Keresés

Részletes keresés

hausman Creative Commons License 2007.07.14 0 0 326
Sziasztok !
Motoros , vagy bőrruhás csajokat vagy csajt keresek , érdemes vissza írni !
Lehett motoros az se rossz , vagy ami akkad itt nyugodtan írjatok vagy MSN címem pandabocs@citromail.hu !

Mindennel foglalkozom témában -
gyertek aki szereti ezeket a dolgokat , nah sziasztok!
Gamst Creative Commons License 2007.06.18 0 0 325

Igen, persze...:)

 

Írok majd, és látni fogod az emailcímem, jó?

 

Gamst

 

Előzmény: heelfan (323)
Patour Creative Commons License 2007.06.16 0 0 324

Ime egy szépség északi "barátunktól":

 

 

67


heelfan Creative Commons License 2007.06.16 0 0 323

szia

Köszi az infokat.

 

tudnánk folytatni a beszélgetést privát módon?

e-mail: disc1@freemail.hu

 

Üdv: heelfan

 

Előzmény: Gamst (322)
Gamst Creative Commons License 2007.06.15 0 0 322

Szia Heelfan!

Sajnos direktben nem tudsz fellépni Heike kép- és videógalériáira. A www.the-fetish-queen.de címen csak mindig preview-kat láthatsz, bár azok is nagyon igényesek (mint maga az egész hölgy). Én 1 évig fizettem rá elő, sajnos anyagilag nem bírom annyira, hogy sokáig törzstag legyek....:(((

Javaslom, vedd fel vele személyesen a kapcsolatot, válaszolni fog:) Nagyon aranyos, készséges. Ha nem rendelkezel hitelkártyával, megadja a sima bankátutaláshoz szükséges bankszámláját, és a címét is (mert ez kell, hogy megbízást tudjál adni a bankodnak az utaláshoz). Mikor átutaltad a pénzt, emailben küldi a felhasználónevedet és a jelszavadat is.

 

Ha "illegal" próbálsz fellépni nehéz dolgod lesz, mert maguk a felhasználónevek is általuk vannak meghatározva, a belépési jelszavak (szavak és számok kombinációja, bár lehet azóta már ez is változott) variációja pedig valószínűleg végtelen.....Kiváncsiságból én is kipróbáltam a sajátomat, mikor lejárt, de nem tudtam már vele semmit sem kezdeni.

 

Azért érdemes így vagy úgy próbálkozni, én nagyon szeretem ezt a bőrcicát:)

 

Gamst

 

 

Előzmény: heelfan (321)
heelfan Creative Commons License 2007.06.11 0 0 321
Sziasztok

Van v.kinek hozzáférése a heike the fetish queen oldalhoz
Köszi, sziasztok
ToMCaT Creative Commons License 2007.05.19 0 0 320

Sziasztok topiklakók!

 

Megint csak kiárusítást tartok a felhalmozódott rucikból.

Lehet durizni!:-)

 

Üdv: ToMCaT

 

warme Creative Commons License 2007.05.07 0 0 319
Ezek szerint igen. :)
Előzmény: rubber68 (318)
rubber68 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 318

 

Ezek szreint az emberekkel ellnetétben a kutyák nagy többsége fétises?:))

 

Előzmény: warme (317)
warme Creative Commons License 2007.05.05 0 0 317

"kutyák is ott viselik" - Kac-kac:))

Igen, fétis is lehet. A kutyák viszont nem indulnak be ha  a nyakukra csatolják:))"

 

Dehogynem indulnak be! Alig várják, hogy kivigyék őket! :))

Előzmény: rubber68 (316)
rubber68 Creative Commons License 2007.05.04 0 0 316

 

"kutyák is ott viselik" - Kac-kac:))

Igen, fétis is lehet. A kutyák viszont nem indulnak be ha  a nyakukra csatolják:))

 

Előzmény: warme (315)
warme Creative Commons License 2007.05.03 0 0 315

Apropó nyak. Nem tud valaki valami utcán is hordható fétis szerű dolgot a nyakra?

 

Esetleg egy bőr nyakörv? :) Bőr is, fétis is, (bizonyos szempontból) utcán is hordható. (kutyák is ott viselik) :))

Előzmény: rubber68 (314)
rubber68 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 314

 

Igen! Az én kismotorom sem annyira kicsi. 40-nél jóval többet tud. Lehetne írni pro és kontra egy csomó mindent miért jó a 40.nél nagyobb sebesség de nem ez a fórum az ahol ezt kilehet fejteni úgy, hogy maradjunk a bőrruha ilyen és olyan előnyeinél.

Főleg a mai napokon szükséges ez a viselet. Míg a farmer alatt minimum boxer alsót kell viselni és több vastag pulcsit, én a bőrgatyám alatt semmit nem hordok. A bőrdzseki alatt is elég egy poló. A nyakra meg egy jó kendő.

Apropó nyak. Nem tud valaki valami utcán is hordható fétis szerű dolgot a nyakra? Tudom, tudom, van az a pamutcsuklya ami a nyakat is takarja de hátha létezik valami "más", "jobb" is:) Igaz a  latex overálom nyak része egész jól takar de azt nem hordhatom mindennap:))

A fullos bőrviselet, kismotoron megszólásra pedig azt tudom mondani, hogy aki nem tapasztata menniyre más ebben mototorozni és mennyire szükséges az nem tudja mi a különbség. Az egyik nap próbáltam dzsekivel de az sem volt az igazi. Abban is egyet értek veled warme, hogy az az igazi motoros szerkó kicsit túlzás de ha jól bele gondolunk a magyar utakon talán szükség lenne rá.

De minek is magyarázom a bizonyítványt pont itt!!:)) Én nem is bánom a sima bőrruha viselését. Nekem ez is remek.

 

 

Előzmény: warme (313)
warme Creative Commons License 2007.05.02 0 0 313
Természetesen én is. Motor nélkül is oké a bőr. De tény, hogy akár egy robogóval is kijebb lehet tolni a bőrnadrágos időszakot, meg hamarabb is el lehet kezdeni. Már csak azért is, mert azok a kis gépek bizony nem csak 40-el tudnak menni, mégha ennyi is az engedélyezett sebességük. :) De azért annak idején nem ártott volna még A-s jogsit sem szerezni. Igaz, most sem késő, de amennyibe most belekerül, annyit nem szánnák rá. Így marad a kisebbik változat. :( Azért valljuk be, egy kismotoron elég hülyéül nézne ki az ember egy igazi motoros bőrszerkóban. Így marad a sima bőrnaci és bőrdzseki.
Előzmény: rubber68 (311)
ianleder Creative Commons License 2007.05.02 0 0 312
Hali!
Ha valakit érdekel:
www.miss-sixty.xooit.com
http://forumfetc.free.fr/forum/index.php
www.phpbbplanet.com/leatherheavenvi
Ingyenes regisztráció után lehet nézelődni....
rubber68 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 311

 

 

"Szóval nem volt hülye, aki kitalálta motorozásra a bőrt"

 

Én más miatt is dicsérném az eszét annak aki kitalálata a bőr viselését.:))

 

Előzmény: warme (310)
warme Creative Commons License 2007.05.01 0 0 310
Osztom a véleményedet. Nekem is van kismotorom. A bőrszerkó már jópár évvel ezelőttről megvan. De bizony tényleg van különbség hogy farmerban, vagy bőrnadrágban segédmotorozik az ember. Még februárban, márciusban voltak ám hideg idők. Akkor is motorozgattam. BHőrben olyan 1 óra múlva kezdtem el fázni, de főleg inkább a pofám, mert a sisak alatt csak van egy kis huzat, de farmerban már az első 10 perc után majd összefagytam. Szóval nem volt hüólye, aki kitalálta motorozásra a bőrt.
Előzmény: rubber68 (308)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.30 0 0 309
Sziasztok!



Van egy-két eladó cumóm.

Nézzétek meg itt:

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=24217841

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=24217840
rubber68 Creative Commons License 2007.04.19 0 0 308

 

Vettem egy "kismotort". Most már értem miről beszélt anulu1, hogy átfúj a szél a farmeron nagyobb sebességnél. Így legalább most van okom hordani:)) Arról nem is beszélve, hogy ezért mégjobban ki fog tolódni a bőrruha vislésének szezonja számomra:)))

Ha láttok a városban ( Bp ) egy nagyképű, full bőrszerkóban kismotorozó embert az én vagyok:))

Ami a komoly része az az, hogy tényleg kell. Ma csak egy pulcsiban és farmerban mentem a motorral és majd lefagyott mindenem, mialatt csak úgy a napon meg kellemes meleg volt az idő. Nagy képűség ide vagy oda de akkor is kell a jó bőrruha. Én mint latex imádó, amit a másik (  Latex és lakk, avagy a fétis varázsa ) topickból esetleg tudni lehet, az is befog következni, hogy a bőr alatt nem lesz más mint a latex overálom.

 

Na ízirajder ecséém:)))))

ianleder Creative Commons License 2007.02.12 0 0 307

Hi!

Nézzetek csak át 1 másik fórumba,címe "Latex és lakk, avagy a fétis varázsa" és próbáljátok ki a 4579-s hozzászóló ajánlását.Nem rossz:) ha még él a kód!Jó böngészést.

Ianleder

Előzmény: leather fan (306)
leather fan Creative Commons License 2007.02.12 0 0 306
Nagyon jó a www.lustinleather .com oldal, csak az a gáz,h szinte az összes bőrös oldal jelszavas.Jelszavakat minden mennyiségben!:)
Gamst Creative Commons License 2007.02.12 0 0 305

Kedves Warme!

Természetesen nem lehet köze a munkáltatónak dolgozója szexuális beállítottságához. Nem is a szexuális beállítottságról van szó, sokkal inkább arról, amit azokhoz gondolatilag fűznek az emberek úgy általában (bőrnadrágot visel? - biztos buzi... stb (pedig nem feltétlen)). Minden egyéb megjegyzés nélkül megemlítem, én jelenleg egy olyan multinál (japán cég) dolgozom, ahol pl. különféle, akár szigorúnak is mondható öltözködési előírások vannak érvényben... Bár már hozzászoktam, mert mit ád az ég, az előző cégem is japán volt (itt még azt is meghatározták, a munkakabátot meddig kell zipzárral felhúzni!!!)...:)))) Valahol még helyesnek is tartom, hogy vannak határok (ettől még nem érzem magam korlátozva a szabadságomban).

 

Azt hiszem, a legnehezebb dolgok egyike "kitapogatni" a közösség által "létrehozott", az öltözködésre vonatkozó csoportnorma határait. Lehet, hogy nálunk is beleférne a bőrnadrág viselete (mivel kifejezetten nem tiltja a szabályzat), mégsem láttam még senkin sem. Ezért a munkahelyen én sem viselem (mivel láthatólag ez kívülesik a "körön")(és azt is látom, általában a kollégáknál mi a"trend"). Hiszen mégiscsak csoportos lények vagyunk, és elég nagy káosz lenne, ha mindig mindenki azt csinálna, amit akar, nem?

 

Megint más ugyanakkor egy szórakozóhely: nyilván ott vastagon belefér az ilyen viselet. Egy fetispartyn meg egyenesen kötelező, mert ott az a norma:))), és az lenne szokatlan, ha mondjuk valaki szövetnadrágban jelenne meg.

 

Így van, nagyon sok a sztereotípia, a messzemenőkig történő általánosítás, de ilyenkor tudom, hogy ez a nagyfokú tájékozatlanságból, tudatlanságból fakad. Én is úgy vagyok vele, a lényeg az, hogy én jól érezzem magam bőrben, de igyekszem azt is érzékelni, hol kell "elővigyázatosnak" lennem, és hol tehetek saját kedvem szerint. 

Előzmény: warme (301)
ZsePeti Creative Commons License 2007.02.11 0 0 304



warme Creative Commons License 2007.02.10 0 0 303
Remélhetőleg lassan jön a jó idő. Ezzel együtt megjelennek a motorosok is. Majd figyeljétek meg az embereket, ha a bőrruhás motorosok megjelennek. Valósággal bámulják őket az emberek, még akkor is, ha nem is a motoron ülnek. Elég, ha mennek az utcán. Na, azt lenne jó tudni, ilyenkor miért nézik őket az emberek. Egyszerű a válasz: mert dögös. És tulajdonképpen annak is tartják az emberek, nem csak a motoros bőrszerkót, mégis kevesen viselnek. Én sem értem, hogy miért, de tényleg kevés embert lehet látni bőrben. Persze a motorosokat nem veszem bele, mert az más kategória.
ianleder Creative Commons License 2007.02.10 0 0 302

Sziasztok!

Most regisztráltam és írtam először ebbe a fórumba.Nekem személy szerint soha nem volt semmi negatív tapasztalatom abból,hogy bőrruhában járok.Biztos vannak előítéletek ezzel kapcsolatban nevezetesen,hogy "buzis" de ez engem soha nem érdekelt.Nekem tetszik és jól érzem magam benne és csak ez számít!!!Sőt nem 1 esetben a női nem részéről kaptam elismerő megjegyzéseket (pl.én is szeretnék majd venni egy ilyent,stb) azt hiszem ez mindennél többet jelent :) .Az tény,hogy az utóbbi időben kevesebb emberen lehet látni de aki szereti (bármilyen okból is) az továbbra is hordani fogja.Én is nemrég vettem egy új bőrnadrágot. Futottam pár kört mire megtaláltam a megfelelőt de nem akartam elkapkodni mert volt,hogy utólag nem bizonyult jó vételnek.Végezetül 1 érdekes oldal: www.lustinleather.com

Üdv Ianleder

warme Creative Commons License 2007.02.09 0 0 301

Véleményem szerint a munkaadónak semmi köze a dolgozók magánéletéhez, így ahhoz sem, hogy szexuálisan milyen beállítottságú. Természetesen mindez csak addig, míg ez nem megy a munkája rovására, vagy problémákat nem okoz. De ebből a szempotból is mindegy, hogy mondjuk egy heteró férfi az egyik női munkatársát molesztálja, vagy egy homó férfi a kollégáját. Mindkettő elítélendő.

De az már elég baj a munkáltató részéről, ha szereotípiák alapján állít fel elméleteket, aztán az alapján rúg ki valakit. A kirúgás indoka bármi lehet, nincs olyan ember, akit ilyen vagy olyan indokkal ki nem lehetne rúgni.

És itt a probléma. Sokszor lehetett hallani, hogy mindaddig minden rendben, minden szép és jó, míg ki nem derül valakiről hogy a saját neméhez vonzódik. Nem a szexuális beállítottsága alapján kell valakit megítélni, hanem tettei, cselekedetei alapján.

Na, akkor mi van, ha egy főnök a korábban felállított elmélet szerint azért rúgja ki valamelyik alkalmazottját, mert rendszeresen bőr ruhákban jelenik meg a munkahelyén, de azt nem tudja, hogy azért, mert motorral jár melózni? Mert ugye a példában ez alapján azt gondolja a beosztottjáról, hogy homó, ezért kirúgja. Vajon mivel indokolná? Biztos nem a nemi vonzalmat hozná okként. Aztán később vajon hogy érezné magát, ha megtudná, hogy a kirúgott mégsem a saját neméhez vonzódik?

Az a baj, hogy az általánosítás már a legmagasabb körökig eljutott. Nem egy munkáltatót pereltek már be hasonló dolgok miatt. (Nem vettek fel valakit egy adott munkára, mert az illető homoszexuális, cigány, terhes vagy egyéb, a munkáltató részéről nem tolerált tulajdonsággal rendelkezik, ami egyébként a végzendő munkára semmilyen hatással nincs.)

Előzmény: Gamst (300)
Gamst Creative Commons License 2007.02.08 0 0 300

Szia Juanito7!

Kerala-nak már kifejtettem az idevágó gondolataimat, de a te hozzászólásod kapcsán még valami eszembe jutott. Írod, hogy a "azok a férfiak, akik nem mernek bőrcuccokat hordani, a homoszexuálisokra asszociálnak róla (kivéve bőrkabát)". Azt hiszem, ez úgy helyesebb talán, hogy ezek a férfiak azt gondolják, másoknak a homoszexualitás jut az eszükbe róla. Tehát akkor őket is ennek fogják nézni...

A nők pedig félnek, hogy kurvának nézik őket. Hát, ez is sarkítás, tudjuk mindketten...:)

 

Mások véleményével tényleg nem kell foglalkozni, ámbár annyival finomítanám ezt a gondolatot, hogyha valaki bőrszerkóban jelenik meg pl a munkahelyén (mondjuk egy jó bőrnadrágban), akkor számítania kell sajnos arra, hogy emiatt könnyen "elvághatja magát" a főnöke, a munkatársai stb. előtt (akik ugye automatikusan "arra" asszociálnak). Ezt nem biztos, hogy megéri kockáztatni. Ismertem egy lányt az előző munkahelyemen, aki felvállalta ezt, csakhát ő egy aránylag jó beosztásban volt, tehát jóval kevesebben voltak felette (ergo akik potenciálisan kirúghatták), mint ahány beosztottja volt...

Csak azt akartam ezzel mondani, hogy pl a munkahely esetében akár az egzisztenciáját is kockáztathatja az illető. Annyi mindenre van manapság példa, miért egy ilyen ok lenne a kivétel arra, hogy miért nem alkalmazzák tovább?

 

Gamst

 

 

Előzmény: Juanito7 (282)
kerala Creative Commons License 2007.01.26 0 0 299

Szia Gamst!

Szerintem is jól látod a dolgokat, sok hozzáfűzni valóm nincs.

Annyit  azonban megjegyeznék, hogy Magyarországon a tolerancia szintje sajnos általában elég alacsony. Ezzel összefügg az, hogy bármilyen, nem megszokott dolgot az emberek jó része nem fogad el, még akkor sem, ha az neki semmiféle hátrányt, kárt nem okoz. Tényleg a fejekben dől el sokminden!

Előzmény: Gamst (297)
ZsePeti Creative Commons License 2007.01.26 0 0 298
Írd le, hogy milyenért, mekkoráért mennyit adnál! Talán találok rád a megunt nacik között.
:-)
Előzmény: merkur22 (296)
Gamst Creative Commons License 2007.01.26 0 0 297

Szia Kerala!

Egyetértek a szavaiddal. Arról most nem mondanék semmit, mennyire kívánatos a homoszexualitás elfogadottsága, mert nem a topic témája. Én hetero vagyok, tehát nekem az a jó, hogy a nőkhöz vonzódom.

A (bőr)fetisizmusról viszont volna egy gondolatom: szerintem az előítélet egyik oka talán az, hogy általában a média azt sugallja (szándékosan nem a szakirodalmat említem, mert az nagyon pontosan fogalmaz), hogy ez abnormális, perverz. A gond ott van, hogy akik ezt terjesztik, nem hajlandóak a téma alaposabb megismerésére, ezért arra szorítkoznak, hogy a látszólag fontos szempontokat emeljék csak ki. Én elég sokat olvasok (és hordok bőrnacit:)))) ahhoz, hogy tudjam, általában azt tekintik perverznek már a fetisben, akinél a kielégülés a fétisnek számító tárggyal, és CSAKIS AZZAL lehetséges. Ezt sokszor elfelejtik emlegetni. De szerintem a bőrösök többsége (én is) bőrnaci nélkül is képes amúgy az élvezetre. Tehát a bőr csak fokozza a szexuális izgalmat inkább, miáltal fontos kelléke lehet egy kapcsolatnak. De ettől még nem perverz valaki!!!! Attól meg pláne nem, mert esetleg azért viseli, hogy kellemesebben érezze magát, esetleg enyhén izgalomba jöjjön (csak úgy)...

 

Azt is megemlíteném (és ezt is csak a szakirodalom hangsúlyozza), hogy semmi sem perverz, amit a másik is elfogad... Tehát a fejekben dől el minden:)

 

Előzmény: kerala (289)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!