Lorinc_d Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1236

Kezdenek a franciák egy kicsit lazázni, a svéd TV-kommentátorok meg idegeskedni.....

Krüger Frédi Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1235

A második komolyabb fogadásom volt az eb-n, és nagyon érik:)

A spanyolok most lőttek két perc alatt három üres kapus gólt, ilyenkor nagyon hülyén tud kinézni az a híres 7:6 csodafegyver.

Előzmény: Krüger Frédi (1205)
Omega12 Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1234

Közben a spanyolok is kezdik eldönteni maguk javára a meccset. A 43 percben 7 góllal vezetnek a németek ellen, úgy hogy az elmúlt 3 góljuk üres kapus volt.

Lorinc_d Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1233

És úgy van 6 közte hogy szerintem a franciák nem is mentek teljes gőzzel (a kapusuk mintha vitázott is volna emiatt a játékosokkal). Horvátok nagyon idegesen játszanak, azért az durva hogy a franciák már az első félidőben 3 üreskapus gólt dobtak.

Előzmény: jasszgeri (1231)
Gozo Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1232

És nem is a franciák jobbak ennyivel, hanem egyszerűen szétestek a horvátok. A svédek ellen játszottak így.

Előzmény: lunanoctis (1229)
jasszgeri Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1231

erdekes. az utolso hetesnel a sporik leporgettek ugy 15 mp-et az orabol.

Peppo vagyok Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1230

Védekezéscés kapus nélkül itt semmi nem lesz.

lunanoctis Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1229

Akkor kezdhetik a feltámadást, mert ez eddig igen durva mészárlás...

Előzmény: Gozo (1228)
Gozo Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1228

Azért ilyen légkörben még a franciáknak sem lesz ez egyszerű. No meg a horvátok már hányszor éledtek újra poraikból.

Előzmény: Lorinc_d (1227)
Lorinc_d Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1227

Ha a franciak komolyan veszik a meccset akkor a horvatokat verniuk kell, kiveve ha a horvatok nagyon durva hazai palyat kapnak a biroktol de ezt azert nem hiszem.

Előzmény: Gozo (1224)
Anonym95 Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1226

Ez a spanyol csapat nagyon gyenge. Nem hülyék a franciák, tudják, hogy Dánia ellen lenne a legnehezebb dolguk.

Előzmény: Omega12 (1220)
LaCatolica Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1225

Német és horvát győzelmet várok.

Gozo Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1224

Én meg úgy gondolom, hogy nem. Inkább a svédeket fogják vinni magukkal.

Majd kb 2 óra múlva kiderül.

Előzmény: Omega12 (1219)
Gozo Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1223

Van hiszen a dánok mindkettőt verték

Előzmény: Lorinc_d (1222)
Lorinc_d Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1222

Ha elsok akkor a spanyol-nemet paros egyikevel jatszanak, ha masodikok akkor a danokkal. Nem tudom hogy van-e komolyabb kulonbseg ezen csaaptok kozott.

Előzmény: Krüger Frédi (1217)
Lorinc_d Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1221

Vagyis ha a franciak verik a horvatokat, akkor a svedek az elodontosok, ha jol szamolom.

Előzmény: Fradista Utazó (1215)
Omega12 Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1220

Az kicsit feltűnő lenne. A franciáknak szerintem édesmindegy, hogy kivel elődöntőznek. A dán, német és spanyol csapat megközelítőleg egyformán erős. Ha nyerni akarnak, akkor pedig úgyis meg kell verniük mindenkit.

Omega12 Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1219

Én úgy gondolom hasonló lesz a forgatókönyv, mint a 2009-es vb-n, amit szintén Horvátországban rendeztek, ahol  a középdöntőben a franciák lefeküdtek a házigazdáknak.

Előzmény: Gozo (1214)
Krüger Frédi Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1218

Nem is tudtak volna a többi eredmény miatt:)

Ha kikapnak, akkor is csoportelsők lettek volna.

Előzmény: Fradista Utazó (1216)
Krüger Frédi Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1217

Kikapni nem éri meg a franciáknak, mert akkor bukják a csoportelsőséget.

A döntetlen viszont jó lenne mind a két csapatnak...

Fradista Utazó Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1216

Jut eszembe: a dánok nem trükköztek.

Fradista Utazó Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1215

Hárommal nyertek. Ezzel ők biztosan nem elődöntősök. A svédek még lehetnek.

Előzmény: Krüger Frédi (1213)
Gozo Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1214

Bergerud ma bagyob jól védett.

Remélem este nem trükköznek a franciák és a svédeket viszik magukkal tovább.

Krüger Frédi Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1213

Ez is érdekes:

Ha a norvégok PONT néggyel nyernek, akkor Horvátország továbbjut.

Ha bármi más eredmény születik, akkor a horvátoknak ponto(ka)t kell szerezniük a franciák ellen.

jasszgeri Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1212

mostantol akkor minden meccsen lesz legalabb 1 direkt piros?

egeszen nevetseg, mire kapta most gottfridson. a macedonok meg ugy csinaltak, mintha sagosent ma lattak volna eloszor jatszani. amikor meglatom azt a kis ferget.. meg a mentoben is utnem. :)

Omega12 Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1211

Szerintem az olimpiáig, már természetesen, ha kijutnának, azért egybemaradna ez a társaság. Aztán, hogy utána mi lesz velük, majd meglátjuk. Az EB előtt erről a csapatról sem gondoltam, hogy a középdöntő utolsó fordulójában még esélyük lesz az elődöntőbe jutniuk.

Persze az is lehet, hogy ez csak egy kifutott eredmény tőlük.

Előzmény: Fradista Utazó (1209)
Gozo Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1210

Kitörölhetjük vele...

Előzmény: Peppo vagyok (1207)
Fradista Utazó Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1209

Ennek az értékét azért kicsit rontja, hogy (ellentétben a női csapatukkal) a legtöbb meghatározó játékosuk igencsak a pályafutása vége felé jár. Zdrahala 83-as, Horák 82-es, Stehlik 85-ös, Galia 79-es(!) születésű.

Előzmény: Omega12 (1204)