Keresés

Részletes keresés

ZOLCSI Creative Commons License 2001.09.10 0 0 7911
Azért ne szálljunk el!! Ezért a meccsért is ugyanúgy 3 pont jár, mintha bárki mást győztünk volna le az Oláh Gáboron.

Ami számomra pozitívum, hogy végre ismét CSAPAT voltunk.
Ami negatívum, hogy az első félidőben el kellett volna dönteni a meccset. A Bordeaux ellen nem lesz ennyi helyzetünk.
Bordeauxban minimális vereség, vasárnap győzelem az UTE ellen és akkor elégedett leszek.

cssanyi Creative Commons License 2001.09.10 0 0 7910
Nanananananana! Azert alljon meg a menet!

Bar megigertem, hogy nem reagalok, de most megis:

1. Pinte majdnem nekiment a bironak, ugy kellett lefogni a tobbieknek, valamint a szereles sem volt szabalyos.
2. Sajnos ilyen utkozes benne van a jatekban )Bajzat-Szucs), ezen nem szabad megsertodni!
3. Labdaelrugas: sajnos ez egy kenyes pont, a hazai meccsunkon ezen duhongok a legtobbet, mert minden ellenfel ezt csinalja. Sajnos a birora van bizva a dolog (mint a vetlen vagy szandekos kezezes) eppen ezert szubjektiv a megitelese.
Ennyi.

Tudom nagyon szokatlan volt Nektek, hogy nem kaptatok meg a szokasos hazai palyat (bar azert az utolso negyedoraban mindent elkovetett Juhos az egyenlitesert...). Probaljatok meg elintezni, hogy minden meccseteket Bukovics, meg Bede vezesse, akkor nem lesz semmi gond, meg az ilyen meccseket is meg fogjatok nyerni ahol egyszer lottok kapura!
Na es mostmar tenyleg el innen, foleg, hogy meg anyazol is!

Csak a LOKI...

Előzmény: mash (7908)
mash Creative Commons License 2001.09.10 0 0 7908
ha hiányzik akkor elküldthetlek a jóédesanyádba! :)

Pinte egy szabályos szerelés után reklamálásért kapott sárgát!
Ilyenért a Bajzátnak lehetett volna adni az első félidőben kettőt, labdaelrúgásért sipszó után kettőt, Lipcsei lerúgásáért, Szűcs fejberúgása véletlen volt!
Egyébként a szűcs fején a meccs végére egy 4-5 cm átmérőjű dudor lett kb. 1cm magas.

Előzmény: cssanyi (7905)
mash Creative Commons License 2001.09.10 0 0 7907
Csiszár soproni születésű
Tóth Misit meg átneveltük! :)
Előzmény: Zolika. (7898)
Frizuravarjú Creative Commons License 2001.09.10 0 0 7906
Szerintem nem csak Shketiani, hanem Majoros és még jó páran elfáradtak a második félidőre.Ez nem túl jó előjel a Bordeaux meccsre.
Viszont ami pozitívum, az Plókai meglepően jó játéka. Ezen a poszton sokkal jobb mint Vada(bár ez nem túl nagy teljesítmény:)).
Ezek szerint elég jól sikerültek a nyári igazolásaink: Shketi, Majoros, Kutya, Tiber, Plókai, mind kezdők voltak az FTC ellen...
Remélem a Bordeaux ellen is el tudunk érni egy szoros eredményt.
Csak a LOKI!
Előzmény: cssanyi (7905)
cssanyi Creative Commons License 2001.09.10 0 0 7905
Visszaterve a hetvegi meccsre (mivel nekem csak a munkahelyen van internet-eleresem): meglepoen nagyon jol jatszottunk! Egy dolog megint feltunt: Sketi a masodik felidore teljesen eltunt (ugyanugy mint a kispest meccsen). Kicsit ertetlenul allok a dolog miatt... Valamint nem ertem, hogy Bajzit miert kellett volna kiallitani? Semmi durvasagot nem csinalt (koztudott Szucs szineszi tehetsege most is csak ezt fitogtatta).
Apropo Bajzi! Szombat este beszelgettem Vele a Geniuszban, azt mondta semmi szandekossag nem volt a Szuccsel valo utkozesnel, valamint, hogy most nagyon egysegesnek erzi a csapatot es Bordeaux-ban a "veruket" adjak majd. Ugy legyen!!!!
Es meg megjegyzes:
1. Nem tudom melyik meccset neztek a kommentatorok, de Balogh Janinak egyetlen vedeni valoja volt (Pinte loves).
2. A meccs legjobb jelenete az volt, amikor egy "sokadik szenzacios" fradi loves utan nem tudta eldonteni, hogy felvegye, vagy labbal kezelje le a labdat. Vegul nagyon helyesen az utobbi mellett dontott...Nagyon tetszett!

Reszemrol minden elismeresem a csapate, de! Bordeaux-ban kb. ennek a teljesitmenynek a haromszorosara lesz szukseg. Mivel a franciak is botladoznak biztos, hogy nem fogjak felvallrol venni a meccset.
Nagyon erdekelne, hogy hol lehet megnezni a meccset. En ugy tudtam, hogy a Sport1 adja, de ha nem akkor lehet, hogy valahol megis csak meg lehet nezni. Nagyon jo lenne!

A jovoben pedig a bunko, mocskolodo fradista provokaciokra nem fogok reagalni (termeszetesen nem en kezdtem). Most pedig annyira csendben vannak, ezt nem ertem...

Csak a LOKI...

zeuszka Creative Commons License 2001.09.10 0 0 7904
KUTTOR ATI! KUTTOR ATI!

egyébként grata

vezerstr Creative Commons License 2001.09.10 0 0 7902
Előre is köszi, mél ment.
Előzmény: Lecsó. (7901)
Lecsó. Creative Commons License 2001.09.10 0 0 7901
Az NB1.hu fogja on-line nyomni.
Csak az a gond, hogy 10 20 perces kesesek vannak.
Ha nem adja semmi a meccset akkor ratok valo tekintettel nagyon szivesen kozvetitek Nektek.
Hogy kit, mit kell hivni arrol dobjatok 1 mailt
inagy@freemail.hu-ra

Előzmény: vezerstr (7900)
vezerstr Creative Commons License 2001.09.10 0 0 7900
Remélem csütörtökön rácáfolunk a főpróba-előadás párhuzamra.
Tényleg, valami tv-csatorna adja? A Sport1-en nem a mi meccsünk lesz (nem lep meg), a királyinak nincs pénze(vagy ránk nincs?). Valami francia biztos adja, a helyi kábeleseknek kéne lépni. A Wolfsburg ellenit is lenyomták,arra az időre fogható volt a ZDF.
Csapatként kell kint is szerepelni, s hátha ...
Zolika. Creative Commons License 2001.09.09 0 0 7899
Zolika. Creative Commons License 2001.09.09 0 0 7898
Nézitek a Gól!-t?

Jenő szerint vagányak vagyunk!:-))))))))))

A Sopron meg azé' jó, mer'hogy ott vannak a volt fradisták! Beszarás!Mellesleg azok a nagy fradisták: Csiszár(nekem úgy rémlik, hogy ugyan eredetileg is ződ a srác, de mintha győri lenne) meg Tóth Mihály(aki min. kispesti, de lehet, hogy nem oda "született"...).
Erről ennyit!
Javítsatok ki, ha tévedek!

Kevin Creative Commons License 2001.09.09 0 0 7897
OFF

zufec,

Ugy oszinten, miert csodalkozon ezen egy olyan orszagban, ahol gyujtes szerveztek Isaura szamara, hogy felszabaditsak a rabszolgasorsbol? :o

Kevin

ON

Előzmény: züfec (7892)
misimacko Creative Commons License 2001.09.09 0 0 7896
Szükség van profi labdarugásra, de értékén kell megfizetni.
KIS FOCI KIS PÉNZ NAGY FOCI NAGY PÉNZ
Ezek a focisták tul vannak fizetve, amikor kiestetek TE NEM IGY GONDOLTAD.De őszintén?
Előzmény: züfec (7892)
Mirrmurr Creative Commons License 2001.09.09 0 0 7895
Nyugi, srácok, az egész csak vicc volt, amúgy meg pártolom Vadi csapatba állítását.
Előzmény: Lecsó. (7882)
Attilio Creative Commons License 2001.09.09 0 0 7894
Szerintem, ez inkább a TV2 nézőit, és közvetve a TV2-t minősíti!
Előzmény: züfec (7892)
szucsa615 Creative Commons License 2001.09.09 0 0 7893
Igazad van!
Előzmény: züfec (7892)
züfec Creative Commons License 2001.09.09 0 0 7892
Csak egy picit OFF.

Most - véletlenül - átkapcsoltam a TV2 Napló c. műsorára, ahol éppen arról szavaztatják a nézőket, hogy szükség van-e Magyarországon fizetett focistákra.
A lényeg:

92 % azt mondja, hogy NEM!

Újfent kijött az átlagmagyarból az intelligencia... Néha elszomorodom, hogy milyen ostoba országban élek...és ezt nem csak az mondatja velem, hogy szeretem a focit. Nálunk az emberek többsége......................a lóóóf**szt! Nem fogok megint ezen idegeskedni! Elég, ha megnézitek - hogy csak egy teljesen politikamentes példát mondjak - hogy milyen filmekre szavazott a jónép az HBO jubileuma alkalmából...!!! Elgondolkodtató...

ON

Tiby_ Creative Commons License 2001.09.09 0 0 7891
Hello!

Remelem epsegben hazaerkeztel,utolag belatom jo taktikat valasztottal... :> Mi kicsit kalandosabban jutottunk ki,egyebkent a buszra visszaterve mivel szurkoloi nem jott feltetelezem az a ifi A es ifi B csapat busza lehetett amit batran megtamadtak rajta 15-17evesekkel lehet a 5-1 et se birtak megemeszteni,amit nem csodalok nem mindennap nyerunk az Ulloin :-) Bordoba a tisztes helytalas jo volna,semmit se veszthetunk.

udv. Tiby

Hajra Loki!

Előzmény: ISTVÁN (7887)
Kerol-bá Creative Commons License 2001.09.09 0 0 7890
Ez már biztató eredmény a Berdeux-i meccs előtt.
Gyerünk fiuk! Hajrá Loki !!!!

Kerol-bá

petxa Creative Commons License 2001.09.09 0 0 7889
Kis gratula nektek, azért a Bordeaux ellen sokkal több kell. Ha Kerekes a csatár egy négyessel is mehettetek volna. Szerintem, egy edző látva a tegnapi Fradit támadóbbra vette volna a figurát.

Tócsa Creative Commons License 2001.09.09 0 0 7888
Rot!
Kb annyira voltatok úriemberek, mint amennyire mi voltunk, amikor az MLSZ által tarkónknak szegezett pisztoly társaságában odaadtuk a bajnokság végén a 3 pontot.
Lecsó bátyó!
Úgy látszik nem csak én nézem Zsoltot kritikusabb szemmel. Viszont javára kell írni kevesebbet hibázott, mint rontott. Ez már javulás.
Dino!
Már írtam korábban, hogy ne menjünk bele, mert a másik oldal sem kórista lányokból állt össze (Dragoner, Jovic, Cheregi stb). Ezzel a „a rengeteg tisztátalan megoldás” duma hasonlít a bagoly mondja verébnek effektusra! Kár visszalapátolni a sz@rt a szomszédba!
ISTVÁN Creative Commons License 2001.09.09 0 0 7887
Csatlakozom Tiby véleményéhez! /Jól éreztük magunkat, nem?:))))/
Előzmény: Tiby_ (7865)
Zolika. Creative Commons License 2001.09.09 0 0 7886
Ilyen franciás névvel ne is...!:-))))
Előzmény: tier nan gorduin (7885)
tier nan gorduin Creative Commons License 2001.09.09 0 0 7885
ez van.
igazából nem értem, hogyan játszhattunk ennyire szarul. at jobban zavart, hogy nem láttam lelkesedést a fiúkban.
mindegy, ha nyertünk volna, túl simán szereznénk meg idén is a bajnoki címet.:)))
legalább a bordeaux ellen is mutassatok vmit + légyszi felejtsétek el a hajduk splitezést !
jobbak voltatok, de gatulálni nem tudok.
DINO Creative Commons License 2001.09.09 0 0 7884
Hi!

Örülök, hogy nem az Újpestért játszottatok.

Egyébként meg tényleg nem lehet elvitatni a győzelmetek jogosságát, bár a játék képe X-et sugallt. Ilyen bátran játszó Lokit nem nagyon láttam még a fővárosban. Csak azt a rengeteg tisztátalan megoldást kellene megszüntetni. Bajzátnak meg tényleg változnia kell, mert egyre több piros lapot fog begyűjteni, egyre hosszabb eltiltásai lesznek és szépen eltűnik még ebből a gyenge magyar fociból is.

Üdv:
Dino

Előzmény: Tócsa (7863)
Lecsó. Creative Commons License 2001.09.09 0 0 7882
Ezzel vitatkozom.
Csak annyit mondanek, mikor Vada nem jatszott egyszer sem kaptunk ki :))
Kisinyovban is palyara lepett. Az eredmeny ismert.
Most tort meg a jeg :))
Ha igy jatszik es nem akar iranyitani akkor helye van a csapatban.
Előzmény: Mirrmurr (7876)
Tócsa Creative Commons License 2001.09.09 0 0 7881
Zolcsi, vezerstr!
Ma egész nap a CD-teket hallgatom!:)))))))
Tócsa Creative Commons License 2001.09.09 0 0 7880
Mikor, hol, miért?
Vagy akkor amikor megtámadtátok a szurkolói buszunkat? Az tényleg úri cselekedet volt, mit ne mondjak. Sőt gáláns viselkedés. A zsebrevágott inkal meg megállít titeket? Nem csak a csapatotok, hanem ti sem lehettek formában. :)))
Előzmény: A Rot a Weiss és a Grün (7878)
züfec Creative Commons License 2001.09.09 0 0 7879
Hűűűűűha, te már tudsz valamit! Oszd meg velünk, nem fogunk megsértődni...
Előzmény: A Rot a Weiss és a Grün (7878)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!