Keresés

Részletes keresés

TonyBrasco Creative Commons License 2019.10.09 0 2 1087

Erik megmondta, a sok cukor.. :) 

Előzmény: ga_zsi (1086)
ga_zsi Creative Commons License 2019.10.09 0 4 1086

Andi, Karola de még Zsófi is simán szebb

 

Karola? pont a tegnapi fürdőruhás bevonulásnál figyeltem, hogy azért szépen kikerekedett ez a lány. van ott poci rendesen! meg combikák is. arcra is hízott szerintem az első héthez képest.

Előzmény: cas (1079)
TonyBrasco Creative Commons License 2019.10.09 0 0 1085

Volt ez valami szabály?

Előzmény: Gerilla01 (1083)
TonyBrasco Creative Commons License 2019.10.09 -4 5 1084

...mindeközben a Frigó az Akarlakban össze van zárva a hőn áhított Tibikéjével, de semmit sem tudnak egymással kezdeni.. ha csak nincs benne nyolc tequila, a frigóból még látens vadmacska sem lesz, csak egy hajtogathatatlan papírtigris... Szóval sokat nem lehet kezdeni azzal a csajjal, még hogy teherautógumin?!... persze persze, azon max a havon csúsztak...

Gerilla01 Creative Commons License 2019.10.09 -3 8 1083

Huhh... Nem gondoltál rá, hogy nem választhatta senki a saját párját? Néha az elküldöm gomb előtt végig is gondolhatnál dolgokat, már sokadjára. Inkább ez a LOL...

Előzmény: TonyBrasco (1082)
TonyBrasco Creative Commons License 2019.10.09 -1 1 1082

Jól láttam, hogy nem nagyon választotta egyik lovag sem a saját nőjét szépségkirálynőnek?! :D 

 

Rajmi volt a legviccesebb.. Karolának adott 1 pontot, de Andinak egyet sem... de kettőt annak a Zsófinak, akivel azért végig fasírtban van... :D

De még Tici sem adott egy pontot sem Zsófinak, mint ahogy Erik sem Karolának.. ez a LOL gyerekek.. :D :D 

sharkxxx Creative Commons License 2019.10.09 -1 1 1081

GuruLali jó tanácsokkal látta el a párokat. Biztos kintről súgott neki Joshi Bharat.
Tibinek teljesíteni kellett Helga minden kívánságát. De a félénk Helga csak egy palacsintát kívánt tőle.
Ha ezt a lehetőséget a szexmániás Diána kapta volna, akkor lett volna ott anál, orál, vaginál. :D

Karolának pedig teljesíteni kellett Erik kívánságait. Mit kívánt Erik? Talpreszelést és arcpakolást. Micsoda férfi...Istenem. :D

Tulipántoss Creative Commons License 2019.10.08 0 10 1080

Mit is mondhatnék a mai műsor után, ami a megszokottnál is unalmasabb volt?!   Világ béke! :D

Kiverte a biztosítékot Erik és Karola kényeztető egy órája. Talpmasszás, sarok reszelés?!

Karola meg arcpakolás mögé bújt, hogy ne lássuk milyen pofákat vág, hamár nem beszélhet alatta. :DD


Szívből kívánok mindenkinek olyan önbizalmat, ami ennek a Karolának van, mi után többször hangsúlyozta, hogy az új lány nem szebb nála.

Éééésss Cyntia nyerte a szépségversenyt kedves Karola! Még "udvarlánynak" is kevés vagy! ( Egyébként én is hátrább soroltam magamban Helgát, no de a popsi, amitől mindenki elájul. :D)  Andi szeme is könnyes volt, nem fért be udvarhölgynek sem.)

Úgy láttam, hogy az előzetesben  Karola már felemelte a hangját, már ordított  és osztotta Eriket, már lehullott a maszkos álarca!

cas Creative Commons License 2019.10.08 -6 1 1079

Helga nálam max. 5. én itt a csúnyácskák közé soroltam, pedig kedvelem.  Andi, Karola de még Zsófi is simán szebb. Amúgy nagyon unalmas rész volt.

Mt. Yuhan Creative Commons License 2019.10.08 0 5 1078

Tetszik, hogy szinte az összes létező beszédhibára példával szolgál ez a műsor. :)

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2019.10.08 -1 2 1077

"Mi a lóf...t mondjak a világbékéről, b..meg???"

TonyBrasco Creative Commons License 2019.10.08 0 4 1076

Nekem is szimpatikus volt mind a 6 ember, nem tudom melyik kezemet haraptam volna le, de igazat adok Zsófinak, ha Zsaniékat tartják bent, 4 embernek adnak esélyt, és egy olyan párt küldenek haza (Pannáék), akik kint egyből tudják akár folytatni a kapcsolatukat.. Ezzel a döntéssel meg direktbe szétvágtak egy párt, Zsaniékat, nem csak a lehetőséget vették el tőlük, hanem direkt ki is basztak velük.... Erik meg Tibi inkább taktikából döntött, nálam is leszerepeltek.. bár Tibinek már nem volt honnan süllyednie, inkább Eriknek... 

Tulipántoss Creative Commons License 2019.10.08 0 5 1075

Elmondom, hogy tegnap én sem tudtam volna igazságosan választani. Úgy meg pláne nem, hogy mindenkinek a kedvére tegyek. 
(Úgy meg egyáltalán nem, hogy közben a logót morzsolva mantrázzam, hogy "megtaláltam a szerelmet"?!)

 

Senki nem zavart annyira a játék alatt, mint a második esélyt kapott Karola.  Való igaz, hogy az életben mindenkinek jár egy második esély a szlogen szerint. De az életben és nem egy játékban! (Akkor meg nemcsak Karolának járt volna, ha mindenkinek! ) Karola visszahozatalával cseszték el a játékot, szerintem.  Rajmi miatt hozták vissza, aki jót nevet a markában. A vesztes Erik, akit magával húzott a békaseggéhez.  Éppen azért várom, hogy egy csavarral, vagy anélkül, Erik mással legyen döntős! 

 

Ja, és mi a fenének kellett még egy új játékos?!  Miért gondolták azt, hogyha folyamatosan küldözgetik be az új embereket, izgalmasabb, jobb lesz a műsor?!

Olyan "átjárás" volt egész idő alatt, műsor meg semmi,  hogy azt is elfelejtjük, hogy kik voltak a kiesők, mert  annyira felejtősek voltak zömében.


Sajnáltam ugyan a kieső Zsanit, de az utolsó monológja nem tetszett. Én a helyében nem árultam volna el, hogy Tibi után arra vártam, hogy az hátha visszafogad. Nem adtam volna esélyt arra, hogy dagadjon Tibor akármilye is.

Egyébként én sem gondolom, hogy a Zsani-Norbi páros döntős lett volna, hiszen az egyik legnagyobb kényszerpáros lettek volna belőlük. Viszont volt egy pillanat, amikor azt hittem, hogy a mellékágon szépen surranó Panna-Dávid párt, mint nagyobb ellenfelet ejtik ki a bentlévők. De ha már bent maradtak és mert valóban ügyesen és következetesen hangoztatják, hogy belőlük bármi is lehet, hát azt mondom, hogy hajrá.

Kíváncsi vagyok, hogy a mai utolsó játékos, mit fog elérni a célegyenesben?!

sharkxxx Creative Commons License 2019.10.08 0 1 1074
Semerreretyo Creative Commons License 2019.10.08 0 3 1073

Mekkora poén lett volna már, ha a masnis dobozból nem Barbi klónja evickél ki hanem egy jókora papírtábla azzal a felirattal, hogy: NEM NYERT.

 

 

 

 

Semerreretyo Creative Commons License 2019.10.08 0 5 1072

"...kihoznák a rajmi andi párost mint best of szerelmespár...."

 

...és Andi anyukát nyílt színen ütné meg a guta de azért tapsikolva örülne a 10 millának meg a kicsi lányának, hogy milyen kis ügyes volt, ettől függetlenül Rajmi ne közelítsen hozzá továbbra se, mert kisöprűzi az udvarról.

 

 

Előzmény: jason4444 (1071)
jason4444 Creative Commons License 2019.10.08 0 4 1071

Ha ez a "szinház" legalább jól lenne megrendezve akkor nem pampogna senki--eleve tisztességtelen 1 héttel a vége előtt berakni embereket, kiesett tagokat visszarakni a "nézőkre" hivatkozva...stb...nem is real-time a műsor, gondolom a kiesettek aláírták hogy erről arról nem lehet beszélni...vicc ez de annak is szar....A korona az lenne ezen a "műsoron" ha most kihoznák a rajmi andi párost mint best of szerelmespár.....persze nézői szavazatok alapján...

Előzmény: sharkxxx (1069)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2019.10.08 0 6 1070

tetszene, ha az új lányka kiválasztaná Eriket, de úgy hogy Karonak ne legyen lehetősége visszacsinálni. nem tetszik - egyetlen műsorban sem - amikor egy már kiesett, de visszahozott játékos nyerési esélyeket kaphat. nem fair a többivel szemben.

 

Ez abszolút így van. Ilyen erővel az összes kiesett játékosnak járna egy második esély.

 

Karola ráadásul párválasztón esett ki, még eléggé az elején, a saját hibájából.

Semmi, de semmi nem indokolja, hogy kapott még egy esélyt.

 

(Mármint semmi, ami igazságos és korrekt, nyilván tudom, hogy a műsor volt a szempont, és Rajmi miatt vitték vissza. És még az sem jött neki össze...)

 

Ezzel szemben pl. Zsani végigjátszotta a játékot, minden párválasztón bent maradt, és pár nappal a döntő előtt a saját játékostársai rakták ki, mert tartottak a konkurrenciától a fináléban.

Karola meg versenyben van...

Ez így bicskanyitogató, és már csak ezért is jó lenne, ha Erik mással lenne finalista. Persze nem lesz.

Előzmény: ga_zsi (1068)
sharkxxx Creative Commons License 2019.10.08 -7 3 1069

Ha Pannát és Dávidot küldték volna haza, akkor a nézők most aztért pampognának.
De Zsanit és Bencét küldték haza, akik nem is voltak igazi pár. Zsani undorodott attól is hogy megcsókolja Bencét.
Zsani és Norbi csak akkor lettek volna egy pár, ha párválasztáskor összekerülnek. Nem biztos, hogy össze kerültek volna. Az se biztos, hogy lesz még párválasztás.
Úgyhogy jól döntöttek, hogy Pannát és Dávidot tartották bent. Ők igazi pár.

ga_zsi Creative Commons License 2019.10.08 0 2 1068

Zsani és Norbi között mikor tört ki ez a nagy szerelem? mert legutoljára még majdnem kiejtette és csak azért nem, mert nem volt kiesés. igaz, akkor a barátnő Zsófi hatására választotta Bencét. ha annyira Norbihoz húzott a szíve, akkor miért hagyta magát befolyásolni?

tetszene, ha az új lányka kiválasztaná Eriket, de úgy hogy Karonak ne legyen lehetősége visszacsinálni. nem tetszik - egyetlen műsorban sem - amikor egy már kiesett, de visszahozott játékos nyerési esélyeket kaphat. nem fair a többivel szemben.

 

Semerreretyo Creative Commons License 2019.10.08 -6 9 1067

...úgy néz ki hogy minden Zsófi által elkövetett hibát helyrehoztak a nézőknél...

 

Nálam biztos, hogy nem. Azért mert egész eddigi villaléte óta egyszer véletlenül emberi módon viselkedett, még nem fogok neki szobrot állítani.

 

A notórius minuszolók nyugodtan éljék ki magukat, akkor is ez a véleményem.

 

Előzmény: Volan-te (1058)
Rainbow_sunshine Creative Commons License 2019.10.08 -3 6 1066

ahhoz képest h tegnap mennyire elásta magát zsófi és tici, ezzel a mai kiszavazosdival Tibi, Helga, Erik és Karola kurva nagyot csökkent a fejemben. Szánalmasak. Rajmiék is, de vmiért nem annyira. Mekkora gecik voltak!

 

Igaza van az alattam íróknak, ezzel ödalökték zsófiéknak a 20 milliát. Dávid és Panna, nevetséges, hagyjuk már. És kibasszák tényleg a Zsanit aki mindenkivel tök normális volt. Szánalmas, nagyon felcsesztem az agyam.

sharkxxx Creative Commons License 2019.10.07 0 0 1065

Szintia - Még egy exszépségkirálynő a villában.

Volan-te Creative Commons License 2019.10.07 0 5 1064

A fenéket döntöttek jól, sőt. A létező legrosszabb döntést hozták, gyakorlatilag most ajándékozták oda Zsófiéknak a 20 millió forintot tálcán. Zsófi be is szólt a bagázsnak, ekkor kezdték kapisgálni hogy mekkora baromságot csináltak.

Előzmény: sharkxxx (1062)
Volan-te Creative Commons License 2019.10.07 0 1 1063

Nocsak nocsak, az új lány is szépségkirálynős múlttal bír. A Magyarország Szépe versenyen 2017-ben bejutott a 20 legjobb lány közé, 2019-ben viszont nem sikerült ez a bravúr. Ez az a szépségverseny, amit 2018-ban megnyert Andi.

sharkxxx Creative Commons License 2019.10.07 -6 3 1062

Ez már a finálé hete. Itt már csak a dobogóra jutás a cél. Utánna pedig a szavazatok döntenek.
Ha a játékosok most úgy döntenek, hogy létrehoznak még két párt, akkor azzal csak maguk alatt vágják a fát.
Erre csak a tyúkeszű Zsófi és az inasa nem jött rá. Mindenki más jól döntött.

BitterSweetSymphony Creative Commons License 2019.10.07 0 9 1061

Hát ma ismét szépen elvált a szar a májtól.

 

Kamu Tibi csak taktikában tud gondolkodni, ki is mondta a frankót: ha Zsaniék maradnak, két plusz páros lesz a döntőre, így meg csak egy (akik ráadásul újak, esélyük sincs).

Így Igazságos Izom Tibor visszakézből kivágta volt nagyszerelmét, Zsanit, és mellesleg megszívatott még három embert.

A többi jellemóriás meg ment az alfa után bégetve.

 

Tici és Zsófi hiába döntöttek szívvel, a számító többség lenyomta őket.

És sajnos némi vívódás és sirdogálás után Erik is átállt a sötét oldalra.

Bár látszott, hogy szégyelli magát, de ez sajnos kevés, kedves Erik.

 

Különdíjas volt a "volt esélyetek, elbaxtátok" mantra attól a Karolától, aki olyannyira elbaxta, hogy egyszer már ki is esett...és most mégis itt van fináléközelben, de másoktól ezt sajnálja.

Volan-te Creative Commons License 2019.10.07 0 1 1060

Hány nap van még hátra a játékból? Megint beküldenek egy új csajt...

Kezd az a gyanúm lenni, hogy eredetileg novemberig tervezték a műsort, de a gyatra nézettség miatt lerövidítették egy hónappal. Viszont a tervezett beköltözők mennyiségét nem csökkentették, ezért lőnek el sok friss beköltözőt 2-4 villában töltött nappal vagy még annyival se.

Eva.Nagy Creative Commons License 2019.10.07 0 3 1059

Hát a "nagy" barátok most sorban levizsgáztak. Ennyire kamu dumát,  amit ezek lenyomtak,  hát nem is tudom erre mit lehet mondani. Eddig nem kedveltem Zsófit , de most megmutatta , hogy jószívű lány és átlátta a dolgokat.Remélem szöget ütött a fejükbe az a mondat,  hogy ez vajon hogy jön le kívülről?Persze ekkor kussolt már mindegyik!!!

Előzmény: Volan-te (1057)
Volan-te Creative Commons License 2019.10.07 0 5 1058

Továbbá úgy tűnik, Tíciék azzal hogy egyedüliként nem fordultak Zsaniék ellen, úgy néz ki hogy minden Zsófi által elkövetett hibát helyrehoztak a nézőknél és újra ők az első számú esélyesek a nyereményre. Ezzel az egy emberi húzással.

Előzmény: Volan-te (1057)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!