Keresés

Részletes keresés

BZoltan Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94064

Ha friss akkor az is tud okés lenni. Sajnos a legtöbb helyen ott áll meg a történet, hogy fagyasztott hallal dolgoznak. A fagyasztott hal pedig értelmezhetetlen.

Előzmény: naivkezdo (94061)
BZoltan Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94063

Akkor azért maradt meg bennem a jégbüfé néven, mert közvetlen mellette volt. Ott lehetett majonézes virslit és kaszinótojást enni :D 

Előzmény: amimaki (94059)
BZoltan Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94062

Igen, voltam a budaörsi halpiacon. Romlott halat árulnak és amit helyben ettünk azt túlsütötték. Halas viszonylatban olcsó és gyenge középszer az is.

 

Hal témában én megtanultam kompromisszumot kötni és befogni a pofámat. Szoktam enni halászlevet is, rántott pontyot, fogast, ecetes keszeget. Sok halat eszem és gyakran. De frisset csak akkor amikor horgász ismerősnél vagyunk vagy ha olyan étteremben ahol frissen szereznek rabsictól vagy horgásztól és menün kívül javasolják mint ismerős kuncsaftnak. De ezek inkább ritka kivételek mint olyan amire számítani lehet.

 

Például a szigligeti strandon a rántott ponty, fröccsel az a maga kontextusában vállalható. De ugyanazon a strandon van a sokak által legendásnak tartott (szerintem ostoba balfasz) Oszi bácsi akinél egyszer ettem sült halat. Akkor fogast kértem... néztük ahogy süti. A feleségem szólt halkan nekem, hogy neki az már jó lesz. Mondtam Oszi bácsinak, hogy a mienk az már jó lesz, kérnék ha lehetne. Oszi bácsi kikelt magából, hogy az hiszem tán, hogy jobban tudom, hogyan kell hala sütni. Szemrebbenés nélkül válaszoltam, hogy én nem, de a feleségem az hótziher...ahogy minden finn aki a gyerekkora minden nyarát tóparton töltötte és ahol minden nap azt a halat ették amit fogtak.
Na és ennek az Oszibácsinak a faszát szopkodja a fél Balaton, hogy mekkora ász. A fogast meg szárazra süti és nyomkodja sütés közben abban az olajban amit már inkább egy tepsimercibe kellene tankolni.

Előzmény: naivkezdo (94058)
naivkezdo Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94061

Vagy a kedvenc szürkeharcsa, ezeket azért eltudják jól készíteni.

Előzmény: naivkezdo (94058)
BZoltan Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94060

Az a surströmming és az svéd :)

Előzmény: joskabacsi (94056)
amimaki Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94059

Kettő Mackó is volt régen, egy, amelyik most is Mackó, egy pedig fent a Kossuth utcán, ahol most az Eurofamily van, kb. Közvetlen mellette volt a Jégbüfé.

Előzmény: BZoltan (94054)
naivkezdo Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94058

Az jó. Akkor gondolom a budaörsi halpiacon voltál már, sok étterem onnan szerzi be az alapanyagot.

De ha fanatikus vagy, akkor egyetértünk, hogy ami ott van az nem tökéletes.

Itt jön a másik gond, soha nem kapsz olyan alapanyagot, ami csak helyben fasza. Pl amit Norvégiában ettem lazacot, azt nyilván nem fogom itthon megkapni. Vagy mondhatnék izlandi, olasz kaját. 

 

Tehát maradt az édesvizi, helyi hal.

Azért olyan csak van jó, de ott meg mire vágysz konkrétan?

Fasza keszeg, ponty, angolna?, busa?:) jók ezek amúgy. 

Előzmény: BZoltan (94051)
naivkezdo Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94057

Akkor várjunk, azt hittem valamiről lemaradtam. 

Előzmény: joskabacsi (94055)
joskabacsi Creative Commons License 2022.01.06 0 1 94056

Mint pl. a finn rothasztott hering? 

:D

Előzmény: BZoltan (94051)
joskabacsi Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94055

Az új borok még nagyon szanaszét vannak, de szépek lesznek.

A kékfrankos centire ugyanazokat a paramétereket hozza, mint az előző években (14-14,5 alk - 8 sav - 30+ extrakt - csak tartály)az egyéjszakás rozé (siller) az eddigi legjobb rozém, ez van talán legelőrébb, a 2 hárs közül a sima kezd tisztulni, de még nagyon nem stabil, a száraz-narancs (ami maradékcukrosnak indult) még zavaros. A 9-10 g cukor ami még benne van szerintem már nem fog mászkálni, de fene tudja. Szóval fogalmam sincs mikorra lehet belőle palackkész, stabil bor. Ha gondolod - mintát tudok küldeni Hepcivel, ha legközelebb járok felétek.

Előzmény: naivkezdo (94042)
BZoltan Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94054

Ehh... öregszem. A Mackóra gondoltam. Valamiért Jégbüfé néven ragadt meg a memóriában.

 

Az első cukrászda volt ahova elmentünk a szüleimmel úgy hét évesen :) 

Előzmény: amimaki (94053)
amimaki Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94053

Melyik a Jégbüfé Veszprémben, ahová negyven éve jársz?

Előzmény: BZoltan (94046)
kifli Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94052

Maguknak adták be

Előzmény: BZoltan (94049)
BZoltan Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94051

Bármilyenre. De én hal témában nem vagyok jó beszélgető társ. Hal frissesség és minőség területén én az elviselhetetlenül radikális vonalat képviselem :) 

Előzmény: naivkezdo (94050)
naivkezdo Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94050

Milyen halételekre gondolsz konkrétan?

Előzmény: BZoltan (94043)
BZoltan Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94049

Nagyon offtopik, de ha lelkesedjek már itt is, hogy a fasznyakú Djokovicsnak az auszik beadták mélytorokra a méteres kékerest :D :D Annyira jól esik az ilyen hír.

BZoltan Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94048

Nájsz :) Felírom... és legközelebb arra jártunkban beugrok.

Előzmény: Daeril (94047)
Daeril Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94047

Kovászos a kenyér, igazi a tejszín és a tojás a krémben. Minőségi a csokoládé a sütiken.

Előzmény: BZoltan (94046)
BZoltan Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94046

A kérdés rájuk is vonatkozik :) tejszínnel dolgoznak avagy sem?

 

A balatonfürdi Bergmann is jó hely szerintem. Finomak a sütijeik is. A veszprémi klasszik jégbüfébe lassan negyven éve járunk és szeretni szoktam amit adnak... de még ők is mű-tejszínnel dolgoznak.

Előzmény: Daeril (94045)
Daeril Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94045

A Szó testvérek helye Gyöngyösön is elég patent G&D a Fő téren.

Előzmény: BZoltan (94043)
BZoltan Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94044

Az önátbaszásod alapvető és elemi része, hogy úgy csinálsz mintha nem tudnád, hogy valaki mindenképpen seggbe fog téged küldeni... ha akarod, ha nem :)

Előzmény: Hepci (94040)
BZoltan Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94043

Azért szoktam Budapesten járni, mert a családom fele sajnos ott él.

Nade... jól értem, hogy tűzbe teszed a kezed ezekért a helyekért, hogy ők kizárólag valódi tejszínből készülő tejszínhabot használnak? Éred... nem porral felhúzott sovány tejszínből, nem növényi zsiradékkel felütött tejszínből és nem állagjavító adalékanyagokkal keményített tejszínnel. Nem az érdekel engem, hogy "normális" alapanyaggal dolgoznak-e és nem is az hogy elég drága-e... hanem az, hogy tejszínből van-e az aminek tejszínből kell lennie avagy sem. Bevallom én még Magyarországon nem jártam olyan helyen ahol ez lenne a helyzet.

 

De mondom, olyan éttermet sem láttam még Magyarországon ahol a halételek friss halból készülnének és megfelelő technikával... és nem, a két napos hal az nem friss, a frissen fagyasztott hal nem friss és a túlkészült hal nem ehető.

Előzmény: Hepci (94039)
naivkezdo Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94042

Ha már annyira az ízlésemnek való a hárs csoda, amit produkáltál, megnézném a vörösed is. Meg az újabb hársod is.

Ezek eltudnak jutni Hepcihez?

Előzmény: joskabacsi (94041)
joskabacsi Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94041

Nem leplezünk le nyilvánosan nickeket, tehát nem.

 

Előzmény: Hepci (94032)
Hepci Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94040

Hümmm... utolsó csepp véremig harcolok azért, hogy eltapossam azt, aki szembesít az önátbaszásommal?

Szerintem ennél jóval egyszerűbb a helyzet: amihez nincs kedvem, abban nem veszek részt.

Érdekes módon 3 pacák (1 kínai, 1 néger és 1 cigány) közül sem választanék ki egyet, hogy az dugjon seggbe. :)

Előzmény: BZoltan (94037)
Hepci Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94039

Ha jól sejtem, te nem Budapesten élsz... én meg itt eszem sütiket... az alábbi helyeken leggyakrabban:

Édes Sári, Sütizz!, Cukker, Major, Czakó Kert, Füge, Málna, Villa Bagatelle, Suhajda, Asztalka, ... bármilyen meglepő, de a sütemények a jobb cukrászdákban normális anyagokból készülnek, viszont sajnos már 1000 Ft környékére vannak árazva.

Előzmény: BZoltan (94038)
BZoltan Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94038

Alázatosan esdeklem, hogy mondjál nekem pár olyan helyet ahol a tejszíhab az mindig és minden esetben tejszínből van. Értelem szerűen a tejszín alatt én azt a tejszínt értem aminek van zsírtartala és nem nem tartalmaz adalékanyagok százait.

Előzmény: Hepci (94036)
BZoltan Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94037

Ritka ostoba de sajnos nagyon elterjedt önátbaszás azt gondolni, hogy ha nem mész el szavazni és nem formálsz véleményt akkor azzal le van tudva a dolog.

 

A politikai közélet nem olyan mint az, hogy ha csak szar van a boltban akkor nem veszünk semmit. Ez nem így megy. Az analógia az az, hogy ha bemész a boltba és csak szar van akkor persze hazamehetsz üres kézzel...de a boltos utánad fog jönni, elveszi a pénzed és bepakolja a hűtődbe azokat amiket a legtöbben szoktak tőle venni.

 

Persze én értem, hogy valami elképesztően nehéz azt elismerni, hogy "hát én egy ritka ostoba önátbaszást csinálok" ... és ezért az ilyen emberek az utolsó csepp vérükig, dühösen és indulatosan harcolnak azért, hogy eltapossanak bárkit aki ezzel szembesíteni akarja őket :)

Előzmény: Hepci (94034)
Hepci Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94036

Zoli, te meg az olyan szintű sütemények létezéséről nem tudsz, amikből naponta eszem egyet lattéval, plusz viszek haza egy másikat anyámnak. :)

Előzmény: BZoltan (94033)
kifli Creative Commons License 2022.01.06 0 0 94035

szerintem a világ nem úgy működik, hogy aki nem úgy gondolkodik, amint te szeretnéd azt cselekvésre lehet felszólítani. nem te döntöd el, hogy mi a teendő, hát istennek...

 

nekem a a DK olyan párt akire akkor sem fogok szavazni, ha buzicigánygyerekek potyognak az égből. ennyi. ettől én még nem vagyok semmilyen párt hívője, lehet hogy el sem megyek szavazni.

 

sajnálom, ha ez belőled indulatos reakciókat vált ki.. (mindez egy gagyi site védelmében) ez a te problémád. próbálj már megbékélni és elfogadni, hogy a világ nem olyan egyszerű ahogy te azt gondolod/látod.

 

végül is ez - is - lenne a demokrácia...

Előzmény: BZoltan (94030)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!