Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.18 -1 5 105

Nem tudom. Mostanában csak egyetemi tanárok között volt szerencsém járkálni. Mellettük inkább kinyitni kellett a fülemet! :)

Előzmény: margarita402 (104)
margarita402 Creative Commons License 2019.10.18 -5 0 104

Agyatlanokat nem érdemes győzködni semmiről. Se vérfideszest, se vérlibbantat.:D

 

Jut eszembe: egyszer, ha a véletlenek összjátéka folytán  egyetemi hallgatók társaságába kerülsz, dobd be azt a mondatot, hogy "Karácsony Gergelyt főpolgármesterré választották." Aztán szorítsd a füledre a kezed, hogy ne süketülj meg a percekig tartó, nyerítő röhögéstől. :-) Képzeld el ennek fényében, mi lehet a véleményük azokról, akik megválasztották.:D

Előzmény: Törölt nick (101)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.18 -2 5 103

Ezen felül imádja az illető, amikor a Fideszes média az ellenzéket gúnyolja, ekézi. Nagyon viccesnek találja, és örül, tapsikol, amikor pl. Karácsony Gergelyt mocskolták az önkormányzati választások előtt. Viccesnek, humorosnak talál minden ilyesmit. Bayer Zsoltért szintén rajong, úgy véli, a barátja. 

 

Nyugdíjas. Egész életében kiszolgálta a felesége. Nem tudja hol van a házában a lepedő, nem tudja a helyére rakni a kivasalt ingeit. Egész nap nem csinál semmit, amit általában azért az idős emberek szoktak. Nem szöszöl a kertben, nem mossa le a kocsiját, stb... Kint ül egy székben, és cigizik, és hallgatja a Kossuthot. Az életet, a külvilágot jelenti neki a Kossuth, meg az M1... Ha ezeket hallgatja, úgy érzi, történik vele valami. Valami különleges...  

Előzmény: Törölt nick (101)
baculum Creative Commons License 2019.10.18 -5 0 102

na és, sehol nem szeretik a zsidókat :-)

 

Előzmény: zöldkomcsi: (100)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.18 -1 5 101

Nekem van egy gondozottam, aki vérfideszes. Az illető nem tud összefüggéseiben, komplexen gondolkodni. Retteg a migránsoktól, akiktől Orbán Viktor megmenti az országot. Úgy érzi, h őt személyesen Orbán Viktor szereti, és gondoskodik róla, mert most is kapott rezsiutalványt. Bővített mondatot nem tud értelmezni. Úgy érzi, gondolja, h őt, és az országot meg kell védeni, meg kell menteni. Azaz elér hozzá a családvédelmi akcióterv, ill. úgy véli Orbán Viktor megvédi őt attól, h a lányát migránsok megerőszakolják. O. V. háborús retorikát használ. Ezt meg tudja érteni. Minden délben M1 híradó. Mikor felvetettem neki egy hírt a sok közül amit már 4. napja uúgy közöl a TV (vmi óvódaavatás, vagy mijafranc volt, próbáltam rávezetni, h propagandát kajál), kifejtette, h vmivel ki kell tölteni a műsoridőt, ha nincsenek más hírek. Imádja, rajong, a vérét ontaná Orbán Viktorért. Menthetetlen... A gondolkodása azt mutatja, h aki nem Fideszes, az balos (ellenzéki). Nem tudja megérteni, h én egyik sem vagyok. Kevés a spektruma hozzá. Nem tudja értelmezni. Képtelen erre. 

zöldkomcsi: Creative Commons License 2019.10.18 0 5 100

A baloldalra leosztott elvek egyszerűen vállalhatatlanok.

 

Igen, a jobboldalnak osztották a holokausztot, a baloldalnak meg a gulagot. De ezek pedig nem elvek. Érdekes, a maffia rémuralmát Amerikában nem osztották se jobbra se balra.

Előzmény: baculum (93)
baculum Creative Commons License 2019.10.18 0 1 99

egy HSZ-en belül, hát nemtom..

 

Előzmény: Roh Anna (98)
Roh Anna Creative Commons License 2019.10.18 -14 0 98

B+! Az elismerés :)

Előzmény: baculum (95)
baculum Creative Commons License 2019.10.18 -2 0 97

ma rekordot döntöttem 7-8 mínusszal :-) 

Előzmény: margarita402 (96)
margarita402 Creative Commons License 2019.10.18 -5 0 96

Nyugi, itt még a Gépházat is mínuszolgatják...😂😂😂

Előzmény: baculum (95)
baculum Creative Commons License 2019.10.18 -1 0 95

valaki miniszol engem folyamatosan, lassan kezdek depi lenni :-)

Előzmény: margarita402 (94)
margarita402 Creative Commons License 2019.10.18 -6 0 94

Nos, posztod alapján te még a saját, erősen korlátozott szellemi képességeidnek megfelelően felvázolt "vidéki faluban" (van fővárosi falu is?😂) sem lennél értelmiségi.

Előzmény: Levente Fényes (92)
baculum Creative Commons License 2019.10.18 -6 0 93

Kizárólag a "nemzeti" szlogen kötelezi a pártokat arra, hogy a magyar lakosságnak meg kelljen felelnie... azt hiszem...

 A "keresztény" az támadható, ugye történelmi tények miatt, persze az alapértékek gyakorlatilag elfogadhatóak a júdaista és iszlám elvek szerint szerintem.

A baloldalra leosztott elvek egyszerűen vállalhatatlanok.

 

Előzmény: Levente Fényes (92)
Levente Fényes Creative Commons License 2019.10.18 -1 8 92

a proli az nem az anyagi javakra, társadalmi posztkra vonagkozik nálam. proli az állandóan siránkozó, elégedetlenkedő, mindent az államtól váró, irígykedő, -általában magát ellenzékinek valló-

csőcselék::    Nagyon bájos mikkor egy fideszes prolizik :) Közbe a Fideszre szavaz a proletár réteg legjava:D Elég csak megnézni .Legtöbb helyen Pesten is ott nyert  fidesz ahol a legtöbb a panellakás és a nyugerek száma.A vidéki falávákról már nem is beszélve .Ahol ha valaki tud olvasni az már értelmiségének számít. NA ez a réteg is x a Fideszre .Még az ellenzékre pont a diplomás fiatalabb réteg x .Mellesleg te is valami nyomi lehetel! Írásod majdnem hogy olyan mint 1 falusi roma telepen élőnek .

Előzmény: jó a műsor (75)
baculum Creative Commons License 2019.10.18 -2 0 91

nagyon szeretik a csajok :-)))

 

 

Előzmény: Törölt nick (90)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.18 -3 0 90

Az a jó ha nincs munka, de pénz az van.

Előzmény: Agent McAfee (88)
baculum Creative Commons License 2019.10.18 -5 2 89

A multinál nincs "proletár", a szalagmunkás is meg van fizetve és "normális" körülmények között dolgozik.

Igazából téged annyira érdekelnek azok az emberek, hogy te mennyit kapsz és ő mennyit kap a borítékba". Amíg te többet , addig rendben van. Ha kevesebbet, akkor nem.

 

A multi nem amiatt szar, mert jobban keres nálad esetleg a Józsi, vagy boldogabb náluk, hanem mert a működési elvéből adódóan komoly kockázatot hordoz makrogazdasági szinten.

 

és ehhez most nem tudok mosolyogni... és a azután ezt még a "szeretettel" keverni tényleg lúzer dolog... mint szegény Gerinél borítékolom is...

Előzmény: Agent McAfee (88)
Agent McAfee Creative Commons License 2019.10.18 0 7 88

"legalacsonyabb társasági adojával még meg is támogatjátok a multikat hogy minél nagyobb luxusprofitot kaszálhassanak rajtatok." - Proletár öntudat a 21. százagban.

Ha nincs munkahely az a baj. Ha van munkahely jajj keresnem rajtam az a baj.

Előzmény: San Marino (28)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.18 -1 1 87

Na, attól biztos!

Előzmény: nemezis 2 (86)
nemezis 2 Creative Commons License 2019.10.18 -7 1 86

Őszintén?

 

Az ellenzéktől.....

random seed Creative Commons License 2019.10.18 -1 0 85

mitől vonzó? a tökösségtől. tökösek. orbán tökös. egyszer egy nagyon szép keresztény lány ismerősöm (25 éves) úgy beszélt orbán viktorról mintha holnap hozzá akarna menni feleségül XD

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.18 0 1 84

Igy van és a pénz és hatalom mindig vonzó.

 

A loserségtől meg mindenki fél, mert az meg fertőző lehet.

Előzmény: Aurelius Respectus (83)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2019.10.18 -1 3 83

Hasznot lehet belőle húzni, a legkisebb halak néhány zsák krumplit, a legfelső szint százmilliárdokat lophat.

Hápi Zsák Creative Commons License 2019.10.18 0 3 82

Folyamatosan a magyarok penzet lopja es sirankozik a fajtad.

Előzmény: Hápi Zsák (81)
Hápi Zsák Creative Commons License 2019.10.18 0 4 81

Ez a Fideszesekre inkabb illik mint az ellenzekre. Fidesz jobbagy.

 

Reviczkyd zokog a sajtoban h elveszik tole a fidesztol kapott onkoris lakast es mar palkovics proli is fizetne tobbet 55nel a varban h ellenzeki lett az onkormanyzat

Fideszproli...

Előzmény: jó a műsor (75)
püfffneki Creative Commons License 2019.10.18 -1 4 80

Kb az a proli szted aki neked nem teccik.

Előzmény: jó a műsor (79)
jó a műsor Creative Commons License 2019.10.18 -6 0 79

magasról teszek a "szociointelligenciára".

mellesleg az egy baromság, max társadalmi érzéketkenségről írhatnál, de mivel nem értetted meg miről írtam, nem is erőltetem tovább. egy milliárdos szoci is lehet proli

Előzmény: freejja (78)
freejja Creative Commons License 2019.10.18 0 5 78

Én biztos nem gyűlölök senkit, különösen nem a Fideszt, hiszen 2014-ben még rájuk szavaztam, utána nagyon elszálltak. Sajnállak, hogy ennyire szűklátókörű vagy, mondhatnám stupidan egysíkú. Szájalni meg nem fogok egy ilyen alacsony szociointelligenciájú emberrel. Pufogj a prolikról nélkülem!

 

 

Előzmény: jó a műsor (77)
jó a műsor Creative Commons License 2019.10.18 -5 0 77

alapvető tévedés. az alabbiakban részletezett embereket nem állom, remélem, hogy nem tilos.

ti gyűlölitek zorbánt, fideszt, az őket támogató milliókat, ergó teljesen sikertelenek vagytok?

Előzmény: freejja (74)
józsef1777 Creative Commons License 2019.10.18 -2 4 76

A libsik épp azok akik mindent az államtól várnak és azok a legnagyobb ellenségei a Fidesznek. Te teljesen tudatlan vagy.

Előzmény: jó a műsor (75)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!