Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.05.11 0 0 7074
Nekem hétvégén volt egy kis bepisilésem. Már régóta nem voltam wc-n, mert egyrészt szeretem tartogatni, másrészt mindig el voltam foglalva, jöttem-mentem, nem volt rá időm. A bepisilésre nem is mertem gondolni, mert nem voltam egyedül, szóval biztos lebukás lett volna. Mégis pár csepp erejéig megtörtént és a legjobb ez egészben, hogy úgy, hogy nem is számítottam rá.
A konyhában mosogattam és a csorgó víz hangja nagyon ingerelt. Direkt erővel kellett visszatartanom. Aztán egyszer csak a konyharuha leesett a földre, amivel törölgettem. Rögtön lehajoltam, hogy utánakapjak és akkor pár csepp magától megindult. Rögtön odakaptam és amennyire csak tudtam visszatartottam, így a "gátszakadást" sikerült elkerülni. Egy világos farmer short volt rajtam, amin persze másodpercek alatt megjelent egy kis folt. Én ezalatt már rohantam a wc felé, mert éreztem, hogy nem sokáig bírom már.
Szerencsére a konyhában pont akkor nem volt rajtam kívül senki, így nem is derült ki ebből semmi. Gyorsan átöltöztem és mintha mi sem történt volna folytatódott a napom. Csak én tudom mennyire jó volt akkor pár percre, mikor édes kínok között teljes erőmmel a visszatartásra kellett koncentrálnom.
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.11 0 0 7073
Nem biztos, hogy be-pisilt. Lehet, hogy csak simán nem volt gusztusa bemenni oda. Ami nem is csoda amilyen állapotban egy-két vasúti klotyó. Vagy hogy csináljak egy kis izgalmat, az is lehet, hogy foglalt volt a wc és gyorsan letolta a gatyáját és legugolt, mielőtt baleset történt volna.
Vagy ha láttad, hogy végig ott állt, lehet, hogy cigizni, vagy simán csak sétálni nézelődni ment ki. Ha állva bepisilt volna, akkor a combján, cipőjén lehetett volna látni.
Előzmény: hup (7069)
lindaa021 Creative Commons License 2009.05.10 0 0 7071
vok


hup Creative Commons License 2009.05.09 0 0 7069
A nyilvános bepisilést úgy is meglehet csinálni, hogy ne lássa rajtad senki.Én egyszer amikor 2 utcában is elment a világítás az othonomtol 2 utcányival elsétáltam és bepisáltam fekete nadrágban.Egy élmény volt messze az othonomtol a nyilvános  utca közepén bepisilni.Jóvolt úgy hazasétálni, hogy abban a csupa pisis nadrágban kellet hazasétálnom mert nincs másik.Egy élmény volt emberek mellet elsétálni ugy, hogy érezvel, hogy bepisiltam és csupa pisis vagyok.Ők meg nem láttak rajtam semmit, mert sötét volt és a fekete nadrágon amúgyse látszot semmi.A lányok meg gondolom fezses fekete farmerba, meg fulra testheztapados koromfekete csilámlos spandex rövidnadrágba csinálnak ilyet.Egyszer amikor utaztam a vonaton 1 lány elment a wc hez nementbe csak állt 1 darabig és viszajöt.Nemlehetet látni rajta semmit mert koromfekete csillámlos tapadós rövidnadrág volt rajta.Amikor leszáltunk 1 kis sárga tócsát látam a wc mellet.Akkor megvillant a fejembe, hogy csak nem bepisált ot, de akkor azthitem, hogy csak énvagyok olyan, így nemgondolkoztam rajta továb.De mostmár tudom, hogy tényleg bepisált!Lányok, Linda ti szoktatok ilyet csinálni.
lindaa021 Creative Commons License 2009.05.09 0 0 7067
valaki van itt?
boy69 Creative Commons License 2009.05.09 0 0 7064

Ma kétszer is nagyon jól sikerült a bepisilésem. Először a képek láttán munkából hazafelé a kerékpáron, aztán a tusolás előtt alaposan el is élveztem tőlük.

Másodjára a péntek esti sörözés közben. Három kollégámmal legurítottunk néhány sört egy kis presszóban. Én már úgy indultam el itthonról, hogy nagyon kellett pisilnem. Egy hagyományos alsót és egy boxert is felvettem a sötétkék farmernadrágom alá. Az első 10 percben már be is eresztettem az első adagot. Éppen csak annyit, hogy elöl nedves legyek (arra mindig ügyelek, hogy a szék sose legyen pisis). Néhány perc után csak az vehette észre, aki tudta, hogy ott van valami. Egy idő után már csak ki kellett mennem a WC-re. Odaálltam az egyik piszoárhoz, és elvégeztem a dolgom. Egy másik koma is akkor állt oda mellém. Mielőtt abbamaradt volna a csorgás, elraktam a csövet. A koma röviden megjegyezte: "Komám, ezt nagyon gyorsan visszatetted!"

Ezután visszamentem a többiekhez. A félhomályban semmit nem vettek észre, folytattuk a sörözést. Időnként azért ismét bepisilgettem. Ekkor a nedvesség még nem érte el a combomat sem.

3-3 sör után elindultunk hazafelé. Egy darabig együtt mentünk. Ahogy közeledtem haza, mindig bepisiltem valamennyit, csak úgy menet közben. Miután elköszöntünk egymástól, már csak 100 méter volt hátra hazáig. Ekkor az összeset beengedtem, mindkét lábszáramon végigfolyt.

Itthon persze senki nem várt, ezért voltam ennyire bátor.

Már nagyon régen volt ilyen kellemes bepisilésem.

Előzmény: Törölt nick (7059)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.08 0 0 7062
Látom, idő közben lett egy ugyan ilyen című másik topik is. Az imént arra kattintva próbáltam meg belépni, aztán csak tátottam a számat, hogy azok a dolgok hogy jönnek ide. :)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.08 0 0 7061
Jó képek! :) A topik címétől eltekintve is tetszenek. Főleg az 1. és a 4.
Én vajon mért nem látok soha ilyeneket az utcán? :)
Előzmény: Törölt nick (7054)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.08 0 0 7060
Az, hogy a gatya hozzámér az más kérdés.
Hogyha valamilyen testhez álló sztreccs gatyát kéne hordanom, amin teljesen kidomborodik a szerszámom és sok ember nézne közben, az engem zavarna.
A biciklis gatya még oké. Szoktam abban tekerni, meg a betét is elér odáig + a bringán ülve nem is tud nagyon senki odafókuszálni + ha elsuhanok valaki mellett az más, mintha sok ember előtt egy helyben kéne ácsorognom.
Mégis ismerek olyat, akit a biciklis gatya is zavar és soha fel nem venne ilyet, pláne nem menne ki benne az utcára.
Előzmény: Törölt nick (7053)
boy69 Creative Commons License 2009.05.07 0 0 7055
A képek láttán most is kedvem lenne azonnal bepisilni. Most azonban nem merem megtenni, hiába vagyok bent egyedül az irodában. Akár néhány cseppnek is látható nyoma maradna még száradás után is a világos nadrágomon. No de majd hazafelé a kerékpáron! Ott nem maradok szárazon!
Előzmény: Törölt nick (7054)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.07 0 0 7052
Igen, azt gondoltam, hogy sportolók. Ne de milyen sportágban hordanak ilyen ruhát? Mert annyira rátapad és bevág a puncijukba, hogy szinte ruhán keresztül látni lehet az egészet. Ők ezt vajon nem tartják kellemetlennek?
Előzmény: Törölt nick (7049)
Spriccpumpa Creative Commons License 2009.05.05 0 0 7051

 

 Hááát, nem vagy egy elveszett ember.... :-))

Előzmény: Törölt nick (7046)
boy69 Creative Commons License 2009.05.05 0 0 7050

Kösz az elismerést. Megúsztam lebukás nélkül, húsz perc alatt eltűnt a folt (nem volt nagy).

Kedvelem az ilyen lebukásveszélyes helyzeteket. ettől tudok igazán izgalomba jönni, és néha ott helyben el is élvezni.

Tegnap világoskék farmer volt rajtam, ma sötétet vettem fel. Ebben bátrabb vagyok.

Vannak még hasonlóan izgalmas képeid?

Előzmény: Törölt nick (7049)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.04 0 0 7048
Ez milyen ruha? Tökre bevág a puncijuknál. Ami persze nem baj. :)
Előzmény: Törölt nick (7046)
boy69 Creative Commons License 2009.05.04 0 0 7047
Nekem sikerült olyannyira elképzelnem, hogy sikerült bepisilnem egy keveset. A probléma csak az, hogy ezt a munkahelyemen tettem. Remélem, az elkövetkező fél órában nem kell felállnom az íróasztaltól.
Előzmény: Törölt nick (7046)
Mütykös Creative Commons License 2009.05.04 0 0 7045

tetszenek ezek is! Király érzés mikor a meleg lé végigfolyik a lábakon és csodás látvány is!Totál begerjedek tőle.Így tovább tasamuku!hy

Előzmény: tasamuku (7042)
Mütykös Creative Commons License 2009.05.04 0 0 7044
óóó milyen jó is a csurgatás:) Jók a képek! hy
Előzmény: komi80 (7043)
komi80 Creative Commons License 2009.05.03 0 0 7043
Üdv.énis kicsit játszottam,csak így gatyóba:) Tasamuku nekem tetszik a kép;)
tasamuku Creative Commons License 2009.05.03 0 0 7042

 

Hello mindenki örülök hogy van ilyen topic nem is maradtam szárazon remélem lesznek követőim

traubi2008 Creative Commons License 2009.04.24 0 0 7041
Erről a filmről van szó: Terrifying Girls' High School (1973). (Az eredeti japán cím kikeresésére nem vállalkozom...)  Úgy tudom, Magyarországon nem hozták forgalomba. Csak eredeti japán nyelvű kópiák vannak, angol felirattal. Amikor elkészült, több rangos nyugat-európai  filmfesztiválon vetítették, nagy sikerrel. A film alaptémája az erőszak a japán középiskolákban, konkrétan egy lánygimnáziumban. Amennyire tudom, nincs másik olyan jelenet a filmben, amelyikben valaki bepisilne.  
Előzmény: Törölt nick (7039)
boy69 Creative Commons License 2009.04.24 0 0 7040
Dehogynem kell. Alig vártam már a jó időt. Délutánonként, ha tehetem, előveszem a kerékpárt, és nagyokat tekerek. Közben nem hagyom magamat szárazon. Sötét rövidnadrágban még közelről is alig vehető észre a folt, ami a kilométerek szaporodásával arányosan növekszik.

Az elmúlt hétvégén hosszabb kerékpártúrát tettem, és a hátizsákban még tartalék nadrágot és alsót is vittem magammal. Egy idő után szükség is volt a cserére. A menetszél azonban viszonylag gyorsan szárította, köszönhetően a vékony anyagnak.

Egyébként a korábbinál kisebb intenzitással, de még mindig szoktam aprókat bepisilni. Próbálom magam leszoktatni róla, de nem megy egyik napról a másikra.

Hiányolom a fórumról a bepisilős történeteket.

Előzmény: Törölt nick (7036)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.23 0 0 7039
Ez milyen film? Ez kell nekem! Megnézném az egészet.
Előzmény: traubi2008 (7037)
forgszam Creative Commons License 2009.04.23 0 0 7038
a bepisilésnek még nem jött el az ideje számomra...
tena lédi?...
(:))
traubi2008 Creative Commons License 2009.04.23 0 0 7037

Ez a jelenet egy japán játékfilmből van. Eléggé kemények ezek a japán középiskolás lányok, nem szeretnék a kezük közé kerülni...

 

http://www.youtube.com/watch?v=NBM_C4oTjRs&feature=PlayList&p=37EA7347C61F46AE&index=20

Törölt nick Creative Commons License 2009.04.23 0 0 7036
Mi van már, hogy napokig nem ír senki? Nem kell senkinek csurrantania? :)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.22 0 0 7035
A kérdésem természetesen csak költői. El tudom képzelni. :)
Előzmény: Törölt nick (7033)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.21 0 0 7034
Penészes a kád széle a falnál! Nekem ez a dagadt néni nem tetszik. :(
Előzmény: Törölt nick (7028)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.21 0 0 7033
Mégis mivel? ;) :)
Előzmény: Törölt nick (7032)
Alfrédi Creative Commons License 2009.04.19 0 0 7031
Mennyire nagyon? - Azóta lehet, hogy már nagyon nagyon nagyon?
Előzmény: lindaa021 (7030)
lindaa021 Creative Commons License 2009.04.19 0 0 7030
nagyon tele vagyok...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!