Keresés

Részletes keresés

NTHAM Creative Commons License 2008.09.07 0 0 274
Dallas paródia eredeti szinkronhangokkal:
http://www.youtube.com/watch?v=T_zTweuX5I0&feature=related
CILLI Creative Commons License 2008.09.05 0 0 271
Akartam adni neked egy jó tippet különböző sorozatok begyűjtésére vonatkozóan, de nem publikus az emailed. Ha érdekel, írj egy e-mailt és akkor megmondom. Legalább mi "sorozatfüggők" tartsunk össze :)))) merthogy én is CSAK a komplett sorozatokat szeretem...Igaz többfélét szerintem, mint te.
Előzmény: Törölt nick (268)
celebrian Creative Commons License 2008.09.03 0 0 270
Na ide is feltöltöm Gary feleségét. :)
A szürke-lilás arcú kép 2007 decemberében készült, amúgy 65 éves. :)

Hierro Nyh. Creative Commons License 2008.09.03 0 0 269

Azért valljuk be, 1991-ben még nem tűnt fel a hazai viszonyok közepette, hogy több mint egy évtizeddel korábban játszódik. ;)

 

Magam is meglepődtem, mikor megtudtam, hogy Larry Hagman már mennyire idős.

 

De akkoriban Knight Rider, Columbo, Kojak, Magnum hasonló eset volt.

Előzmény: Törölt nick (268)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.03 0 0 268
Na jó... :) Lebuktam. DVD-n szoktam megnézni a sorozatokat... heh :) És az ugye akkor kezdődik amikor én akarom. Egyébként X-Aktákat, Dr. House (már régen végeztem azzal az évaddal amit most a TV2 ad), Született feleségek, Vérhelyzet, Csengetett Mylord?, Columbo, Sliders, Dirty Sexy Money... én ezeket nézem, ha van kedvem. Vagyis nem nézem.... :) Helyszinelős dolgokat, a Gyilkos számok... mi van még.. Szökés... ezeket nem szeretem.

Valahogy a Dallassal meg úgy vagyok, hogy pl. tegnap röhögő görcsöt kaptam a diszkós jelenettől... meg Samantha "laminált padlós" oldalú kombijától... olyan gagyinak tűnik így 1991hez képest :))) De jó! :)))
Előzmény: CILLI (266)
CILLI Creative Commons License 2008.09.02 0 0 267
jaj, éreztem, hogy valami nem stimmel, de nem esett le a tantusz.... pedig pár hónapja néztem meg a dvd-n megjelent 1. és 2. évadot..... és mégsem jöttem rá, hogy mi hiányzik most, csak valami nem stimmelt. Igazad van.
Előzmény: Hierro Nyh. (265)
CILLI Creative Commons License 2008.09.02 0 0 266
aha......ámblok...... csak Dallast! :)))))))) HÁt nem semmi vagy hallod. És még ha tudnád, hogy ezen kívűl mennyi jó sorozat van, ami modernebb. nem akarom a Dallas érdemeit csökkenteni, csak megemlíteném, hogy akadnak azért még jó sorozatok ezen kívűl is...... Csak sajnos nem ilyen jó hosszúak :))))))))))))) Ja és ennyi whisky sem fogy bennük (mondjuk igaz, én is utálom a whiskyt)
Előzmény: Törölt nick (263)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2008.09.02 0 0 265
Hierro Nyh. Creative Commons License 2008.09.02 0 0 264

Pedig elengedhetetlen része a "filip kapice" a Dallas-fílingnek. ;)))

 

(Ha jól emlékszem, Pamela ébredése után lett helyette Leonard Katzman, majd a vége felé már Larry Hagmannel együtt kiírva)

Előzmény: Törölt nick (255)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.02 0 0 263
"Ámblok" nem nézek tévét, amit meg nézek az pontosan kezd. A whiskyt pedig utálom.... :))))
Előzmény: CILLI (262)
CILLI Creative Commons License 2008.09.02 0 0 262
Látszik,  te soha nem nézel semmilyen ker. adót...... :))) Mindenhol minden adón minden csúszik, még az országosokon is, mindig van reklám (kivéve a Királyi TV), és az a 7 óra 8-as perc (volt az ma szerintem 7 óra 10 is, ha nem még több)  még simán belefér ahhoz képest, hogy nekem van olyan előre beprogramozott videófilmem, amire rátettem 50 percet (országos adón, késő éjjel, amikor kevesebb a reklám) és mégis hiányzik a vége, akkora volt a csúszás... Szóval nincs panasz, örülünk újra Jockey bácsinak, mert a Story Tv itt fidel a spájzban és ha sokat panaszkodsz leveszik az első évad után a műsorról... Mély csendben áhitattal nézed.... maximum ihatsz egy whiskyt közben :)))))))))))))))
Előzmény: Törölt nick (257)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.02 0 0 261
Dallas alaptörvényei:

I. Dallasban alapvetően nincsenek évszakok.
Telet, havat csak most az elején lehet látni - véletlenségből.
Amúgy mindig mindenki a medencében úszik és bundát visel.

II. Dallasban csak egyetlen klub / étterem / disco stb. van, így mindenki mindenkivel összefut - ami a konfliktusok kitűnő forrása :-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.02 0 0 260
Ma lesz! Figyeljed csak! :)))
Előzmény: Törőlt_nick (258)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.02 0 0 259
Komolyan mindenhol agyon reklámozták, hogy 19:00... erre 19:07 és most van az előtte lévő szappanoperának vége....
Törőlt_nick Creative Commons License 2008.09.02 0 0 258

ezt a részt vajon adják majd?  : )

 

http://www.youtube.com/watch?v=mjWelWzdZBw

Törölt nick Creative Commons License 2008.09.02 0 0 257
Ja és tennap még 19 órakor nagyban ment valami más sorozat... 19:08:50-kor kezdték a Dallast.
Előzmény: Törölt nick (256)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.02 0 0 256
Van kétszer 4-5 perc reklám és a végén tényleg azonnal elveszik a képet, és osztott képernyő bal oldalán rövid stáblista, jobb oldalon meg Havas pofáját lesheted.
Előzmény: celebrian (254)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.02 0 0 255
tele
2x is
és a végén nincs Philip Capice meg outro, hanem rögtön elveszik a képet
sajna
Előzmény: celebrian (254)
celebrian Creative Commons License 2008.09.02 0 0 254
Pár hónapja letöltögettem 1-2 részt. Elég uncsi volt így másodjára, főleg 20 évvel később nézni. :)
Amúgy teletolják reklámmal?
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.02 0 0 253
Nem szinkronizálták újra!!! Jeah! :)
Előzmény: Mad Scientist (252)
Mad Scientist Creative Commons License 2008.09.02 0 0 252
Az újraszinkron gondolatától is öngyilok közeli állapotban érzem magam, szegény Kránitz Lajos már nem él, ki lenne Jockey???
CILLI Creative Commons License 2008.09.01 0 0 251
Már rendelem is a repülőjegyemet... ja, még előbb lottószelvényt is kéne venni :)))))))))))))
Előzmény: AdamG (249)
CILLI Creative Commons License 2008.09.01 0 0 250

Mivel, ha nem tévedek túl nagyot az első évad kemény 5 részből áll, hamar megtudjuk, hogy a jövő héten is nézünk-e Dallast....

Előzmény: Törölt nick (248)
AdamG Creative Commons License 2008.09.01 0 0 249
Sziasztok,

hallotatok a november 8-ai Southforkos 30 eves jubileumi unnepsegrol a sorozat sok sztarjaval? Mar sajna nagyon keves jegy kaphato, en ott leszek, meg elotte LA-ben is oktoberben a FanSource rajongoi talalkozon, ahol szinten sok szereplo ott lesz.
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.31 0 0 248
Közben kiderítettem az egyik MTVnél dolgozó operatőr haveromtól, hogy a társaság 1997 óta árulja a teljes szinkronizált sorozatot, mert Magyarországon csak az ő engedélyükkel sugározhatnak, mivel kizárólagos sugárzási joguk van... MTV egy amolyan importőr ezen esetben.

Story-t sikerült bepaliznia a királyi TV-nek, a teljes sorozatra előszerződésük van, egyelőre az első évadot vásárolták meg. Minden csak nézettség függő. Tehát ha jó a nézettsége, akkor nagy valószínűséggel végig leadják.
Előzmény: CILLI (247)
CILLI Creative Commons License 2008.08.31 0 0 247
Há én nem hiszem, hogy olcsőbb lenne újraszinkronizálni, mint a szionkronos jogot átvenni az MTV-től, avagy a szinkront átvenni és rákeverni az eredetire újra....De ha igazad lesz és csak 1-2 évadot vettek meg, engem megüt a guta az biztos... az első három évad már be van gyűjtve nekem, a 4. és 5. csak arra vár, hogy időm legyen a begyűjtésére....a többivel van a gond.
Előzmény: Törölt nick (246)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.31 0 0 246
Annak ellenére, hogy a Dallas egy ezer száz éves sorozat, nem kis pénzekbe került a vetítési jog! Mivel vannak olyan országok, ahol most adják le először, ezért még mindig aranyárban mérik a jogokat.

Emlékszem, annak idején is mindig téma volt, hogy az MTV sem egyben vásárolta meg a jogokat, félévente szinkronizáltatta a sorozatot... voltak olyan cikkek is annak idején, hogy a 90-es évek közepén az X-Akták és a Dallas vetítési jogai húzták csőd széli állapotba az MTV Szórakoztató Műsorok osztályát... ezután évekig csak a szombati nyugdíjas kabarék, Szomszédok, Kisváros, Önök kérték volt.


Szerintem a Story sem vásárolt be csak max 1-2 évadot. Másrészt a szinkron jogokat az MTVtől is meg kellett venni. Egyelőre szurkoljunk annak, hogy ne szinkronizálják újra.... mondjuk a jó kis erdélyi zone-s vagy, orrhangú szinkronnal, amit harmad osztályú román-magyar színészek csinálnak, rossz magyarsággal, tájszólással.
Előzmény: CILLI (243)
szépazélet Creative Commons License 2008.08.31 0 0 245

 

 Sziasztok!

 Hát... nagy lelkesedéssel olvastam-hallottam, hogy lesz újból Dallas.

 Nekem annak idején nagyon tetszett.

 Azt gondoltam, hogy valamelyik nagyobb tv csatorna fogja adni

 erre kiderül, hogy más... amit nálunk nincs is...!!!!

 Szomorú lettem....

 Évi

Lilia Creative Commons License 2008.08.31 0 0 244
ejjenejjen
CILLI Creative Commons License 2008.08.30 0 0 243
csak nehogy a Stroy Tv is leálljon a kilencven valahányadik epizódnál, mint pár éve az RTL klub... Akkor is hogy örültem (meg még sokan), hogy végre újra adják  aztán pont ahol Dzsoki bácsit lelőtték,  befejezeték a vetítést... Szóval imádkozzatok, hogy a story tv VÉGIG is adja az egészet, mert az eleje már kinn van DVD-n magyarul, de a közepétől a végéig is kéne a cucc.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!