáj, hogy elment. Főleg ilyen fiatalon. RIP.

Kilroy

Törölt nick Creative Commons License 2002.10.01 0 0 9
:-((((((((( Bár én sem ismertem személyesen, csak itt a fórumon, szar ilyet olvasni.
R.I.P
Infomaker Creative Commons License 2002.10.01 0 0 6
Nyugodjék békében.
ZöPö Creative Commons License 2002.10.01 0 0 4
Még leveleket küldtem neki és vártam, hogy válaszoljon: "te, ez óriási, küldj még ilyet", amikor ő már örökre befejezte az e-mailek letöltését.

Kétségbeejtően nem vagyok felkészülve arra, hogy nekrológot írjak. Azt még csak-csak el tudom fogadni, hogy idős emberek, akik letöltötték a számukra rendelt időt, itt hagynak bennünket. Ez a világ rendje… De akik fiatalon, életerősen mennek el? Hogyan lehet ezt felfogni, elfogadni? Én beletörődni is nehezen tudok.

Mogorvával a legelső internetes pillanataimtól kezdve ismertük egymást. Néha vitáztunk módszerekről, de mindig egyetértettünk az elvekben. A szabadság eszméjében, a szólásszabadság tiszteletében, az "élni és élni hagyni" elvében.
Mogorvával soha nem találkoztam az életben, mégis olyan volt, mintha kisgyerekkorunk óta együtt lettünk volna. Maga volt a segítőkészség és ebben soha nem nézte, ki barát és ki nem az: segített időt, fáradságot nem kímélve. Szakértelmére mindig számíthatott bárki.

Mogorvával soha nem találkoztam az életben, és most már nem is fogok. Ez örökké hiányozni fog.

Zoltai Péter

Előzmény: Gen (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!