Keresés

Részletes keresés

Kilroy Creative Commons License 2005.05.23 0 0 171
Nem akartam leirni, mert semmi extra, de tegnap a Palatinuson mezitlabaztam egy jo adagot.
Előzmény: K_edina (169)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.23 0 0 170
épp most jöttünk be a lányokkal a teraszról, mind a hárman jó kis fekete talpakkal! :-) csak az enyém 41-es, az övék 20-as. :-)))
Előzmény: K_edina (169)
K_edina Creative Commons License 2005.05.23 0 0 169

Sziasztok!

No végre! Tegnap egész nap mezítláb voltam. Előbb csak a teraszra merészkedtem ki, de a langymeleg burkolaton felbátorodva lementem az udvarra és a kertbe is. Nem az esetem a kerti munka, de mezítláb az is jobban megy.

Most sajnos dolgozom, de bízom benne, hogy délután, mire hazaérek lehet még kicsit mezítláb lenni :-)

Veletek mi van? Nagy a hallgatás mostanában.

Kilroy Creative Commons License 2005.05.02 0 0 168

Ehh, szegeny gyerek.. keves nagyobb szopas van, mint mikor a gyereket melegben tuloltoztetik...

UI. na ja :D Ez hovatovabb mar Murphy-torveny ;-DD

Előzmény: tpapa (167)
tpapa Creative Commons License 2005.05.02 0 0 167

Én tegnap kocsit mostam, az arról lejövő csapvíz se volt még kimondott pisimeleg... ;o)

Amíg én ott tapicskolok (poló+sort), szomszédgyerek meg a másik szomszéd kislányával dumál valamit a kerítésen át. A srác olyan 8 év körüli és úgy fel volt öltözve (hosszúnadrág+pulkó), hogy aszittem, velem van a gond mégis. (Nálunk is az asszony túlöltözteti a fiamat állandó jelleggel, az meg bújna ki a göncökből persze...) :o) De aztán jött még valaki, aki ilyen szórólapokat dobált be, és elviccelődtünk, mert abbahagytam a locsolást míg elment, mire megköszönte, de azt mondta, talán nem is kellett volna, mert amúgy neki is nagy melege vagyon. :oP

Ui. Aztán ha ma belázasodom, akkor mégis én voltam alulöltözve, nem a szomszéd fia túl. :oDDD

Előzmény: Kilroy (166)
Kilroy Creative Commons License 2005.05.02 0 0 166
Tegnap nem tudom, volt-e 26 fok, de szvsz 20-25 kozt lehetett. Mindenesetre mezitlab setaltam vegig a Lupa-szigeten, tok jo volt. Ja, a Duna ellenben mocsok hideg volt :-)
Előzmény: tpapa (165)
tpapa Creative Commons License 2005.04.29 0 0 165

Őrület. 26 fok??? De fázós itt mindenki... :o)

Nekem bezzeg most is épp frankón zöld a talpam, mert megint füvet nyírtam. :oP

(Két hét alatt pont nőtt annyit, hogy érdemes legyen, a közbeeső hétvégén meg suxos volt az időjárás. Tulajdonképp egy szavam nem lehet ha így nézzük.) :oDDD

Előzmény: mushead (164)
mushead Creative Commons License 2005.04.29 0 0 164
hm, alakul az időjárás, bár én általában csak 26 fok felett szoktam nekiindulni :)
cool_l Creative Commons License 2005.04.25 0 0 163

Hello!

Egy kis spontán mezítlábazás, vízparton...

 

Előzmény: K_edina (160)
K_edina Creative Commons License 2005.04.25 0 0 162

"ennek a hétnek a végére még sokkal szebb időt jósolnak"

Remélem, beválik a jóslat! Májusban már nagyon időszerű lenne sétálni egyet mezítláb.

Előzmény: tpapa (161)
tpapa Creative Commons License 2005.04.25 0 0 161

Hétvégén lehetett megint... Nem kell annyira fázósnak lenni és akkor nincs semmi gond. :oP

De ennek a hétnek a végére még sokkal szebb időt jósolnak. ;o)

Előzmény: K_edina (160)
K_edina Creative Commons License 2005.04.22 0 0 160

Szia Mushead!

Köszike! Végül is, ez igazándiból költői kérdés volt :-) Nem nagyon bíztam benne, hogy létezik ilyen nálunk.

Magam részéről egyébként többre értékelem a spontán mezítlábazást. Vízparton, vagy akár városban, stb. Csak lehetne már...

 

 

Előzmény: mushead (159)
mushead Creative Commons License 2005.04.22 0 0 159

nem hinném, hogy itthon akár 1db ilyen park is lenne...

de addig is itt van még néhány link:

 

www.barfusspark.info

www.hobby-barfuss.de

www.barfusszone.de

www.barfuss.ch

http://cityfeet.tripod.com

 

K_edina Creative Commons License 2005.04.21 0 0 158

Tök jók!

Ha már nem mezítlábazhatunk, legalább lássuk, hogyan művelik mások :-)

Érdekesek ezek a "Barfuss Park"-ok. Ti tudtok ilyenről Mo-n?

Előzmény: mushead (157)
mushead Creative Commons License 2005.04.21 0 0 157
mushead Creative Commons License 2005.04.20 0 0 156
Sziasztok, látom jól felpörgött a téma :) sajna a jó időre még várnunk kell...én pedig egyszerűen már megveszek egy rendes sétafikálásért, cipő nélkül :)
K_edina Creative Commons License 2005.04.20 0 0 155

Hű, gyerekek! Akkora felhőszakadás volt felénk...

Szó szerint hömpölygött a víz az utcákon. Arra gondoltam, milyen jól lehetne most mezítláb császkálni, ha mondjuk 10-15 fokkal melegebb lenne... :-))))))))))))

cool_l Creative Commons License 2005.04.19 0 0 154

Ahogy hallom, nem nagyon akar jó idő lenni a héten.

Dehát majdcsak... majdcsak

Addig is:

 

K_edina Creative Commons License 2005.04.19 0 0 153

Szia Melana!

Jó dolga lehet a leányaidnak! Nekem kifejezetten tiltották a szüleim, hogy mezítláb legyek. Otthon még csak-csak rámhagyták, de az utcára nem mehettem lábbeli nélkül :-(

Azóta eszembe jut egy-egy helyzetben, hogy ha most látnának...

Előzmény: Törölt nick (152)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.18 0 0 152

sziasztok, lelki társaim! én mániákus mezítlábazó vagyok. télen csak itthon, a lakásban, de amint úgy döntök, hogy tavasz van, utcán is. sajnos többnyire csak cipőben mezítlábazok, viszont, ahol, amikor csak lehet, lerúgom, beleértve a munkahelyemet is :-))) két napja is mezítláb vezettem haza budaörsről. szegény kis lánykáimat is rászoktattam, inkább fűtök, de nem adok rájuk zoknit :-)

mezítláb rulez!

K_edina Creative Commons License 2005.04.18 0 0 151

Egyébként abban igazad van, hogy inkább megrögzött mezítlábazó vagyok, mint megátalkodott hypohonder. Ez végülis évszak-függő.

"Mi van, ha belelépsz valami szúrósba? " Hát, bizony, ez szinte minden nyáron összejön. Ettől akkor szoktam parázni, ha bennmarad pl. a tüske (tövis, stb.) hegye. A párom többször szedte már ki a maga akkurátus módján :-) Valójában ilyenkor az óhatatlan "nougyeezértkellmezítláblenni?" szövegektől szenvedek leginkább.

 

Előzmény: tpapa (150)
tpapa Creative Commons License 2005.04.18 0 0 150

Én meg azt hittem, megátalkodott mezitlábazó... :oP

Ezek nekem nehezen jönnek össze. Mi van, ha belelépsz valami szúrósba? Vagy a külsérülésektől nem félsz, csak a belgyógyászati tünetektől??? ;o)

Előzmény: K_edina (149)
K_edina Creative Commons License 2005.04.18 0 0 149

"Arra gondoltál már, hogy a tüsszögés mástól is lehet? (Lappangó egyéb betegség, allergia, gyakorlás hiánya"

Juj! Ne tedd ezt velem! Megátalkodott hypohnder vagyok :-)

Előzmény: tpapa (148)
tpapa Creative Commons License 2005.04.18 0 0 148

Hali! Pedig a szombat nagyon gyönyörű időt hozott ide, Pestre. A beton ugyan még hideg volt, de a kő meg a fű az fincsi. Főleg, ahol sütötte a nap. Vasárnap délután már lógott az eső lába, de amíg le nem ment a hőmérséklet 12 fok alá, nem zavart. Addigra meg amúgy is este lett. :o) (Bár lehet, hogy csak azért nem fáztam, mert homokot lapátolni, meg talicskázni szívet -és lábat- melengető tevékenység???) ;o)

Ui. Arra gondoltál már, hogy a tüsszögés mástól is lehet? (Lappangó egyéb betegség, allergia, gyakorlás hiánya?) :oP

Előzmény: K_edina (147)
K_edina Creative Commons License 2005.04.18 0 0 147

Szióka!

Nagyon bátor vagy... Szombaton én is erős kísértést éreztem, de egy rövid mezítlábas próbálkozás után tüsszögni kezdtem, így inkább visszavettem a cipőmet.

Előzmény: tpapa (146)
tpapa Creative Commons License 2005.04.18 0 0 146
Ez a hétvége igen 'alkalmas' volt. Azzal kezdtem, hogy Pénteken a fiammal hemperegtünk egy jót a fűben. Aztán másnap lenyírtam. (A füvet.) Tegnap meg homokozót építettünk. (Bár délután már egy kicsit hideg volt, így csak én voltam cipő nélkül, ő nem.)
Előzmény: tpapa (145)
tpapa Creative Commons License 2005.04.04 0 0 145
ITT a jóidő! ;o)
Előzmény: K_edina (144)
K_edina Creative Commons License 2005.03.30 0 0 144
Szió! Ez így leírva valóban faramuci helyzetnek tűnik, én belátom. A nappaliban felszedtük a szőnyegeket (mivel gyerekek is voltak a vendégek között, akik az eső ellenére ki-kiszaladtak az udvarra). Az étkezőben, konyhában, folyosón stb. pedig sima burkolólapok vannak, úgyhogy mindenki cipőben volt. Fent a tetőtérben azonban padlószőnyeg van és amikor leültem kicsit internetezni, lazítás képpen bizony megszabadultam a cipőmtől és a harisnyától is. Aztán persze következett a mosogatás, rendcsinálás, stb. már cipőben :-(
Előzmény: tpapa (143)
tpapa Creative Commons License 2005.03.30 0 0 143
Hmmm... Nálatok nem a vendég veszi le a cipőt, hanem te veszed fel??? :oO
Előzmény: K_edina (141)
Kilroy Creative Commons License 2005.03.27 0 0 142
Szia Edina, nm! Próbáld csak, sok sikert :-)
Előzmény: K_edina (141)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!