Keresés

Részletes keresés

kacsacomb Creative Commons License 2009.02.25 0 0 329
teljesen mindegy mikor leltározunk ,ők előre tudják az eredményt.Tudják hogy nem lesz jó senkinek.sok lenne a juti.,de igazából szerintem senkit sem zavar mindenki halgat és csinálja a dolgát tovább.pedig valahová eltünnek ezek a dolgok amiből leltár hiány van.az tuti hogy nem a boltokba, mert ez megsem érkezik valaki ügyes odafenn,és jól él belöllünk.ránk verik és gondolom a német csak annyit tud amit épp nagyon kell tudnia hogy a dolgozók lopnak és a boltnak nagy a hiánya,azt nem hogy ennyi boltnál egy kicsit fura ez.a boltod sose lesz jó mindig aláfikázzák úgyis,bármit és bármennyit is dolgozol.legalábbis nállunk így van.
Switcher Creative Commons License 2009.02.25 0 0 328

És mit szóltok ehhez az új leltározási rendszerhez? Ki találhatta ki ezt a baromságot, hogy zárás után leltározzunk. Ezekből megint milyen leltárak lesznek? Mondjuk, lehet, hogy mindegy is, igaz és reális eredményt úgy sem tudnak mondani. Ez megint csak arra jó, hogy minket szivassanak.....

Valaki közületek leltározott már így éjszaka? Mire lehet számítani?

tvmk Creative Commons License 2009.02.25 0 0 327
Engem nem is érdekel hogy mit tűznek ki meg milyen hülyeséget talál ki a vezetőség!! A letáral szépen eláztatták magukat mert nem hiszem hogy majdnem minden bolt minuszos és szar! Hülyeség az egész hogy 30000000ft hiány van! Szerintem bunkó segfejek ülnek odafent! Tisztelet a kivétel!! Lassan már azt is megkapjuk hogy örüljünk ha fizetést kapunk........... Na meg egy kicsit körül kéne nézni hogy néhány boltvezetőnek gőze sincs hogy kell boltot vezetni...
dolgozó n Creative Commons License 2009.02.25 0 0 326
Hát jó hír nem is lesz róla! Szerintem. Pedig milyen jó lett volna!
Előzmény: takarítógép (325)
takarítógép Creative Commons License 2009.02.25 0 0 325
látom a prémiumról még semmi hír sehol..ez egy undorító gusztustalan dolog de hát így becsülik meg az embert...
Switcher Creative Commons License 2009.02.22 0 0 324
Háát igen nekem is van egy olyan érzésem, hogy meg lesz a reggeli tornám..... De sebaj, imádom a havat, legalább csúszkálva megyek dolgozni..... majd a kamionnál kimelegszem.
Előzmény: Wild-Angel (323)
Wild-Angel Creative Commons License 2009.02.22 0 0 323

Sziasztok! nekem viszont ma nagyon jó napom volt,fogtunk tolvajt az üzletben,sikerült széppé varázsolni az üzletet,és remélem holnapra leesik az igért nagy hó,és reggel lapátolhatjuk a kamion lejárót,a parkolót...csupa jó dolgok.

Switcher Creative Commons License 2009.02.22 0 0 322
Ne csüggedj. Biztosan nagyon kedvel csak nyűgős vagy az időjárás olyan. Vagy csak izé........... De tuti nincs veled baja. Ezt hidd el nekem ilyeneket én is szoktam kapni a kollégáktól.... olyankor meg csak lesek mint a luki nyúl, hogy mi van mááá???
Előzmény: lasszko (321)
lasszko Creative Commons License 2009.02.22 0 0 321
Milyen napotok volt ma? nekem szar,megfáztam mint az állat,a kollegám két napja elég kimért velem,bár az okát nem tudom,na mindegy vettem neki meglepiként egy kis személyre szóló ajándékot,hátha megbékél a semmiért...hm,na mindegy,vagyis nem egészen.
penny-s Creative Commons License 2009.02.22 0 0 320
Én úgy vagyok vele, hogy a fizut fizessék, a többi meg nem érdekel... vagyis érdekel, de azzal meg mit érek, ha pattogok??
dragon khan Creative Commons License 2009.02.22 0 0 319
Jutalomról csak annyit, hogy mi már hónapok óta nem kapunk. (?) 2-3hónapig kaptunk, úgy, hogy a leltárunk nem volt jó. Megkérdeztem a tervezt, hogy mire kaptuk a prémiumot, azt mondta, hogy a hatékonyságra, aminek persze nagyon örültünk. Viszont most a prémium hónapok óta elmarad, pedig a hatékonyságot simán hozzuk, még túl is teljesítjük. Akkor most vajon miért nincs? A leltárunk sajnos mióta az új rendszer van, egy kalap szar. Sajnos rengeteg nálunk a lopás (nem a dolgozók részéről!). A biztőrök szart sem érnek, akár a fizetésüket nekünk is átutalhatnák, mert nem csinál semmit. Folyamat a dolgozók fogják el a mocskos tolvajokat, de sajnos nekünk sem mindig sikerűl fülön csípni őket, főleg ha csak ketten vagyunk az egész üzletben és esetleg hátúl tobzódik a kamion, a pénztáros meg egyedül kevés erre a feladatra.
Switcher Creative Commons License 2009.02.21 0 0 318
Ez tényleg nagyon kevés!!!! Főleg ha 8 órás vagy. Tuti jól el vannak számolva a műszakjaid? Megnézted a jelenléti ívet mielőtt aláírtad? És a bérpapírt?
Előzmény: karát24 (311)
Switcher Creative Commons License 2009.02.21 0 0 317
Igazat adok az előttem szólónak. Mert a jutalmat nem egy konkrét dolog után kaphatod, hanem töb, vagyis 3 dolog után. Attól függ mennyire vagytok jók. A leltár utáni összeg az amit nem mindíg kapunk meg. De pl. a hatékonyság után simán jár és meg is kapjuk minden hónapban. Ez pedig tényleg csaqk az üv-n és rajtatok múlik.
Előzmény: penny-s (315)
nika33 Creative Commons License 2009.02.21 0 0 316
...akkor azért írtad,hogy mi az a jutalom?
Szép kis boltban dolgozhatsz,ha még nem kaptatok soha jutalmat....
Mondd meg a vezetődnek,hogy szar a munkája,ha nem sikerül összehoznia,hogy a dolgozók kapjanak jutalmat! Nem kéne hagynia,hogy annyit lopjanak....
Előzmény: penny-s (315)
penny-s Creative Commons License 2009.02.21 0 0 315
Nyugodt vagyok.... én biztos nem fogok jutalmat kapni... de nem is várom..
Előzmény: lasszko (314)
lasszko Creative Commons License 2009.02.21 0 0 314
nyugi,a jutalmadat meg fogod kapni,ne legyél már olyan türelmetlen....
Előzmény: penny-s (313)
penny-s Creative Commons License 2009.02.21 0 0 313
Jutalom? Én nem is tudok ilyenről....
Előzmény: Switcher (312)
Switcher Creative Commons License 2009.02.21 0 0 312

Háát igen, a kaja jegyet is felemelték kereken egy 1000-sel, csak a jutalom csúszik. Én szívesen lemondok arról az 1000-es jegyről, ha a jutalmamat odaadják.

Én mondjuk időben kaptam fizut, nekemaz  nem csúszott.

De mondom ez a jutalom utalás is.............. hát kíváncsi vagyok mennyit fognak utalni. Már csak pár nap és kiderül! 

Előzmény: penny-s (309)
karát24 Creative Commons License 2009.02.21 0 0 311

Sziasztok. Ebben a hónapban 47 000 forint fizetést kaptam,heti 40 órában!Azt mondták hogy hóköziben ki lesz fizetve.Már 21.-e van és még semmi.Mondtam a dijbeszedőknek hogy hó közben jöjenek de ők nemet mondtak:)Végül is még van 10 nap a hónapból hátha. A Remény hal meg utoljára:)

penny-s Creative Commons License 2009.02.21 0 0 310
Nem hiszem, hogy tudod ki vagyok.... de tényleg kivagyok.
Előzmény: lasszko (303)
penny-s Creative Commons License 2009.02.21 0 0 309
Ja a kajajegyet mondod??

Amúgy a fizut is mostantól hó tizedike körül kapom.... két héttel később.... :S
Előzmény: lasszko (303)
penny-s Creative Commons License 2009.02.21 0 0 308
Egyszerűen fejetlenség van, dolgozd ki a beled, szépen minden héten csempésznek új feladatokat az amúgy is túlzsúfolt munkakörödbe, de ha túlóráról van szó, azt nem szeretik kifizetni... gusztustalan.. lehetne regényt írni.
Előzmény: nika33 (302)
Wild-Angel Creative Commons License 2009.02.21 0 0 307

?

robot???? Creative Commons License 2009.02.21 0 0 306
Hát akkor várunk és majd meglátjuk mithoz a jövőhét!
Előzmény: Switcher (305)
Switcher Creative Commons License 2009.02.20 0 0 305
Valóban? Én azt hallottam, hogya  jövő héten lesz átutalás.
robot???? Creative Commons License 2009.02.20 0 0 304
Szarintem is vicc ez az egész penny,hergelik a dolgozokat hogy hóközibe lesz elszámolva a prémium,és amikor rákérdezünk hogy mikor lesz belőle valami,a válasz hogy fennt nem tudnak arról hogy prémiumot kellene utalniuk! Hát kérdem én akkor kitudd róla ha a munkaügy nem????Akkor miért és kinek írták az infóba hogy prémium hóköziben lesz kifizetve???Nevetségsek!!!!!
lasszko Creative Commons License 2009.02.20 0 0 303
gondolom ki vagy,hallottam a történetedről,hááát.....
Előzmény: penny-s (301)
nika33 Creative Commons License 2009.02.20 0 0 302
na... mi történt?
Előzmény: penny-s (301)
penny-s Creative Commons License 2009.02.20 0 0 301
Vicc ez a penny... ma nálam betelt a pohár.... mit képzelnek magukról...
punny market Creative Commons License 2009.02.18 0 0 300
Sziasztiok!
Én is pennys vok, de minden hónapba egyre gázabb, már a kamionosok is eltűnnek(mármint a régik)
Persze lehet csinálni nagyon szép és jó hatékonyságot 2emberrel, csak ha le vannak fogyva a polcok, akkor nem lessz hatékonyság!!! Mostanába amúgy se nagyon....
Nekünk a ter.vez. azt mondta, h januárba és februárba DECEMBERI forgalom kellene!!
Meg a vásárlók is megunják a sorbannálást, de ha jön a rég.vez,azért csengessek már a nemlétező kasszásnak, utána meg menjek már átvenni a kamiont, mert már fél órája a rampa előtt meditál, de 5perc múlva megint a menyországig áll a sor.
Ráadásúl a középvezetőkkel van a legnagyobb gond(tisztelet a kivételnek) azt hiszik, hogy bármit megtehetnek, és úgy beszélnek velünk mint kocsis a lovával!!!
Nem azt mondom hogy 10 en legyünk 1műszakba, de ha 4-en vagy 5-en lennénk akkor tudnánk szépíteni az üzletet!!
Meg a sok leosztás, össze vissza leosztanak 1RA- 1termékből, és ott rohad meg,mert a sok bazár nem kell a kutyának see!!
Nekünk pl. 5RA mosópor áll a raktárba, a mi raktárunk amúgyis kicsi!!
Meg az ösztönzést szeretem a legjobban mármint a ter.vez-től: SZ_ROK VAGYTOK MINDEN SZ_AR, mi vagyunk a területei közül a legsz_arabbak!!!
A non-food-os 2pálcás bazárokról nem is beszlve. stb(...)
Katasztrófális a vezetőség felfogása szerintem!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!