Keresés

Részletes keresés

danielvonjeee Creative Commons License 2013.08.21 0 0 9476

 Ugyan ez a gondom,valaki nem tudja a megoldást már 3 órája kínlódok,bankártya megegybek ment de a tetves mailes confirmaton kódot nem fogadja el,akár kotojeles,akár nem!PLEASE HELP valaki!

Előzmény: haka64 (9473)
AllTimes Creative Commons License 2013.08.09 0 0 9475

Tisztelt Fórumozók!

A segítségüket szeretném kérni egy számomra elég nagy problémával kapcsolatban.
Új bankszámlám lett, a paypalon sikeresen hozzá is tudtm adni az új bankkártyát, levonásra került 400Ft, abban küldték a 4 jegyű kódot, ezt beírtam. A rági kártya és számlaszám adataimat kitöröltem.
Sajnos valamiért az új bankszámlaszámomat nem tudom megadni. Mindent beírok helyesen, ország, név, bak neve, számlaszám 2x, továbbmegyek és utána ezt írja ki:

"You cannot add a bank at this time." 2 hete próbálom, körülbelül 30x, de sajnos sikertelenül.

Kérem, ha tudtok segítsetek, a kártyám, számlám aktív, az adatok helyesek.
Segítségeteket előre is köszönöm!
Üdvözlettel

wnwrt Creative Commons License 2013.08.07 0 0 9474

Udv! Van pay pal Premier számlám,Verified vagyok.Jelenleg igy vagyok limitálva:Debit or Credit Card Daily Withdrawal Limit ;500,00 EUR Receiving limit per year ;2.500,00 EUR . Kb 700 euro mozgott a számlámon miota meg van. Most fogok kapni kb 2700 Eurot kulfoldrol.Ha addig nem emelik meg a limitem amig megkapnám ezt az osszeget mi fog torténni?Meg jelenik legalább ez az osszeg a pay pal számlámon?

Előzmény: Furlover (9471)
haka64 Creative Commons License 2013.08.03 0 0 9473

Tehát a lényeg, hogy a saját jelszavamat sem fogadja el a megerősítéskor, holott e jelszóval be tudok lépni a fiókomba.

Előzmény: haka64 (9472)
haka64 Creative Commons License 2013.08.03 0 0 9472

Köszönöm, de sajnos, ha a saját jelszavamat adom meg (amivel egyébként be tudok lépni a fiókomba), akkor is ugyanez a probléma, tehát ugyanaz a hibaüzenet :-( .

Előzmény: Furlover (9471)
Furlover Creative Commons License 2013.08.03 0 0 9471

A passwordodat add meg a számsor helyett, ezt jelenti, amit írtak.

Előzmény: haka64 (9469)
DJDiablo Creative Commons License 2013.08.02 0 0 9470

Ezt olvasva elvileg mennie kellene:

http://gokusan.hu/blog/2012/02/01/kh-visa-electron-kartya-igenylese-paypal-hoz/

 

Bankban beállíttattam és a netbankon is látom hogy be van pipálva a cnp úgyhogy elvileg mennie kellene. Valószínű a PayPal-nak van vele valami gondja.

Írtam egyébként nekik ez lett a válasz:

 

Dear xxxxxxxxxxxxxxx,

Thank you for contacting PayPal regarding the issue with adding your credit card.

It is my pleasure to assist you.

I have reviewed your account and as you are getting the error message that your card can’t be linked to additional account you would need to contact us by phone.

For security reasons, we are unable to answer all enquiries we receive by email. In those circumstances, in order to maintain the integrity of an account, we need to make sure we are speaking directly to the account holder. To assist you with your issue, we recommend contacting us by telephone and we will be more than happy to help you.
Our customer support telephone line (00353 1 436 9111) is open from 8.00am to 4.30pm GMT Monday to Friday. Rates from overseas landlines and mobile phones will vary.

I look forward to hearing from you soon, so I can fully resolve your issue.

Please let us know if you require any further assistance.

 

Az a baj, hogy írni még csak írok nekik, de telefonon beszélni, az kizárt. Csak a PC angol megy. :) Plusz ha várakoztatnak jópár percet az se 2ft.

Úgyhogy elvileg ha meggyőződnek hogy én vagyok én, akkor megoldódhat a gond.

 

Üdv!

 

 

 

Előzmény: Axióma (9468)
haka64 Creative Commons License 2013.08.02 0 0 9469

Sziasztok! Nemrég regisztráltam a Paypal-ra, de problémám akadt az email cim megerösitésével. Megérkezik az email a kódszámmal, de ezt hiába irom be a mezőbe, a "You have entered your email confirmation number instead of your account password. Please enter your account password." üzenet fogad. Sokszor próbáltam (kötőjellel, s anélkül is), de hiába. Az emailek, amelyek a Paypaltól érkeznek, mindig ugyanazt a számsort tartalmazzák, de persze a hibaüzenet is mindig ugyanaz. Van valami ötletetek e gondra? Én lassan kezdem feladni. Lehet, hogy egyszerűen ennyire hülye vagyok a dologhoz? Köszönöm az esetleges javaslatokat.

Axióma Creative Commons License 2013.08.02 0 0 9468

Maestrot eszi (nemregota), de a visa es a visa electron pont nagyon kulonbozik, mas kategoria. Azt mondjuk nem tudom, minek van 3 jegyu kodja, ha nem lehet vele CNP vasarolni... bar az is lehet, hogy csak a pp nem fogadja el. (OTP magyar fizeto feluleten is ha jol remlik talan csak sajat visa electront fogadnak el, vagy ha most nem igy van, akkor korabban volt valami ilyen.)

Előzmény: DJDiablo (9467)
DJDiablo Creative Commons License 2013.08.02 0 0 9467

Szia!

 

Geekbuyingon szeretnék vásárolni, azt írják még egyelőre nincs direkt vásárlás kártyával.

Nem dombornyomott, sima Visa Electron. A lehetőségek között Visa szerepel, nem tudom mennyire más a Visa Electron.

A kártya jövőre fog lejárni, azzal sem lehet baj.

Kipróbáltam egy Unicredites sima nem dombornyomott kártyát hozzáadni, azt minden gond nélkül megette. Az Maestro kártya.

Igen a Paypal azért jó lenne, ha valami nem klappol akkor könnyebben reklamál az ember és nagyobb biztonságba érzi magát.

Ezek szerint marad a topup megoldás, csak ott rosszabbul váltják a forintot adott pénznemre. Nagyobb összegnél már pár ezer ft is lehet.

 

Köszi a válaszokat!!!

Előzmény: Furlover (9465)
Axióma Creative Commons License 2013.08.02 0 0 9466

Azert a pp vedelem miatt nem art... kartyaval macerasabb reklamalni is, plane visszaszerezni, es mivel ezt tudjak is, jobban mernek szivozni.

De ha jol remlik a mobilarenan valaszoltak is mar neki (a kerdest tuti olvastam ott).

(Amugy meg alt. a tablet es hasonlo tipusu termekeknel mar az ebay a masodforgalmu hely, a kozvetlenek az antelife, minideal, tmallbox, aliexpress... plane ha van kuponkod epp az adott termekhez.)

Előzmény: Furlover (9464)
Furlover Creative Commons License 2013.08.02 0 0 9465

Dombornyomott a bankkártyád, jó kártyatípust adtál meg?

Mikori a kártyád?

Sajna az sem kizárt, hogy Mo-ról az adott kártyát nem fogadják el.

Előzmény: DJDiablo (9463)
Furlover Creative Commons License 2013.08.02 0 0 9464

Nem leeht egyszerűen csak bankkártyával fizetni a tabletért? Mindenképp PP-án át kell?

Előzmény: DJDiablo (9463)
DJDiablo Creative Commons License 2013.08.01 0 0 9463

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni!
Regisztráltam a Paypalra, először topup-on keresztül tettem rá 1500 Ft-ot. Ez sikerült is, vettem rajt 2 apró dolgot (igaz még nem jött meg)
Most viszont egy tabletet szeretnék rendelni, gondoltam mégis megadom a bankkártya adatokat.
Utánanéztem, a bank jobban váltja át a pénzt, nagyobb összegnél pár ezret spórolhatok.
Visa Electron kártyám van. Kérdeztem a bankot, tudok vele neten vásárolni.
Kitöltöm a kártyaszámot, megadom a hátoldalról a 3 jegyű kódot, rámegyek add card és ez a hibaüzenet fogad:
We're sorry, but that credit card can't be linked to additional PayPal accounts. Please link a different credit card.

Gondoltam a First name Last name felcserélése miatt lehet gond. Regeltem mégegyszer, de ua. gond.
Utánaolvastam, sok embernek van ilyen gondja, de normális választ még nem találtam.
Azt írják, hogy már egyszer megadtam ezért nem lehet hozzáadni. Ez nem igaz, még sehova nem adtam meg az adatokat.
Kérdeztem a bankot, nem látnak semmi olyat hogy a paypal hozzá szeretett volna férni a számlámhoz, tehát nem az ő oldalukon van a hiba.

Segítsetek légyszi. Hamarosan lejár az akció a kiszemelt tabletre.
Valakinek valami ötlete?

Előre is köszönöm!

Furlover Creative Commons License 2013.07.31 0 0 9462

Mivel több mint 2500 euro volt az éves forgalmad PP-n, így az Uniós törvények (gondolom pénzmosás elleni) értelmében limitálták a hozzáférésed, míg nem "azonosítod" magad. A Resolution Centerben megtudhatod, mi kell ahhoz, hogy újra teljesértékű legyen az Accountod.

Jelenleg csak pénzt fogadhatsz, más művelet nem működik.

Előzmény: nikon-fan (9461)
nikon-fan Creative Commons License 2013.07.30 0 0 9461

Aki érti ezt kérem segitsen nekem! Köszönöm

Axióma Creative Commons License 2013.07.30 0 0 9460

Az olyan esetekben extra koltsegek, amik a leirasnak megfelelo informaciok alapjan varhatoak, az igen.

Bar en adott esetben nem fizettem volna ki a vamot, hanem me'g elotte lerendeztem volna az eladoval. Vagy visszakapja a motyot, mint nem kert kuldemenyt (ez igaz is, hiszen eu-n beluli kuldemenyt kertem, kintit nem) es en meg a full refundot, vagy kifizeti a kulonbozetet. Majd legkozelebb lesz szives nem hamis, sot, szandekosan megteveszto informaciot adni a termek holleterol (ugyebar azert csalnak, hogy a postazasi ido rovidebbseget feltetelezze a vevo, szoval ha mar netto csalas, az az o baja hogy a vamra-afara nem gondolt elore, mondhatnam az o kockazata a csalasban).

Előzmény: Furlover (9459)
Furlover Creative Commons License 2013.07.30 0 0 9459

eBayen tudsz incidenst, vizsgálatot indítani. Azt, hogy ha meg is nyered mi történik, pontosan nem tudom. Elvileg eBaynek vna lehetősége önkénesen pénzt vissza utalni neked, de vámmal kapcsolatos dolgom nekem még nem volt így, szóval nem találkoztam ilyen esettel.

Amúgy annyit hozzá teszek, hogy a "jobb" eladók mindenhova odaírják: Az esetleges plusz költségekért nem vállalnak felelősséget, az mindig a vevőt terheli.

Előzmény: csanaszb (9458)
csanaszb Creative Commons License 2013.07.29 0 0 9458

Sziasztok,

 

vettem valamit az Ebay-en.

Egy barátom fizette Paypal-el a vételárat.

Nagy nehezen megjött a cucc, de a hírdetéssel ellentétben nem Angliából, hanem Kínából küldték a csomagot, így aztán rá is raktak 22 Euro vámot.

Azóta sok levelet írtam az eladónak, de nem válaszol.

A termék működik, meg is tartanám, de a 22 Ero-t szeretném visszakapni.

Mit tehetek?

 

Üdv:SZB

Előzmény: halilali1 (9457)
halilali1 Creative Commons License 2013.07.22 0 0 9457

köszi

Előzmény: Axióma (9456)
Axióma Creative Commons License 2013.07.22 0 0 9456

Mo-ra csak forintot tudsz lekerni, fuggetlen a szamlad devizanemetol. Ugyhogy duplan valtodna, egyet a pp, egyet a bankod.

Előzmény: halilali1 (9455)
halilali1 Creative Commons License 2013.07.22 0 0 9455

Sziasztok!

Meg szeretném kérdezni, hogy paypal-ről fontot indítok Citibankos fontos számlámra,

akkor az fontban érkezik meg? Vagy össze-vissza váltják?

Előre is köszi.

xpe Creative Commons License 2013.07.21 0 0 9454

Értem! Igen van 20 000ft körül.Azt addig forgatják gondolom.  :-)

És utánna a saját nevemre már nem is csináklhatok?

Most az asszony nevére kártyájára csináltam azt használom.

Előzmény: sjohn (9453)
sjohn Creative Commons License 2013.07.21 0 0 9453

Megszegted a felhasználói feltételeket, ezért kirúgtak véglegesen.

Ha van még benn lóvéd, 180 nap múlva visszaveheted.

 

Előzmény: xpe (9452)
xpe Creative Commons License 2013.07.21 0 0 9452

Sziasztok!

 

Segítségre lenne szükségem a paypal zárolta a számlámat angolul nem igazán tudok.Emailt hiába küldünk válasz nem jön.Mi tévő legyek?

 

Ezt kaptam tőlük:

 

Why is my account access limited?

Your account access has been limited for the following reason(s):

  • Jun 30, 2013 : You're only allowed to have one personal and one business account. In addition, we noticed one or more of the following problems:

    • You provided information that we believe was false, inaccurate, or misleading; or
    • You sent or received payment that was potentially related to fraudulent activity; or
    • You have more than one account with a negative balance; or
    • You are in violation of the User Agreement, the Commercial Entity Agreement, the Acceptable Use Policy, or another agreement you have with PayPal.
    Our decision was based on terms outlined in these agreements.

    Because of this, we've limited your accounts and can no longer offer our services to you. You'll still be able to log in to view your transaction history, but you won't be able to send or receive payment.

(Your case ID for this reason is PP-002-449-251-xxx.)

  • Jun 28, 2013 : When you signed up for your PayPal account, you agreed to our User Agreement and Acceptable Use Policy. Because some of your recent transactions violated this policy, we've had to permanently limit your account.

    Please remove any references to PayPal from your website.

    You'll be able to withdraw any money in your account 180 days after your last transaction. We'll email you when it's ready to be withdrawn.

(Your case ID for this reason is PP-002-445-934-xxx.)

This limitation cannot be appealed.

Furlover Creative Commons License 2013.07.20 0 0 9451

A kereszt név és a vezetéknén náluk is ugyan azt jelenti, mint nálunk...

nobul Creative Commons License 2013.07.20 0 0 9450

A PayPal-ra szeretnék regisztrálni, de nem tudom hogy a nevemet milyen sorrendben kell megadni, logikus a "first name" = keresztnév, "last name" = vezetéknév forma lenne, de a neten olvasva elbizonytalanodtam, mert sok helyen épp az ellenkező formát javasolják, a "Return Fee"-kezelési költség elkerülése miatt.

splattalon Creative Commons License 2013.07.18 0 0 9449

köszönöm a rám forditott idődet,de abszolut nem jutottam előrébb.

nincs semmi választási lehetőségem,vagy adjam hozzá a kártyát (amit nem tudok) vagy ....ennyi :-)

ha valaki érdemben válaszolna,hogy esetleg az megoldás lenne-e,hogy törlöm az accomat és ujra próbálom?

ennek mi a menete és megvalósitható?

üdv

Előzmény: Furlover (9448)
Furlover Creative Commons License 2013.07.18 0 0 9448

Továbbra is csak az Add/Edit Bankcard opciót tudom mondani, és a kapott e-mailt, ezekben kell keresned a linket.

Nekem annyi helyen feltüntették annó, hogy már totál untam. Amúgy ebayen is van fent erről videó, keresd meg.

Előzmény: splattalon (9447)
splattalon Creative Commons License 2013.07.18 0 0 9447

üdv

megnéztem ujra a mailjaimat.

megvan a mail,hogy hozzá lett adva a kártya (XXX végződésű).

megvan a 400Ft-os kód,

de nem tudom sehol sem megerősiteni a kártyahozzáadást és nem is látom a kártyát sehol :-(

üdv

Előzmény: Furlover (9446)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!