A bal oldali fotón semmi extra,ilyet nem nehéz készíteni.Zavaró a két virág egymáson!Ráadásul a kisebb az élesebb,pedig a nagyobb lenne hangsúlyos.A bal oldali viszont kimondottan tetszik.Hangulata van. Jók a színei,a fények,árnyékok.Nekem tetszik.Viszont sajna az én véleményem nem nagyon számít,mert nem vagyok profi fotós!
Olyan lelkes amatőr fotósokat keresünk, akik szeretnének egy kis plusz bevételhez jutni azáltal, hogy online galériánkon keresztül értékesítik képeiket nyomtatott formában (poszter / vászonkép).
Mi intézzük a marketinget, az oldal népszerűsítését, ti pedig adjátok a fotókat, amikért minden egyes kinyomtatott példány után jutalékot/fix árat fizetünk.
Ha érdekel a lehetőség, írjatok egy e-mailt az alábbi címre: