Keresés

Részletes keresés

gyurmaszakkör Creative Commons License 2005.11.29 0 0 136
A hangulatjeleket át tudom másolni ugyanazon a gépen egyik felhasználótól a másikhoz? Ha igen hogyan?
NitroNori Creative Commons License 2005.11.28 0 0 135

Sziasztok!

 

MSN (V7.0) képi- és Skype (V1.4) hangátviteli problémám lenne.

 

Az Msn-nél a beszélgető partnerrel nagyon szaggat a kép. Olyan szinten, hogy 2-3 mp mozgás után,  pause 30 mp... Mind a két oldalon 2 megás ADSL-lel nyomjuk.

Kerio tűzfalam van, amin engedélyeztem az MSN és a SKYPE in-t. A másik oldalon 32 megás, nálam 256 megás grafikai kártya van. A 32-es is elég kell, hogy legyen, nem?

 

Továbbá a skypenál okés a hangminőség, de az USB-s Logitech Digital desktop mikrofonomba 1 cm-ről, hangosan kell beszélnem, hogy hallják rendesen a másik oldalon. A WEB-kamerába beépített mikrofon meg sajnos gerjed a PC hangfal erősítője miatt. Egyébként a dzsegdugós egyszerű Hama mikrofonba is szinte kiabálnom kell. Nem tudom számít-e, de integrált hangkártyám van.

 

A másik oldalon pedig kb. 1 m-ről normál emberi hangon beszélnek a mikibe és simán-tisztán hallom. A hangbeállításoknál már mindent megpróbáltam. Változatlan a helyzet.

 

Esetleg portnyitásokat kell alkalmazni mind a két oldalon? Ha igen, akkor melyek ezek és hogyan kell nyitni őket? (WIN XP)

 

A segítséget előre is köszi!!

 

NN

kovacs1000 Creative Commons License 2005.11.11 0 0 134
Ok kösz!
Előzmény: Bubódoctor (133)
Bubódoctor Creative Commons License 2005.11.11 0 0 133
szerintem nem lehet.
Előzmény: kovacs1000 (132)
kovacs1000 Creative Commons License 2005.11.07 0 0 132

Sziasztok!

 

Egy kérdés, nem lehet vhogy MSN-ben megnézni, hogy melyik partneremnél vagyok letiltva??

 

Előre is kösz!

 

Kovacs1000

giornalista Creative Commons License 2005.10.25 0 0 131
A jelenlegi Messenger-tendenciából arra következtetek, hogy lenyomva kell tartani a billentyűpárost és akkor vesz. De ez csak tipp.
Előzmény: Larryyy (130)
Larryyy Creative Commons License 2005.10.23 0 0 130
Nekem sajna akárhogy is probálom csak képet rögzit... :( Nem tudsz esetleg egy olyan oldalt ahol van ugymond - használati utasitás- ami magyar nyelvű ???
Előzmény: giornalista (129)
giornalista Creative Commons License 2005.10.23 0 0 129

Alt+Z elvileg, még nem próbáltam.

 

Eszközök - Messenger Discovery - Contact List Manager - Record Webcam.

Előzmény: Larryyy (128)
Larryyy Creative Commons License 2005.10.23 0 0 128
Köszi a progit... Azt esetleg nem tudod, hogy kell vele videot rögziteni, mert sehogy nem akar sikerülni nekem...???
Előzmény: giornalista (127)
giornalista Creative Commons License 2005.10.23 0 0 127
Van erre egy program, MSGDiscovery, nem találom most perpill a linkjét. Ezzel megvalósítható.
Előzmény: Larryyy (126)
Larryyy Creative Commons License 2005.10.23 0 0 126

Üdv mindenkinek

 

Már több mint egy éve van egy problémám amit nem tudok megoldani... Azt szeretném valahogy, ha msn-ezek és közben webcam-ozok valakivel akkor szeretném video-ba rögziteni a partner webkamerájának a képét, de sajna ezidáig sehogy sem jött össze. Ha valaki tudja, hogy kell azt kérem ossza meg velem, mert tényleg fontos lenne... Előre is köszi...

giornalista Creative Commons License 2005.10.02 0 0 125
Nem lehet használni, le kell töltened a 7.0-át a biztonsági frissítések miatt.
Előzmény: Mitya Ivanov (121)
giornalista Creative Commons License 2005.10.02 0 0 124
Nem tudjátok, miért nem működik perpill?
Francis Furrier Creative Commons License 2005.09.21 0 0 123

Valaki találkozott az alábbi problémával:

 

MSN 7.0 bejelentkezése után feldobja az "Új verzió jelent meg..." című kis ablakot és egyből lefagy.

Letöltöd az újat, leszeded a régit, telepíted az újat.

Bejelentkezés.

"Bejelentkezés sikertelen, mert a Passport-fiókja nem megfelelő"

 

Valami megoldás, azon kívül, hogy újra regsiztráljak?

szaki65 Creative Commons License 2005.09.12 0 0 122
sziatok!

A 80048848 error kod, tudja valaki mit jelent?
koszi szaki
Mitya Ivanov Creative Commons License 2005.09.05 0 0 121

Üdv

Mit tegyek akkor, ha a Win2k-s gépemen a msn 5.0-ás verzióját szeretném használni? Most ugyanis azt teszi, hogy az 5.0ás verzió indításakor le kell töltenem a legújabb verziót (7.0), ahhoz, hogy egyáltalán használni tudjam a programot. Pedig én ragaszkodnék az 5.0-hoz:)

nikkola Creative Commons License 2005.08.25 0 0 120

Sziasztok!

 

 

Meg tudná vki mopndani mi lehet a gond:

 

MSN Messenger:

 

A pertner felajája csevegéskor a kamera nézéseét.. az én ablakom felugrik... és csak keresi..."betöltés" cimszóval .

 

Majd 1 perc múlva megszakad a partner felöl..

 

Mit kellene beéllítanom jobban  a gépemen?

 

Köszi:

 

N.

 

Sabroso Creative Commons License 2005.08.16 0 0 119
Részemről is helló mindenkinek a topikban!

A Messenger pedig nem lesz fizetős. Az MSN Explorer fizetős már most is, meg talán még inkább az lesz, vagy valami ilyesmi... Szóval ez ragadhatta meg egy lelkes spimmer fantáziáját, amennyire kb. negyedórás utánanézéssel ki tudtam bogozni. Mellesleg Google-ba MSN Messenger fizetős - t beírva kijön egy pár fórumtéma, amelyek ezzel foglalkoznak. Szóval a lényeg: egy újabb hoaxról van szó.

Üdv

Sabroso
Előzmény: Törölt nick (118)
gyurmaszakkör Creative Commons License 2005.07.26 0 0 117
Szivesen. Öröm neked segíteni.
Előzmény: stevesky (116)
stevesky Creative Commons License 2005.07.23 0 0 116

Kösz ,de egyikőtök megoldása sem segített volna, ugyanis az eszközök beállítások általános bejelentkezési fiókok... módosítás gomb alól ki kellett csak törölnöm az msn passport szirszart. Azóta tökéletesen működik.

 

A Spyware irtáshoz: rendszeresen ellenőrzöm a spyware és adware-ket a gépemen, úgyhogy nem tartok ettől.

 

A másik válaszolónak: Az rendben van, hogy be lehet jelentkezni másik névvel is, csak én azt akartam kikapcsolni, hogy ne jelentkezzen be egyiknek se alapértelmezettként.

 

Sztem egy kicsit félreértettél.

 

 

Mindenesetre kösz a segítséget.

Előzmény: Törölt nick (115)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.18 0 0 115

Ide spyware irtás kell. Egyik ismerősömnek is hasonló problémái voltak kb 30 spyware leirtása után szó nélkül ment a messenger.

 

http://housecall.trendmicro.com/

 

Scan now, it's free linkre kell kattintani, majd egy full system scan-t választani. Vírus-t, spyware-t, mindent irt, és nem üzleti célre teljesen ingyenes.

Előzmény: gyorgym_ms (111)
gyurmaszakkör Creative Commons License 2005.07.18 0 0 114
A bejelentkezés gomb alatt ott van, hogy bejelentkezés más e-mail címmel.
Előzmény: stevesky (113)
stevesky Creative Commons License 2005.07.18 0 0 113
HEllo. Remélem olvassátok a fórumot. A gond a következő: Véletlenül beállítottam az msn-ben, h automatikus bejelentkezés. Így a bejelentkezés gomb felett az én e-mail cimemet irja ki és arra jelentkezik be alapból. Hogyan lhet ezt kikapcsolni? már mindent megpróbáltam.  Újraraktam az msn-e, de nem javult.
Pistike Creative Commons License 2005.06.30 0 0 112

köszönöm

Előzmény: gyorgym_ms (110)
gyorgym_ms Creative Commons License 2005.06.30 0 0 111

fú na menjünk sorba:

 

>A Messengerem nem akar beengedni, mióta a 7-est felraktam, csak úgy 1-1,5 óra

>játszadozás után, amit már rohadtul unok. (Viszont a 6.2-est meg hiába rakom

>vissza, kiabál, hogy frissítsek, és nem működik az se.)

 

A letöltött 6.2-es verziód azok közül való vszleg amik érintettek egy biztonsági hiba miatt, a frissebb 6.2-es verziókat imho tudnád használni.

 

Pontosan mit értesz "játszadozás" alatt?

 

 

>Megnéztem már minden lehetséges dolgot, hogy mi lehet a baj, és arra jutottam,

>hogy nincs más hátra, mint 2 bizonyos file-t kitörölni a registry-ből.

 

Honnan jöttél rá? A registryben nem fájlok vannak, hanem bejegyzések...

 

 

>Namost. Nem igazán értek a gépekhez, azt se tudom, hol keressem ezt a registry-

>t, de tegyük fel, hogy megvan.

 

Start -> futtatás > regedit.exe

 

>Kérdés: ha pontosan tudom, hogy melyik 2 file-t kell kiírtanom, és tegyük fel, hogy

>nem leszek olyan hülye, hogy mást törlök ki, akkor mennyi az esélye annak, hogy

>darabokra esik a rendszerem? Nincs kedvem telepítgetni...



A format c:-n kívül az egyetlen eszköz amivel óriási károkat lehet okozni a rendszerben, az a registryben való matatás. (ha nem megfelelően teszed).

 

Egészen pontosan mi az a két fájl bejegyzés?

 

köszi

üdv

g

 

--
Moldova György, MCSE+I (v-gyomol@microsoft.com)
Microsoft Consumer Support
http://www.windowsonline.hu

Előzmény: RagDoll (108)
gyorgym_ms Creative Commons License 2005.06.30 0 0 110

tudomásom szerint sem a Messenger, sem a Messenger Plus nem nyújt erre lehetőséget jelenleg, ámde jövőbeli funkciónak nem is rossz, eljuttatom a fejlesztőknek.

 

üdv

g

 

--
Moldova György, MCSE+I (v-gyomol@microsoft.com)
Microsoft Consumer Support
http://www.windowsonline.hu

Előzmény: Pistike (109)
Pistike Creative Commons License 2005.06.29 0 0 109
Hogyan lehetne megcsinálni, hogy az MSN-en véletenszerűen változzon a fényképem?
RagDoll Creative Commons License 2005.06.19 0 0 108
Hello!

Segítségre - meg bátorításra - lenne szükségem.

A Messengerem nem akar beengedni, mióta a 7-est felraktam, csak úgy 1-1,5 óra játszadozás után, amit már rohadtul unok. (Viszont a 6.2-est meg hiába rakom vissza, kiabál, hogy frissítsek, és nem működik az se.) Megnéztem már minden lehetséges dolgot, hogy mi lehet a baj, és arra jutottam, hogy nincs más hátra, mint 2 bizonyos file-t kitörölni a registry-ből.

Namost. Nem igazán értek a gépekhez, azt se tudom, hol keressem ezt a registry-t, de tegyük fel, hogy megvan. Kérdés: ha pontosan tudom, hogy melyik 2 file-t kell kiírtanom, és tegyük fel, hogy nem leszek olyan hülye, hogy mást törlök ki, akkor mennyi az esélye annak, hogy darabokra esik a rendszerem? Nincs kedvem telepítgetni...

Köszi mindenkinek!
gyurmaszakkör Creative Commons License 2005.05.31 0 0 107
Egy ismerősömnek olyan animációi vannak, amik nekem nincsenek. Ő nem tudja honnan vannak, nem egy számítógép guru. Valószínüleg vakamelyik csomaggal töltött le. De nálam csak 4 csomag van. És azokban nincsenek ezek az animációk. Viszont ott azt írja kiemelt csomagok. Le lehet tölteni valahogy más csomagokat is?
Red Fox Creative Commons License 2005.05.09 0 0 106

sziasztok

 

Nekem is volna egy kis problémám ami valószinű, hogy valami router beállítás de nem tudok mit kezdeni vele.

 

Szóval nem megy az MSN ha megy a dc++, ha megy a dc++- akkor nem tudok levelekt küldeni, (fogadni tudok), nem tudok hálózatban játszani.

 

Nem tudom, hogy mitől lehet ez.

 

D-Link 604-es routerrem van gondolom, hogy ezen kellene beállítanom valamit de nem tudom, hogy mit.

 

Előre is köszi a segítséget.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!