Keresés

Részletes keresés

Gabinet Creative Commons License 2005.08.05 0 0 150
A Fressnapf üzletpolitikája az, hogy náluk minden vevö egyforma, így nincs törzsvásárlói, illetve egyéb kedvezményezett vásárlói köre.
Előzmény: Zafir06 (141)
Andrewscat Creative Commons License 2005.08.04 0 0 149
Szervusztok! Először is nagyon szépen köszönjük Gabinet-nek a pénteki rendezvényt. Végre sikerült nekem is az összes beállítás.  09.03-án szeretnénk menni a Fresibe. 1 dupla és 1 szimpla ketrrecre lenne szükségünk. Előre is köszönjük.  Gabinet! Megkóstoltuk a sajtot és nagyon finom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sziasztok
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.04 0 0 148
köszi szépen:-)
Előzmény: norsycat (145)
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.04 0 0 147
jók lettek:-)
Előzmény: Augies (146)
Augies Creative Commons License 2005.08.03 0 0 146

 

Néhány kép péntekről.

Előzmény: Augies (119)
norsycat Creative Commons License 2005.08.03 0 0 145

Nagyon szép a te lapod is, gratulálok!

Ennyi igényes, szép honlap láttán ideje lesz "összekapnom magam" és nekiülni végre a régóta halogatott új lapomnak.:)))))))))))

Előzmény: Atahualpha (144)
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.03 0 0 144

Mára az én honlap frissítésem is kész lett, akit esetleg érdekel:

http://pharaosheart.try.hu és hamarosan ezen a címen is elérhető lesz: www.peterbald.hu

Raszputyin Sib Creative Commons License 2005.08.03 0 0 143

Köszi szépen!!!

Norsy neked is köszönöm a kedves beírást a vendégkönyvbe! 

Előzmény: Atahualpha (142)
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.03 0 0 142
Nagyon szép a honlapod, gratulálok.
Előzmény: Raszputyin Sib (136)
Zafir06 Creative Commons License 2005.08.03 0 0 141
És a Fressnapf,miért nem fogadja el a kártyáinkat?
Előzmény: Gabinet (140)
Gabinet Creative Commons License 2005.08.03 0 0 140
Akár az utolsó pillanatig, akkor is megoldjuk, ha kevés lenne a 20 ketrec. Névkártyákkal, szórólappal mindenki szerelje fel magát.
Előzmény: Augies (133)
Gabinet Creative Commons License 2005.08.03 0 0 139
Szia.......Alakul. Csütörtökön szereli fel a polcait a Hill's, ez lesz a márkaboltja. Ismét lesz tenyésztöi széria, ami már három éve nem kapható. A konzervek egyenlöre a nagykerben rendelhetök, a gond az, hogy egyedi vásárlóként 20e ft fölött kell venni(mivel nagyker), de ha nyitunk, utána akár már egyenként is vehettek. Ha hívod Lacikát, megoldja Neked. ...........Valószínüleg csütörtökön döl el, hogy a Savoya parkban és az Árkádban a Noé Bárkája boltokban elfogadják a tagsági kártyáinkat, az arany 7, a gyémánt 15% kedvezményre jogosít.
Előzmény: norsycat (135)
norsycat Creative Commons License 2005.08.02 0 0 138
Megnéztem és gyönyörű!!!!! A design is nagyon klassz és a tartalom is. Gratulálok!
Előzmény: Raszputyin Sib (136)
selkirk rex Creative Commons License 2005.08.02 0 0 137
Én is jelentkeznék,és igényt tartanék egy dupla ketrecre.
Előzmény: Gabinet (129)
Raszputyin Sib Creative Commons License 2005.08.02 0 0 136

Átalakítottam a honlapomat, ha van időtök, kérlek nézzétek meg, milyen hibákat ejtettem. www.raszputyincat.com

 

Az Extrák oldalon van egy TICA pontszámító Excel táblázat, magyarul.

Köszi előre is!

norsycat Creative Commons License 2005.08.02 0 0 135

Gábor, mi hír a bolttal meg a kajákkal kapcsolatban?

 

Képzeljétek, októberben Veszprémben is nyílik Fresi! Mióta vártam már. A sors fintora, hogy ha tényleg jó áron tudunk majd vásárolni a Tenyésztők Boltjában, akkor nekem már nem is lesz érdekes a Fresi:)))))

Atahualpha Creative Commons License 2005.08.02 0 0 134

A Fressibe nem tudom, sztem azt majd Gabinet megválaszolja, a Bratislava showra szept. 3-ig.

 

Előzmény: Augies (133)
Augies Creative Commons License 2005.08.02 0 0 133
Sajnos nem tudom még, lehet, hogy mi is külföldön leszünk. Meddig kell jelentkezni?
Előzmény: Atahualpha (132)
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.02 0 0 132

szia Augies,

Jössz a Fressibe szeptemberben?

Előzmény: Augies (130)
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.02 0 0 131

SZIA,

Én és Zafir tutira mennénk mindkét napra, mindketten 1-1 dulpa ketrecet szeretnénk kérni. köszi

Előzmény: Gabinet (126)
Augies Creative Commons License 2005.08.02 0 0 130

Szia Gabinet, ne viccelj, egyáltalán nem bántódtam meg, örülök, hogy meg tudtam oldani  a problémát.

Most aztán várom az e-maileket!

Előzmény: Gabinet (125)
Gabinet Creative Commons License 2005.08.01 0 0 129
Sajnálom, majd legközelebb
Előzmény: Raszputyin Sib (127)
Gabinet Creative Commons License 2005.08.01 0 0 128

Kiállítások elözetesen:

2006/02/04-05

2006/04/15-16

2006/09/16-17

2006/11/25-26

2007/02/10-11

2007/04/21-22

200709/08-09

2007/11/24-25

Raszputyin Sib Creative Commons License 2005.08.01 0 0 127

Szia! Mi akkor épp nyaralunk, így most nem tudunk bemutatóra menni.

Jó mulatást mindenkinek!!!

Előzmény: Gabinet (126)
Gabinet Creative Commons License 2005.08.01 0 0 126
A Fresibe, Budaörsre szeptember 3-4-re várunk jelentkezöket. 20 ketrecet fogok kivinni, tehát 40-50 macska jöhet. A kaját álljuk hasonlóan mint Kecskeméten. Kérjük jelezzétek külön, hogy ki tud mindkét napra jönni, és ki az aki csak egy-egy napot tud vállalni. A jelentkezéseket a gabinet@vnet.hu ra küldhetitek.
Gabinet Creative Commons License 2005.08.01 0 0 125
Szia............A hangom gyárilag ilyen, nem volt szándékom megbántani, bocsánat, ha így érezted. Viszont segítökész vagyok, bár látom, hogy már van elérhetöséged. Mégegyszer bocsánat. 
Előzmény: Augies (119)
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.01 0 0 124
Nekem sikerült!:-)
Előzmény: norsycat (123)
norsycat Creative Commons License 2005.08.01 0 0 123
Én valahogy úgy csináltam, hogy rákantittottam a nick-emre, akkor lett egy ablak bal oldalon, ott a beállítások menüben sikerült.
Előzmény: Augies (121)
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.01 0 0 122

Nem tudom hogy kell, talán az index.hu webmasterének kéne írnod hátha ő módosítja neked.

 

A forumlátogatók közül nincs kedve valakinek jönni Szept. 17.-én Bratislavába a Fife kiállításra?

 

Előzmény: Augies (121)
Augies Creative Commons License 2005.08.01 0 0 121

Mondom én, hogy nagyon cuki!

 

Egyébként ha valaki elárulná, hogy haogyan lehet módosítani az adatlapomat, könnyebben fel tudnám tenni az e-mail címemet.

 

Mert új néven bejelentkezni nincs kedvem.

Előzmény: Atahualpha (120)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!