Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.01.30 0 0 615

Állítása szerint Hobot is megkereste, de ő köszönve a megtiszteltetést, nem óhajtott kommentálni.

 

Nem csodálom. Ilyenkor, amikor az ember megpróbál jófej peace ember lenni, és felülemelkedve korábbi és jelenlegi nézeteltéréseken részt vesz a nagy közös akcióban, jönnek a fanyalgók, hogy ugyanmá mé süllyedsz le hozzájuk. Ha meg nem süllyed le hozzájuk, akkor azt vágják a fejéhez, hogy öntelt hólyag, aki mindenkinél többnek tartja magát.

Előzmény: Törölt nick (613)
imray Creative Commons License 2007.01.30 0 0 614
Ja igen. Igazából egy hosszú hozzászólást írtam, és az egésznek az lett volna a mondanivalója, hogy a beírogatások/mondva csinált köcsögösködések ellenére is megpróbálok mindenkit szeretni. De aztán töröltem, és csak az utolsó mondat maradt meg.
Előzmény: Törölt nick (595)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.29 0 0 612
Vadászat? Az meg micsoda? Tényleg van ilyen könyv?
Előzmény: Törölt nick (611)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.29 0 0 609
Ez pozitívum vagy negatívum?
Előzmény: supertzar (608)
supertzar Creative Commons License 2007.01.29 0 0 608
Született liberális...
Előzmény: Törölt nick (607)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.29 0 0 607
HTWWW Creative Commons License 2007.01.26 0 0 606
Azthiszem ez lesz a következő könyv amit megveszek!
Előzmény: pudingman (605)
pudingman Creative Commons License 2007.01.26 0 0 605

Ha már az emberi gusztustalanságnál tartunk, Pataky szerintem sokkal visszataszítóbb.

Nem akarom öt védeni, aljas egy alak, de áruló nem volt.

 

Arról, hogy az árulót nem kell sajnálni  47

 

Az emberi perben, amikor csak lehet, felmentö ítéletet hozni. Csak akkor nem, ha a vádlottat lassan és hidegen kitervelt árulás bünében találod bünösnek. A gyilkosnak is hamarább bocsátani meg, mint az árulónak. A gyilkos legtöbbször indulatban cselekszik, s egész sorsával fizet érette. A gyilkos és az áldozat legtöbbször kötve vannak egymáshoz, valamilyen mély és érthetetlen törvény szerint. A gyilkos legtöbbször bitóra megy.De az áruló kezed szorongatja, az áruló szemedbe néz, terveid faggatja, veled sóhajt, nyög, fogadkozik. Az árulónak ne bocsáss meg soha. Az árulónak ne irgalmazz. Aki egyszer elárult - férfi vagy nö, mindegy -, annak számára nincs többé vizsga, mentség, feloldozás. Számüzzed életedböl. Részvét nélkül nézzed sorsát. Közösségben és magánéletben ö az utolsó ember, nincs mentség számára.

                                                                           Márai: Füveskönyv        

 

Előzmény: Törölt nick (598)
exon_rock Creative Commons License 2007.01.26 0 0 604

Persze hogy nem, de van akinek még több kell, bármilyen áron. Lehet, hogy PA is ilyen. De végülis még az is lehetséges - és ezzel nemmentegetni akarom P.A.-t! - hogy egyszerűen jött egy felkérés amit elfogadtak, lejátszották, kifizették - ennyi. Az éppen adott oldal mellé kiállás teljes melszélességgel meg a sóbiznisz része nekik.

 

A következő példával természetesen nem szeretném egy zenei szintre rakni magunkat a "sztárokkal", de nekünk is volt már olyan bulink, ahol baromira nem volt kedvünk játszani - de fizettek (persze nagyságrendekkel kevesebbet, mint egy pártrendezvényen a sztároknak) és igy lejátszottuk a műsort. Hehe.. az is igaz, hogy utána nem kérdezett minket újságíró, hogy kommentáljuk az adott rendezvényt :)

Előzmény: Törölt nick (601)
Zizi6785 Creative Commons License 2007.01.26 0 0 603

A szervezők biztos vért pisáltak, mire megszervezték melyik napon ki lép fel. Vagy csak a zsebükbe nyúltak.

 

Sajnos nagy öregjeink már csak ilyenek, kell nekik a zsé. De kinek nem? Végül is megértem őket, és a második napra el is mennék, hogy támogassam őket, de sajnos nem tudom megoldani.

Markov Creative Commons License 2007.01.26 0 0 602

"...Vikidál... hangja szerintem még mindig remek..."

Sajnos azt kell mondanom: ne legyél olyan biztos benne! Fél éve elcsíptem egy musicalbeli szereplését - szinte én szégyelltem magam helyette, hogy mivé lett az egykori rock-bálvány. A hangja (legalábbis aznap) csapnivaló volt.

A korábbi dolgait azóta is szívesen hallgatom, az 1. szólólemeze is kitűnő volt - a zenén kívüli tevékenysége más tészta, amit bizony nehéz megemészteni.

Előzmény: Törölt nick (598)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.26 0 0 601

Nem hiszem, hogy Pataky enélkül éhen halt volna...

Előzmény: exon_rock (600)
exon_rock Creative Commons License 2007.01.26 0 0 600

Hát van az a pénz...

Ahogy innen-onnan hallottam a pártrendezvényes fellépések igen komoly pénzt hoznak a konyhára.

Előzmény: Törölt nick (598)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.26 0 0 599

Hétfőn lesz on-line változat, akkor majd beszúrom a cikket, de Sebőknek nem csak a besúgással van baja, hanem az utóbbi 10-15 év zenei teljesítményeivel és immorális ügyleteivel is. Ebben a körben említi az Eddát, a Korált és a Karthágót.

Előzmény: Törölt nick (598)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.26 0 0 598

Például én. Nekem Vikidállal semmi bajom művészi szempontból. A besúgás meg a Himnusz az egy dolog, de a hangja szerintem még mindig remek, ellentétben Varga Miklóssal. Ha már az emberi gusztustalanságnál tartunk, Pataky szerintem sokkal visszataszítóbb. '94-ben még Torgyánnak kampányolt, '98-ban már az MSZP-nek, megjegyezve, hogy az ember szíve baloldalon dobog, 2002-ben meg már... szóval, tudjuk a folytatást. És amikor egy riporter megkérdezte tőle, hogy ezt mégis hogy képzeli, ő felháborodva reagált, hogy miért báncsák őt, ő nem változtatgatja a véleményét évről évre mint egyesek, az MSZP kampányrendezvényén is csak a pénz miatt vett részt. Na bazmeg.

De Vikidált megnézném Hobóval, már csak azért is, mert kíváncsi vagyok, hogy Hobó hogyan viszonyulna hozzá, ha mondjuk a színpad lejárójánál összefutnának. Mert azt tudom, hogy pár éve Schuszter Lórival nem volt hajlandó egy színpadra lépni, hogy ennek mi az oka, azt nem tudom.

Előzmény: Törölt nick (596)
pudingman Creative Commons License 2007.01.26 0 0 597

Talán az alkoholista csápolós brigád.

Előzmény: Törölt nick (596)
pudingman Creative Commons License 2007.01.25 0 0 594

Szerintem is jó énekes volt, de mióta tudom, hogy besúgó volt, nem tudom meghallgatni a lemezeit.

Szereztem egy ritkaságot, Eric Burdon koncertje a Doors gitárosával, Robbie Krieger-rel. 1990-ben volt egy közös koncertútjukAmerikában, ahol Burdon találkozott Brian Auger-rel és megalakult az Eric Burdon-Brian Auger Band. Van egy dupla koncert

cd-m. Érdekel valakit.

http://rapidshare.com/files/13366144/Eric_Burdon___Robbie_Krieger_-_Detroit_Tapes__1990_.rar.html

 

Ez egy kalóz felvétel, de fel lett javítva.

Előzmény: exon_rock (593)
exon_rock Creative Commons License 2007.01.25 0 0 593
Vikidál jó énekes volt - úgy a P. Box-os idők végéig. A többit borítsa jótékony homály :) A besúgós dolgaitól meg hányni lehet!
Előzmény: pudingman (592)
pudingman Creative Commons License 2007.01.25 0 0 592
El se megyek. Ha vikidált meglátnám, elmenne a kedvem... 
Előzmény: exon_rock (590)
pudingman Creative Commons License 2007.01.25 0 0 591
Ez az oldal amit megadtál már hasonló a régi honlaphoz. Ahogy néztem január 15-én lett megnyitva. Azért írtam, hogy elkutyulták, mert december körül kerestem, de nem találtam.
Előzmény: Törölt nick (585)
exon_rock Creative Commons License 2007.01.25 0 0 590

Szerintem pénzért - talán nem is kevésért. :)

Előzmény: Törölt nick (586)
pudingman Creative Commons License 2007.01.25 0 0 589
Köszönöm
Előzmény: Zizi6785 (584)
pudingman Creative Commons License 2007.01.25 0 0 588
Áh, ez csak egy "vicc" volt. Fabio nem szereti se a DP-t, se a LZ-t és ö kérte a BVSC-t
Előzmény: imray (587)
imray Creative Commons License 2007.01.25 0 0 587
Én speciel szeretem a Deep Purple-t, a Led Zeppelint, Hobót is, meg a Buena Vista Social Clubot is. Sőt: ez utóbbit nagyon. Meg egy csomó egyéb jó dolgot is.
És én igyekszem mindenkit szeretni.
Előzmény: pudingman (551)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.25 0 0 586
A holnapi ÉS-ben jelenik meg Sebők János Hobóhoz és Frenreiszhez címzett nyílt levele "A fekete bárányok hallgatnak, most a birkák bégetnek" címmel, amelyben azt kérdi tőlük, hogy miért lépnek egy színpadra ilyen, az elmúlt években szerinte hiteltelenné vált figurákkal.
Előzmény: Zizi6785 (584)
Zizi6785 Creative Commons License 2007.01.25 0 0 584

Február 2. péntek:

Lord
Varga Miklós-Vikidál Gyula és a Boxer
Hobo
Edda
Bikini
Skorpió

Február 3. szombat:

Fáraó
Deák Bill Blues Band
Beatrice
P.Mobil (vendég Tunyogi Péter)
Karthago
Korál

 

Műsorvezető: Nagy Feró

Előzmény: pudingman (577)
pudingman Creative Commons License 2007.01.25 0 0 583

Ez az "új" honlap, már pár hónapja. Az a fórum nem létezik többé. Szerintem túlkutyulták, most regisztrálnod kell és nem lehet olyan jól áttekekinte a hozzászólásokat mint régebben.

http://www.hobo.hu/

Előzmény: Törölt nick (581)
pudingman Creative Commons License 2007.01.25 0 0 582
Hát én tiszta hülye vagyok. Olvasom "BVSC fan létemre" elöször nem igen értettem. Azt hittam zuglói vagy (én valamikor ott asztaliteniszeztem), kérdezem magamtól: mköze van ennek a zenéhez? De most leesett a tantusz...
Előzmény: Törölt nick (578)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.25 0 0 581
Most hol a fórum a hobo.hu-n? Régebben olvasgattam, de újabban nem találom sehol.
Előzmény: Törölt nick (580)
pudingman Creative Commons License 2007.01.25 0 0 579

Ezért kérdeztem, a komédiumban én is láttam - egyszer elég volt.

A bueno vistatól szereztem pár albumot. Azt hittem, komolyan mondtad...

Akkor ne tegyek fel többet? Kapok egy Johny Cash diskography-t, az se érdekel?

Előzmény: Törölt nick (578)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!