Keresés

Részletes keresés

csd Creative Commons License 2006.03.12 0 0 262
Naja:) Legalább egy kicsit felélesztettük most a rovatot:)
Majdnem Creative Commons License 2006.03.12 0 0 261

aha, elnéztem!!  :)

 

( kártyaolvasóra gondoltam a vasárnapi ebéd utáni agyi vérszegénységben..  )

Majdnem Creative Commons License 2006.03.12 0 0 260
miután bárhol lehet olcsót és jót kapni a mai mindennapi USB2-es világban joggal purcant ki  :) 
Előzmény: csd (259)
csd Creative Commons License 2006.03.12 0 0 259
topik kinyikkant?
TaxibanUtazóBaltásGyilkos Creative Commons License 2006.02.04 0 0 258
Köszönöm a segítséget!
Előzmény: blueye (257)
blueye Creative Commons License 2006.02.02 0 0 257
Előzmény: blueye (256)
blueye Creative Commons License 2006.02.02 0 0 256

http://www.memorystick.com/en/support/faq_contents01.html

 

Nézz el ide.

 

Duo kell, a sima túl nagy lenne.

Előzmény: TaxibanUtazóBaltásGyilkos (255)
TaxibanUtazóBaltásGyilkos Creative Commons License 2006.01.28 0 0 255

Tud vki segíteni? Arra lennék kíváncsi, hogy a K750-es SonyEricsson-ba csak a memory stick pro duo kártya jó-e, vagy a sima pro is elég? Ha mind a 2 jó, mi a különbség? Már az árán kívül.

 

vzstrial Creative Commons License 2005.08.29 0 0 254
Na megnéztem Kingston 50x-es irás olyan 5,2 Mb/s irás és 6,1 Mb/s olvasás. Ez az Elite pro, és az Extreme Digital-nál kapható, élettartam garival mint előbb említettem. Lexar meg Sandisk ebben a katgóriában hihetetlen drága, és amit előbb mondtam, visszavonom ilyet fogok venni majd;)
Előzmény: apajani41 (251)
apajani41 Creative Commons License 2005.08.29 0 0 253
Persze láttam azokat, de valami olcsóbbat keresnék, végveszélyre. Jani
Előzmény: vzstrial (252)
vzstrial Creative Commons License 2005.08.29 0 0 252
Na háj, érdemes megnézni mit adnak az Extreme Digitalban, olyan Sandisk alatt nem vennék. Nem feltétlenül az ultra II vagy Extereme III gondolok... Van nekik viszont Kingston CF 1 GB -> ugye a Kingston cuccokra élettartam gari, kell ennél több? Sőt kérhetsz Kingston Elite Pro-t is, gyorsabb az átlagnál de Sandisk Ultra II-vel nincs esélye. Árban kedvezőbb... Remélem tudtam segíteni, üdv vzs
Előzmény: apajani41 (251)
apajani41 Creative Commons License 2005.08.29 0 0 251
1GB-ost!!!
Előzmény: apajani41 (250)
apajani41 Creative Commons License 2005.08.29 0 0 250
Sziasztok! 'GB-os Cf kártyát vennék, persze olcsón. Nem baj ha nem extra, csak némi gari azért jó lenne! Köszi, Jani
blueye Creative Commons License 2005.08.24 0 0 249
Van egy 128 MB-s SmartMedia kártyám, amire azt mondja a win, hogy írásvédett, pedig nincsrajta pöty, ami azzá tenné. Hogyan tudnék erre mégis írni-törölni esetleg van vmi progi, amivel meg tudom formázni?
Szőke herceg Creative Commons License 2005.08.13 0 0 248

Hmm... a fordított irány kissé macerás lenne a méretkülönbségekből adódóan ;-)

Köszi.

Előzmény: tündérlala (247)
tündérlala Creative Commons License 2005.08.13 0 0 247

Nem derül ki pontosan a kérdésedből, hogy melyik átalakítási irányra lenne szükséged, mindenesetre itt btto 12900.- Ft a CF helyre dugható MS kártya.

Előzmény: Szőke herceg (246)
Szőke herceg Creative Commons License 2005.08.13 0 0 246

Nekem is csak kérdéseim vannak:

Memory stick duo és memory stick duo kártya helyett használható a ms duo PRO?

(telefonba kellene, mert a 64MB kicsit kevés az MP3-aknak :-) )

A másik kérdés: állítólag létezik Memory stick -> CF átalakító... ilyet vajon hol lehet kapni Magyarországon?

kaszasg Creative Commons License 2005.08.13 0 0 245

Sziasztok!

Gépet szeretnék cserélni és nem nagyon értek a kártyákhoz. A kérdésem a következő lenne:

SD MultiMediaCard és a sima SecureDigital kártya kompatíbilisek egymással? (Minolta DiMage E323at cserélnék Z3ra)

 

Köszi szépen előre is a válaszokat!

korrektek Creative Commons License 2005.08.05 0 0 244

 

 

Szevasztok!

 

Segítseteket légyszi! Van egy 256Mbyte kártyám. Egyik percről a másikra a telefon nem tudja leolvasni, és a számítógép kártyaleolvasója sem ismeri fel. Tudtok-e valami olyan programot ami megpróbálja helyreállítani, javítani a kártyát? Vagy van-e valamilyen mód arra, hogy legalább a telefonszámokat leszedjem róla? Esetleg volt-e már valakinek ilyen jellegű problémája, és, hogy tudta megjavítani? Köszönöm.

Foti30 Creative Commons License 2005.07.29 0 0 243

Sziasztok.

 

Kellene egy kis help. A minap vettem egy 4GB Hitachi Microdrivet és az mint kiderült az a verzió amit a creativ jukeboxba adtak. Valamiért nem látják a gépeim se az 1D se a 20 D egy ismerősöm azt mondta valamit csinálni kell vele,hogy működjön rendesen tud valaki ebben nekem segiteni? Nagyon fontos lenne előre is köszönöm.mmmmmm

_ibohner Creative Commons License 2005.07.29 0 0 242

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni. Hazatérve a nyaralásból kiderült, hogy a fényképeknek a kétharmadát nem tudom megnézni, a memóriakártyán (noname Compact Flash) csak lehetetlen méretű fájlok vannak teli fura karakterekkel. Lehetséges valahogyan mégis hozzájutni a képekhez?

Tudom, a Kürtnél vállalnak ilyet, de hát az 25e, annyit meg nem feltétlenül szánok rá. A szervizben (Nikon) pedig nem tudtak segíteni. Arra is kíváncsi lennék, hogy szerintetek mi okozhat ilyet (az utolsó 40 kép jó lett, a nap közepétől)? Ötlet?

Normal Creative Commons License 2005.07.28 0 0 241

Valakinek esetleg ha kellene...

Szal tipusváltás miatt rajtam maradt egy IBM 1 Gb Microdrive.

Mélben kérném tisztelettel.

++++++++++++++++++++

Mélcímet kérnék, tisztelettel :)

Előzmény: jpmaster (216)
em_laci Creative Commons License 2005.07.28 0 0 240
Sziasztok!
Tud vki 128MB-os Smart Media kártyát emberi áron (Olympus C-720-ba)
-Madárijesztő- Creative Commons License 2005.07.19 0 0 239
Nem tudom aktualis-e meg, de MMC kartyat nem erdemes fkgepbe venni, hacsak nem vagy nagyon turelmes ember. Tapasztalataim szerint nagyon lassu a gepben, ezert visszatettem a telefonomba, oda valo..
Előzmény: stork13 (237)
Áronfotó Creative Commons License 2005.07.07 0 0 238
Sziasztok!

Érdekelnének 512Mb-os-ból kettő,vagy 1 Gb-os Compact Flash memóriakártya, de inkább az olcsóbb típusok.

Válaszaitokat a kissaronn@hotmail.com -ra , vagy ide várom.


Üdv: Áron
stork13 Creative Commons License 2005.06.26 0 0 237
Sziasztok!

Digitgépet vásárolunk és kártyát kellene vennünk hozzá. A gép rendelkezik SecureDigital és MultiMedia kártya hellyel is.
Melyiket érdemesebb venni? Van-e a 2 között lényeges különbség?
A depon néztem árakat és van a többihez képest meglepően olcsón mindkét fajtából. Ezek lassabbak lehetnek vagy tényleg csak olcsón adhatják őket (na jó, ennyire naív azért nem vagyok csak kíváncsi)?
Előre is köszi...

Stork
Majdnem Creative Commons License 2005.06.24 0 0 236
több 10... 100 ezer ciklus
Előzmény: psg5 (230)
renegaT4e Creative Commons License 2005.06.24 0 0 235

Eladó egy egyszer használt 512 MB-s Sony Memory Stick kártya. Ára:15eFt.

Érd.: 30-9457299

Twr Creative Commons License 2005.06.13 0 0 234
bocs neked is
trigger12@index.hu
Hibátlan mindkét 1gb-os (csak már unom ,hogy sok van és cserélgetni kell akarok inkább 2 vagy 4 gigásokat azért akarom eladni)
Előzmény: mckolly (224)
Twr Creative Commons License 2005.06.13 0 0 233
Bocs nem is jártam erre napok óta.
Mail trigger12@index.hu
20 -ér adom (Lexar 80x 12mb/s) és közben ven egy másik is 23-ér az egy Sandisk Ultra II szintén 1Gb-os (számlás garos)

Előzmény: mckolly (231)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!