Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Roadati Creative Commons License 2016.08.31 0 0 835

sajnálhatod hogy nem jöttél.Sok autó volt.Mi mentünk túrázni.mIVEL NEKEM VOLT JOBBAN HELYISMERETEM,én voltam a vezető..Volt erdő,por és sár is rendesen.nekem el kellett jönni 2 kor,A többiek még mentek a másik csapat után,játszani a víízmosásos részbe.

bér mindig JÓÓÓ

De túrázhatunk ó

úgy is,hogy csak a fórumos csapattal! Mit szóltok ehez?

Előzmény: Vosseler (832)
halo13 Creative Commons License 2016.08.30 0 0 834

Ha forralja vizet ott más probléma van!

Egyébként ami kéznél van keretes venti alkalmas és van rajta 3 felfogási pont. Na ezeket megpróbálod 15-ös réz vizcsőből háromszögbe összerakni, ellapítod a végeit és felfúrod a zárhídra meg ahova tudod, bekötöd egy kapcsolóval és kész. 

Előzmény: keszi66. (833)
keszi66. Creative Commons License 2016.08.30 0 0 833

Kérdésem lenne elektromos ventilátort építenék milyen kocsiból érdemes beaplikálni?

Valószinű nem fórrna a vizem.

Vosseler Creative Commons License 2016.08.29 0 0 832

Közben beszopódtam.

Nem voltam Béren. 3 nappal előtte beszart a kuplungom. Azt hittem fölrobbanok, annyira készültem erre a szombatra.

Előzmény: Roadati (831)
Roadati Creative Commons License 2016.08.23 0 0 831

Dagonyázni szeretnél béren? Vannak tippjeim,hol lehet.Azt gondolom,elég jól ismerem a környéket...

Roadati Creative Commons License 2016.08.23 0 0 830

Mi szombaton valószínűleg ott leszünk pár órát.De lehet péntek este is átmegyünk. bérre.

Előzmény: Vosseler (828)
tyuntyimuntyi Creative Commons License 2016.08.17 0 0 829

Köszi :)

Előzmény: Vadász78 (826)
Vosseler Creative Commons License 2016.08.16 0 0 828

Szevasztok! 

Ezer éve nem voltam itt.

(aki nem emlékezne, annak mondom, hogy Feroza-t akartam venni pár éve, de olvasgatva itt benneteket, letettem róla. Nekem túl "nyűgös" lett volna)

Úgyhogy Nissan Patrol lett belőle, viszont mi is megyünk Bérre néhány Patrollal, szombaton, 27-én.

Majd sasollak benneteket, hátha összefutunk, illetve aki engem lát, jöjjön oda bátran pacsizni.

Piros safaritetős GR Patrol, két antennával a tetején)

Dagonyára föl Uraim!!!

Előzmény: Roadati (823)
Ferozatom Creative Commons License 2016.08.13 0 0 827

Sziasztok ,

 

 

Keresek eladó jó állapotú Feroza első ülést vezető vagy utasoldalit. Akinek van és eladná jelezze kérem.

Ha esetleg csak ülés szivacs van az is érdekel !

 

Köszönettel. 

Vadász78 Creative Commons License 2016.08.10 0 0 826

Szia! 18.oldal 326-os hozzászólás!

Előzmény: tyuntyimuntyi (825)
tyuntyimuntyi Creative Commons License 2016.08.09 0 0 825

Sziasztok,

 

A hibakód villogtatásról találok valami infót?

 

Gyanakszom a sebesség jeladóra és elvileg azt jelzi a vezérlő.

MatuMiki Creative Commons License 2016.08.03 0 0 824

Szeva!

Két technikai kérdésem lenne.

1. Milyen úton-módon sikerült rá tetőcsomagtartót applikálni?

2. Nekem is nagyon hasonló az első gallytörőm, talán ez gyári? Van hozzá műbizonylatod vagy egyáltalán benne van a forgalmiban?

Amúgy szép autónak tűnik, gratula!

Köszi,

Miki

Előzmény: caki69 (820)
Roadati Creative Commons License 2016.08.02 0 0 823

remélhetőleg mi ott leszünk !Jó a terület! Sarat tudok mindig találni ott...

 

keszi66. Creative Commons License 2016.08.02 0 0 822
Vosseler Creative Commons License 2016.08.01 0 0 821

Nem akarlak elkeseríteni, de csak nagy szerencsével és munkával fog talpon maradni a fórum. 

Miért? Mert a faszbúk mindent bekebelez és megöl.

Én több ilyen SMF-et is üzemeltettem, méghozzá márkaspecifikusat.  Az elején mindenki nagy elánnal belevetette magát, aztán eltelt néhány hónap és ott tartottunk, hogy kurva sok regisztrált tag, (pedig a javát lehetett olvasni vendégként is, sőt volt vendég topic is) de két hetente egy hozzászólás.

Kivártam, amíg lejár a tárhely, aztán könnyes szemmel, de bezártam. 

Annak semmi értelme, hogy fizessek évente egy valag pénzt azért, hogy havonta 1-2 ember valamit bebüfcizzen.

Most van egy csoportom a faszbúkon, ami aránylag jól pörög. (Nissan Patrol Club Hungary)

Sajnos, vagy nem sajnos, ilyen világot élünk. Mindenki a faszbúkon éli a mindennapjait.

Tudott valamit ez a Zuckerberg gyerek.

Mindenesetre sok sikert kívánok az oldalhoz, talán Ti nem jártok úgy, mint én!

ALOHA!!!

Előzmény: E9Matyi (813)
caki69 Creative Commons License 2016.07.24 0 0 820

Típusváltás miatt eladnám szeretett kis autómat!!! Érdeklődni + 36305603336.

Roadati Creative Commons License 2016.07.04 0 0 819

Ez lesz a következő .Remélem az alja is ilyen

feroza1.6 Creative Commons License 2016.07.01 0 0 818

Én Érden újítattam fel, elküldtem postán és felújítva visszaküldték:

http://kovacs-gombfej-javito-es-forgalmazo-kft.cegteszt.eu/

 

Jó minőségben újították fel.

 

Előzmény: Roadati (793)
tomasg Creative Commons License 2016.07.01 0 0 817

nagyon köszönöm az infot, sajnos már nincs meg :(

Előzmény: Roadati (816)
Roadati Creative Commons License 2016.06.30 0 0 816

ha jól emléxem a jófogáson hirdettek ponyvát és tetőt is.Nem rég láttam.Világos színű ponyva,15 ezer ft.

Ugyan olyan kivitelben én 30 ért vette...

Előzmény: tomasg (815)
tomasg Creative Commons License 2016.06.29 0 0 815

Sziasztok,

úgy látom backspacer (681) nem válaszol a ponyvával kapcsolatban :(

szeretném nyárra lecserélni a tetőt ponyvára.

tud valaki használható ponyvát Ferozára?

vagy hogy honnan lehetne beszerezni?

előre is köszi

üdv

Vadász78 Creative Commons License 2016.06.29 0 0 814
Előzmény: kcsaba88 (810)
E9Matyi Creative Commons License 2016.06.29 0 0 813

Kedves Fórumozók!

(remélem nem veszitek tolakodásnak)

 

Tízen éve kötődöm klasszikus Toyotákhoz, de természetesen minden további minőségi, érdekes jármű iránt tudok rajongani. Az utóbbi években összehozott a sors jó pár egyéb Young- és Oldtimeres, egyéb japán gyártású jármű tulajdonosával, amely találkozások alkalmával sokszor konstatáltam, hogy szinte teljesen magányosan építgetik, szépítgetik gyöngyszemeiket úgy, hogy közben nem tudják az apró eredményeket és a sok-sok örömöt megosztani egyéb márkatársakkal. Kis hazánkban sajnos a japán veteránozásnak nincs túl nagy kultusza, így csak elvétve találunk kisebb - sokszor adott típusra specializálódott - csoportokat, klubokat, de legtöbbször az idős járművel rendelkező tulajdonosok számára csak a nagyobb márkaklubok maradnak, ahol gyakran igen kis figyelmet kapnak az öregebb gyöngyszemek vagy csak szimplán kevés a hasonló korú autó/motor. 

 

Mindemellett igenis vannak itthon Young- és Oldtimer, japán különlegességek, ritkaságok és igen nagy becsben tartott, a kor utcaképét tükröző szép állapotú járművek.

A fentiek miatt az évek során megfogalmazódott bennem egy olyan közösség megalapítása, ahol a 9 autó, a 4 motor márka és az esetleges egyéb szigetországban gyártott jármű tulajdonosai egy helyen tudnának közösségi életet élni.

A korabeli Feroza-k, azért szerintem büszkén állhatnak a japán összeszerelésű autók soraiban!

Idén elkövetkezhetett a kivitelezés és a napokban átadásra is került az új felület. 

 

Engedjétek meg, hogy bemutassam a JAPTIMERS közösséget.

 

Nagyon preferáljuk a személyes kapcsolatokat és nyilván mindenki "élőben" szereti kényeztetni magát a különleges járművek megcsodálásával, így első sorban az éves találkozókért, összejövetelekért hoztuk létre a közösséget. Emellett nagyon fontosnak tartjuk az események közti kapcsolattartás lehetőségét, így egyben az interneten található elektronikus felületet is.

Ezért jött létre a Japtimers FÓRUMa:

http://japtimers.hu

 

Természetesen az index fórum felülete mellett, immáron a Japtimers-en is találkozhatnak az azonos hobbival rendelkező tulajdonosok.

Megoszthatják tapasztalataikat, élményeiket, feltehetik kérdéseiket, találhatnak hasznos információkat, leírásokat, eladhatnak és gyorsan tudomást is szerezhetnek különleges kiegészítőkről, alkatrészekről és természetesen vezethetnek "naplót", azaz saját projektet is. Itt értesülhetnek fontosabb információinkról, itt jelentkezhetnek találkozóinkra és itt oszthatják meg velünk észrevételeiket.

 

Szívből reméljük, hogy az új közösség elnyeri tetszéseteket és hogy jelen megkeresés célba talált.

(Egy várhatóan nívós közösségnek jó dolog az első tagjai közt lenni :) , de vegyétek figyelembe, hogy egy új csapat megalakulása időt vesz igénybe, így a kezdeti beindulási időben kérjük legyetek türelemmel, szavazzatok bizalmat nekünk és segítsetek értékes hozzászólásaitokkal még vonzóbbá tenni a felületet az új érdeklődők számára is)

 

Köszönjük!

 

Toyota (Lexus), Nissan (Datsun, Infiniti), Honda (Acura), Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Daihatsu, Isuzu. Honda, Yamaha, Kawasaki, Fukuya, Fuji, Kofu, Katakura, Miyata…

halo13 Creative Commons License 2016.06.26 0 0 812

Nem javasolnám a hűtőtömítő használatát! A lyukat valszeg eltömíti valameddig, de  mindenhova lerakódik a mm-es furatoktól kezdve a fűtő radiátorig. 

Előzmény: MatuMiki (808)
Roadati Creative Commons License 2016.06.26 0 0 811

A tömítő GUNK márka és Radiátor repair van rá írva. sárga kicsi fém dobozba van.960 ft ért vettem.Még kisérletezek vele.A haveroknak be vált már.

Mi bontogatunk Ferozat.Tömítést érdemes újat venni

707085528

 

 

kcsaba88 Creative Commons License 2016.06.26 0 0 810

Sziasztok,

 

Nehéz kérdésem van: esetleg bont valaki Feroza-t? Érdekelne egy pár alkatrész, pl. kipufogó rendszer, tömítések, stb. Esetleg valakinek van felhasználói kézikönyve?

 

Köszönöm előre is, Csaba

tomasg Creative Commons License 2016.06.20 0 0 809

Szia Backspacer,

érdeklődni szeretnék, hogy meg van-e még a ponyva?

üdv

tomasg

Előzmény: Törölt nick (681)
MatuMiki Creative Commons License 2016.06.20 0 0 808

Szeva!

Nekem is csinál(t) ilyesmit - nem melegedett a víz, de hiányzott a hűtőből (bár a kiegyenlítő tartályból pedig semmi nem hiányzott).

Ez van.

Meg tudod adni a tömítő por pontos nevét (márkáját), beszerzési forrását és árát (és hogyan is kell használni)? Mert ha nem arany akkor én is beletenném.

Köszi,

Miki

Előzmény: Roadati (807)
Roadati Creative Commons License 2016.06.19 0 0 807

A ferozam el kezdte fogyasztani a vizet.de érdekes ,mert ma voltunk sástón és oda vissza nem melegedett semmit.Haza értem és itt helyben kezdett.Hiányzott vagy 2 liter víz belőle.Eddig volt jó a hengerfej tömítés és síkolás? szép...

Tettem most bele tömítő port,a haverom iveco jan a gát repedést is meg fogta.a hűtőbe nem dolgozik bele

 

MatuMiki Creative Commons License 2016.06.06 0 0 806

Szevasztok!

 

Eladó a Ferozám (sajnos)...

Részletek:

1994-es, 2018.05.05-ig van rá műszaki (most nemrégen volt műszakin), benzin/gázos, klímás, van hozzá gallytörő (de nincsen benne a forgalmiban), két nagy LED-lámpa az elején, most a tél elején kapott új gumikat (Koala mintás), 90%-ban aszfalton használtam, egy nyarat volt rajta a műbőr tető, nyáron lett újraíveltetve a laprugó, külön megegyezés tárgyát képezi a pótkerékre szerelhető 3 bicikli szállítására alkalmas tartó, stb.

Akit érdekel az alábbi elérhetőségeken bármikor kereshet.

Az ár 850.000 Ft. Képek a használtautó.hu-n, fennt van a hirdetés.

Köszönettel,

Miki

matumiki75@gmail.com

003620-385-7767

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!