Keresés

Részletes keresés

Gabinet Creative Commons License 2005.08.10 0 0 180
A bolt a Dandár utcában papir-irószert is forgalmaz. A tagoknak erre a körre is érvényes kedvezményt adnak. Tehát akár iskolai, akár céges megrendelést teljesítenek. Akit érdekel, hívja Irénkét a 20-479-7999-es számon. Bemutatkozáskor jelezzétek a klubtagságot.
Gabinet Creative Commons License 2005.08.10 0 0 179
Sziasztok. Az október helye és dátuma még szervezés alatt. ..........Naptár-Még három kiadó hely van. ..............Képek-Nem mondtam olyat, hogy kötelezö a Bélával készíttetni a fotót, akinek ilyen gondja van, beszélje meg vele, Ö tud megfelelö minöségü képet készíteni. ............Kérlek kezdjétek el átküldözgetni akinek már megvan, és ha lehet többet, hogy a grafikus kezdhesse a munkát.
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.10 0 0 178

Végre:-)

 

Én ugy tudom hogy októberben, de részleteket sajnos nem tudok.

Talán Gabinet többet tud erről.

Előzmény: Raszputyin Sib (177)
Raszputyin Sib Creative Commons License 2005.08.10 0 0 177

Sziasztok!

Én is itt vagyok és kérdezek is :)

Tudjátok már pontosan mikor lesz az őszi (debreceni?) kiállítás??? 

Atahualpha Creative Commons License 2005.08.10 0 0 176
Én itt:-) A számból vetted ki a szót, már azt hittem csak én dekkolok itt egész nap:-)
Előzmény: Zafir06 (175)
Zafir06 Creative Commons License 2005.08.09 0 0 175
Hahó,hol vagytok?
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.06 0 0 174

Értem. Én már úgy tűnik hogy meggyőztem az Acanát.

 

Előzmény: Gabinet (173)
Gabinet Creative Commons License 2005.08.05 0 0 173
Ja, és ezen felül van a naptárakhoz tartozó 4 kiállításra szoló bérlet, aminek az értéke 4x600, azaz 2400 Ft az idei belépöárakon számolva, mig az eladási árat 1500.-Ft-ra kalkuláltuk.
Gabinet Creative Commons License 2005.08.05 0 0 172
A teljes költség kb 70 %-a tenyésztöé és a támogatóé elosztva. A fennmaradó rész az egyesület és a nyomda, illetve a grafikus része. Ha sikerül például az RC-vel megállapodni, akkor minden lapon az Ö reklámja szerepel. Ha valakinek sikerül a saját szerzödött támogatójával megegyezni, akkor annak a lapnak a költségeit Ök ketten fedezik ebben a 70%-ban, a maradékot ahhoz is hozzátesszük. A végsö cél, hogy ezzel a kiadvánnyal az eladásból a macskaotthonhoz gyüjtsünk pénzt, valamint, hogy a magyar macskatenyésztök egy igazán elegáns kiadvánnyal reklámhoz, reklámlehetöséghez jussanak.
Előzmény: Atahualpha (171)
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.05 0 0 171

Ja, közben látom hogy már fel is raktál. Köszi:-)

 

Ha nem én hozom a támogatót akkor hogy fog kinézni? Csak azért kérdem mert előzőleg azt írtad hogy a másik 25000 (amit a támogató fizet) azt Te intézed.

Ha a fotokat én intézem , a grafikai részét is nekem kell, vagy azt a naptárkészítő intézi?

Előzmény: Gabinet (166)
mamca Creative Commons License 2005.08.05 0 0 170
Sziasztok mindenkinek. Már Én is vagyok.
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.05 0 0 169

Én szponzorként egy tápszergyártó cégre gondoltam, amelyikkel kapcsolatban állunk, de persze fogalmam sincs, hogy foglalkoznak-e ilyesmivel, majd kiderítem. 

Előzmény: Gabinet (167)
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.05 0 0 168
A reggeli megbeszélésünkhez híven én is szeretnék egy oldalt.
Előzmény: Gabinet (166)
Gabinet Creative Commons License 2005.08.05 0 0 167

Most akkor ott tartunk, hogy

 

Pretty Silver - britt és selkirk rex

Pharao's Heart - siámi/orientális és peterbald

Raszputyin - szibériai

NorsyCat - maine coon

Imladris - siámi/orientális

Bogey Man - sphynx

Gabinet Creative Commons License 2005.08.05 0 0 166
A fotó a megrendelö dolga, természetesen nyomdai minöségben. Ha Te hozod a támogatót, akkor a Te oldaladon Csak a Te tenyészeted és a Te támogatód jelenik meg. Ha lehet a támogató táp vagy felszerelés forgalmazó legyen, de ha van már jelölted, írd meg, hogy meggondolhassuk. Mi úgy gondoltuk, a hónapokat kisorsolnánk az érdekeltek részvételével. De erre is várunk ötleteket.
Előzmény: Augies (163)
selkirk rex Creative Commons License 2005.08.05 0 0 165
Én hirdettem egy bizonyos ujságban 2 hónapra és fizettem 35.000 ezret.Ez viszont egy évre" hirdetés" számunkra.
Előzmény: Augies (163)
Gabinet Creative Commons License 2005.08.05 0 0 164
Egy lap-egy tenyésztö és azon minden adat ami a tenyészetre vonatkozik.
Előzmény: norsycat (160)
Augies Creative Commons License 2005.08.05 0 0 163

Természetesen mi is szeretnénk egy lapot!!! (Mondjuk a júniust)

 

De azért lenne két kérdésem:

A fotókat profi fotós csinálja, vagy mi szállítjuk a képeket?

Ha szerzek szponzort a saját oldalamra, akkor a ti szponzorotokkal együtt két hirdetés lesz a lapon? (Mert az kicsit soknak tűnik...!)

Raszputyin Sib Creative Commons License 2005.08.05 0 0 162

Az ötlet nagyon jó!

A szibik is szeretnének rajta lenni :)))

Előzmény: Gabinet (158)
selkirk rex Creative Commons License 2005.08.05 0 0 161
Én is jelentkező vagyok egy oldalra.Ez egy nagyon jó lehetőség számunkra.
Előzmény: Gabinet (158)
norsycat Creative Commons License 2005.08.05 0 0 160
Én kérek egy lapot! De ugye a tenyésztő elérhetősége is fel lesz tüntetve,
Előzmény: Gabinet (158)
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.05 0 0 159

Értem , köszi:-)

 

Tetszik az ötlet!

Előzmény: Gabinet (158)
Gabinet Creative Commons License 2005.08.05 0 0 158
Mégegyszer..........12+1 lapos a naptár. 1 lap=1 tenyésztö/tenyészet. + minden oldalon a tenyésztö mellett egy-egy sponzor, vagy ha megveszi mind a 12 oldalt, akkor mindenhol Ö szerepel. Ha valaki elintézi a saját sponzorát, pl. Fazekas Andi meg tudja gyözni az Acanát és az Acana kifizeti az Ö lapjának a másik felét, akkor az a lap úgy fog megjelenni. Én azt vállaltam, hogy nektek egy lap árának a felét kell befizetnetek, a másik felét Én adom el. Ha van még kérdés, akkor nosza...........
Előzmény: Augies (157)
Augies Creative Commons License 2005.08.05 0 0 157

Ez tényleg nem világos. Aki akarja, berakathatja a macskáját a naptárba, de fizetnie kell 25.000.- forintot? Egyébként a naptárat nagyon jó ötletnek tartom. 

Előzmény: Gabinet (152)
Atahualpha Creative Commons License 2005.08.05 0 0 156

Jól értem hogy ha valaki beválallja a 25 ezret akkor azon az a lapon az ő macskája (macskái) lesz rajta?

 

Előzmény: Gabinet (152)
Zafir06 Creative Commons License 2005.08.05 0 0 155
Köszi:))) 
Előzmény: Gabinet (150)
Gabinet Creative Commons License 2005.08.05 0 0 154

Ide copyzom az Euro-Buldogtól kapott levelet:

 

Kedves Gábor,

 

Szóval az egyesület tagjai a következő módon tudnak vásárolni:

 

    - a nagykerben: min. 20000 forint értékben kell vásárolni (a kiszállításunk is innen kezdődik 50 km-es körzetben, utána megbeszélés tárgya), ide is hozzák a kártyájukat

    - a Noé Bárkája Üzletekben: a kártyájukra tudjuk adni a megbeszélt %-os kedvezményeket. (Ez aranykártyánál -7%, gyémántnál -15%-ot jelent)

    - a Tenyésztői boltban meg, ahogy Ti gondoljátok

 

Üdvözlettel,

Arató Péter

Euro-Buldog Bt.

1107 Budapest,Fertő u.14.

Eurobuldog@eurobuldog.hu

Tel:+36 30 688 4918

Fax:+36 1 260 6269

 

Eoro-Buldog bolt van az Árkádban és a Savoya parkban. A kártyát vigyétek magatokkal, illetve nem baj ha felírjátok az Arató Peti telefonszámát, ha gond van, hívni kell és segíteni fog. A kedvezmény minden termékre érvényes, ami az üzletekben kapható.

Gabinet Creative Commons License 2005.08.05 0 0 153
A Fressnapf-os bemutatóra eddig 5 dupla és 1 szimpla ketrec foglalás érkezett.
Gabinet Creative Commons License 2005.08.05 0 0 152
2006-ra falinaptár kiadását tervezzük. 12+1 lapos, A/3-as méretben. Ha 2000 példányt tervezünk, akkor fejenként nettó 25000.-Ft lenne egy-egy lap ára, úgy, hogy a másik 25000.-Ft-ot megszerzem sponzoroktól. A tervünk szerint 1500.-Ft lenne a vételár és minden naptárba befüzünk egy 2006-ra érvénye kiállítási belépö bérletet, ami egy fö részére biztosít ingyenes belépést. A forgalmazást megpróbáljuk a Fressnapfokban és más kereskedöknél megoldani. A nettó bevétel hasznát a macskaotthon részére rakjuk félre. Ha esetleg nagyon elfogy, akkor lehet utánrendelni, azt viszont az alapmennyiség bevételéböl finanszíroznánk. Kérek véleményeket, és lehet jelentkezni. Csak akkor kell befizetni, ha teljesen összeállt a 12 lapra a jelentkezés.
Gabinet Creative Commons License 2005.08.05 0 0 151
Sziasztok, örülök, hogy egyre többen vagyunk itt. Mindenesetre Gabinet csak szervez, a megvalósítás a PMCE érdeme. (kivéve a sajtot)
Előzmény: Andrewscat (149)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!