Keresés

Részletes keresés

cs.g. Creative Commons License 2012.06.19 0 0 6947

kivágtad az eredeti kép kb 35%-át, és ráadásul olyan módon tömörítve toltad be ide, hogy pixelekre esett szét

alapvetően, nem értettem, minek vágtad meg - mert attól nem lett jobb

Előzmény: exhighand (6944)
exhighand Creative Commons License 2012.06.19 0 0 6946

Bocsánat, ilyen volt:

 

 

Ez most veszteségmentes jpg kivágás az eredetiből. Amit az előbb beraktam, az elég erős tömörítés volt, ahogyan menteni szoktam az internetes képeket.

 

Szóval ez volt a kiindulás.

exhighand Creative Commons License 2012.06.19 0 0 6945

Valami ilyesmi volt az eredeti részlet, amit az illető betett:

 

exhighand Creative Commons License 2012.06.18 0 0 6944

Ezt a kérdést most nem értem. Mi lenne ebben a vicces?

Előzmény: cs.g. (6943)
cs.g. Creative Commons License 2012.06.18 0 0 6943

ugye, most vicceltél?

Előzmény: exhighand (6942)
exhighand Creative Commons License 2012.06.16 0 0 6942

Játszottam egy kicsit az egyik képeddel. Ez lett belőle:

 

Előzmény: tomcat#01 (6841)
Moris721 Creative Commons License 2012.06.14 0 0 6941

Bocsánat...javítok.....a jobb oldali tetszik kimondodttan!!(de kár hogy nem lehet utólag hsz.-t szerkeszteni)

Moris721 Creative Commons License 2012.06.13 0 0 6940

A bal oldali fotón semmi extra,ilyet nem nehéz készíteni.Zavaró a két virág egymáson!Ráadásul a kisebb az élesebb,pedig a nagyobb lenne hangsúlyos.A bal oldali viszont kimondottan tetszik.Hangulata van. Jók a színei,a fények,árnyékok.Nekem tetszik.Viszont sajna az én véleményem nem nagyon számít,mert nem vagyok profi fotós!

 

Szép fényeket kívánok!

lori26 Creative Commons License 2012.06.10 0 0 6939

Üdv mindenkinek !
Jol  jönne  egy kis +/- kritika :)

 

 

Számomra kellemes csalodást okozott a frissen beszerzett Pentacon 50 1.8-as

 

 

Zolinka Creative Commons License 2012.06.08 0 0 6938

Sziasztok!

Törölt nick Creative Commons License 2012.06.08 0 0 6937

cs.g. Creative Commons License 2012.06.08 0 0 6936

ha ez alapján a három kép alapján vársz véleményt - bármifélét -, alighanem elmegy a akedved a fotózástól :)

fotózz sokat, minél többet, és nézegess neked tetsző képeket - ennyit tudok javasolni

 

szép fényeket!

Előzmény: Törölt nick (6935)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.08 0 0 6935

Sziasztok! 

 

Véleményeket szeretnék kérni. Amatőr szinten fotózok, nem olyan régen. 

 

 

 

 

cs.g. Creative Commons License 2012.05.31 0 0 6934

Hintázók Creative Commons License 2012.05.30 0 0 6933

 

Ez elég jó nézne ki...

Törölt nick Creative Commons License 2012.05.30 0 0 6932

Sziasztok!

 

Bedobhatok pár képet?

(Szívesen vennék építő jellegű kritikát - is -, köszi.)

 

 

 

M.VIII Creative Commons License 2012.05.28 0 0 6931

Jó estét!

 

Megint cicák:

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.05.26 0 0 6930

Eszem ágában sincs, én csak motorozgattam egy kicsit tegnap :-)

Előzmény: Roadtrain (6929)
Roadtrain Creative Commons License 2012.05.25 0 0 6929

Ne ríkassá má meg :)

Előzmény: Törölt nick (6928)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.25 0 0 6928

Összejött szépen!

 

Előzmény: Roadtrain (6927)
Roadtrain Creative Commons License 2012.05.25 0 0 6927

Minden a képen van ami KELL :)

Előzmény: Törölt nick (6926)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.25 0 0 6926

Előzmény: Törölt nick (6924)
rolfy007 Reklámszerződés? Creative Commons License 2012.05.22 0 0 6925

Sziasztok!

 

Olyan lelkes amatőr fotósokat keresünk, akik szeretnének egy kis plusz bevételhez jutni azáltal, hogy online galériánkon keresztül értékesítik képeiket nyomtatott formában (poszter / vászonkép).

 

Mi intézzük a marketinget, az oldal népszerűsítését, ti pedig adjátok a fotókat, amikért minden egyes kinyomtatott példány után jutalékot/fix árat fizetünk.

 

Ha érdekel a lehetőség, írjatok egy e-mailt az alábbi címre:

info_kukac_netprinter.hu

Törölt nick Creative Commons License 2012.05.21 0 0 6924

stuksza Creative Commons License 2012.05.20 0 0 6923

Oldtimer találkozó Győr!

 

"Meseautóban színezüst erdők során
Repülünk a szívünk tavaszán.
Arany országút csillogó gyémánt porán
Repülünk a mesék kocsiján."

 

 

 

 

 

 

 

 

tomcat#01 Creative Commons License 2012.05.17 0 0 6922

Egyetlen baj csak az volt (fotós szemszögből), hogy az a tipikus holland, ködös-párás-felhős idő volt. Napsütésben biztos szebb lett volna.

Előzmény: greeny manó (6919)
95xf Creative Commons License 2012.05.17 0 0 6921

Pireneus

Törölt nick Creative Commons License 2012.05.17 0 0 6920

Kocsma hangulat

 

 

greeny manó Creative Commons License 2012.05.16 0 0 6919

Gyönyörűek!

Egyszer láttam a tévében, ahogyan aratták Hollandiában.

Előzmény: tomcat#01 (6917)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.10 0 0 6918

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!