Fényképezgép vázakra nem csak a saját csatlakozású objektív tehető fel, adapterekkel szinte bármi megoldható.
Célom ezzel a topic-kal, hogy a tapasztalatokat meg tudjuk beszélni, esetlegesen adok-veszeknek is helyt adjon.
Szerintem is jó ötlet, akinek nem létszükséglet az AF, annak nagy lehetőségek lehetnek más gyártók optikáiban esetleg, akár anyagi, akár képminőségbeli szempontból mondjuk. Persze ha a munkatáv stimmel.
Csináltam egy ilyen topicot, mert úgy éreztem, ez hiányzott.
Itt lehetne tapasztalatot cserélni eltérő gyártású, csatlakozású vázak-objektívek tárgykörében. Esetleg "adok-veszek"-ként is működhetne, adapterek, régi objektívek terén. Kérdések-válaszok régi bayonettekről, ha valamit nem tudsz, kérdezd meg! Remélem, van valami értelme.