Keresés

Részletes keresés

magor (-_-) Creative Commons License 2011.07.04 0 0 24418

Üdv fórumtársak!

 

C100/2,8 IS, 2009.11.10-én vásárolt, makulátlan állapotban, dobozával, napellenzővel eladó. Ár: 170e

Az obi Szegeden található.

E-mail címemen lehet érdeklődni, ajánlatot tenni.

 

Üdv!

TeeCee :o) Creative Commons License 2011.06.19 0 0 24417

Kevesen voltunk.

Én cska egy fotót készítettem, azom Every expószámlálója látható. Egészen pontosan 210.511 expó volt :)

Előzmény: exc525 (24416)
exc525 Creative Commons License 2011.06.19 0 0 24416

Érdeklődnék. Állítólag DAF tali volt Mártélyon ma... Fotók, beszámolók a találkozórol? :)

 

Jajca Creative Commons License 2011.06.11 0 0 24415

A hét közepétől meg a Körös virágzik. Flower olyan kérészfelhőt képelt, hogy még olyat sosem láttam. Érdemes ide is kimenni!

 

 

Előzmény: Vandras (24414)
Vandras Creative Commons License 2011.06.09 0 0 24414

Lányok, Fiók!

 

Most a hétvégétől vátható a tiszavirágzás. Jópofa dögönce. Este, kb- 6-tó várhatóak, naplementéig.

 

 

 

 

 

TeeCee :o) Creative Commons License 2011.06.08 0 0 24413

Hello-halló, kihagyhatatlan ajánlatom van:

 

Eladó egy Canon 350D (Rebel XT), 73db expóval (zárcsere után), szép külalakkal. (Este tán már lesznek képek) - 60ezer Ft

 

Canon 350D-hez van alkatrészem és tudom is javítani, hátha valakinek érdekes... (Every esetleg? - van burkolat, bajonettpöcök és egy, a Tiedhez képest friss zár: 84ezer expós csak... :D)

 

Egyúttal ajánlatot várnék ezekre:

  • Canon 85/1.8
  • Canon 100/2.8 USM MACRO
  • Canon 70-200/4L, vagy Sigma 70-200/2.8 MACRO
  • Canon IS kitobi (ezt egyből vennék is Szegeden, vagy posta)

Mél páblik, vagy 20/33-61-kettőhetven

 

TeeCee :o) Creative Commons License 2011.05.27 0 0 24412

Igen, az jó lenne, de jársz Szeged felé mostanában? :)

Mert én nem tudom mikor megyek Pöstre...

Előzmény: nemethla (24411)
nemethla Creative Commons License 2011.05.27 0 0 24411

Canon 1,4 I-es jó lesz?

Előzmény: TeeCee :o) (24408)
TeeCee :o) Creative Commons License 2011.05.27 0 0 24410

Szia tke, köszi, az egyenlőre meszire van :)

Ugye mindig azt adja el az ember, amit később használna... :D

Előzmény: topoly (24409)
topoly Creative Commons License 2011.05.27 0 0 24409

Én egy Kenko 1,5x-t fel tudnék ajánlani, de ahhoz legalább Orosházáig el kellene jönnöd.

Előzmény: TeeCee :o) (24408)
TeeCee :o) Creative Commons License 2011.05.27 0 0 24408

Sziasztok!

 

Valakinek lenne pár napra kipróbálásra valamilyen 1.4xTC (1.5x)?

 

Köszi!

TeeCee :o) Creative Commons License 2011.05.25 0 0 24407

Sziasztok,

 

valakit érdekelne 32db 30x40cm-es 'normál' üveg?

('normál' = olcsó kerethez adott, vékony, fényes - vagyis nem antireflex)

Ezek fölösben maradtak, ugyanis én nem használok üveget, ha pedig igen, akkor tükröződésmenteset.

 

Szinte bármilyen cserealapot elfogadok (valami jó 70-200-as obi előnyben, csak ne kelljen ráfizetni :D), viszont nem nagyon tudom szállítani, érte kellene jönni...

 

Mél páblik, de jöhet SMS vagy telefon is: 20/33-61-kettőhetven

exc525 Creative Commons License 2011.05.18 0 0 24406

Szombatra egy kis fotózgatni való Hmvhelyen:

http://data.hodmezovasarhely.hu/docs/Veterancsodak_2011_plakat.pdf

 

 

atill_a Creative Commons License 2011.05.05 0 0 24405

Köszönöm! :)

Ha esetleg nyitvatartásba nem fér bele a kiállítás megtekintés, akkor tessék priváton keresni :)

szafe_ Creative Commons License 2011.05.03 0 0 24404

Gratula!

Ha időm engedi, ott leszek!

 

Előzmény: atill_a (24401)
Jajca Creative Commons License 2011.04.30 0 0 24403

Grat Attila! A megnyitó nekem necces, de azért képeket kérünk róla! :-)

Előzmény: atill_a (24401)
TeeCee :o) Creative Commons License 2011.04.30 0 0 24402

GratulAtilla! :)

Remélem a megnyitóra el tudok menni.

Előzmény: atill_a (24401)
atill_a Creative Commons License 2011.04.30 0 0 24401

Kedves Dafosok!

 

Szerettel meghívlak Benneteket Szőke János AV AFIAP fotográfussal közösen rendezett fotókiállításomra.

Bővebb információ képre kattintva:

 

topoly Creative Commons License 2011.04.29 0 0 24400

Pár napnyi kihagyás után megint megy...

topoly Creative Commons License 2011.04.29 0 0 24399

A DAF privátot egy ideje nem érem el: "a kiszolgáló megszakította a kapcsolatot". Tud valaki közelebbit? (Esetlen nálam, az Operával van vmi hiba?)

TeeCee :o) Creative Commons License 2011.03.18 0 0 24398

Sziasztok!


Kihasználatlanság miatt eladóak (mindegyik kifogástalan állapotban):

  • Sigma 50mm f2.8 MACRO - 40ezer Ft
  • Kenko 1.5xTC - 20 ezer Ft
  • Sigma 100-300 EX - ajánlatot várok erre


És keresnék is cuccokat az alábbi prioritásban - lehetőleg beszámítással a fentiekre:

  • Canon 24-70/2.8L
  • Sigma 70-200/2.8 MACRO / MACRO II
  • Canon/4L IS
  • Canon 70-200/4L
  • Canon 85/1.8
  • Jupiter 85/2 :D

 

Mél páblik, vagy SMS-ben kérnék jelentkezést (visszíhvlak): 20/33-61-kettőhetven.

 

Egyúttal kérdezném, hogy lenne-e valakinek M42>EOS átalakítója pár napra, max egy hétre kölcsön a szombattól, vagy a jövő héttől?

Köszi!

 

Jajca Creative Commons License 2011.03.16 0 0 24397

Na hadd szóljon, néha azért gép közelébe (is) keveredik a társaság! ;-)

Előzmény: topoly (24396)
topoly Creative Commons License 2011.03.16 0 0 24396

Sajnos a DAF zártosztályon sincs mozgás. Nekem lenne kedvem a természettel kapcsolatos dolgokról dumálni-fórumozni, próbálgatom időnként, de erőltetni nincs értelme. Nyilván a többségnél az idő is elég szűkös.

Előzmény: exc525 (24395)
exc525 Creative Commons License 2011.03.16 0 0 24395

De nagy a csend itt a Dél-Alföldön... :(

 

magor (-_-) Creative Commons License 2011.02.20 0 0 24394

Talán még sokan emlékeznek rá....

 

roberto67 Creative Commons License 2011.02.18 0 0 24393

sziasztok egy ismerősöm levelét másolnám be ide, hátha vkit érdekel:

 

 

"Eladó a Canon400D fényképezőm! Gép+portrémarkolat+2 db aksi+Sigma 70-300mm DG Makro obi +Canon IS 18-55mm obi+Sigma EF-530 DG Super (vaku)+4GB Kingston 133X Cf kari+táska.''

 

kb 200e Ft-ért adná el

Vandras Creative Commons License 2011.02.06 0 0 24392

Sziasztok. Végre jó idő lett, így egy kis helyzetjelentés Mártélyról. Hát a víz mindenhonnan visszavonultm csak jég maradt a parton, kivéve a kalandpark. 

 

      

 

      

 

      

 

       

Pietro83 Creative Commons License 2011.02.02 0 0 24391

Sziasztok!

 

Rég írtam már ide.

 

Nemrég váltottam le a Canon EOS 20d-et. Azzal a géppel is csináltam pár jó fotót. pl.: a Tavaly októberi Daf-os fotóstalálkozón ahová, TeeCee-vel mentem(ő az én bátyám :) ) /ide is töltöttem fel a képekból/  Mire kezdtem már hozzászokni a 20d-hez máris lecseréltük  egy 50d-re, most ezt még tesztelgetem. De most kb. ugyanolyan helyzetben vagyok, mindt amikor tavaly július elején cseréltem le a Pentax kompaktomat.

 

Töltök fel pár olyan képet, amiket az 50d-vel fotóztam.(több kevesebb sikerrel :)

 

Üdv: Pietro8

 

 

 

 

 

 

 

 

Jajca Creative Commons License 2011.01.07 0 0 24390

Na, ezek sem ma készültek. ;-)

Előzmény: tlight (24389)
tlight Creative Commons License 2011.01.07 0 0 24389

Ezek a piros logók vagy mik szeritem nem tesznek hozzá a képeidhez... sőt ;-)

Előzmény: exc525 (24385)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!