Keresés

Részletes keresés

TuneFish Creative Commons License 2001.04.05 0 0 46
En 5.0b7-rol (szinten linux) vagyok es ilyesmit nem tapasztaltam.
kisbetu Creative Commons License 2001.04.05 0 0 45
Most vettem észre:
Az opera (linux 5.0b6) elrontja a hozzászólásaimat. Itt egyáltalán nem tudta elküldeni, OK után a fórum fömenübe tett, az LX-en a fejrészt elküldte, de a hozzászólás üres volt.
Járt így más is?
Mackó Creative Commons License 2001.03.21 0 0 44
Hali!

Kijött az 5.02-es vindózos magyar változat illetve language fájl.

Major.PS Creative Commons License 2001.03.17 0 0 43
Ja, néha nekem is!
klikk az állj-ra és bejött.

Nem hiszem, hogy a Mandrake a hibás.

PS
(Suse 7.0)

Előzmény: TuneFish (42)
TuneFish Creative Commons License 2001.03.17 0 0 42
Linuxon olyat tapasztalt mar valaki, hogy ugy tesz az Opera, mintha nem jonne le az oldal? Csak varok... varok... Aztan elinditok egy masik browser-t abban bejon azonnal. Persze lehet hogy csak a Mandrake ocska... :)
kisbetu Creative Commons License 2001.03.17 0 0 41
Az attól függ...
Nem tudom, mitöl van, de nálam is elöfordult már: van stop gomb, csak olyan nagyok az ikonok, hogy a stop becsúszik a N betü mögé. Nálam a 800x600-ból 1024x768-ba váltás segített, de utána meg alig láttam a betüket:)).
Egyébként azt hiszem, az Esc gomb hatására is leáll a töltés.
Előzmény: kaktusztea (40)
kaktusztea Creative Commons License 2001.03.17 0 0 40
Bocs, ha kicsit off, de linuxos Netscape alatt csak nekem nincs stop gomb, vagy másnak se?
Előzmény: Major.PS (39)
Major.PS Creative Commons License 2001.03.17 0 0 39
tike!

Köszi, de nem müxik!?
Pusztuljak el, ha értem.
Végignéztem egy csomó dolgot, de nem találom a megoldást.

Újabb ötlet?

Egyébként (ettöl eltekintvet) igen jónak tartom az Operát. Kimondottan gyors!
A Netscape elbújhat, annyival meg nem tud többet.

PS

Előzmény: tike (38)
tike Creative Commons License 2001.03.16 0 0 38
ctrl+f11 ha csak a window managered le nem nyeli...

T

Előzmény: Major.PS (37)
Major.PS Creative Commons License 2001.03.16 0 0 37
Szevasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem!
Egy laza windózos kattintással eltüntettem a menü sort. Hogy találhatom meg újra?
(elhihetitek kerestem)
Opera 5.0b6 (linux)

Köszi

PS

Csala Creative Commons License 2001.03.16 0 0 36
Természetesen lehet. És nagyjából mindegy, hogy Linux vagy Windows.

Menj a Hotlist ablakba (ha nincs, View/Hotlist)
és ott a Menu/File/Insert Internet Explorer favorites. (És ott van mellette a megfelelö Netscape-hoz is Menu/File/Insert file...)

Csala

Előzmény: moha (35)
moha Creative Commons License 2001.03.14 0 0 35
ie5 bookmarkokat lehet valahogy importálni operába(5)? tudom, hogy ez linuxos topic, de engem wendóz alatt érdelne a dolog, de odaát nem találtam semmit
the_biker Creative Commons License 2001.02.09 0 0 34
http://www.opera.com/download/linux.html

Megjelent a beta6 ! azaz 5.0b6
:))

K.Trout Creative Commons License 2001.02.06 0 0 33
Nekem sem ment az OTP. (Opera 5.01 win alatt.)
A www.tar.hu oldalait sem mindig szereti.
Amúgy nagyon tetszik, de azért bizonyos időközönként elég masszív fagyást produkál, olyat, hogy csak a reset segít. (A Netscape is lefagy olykor, de az csak illegal operation-t üvölt, és kilövi magát, de a rendszer azért nem fagy le.)

Ja, és az új Matáv reklámnál, amikor balról "becsúszik" egy ablak, azt folyamatosan teljes méretében megjeleníti, nem csak ha fölé mész a mutatóval, és így eltakarja azt a hírt, ami a reklám mellett van, így nem tudod elolvasni.

Szóval, nem minden tökéletes benne...de aki pl. a CHIP magazinban (januári) azt írta róla, hogy nagyon lassú - ez hülyeség. A leggyorsabb böngésző, amivel eddig találkoztam.

detri. Creative Commons License 2001.02.05 0 0 32
Szija Maci! :)

A script továbbra sem megy (vajh mér??), viszont a flash működik, és a reklámcsík is eltűnt valamiért... :)

thx!
üdv:
detri

Előzmény: Mackó (22)
the_biker Creative Commons License 2001.01.30 0 0 31
sziasztok, én is előszeretettel használom Linux alatt is az Operá. Ám a stabilitásáról nincsenek jó tapasztalataim. Néha minden szó nélkül elszáll :) Persze lehet, hogy csak én vagyok nagyon kezdő de eddig nem sikerült rájönnöm, hogy miért :)
esetleg azt ia meg tudná mondani, hogy miként lehet Java -t használni Opera alatt. Ha jól tudom még nem támogatja a Linuxos verzió. ( Win alatt már a betas is támogatta )
Előzmény: Hallmark (30)
Hallmark Creative Commons License 2001.01.29 0 0 30
Ez mind szep es jo, es kosz szepen, de itt csak ey gyonyoruszep exet talaltam, ami wines opera szeretett volna megpatchelni. Nekem pedig linuxom van. Valakinek valami 5lete erre?
Előzmény: Y3K (29)
Y3K Creative Commons License 2001.01.29 0 0 29
http://astalavista11.box.sk/cgi-bin/robot?srch=opera+4.0+b5&submit=+search+
Előzmény: Hallmark (28)
Hallmark Creative Commons License 2001.01.29 0 0 28
Nekem is fent van a 4.0b5-ös verzió. Nagyon szép, tiszta buli, és elég gyors is. Csak egyetlen nagy problémám van vele, hogy ez nem ingyenes, csak egy 30 napos próbaverzió. Minden indításkor felpattan egy evaluate ablak. Valaki nem tudja, hogy mit lehet vele kezdeni?

A válaszokat megköszönném...

rayn Creative Commons License 2001.01.27 0 0 27
Ma kipróbáltam az Operát. Először tetszett, hogy van teljes képernyő, meg minden. A képeket viszont nekem rendkívül lassan jelenítette meg. A táblázatokat viszont sokkal hamarabb megjeleníti mint a Netscape. A "stop" gomb bármikor megnyomható, ami nagy előny a Netscape-el szemben.

Nem senni, amit a log-ban hagy:

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 5.0; Linux) Opera 4.0 [en]

Tisztára "old windows feeling" egyébként!
:)

Csala Creative Commons License 2001.01.25 0 0 26

Kipróbáltam a OTP oldalát. Nekem rendben ment. (Netscape Communicator 4.73)
Ha még mindig gond van, keress meg levélben.

Csala

Előzmény: Csala (25)
Csala Creative Commons License 2001.01.23 0 0 25
1. Sehogy ;-(
Idézet a www.operasoft.com/linux oldalról:

Here's what Opera for Linux doesn't do yet:
Print preview
Java
Plugins
Proper help windows

2. Amióta megújultak, meg nem jártam ott, de este kipróbálom.

Csala

Előzmény: wolfeinstein (24)
wolfeinstein Creative Commons License 2001.01.23 0 0 24
Hi!

Lenne 2 darab kérdésem:

1.: hova/hogyan kell berakni a netscape plugin-eket opera-nal (linuxos)

2.: off: csak én vagyok béna, vagy az OTP házibank tényleg nem megy a linuxos netscape alatt (ez azóta van, amióta megújult a home page-ük)

vadkur Creative Commons License 2001.01.22 0 0 23

Mind Opera,mind Netscape szarrrrrrrrrrr !

Ma reggel a fentiekkel beleptem Freemail-ba,egy eleg hosszu levelet irtam,utana jon a KULD gomb,nem kuldotte el a levelet (talan a Script nem mukodott) (eloszo Operat hasznaltam,azutan jott a Netscape,megint nem ment ! basszus.At kellett egt masik windowos gep ele ulnom,es ujra kezdeni a levelezest,akkor mar kuldotte !) Mi a baj ?
Nem szarok azok ?

Most tesztelem Konqueror-t !

Vad.

Előzmény: Mackó (22)
Mackó Creative Commons License 2001.01.22 0 0 22
Heló detri!

1. Nem tudom mért nem megy a script, nem is vagyok html mágus. Viszont jobb egérgomb a dokumentumon, aztán Frame>Validate HTML... Hátha az segít valamit.

2.Mindenféle plugint kezel, a shockwave-et, flash-t is. A Netscape-hez valókat kell letölteni (legalább is én csak ezeket próbáltam és mennek).
Van egy netscape.exe az Opera\Program könyvtárban. Ez tök kamu file, csak azért van, hogy az autoinstaller programok megtalálják és tudjanak viszonyítani, mikor bepakolják a fájljaikat. Általában működik, ha nem (pl Vivo player), akkor meg kell mutatni install közben az Opera\Program könyvtárat nekik. Érdemes még a File>Preferences>Connections>Browser idenfication-nál a Mozillát beállítani.

3.File menü\Delete private data... vagy egyszerüen törölgeted az Opera könyvtárban lévő cookies4.dat, global.dat, download.dat, vlink4.dat fájlokat.

4.Persze, hogy el lehet :-) http://astalavista.box.sk/

Lyókedvet!
Mackó

Előzmény: detri. (11)
Schoz Creative Commons License 2001.01.21 0 0 21
Próbálgatom már pár napja, és nagyon elégedett vagyok vele. Azt hiszem lassanként búcsút mond a Netscape a winchesteremnek... :)
rayn Creative Commons License 2001.01.20 0 0 20
Köszönöm mindenkinek a segítséget, főleg neked Csala!
Letöltöm és kipróbálom.
Előzmény: Csala (19)
Csala Creative Commons License 2001.01.20 0 0 19
Azert annyira nem szep a helyzet. ;-(
Szabadon hasznalhato, de nem szabad forrasu. Es szerintem nem is lesz az meg sokaig.

Szoval egyelore nincs sok unixos valtozat, csak egy linuxos 4.0 beta5. Talan majd kesobb. Milyen jo hogy mar nem Solarisos gepen dolgozom ;-)

Ha nem talaltad volna meg meg: a linuxos verziokat a http://www.operasoft.com/download/linux.html
oldalrol toltheted le.

Csala

Előzmény: rayn (18)
rayn Creative Commons License 2001.01.20 0 0 18
" Ne menj olyan messzire, pl a terminalon is fennvan. "

Köszi! Megnéztem, de ott csak egy owakarmi.exe-t találtam.

Szóval tovabbra sem tudom, honnan lehet letölteni UNIX-ra. (Linuxos valtozat is megfelel.)
Forrásban van?

Előzmény: detri. (16)
Csala Creative Commons License 2001.01.20 0 0 17
Sziasztok!

Tisztázandó a helyzetet:
A reklám az Windows 5.0 verzió óta van benne, ez az elsö ingyenes. Elötte windowson 30 napos próba verzió volt, Linuxon pedig meg mindig csak béta verziónál tartanak.

Én már vagy egy éve ezt használom, csak néhány oldalnál veszek elö IE-t, ahol muszáj ;-)

Csala

Előzmény: detri. (14)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!