A Tisza Pártból egymásnak ellentmondó üzenetek jönnek – Magyar Péter beszólása megosztotta a táborát
Új jelmondattal és ellentmondásos kijelentésekkel került reflektorfénybe a Tisza Párt, komoly vita robbant ki Magyar Péter és Karácsony Gergely között, Németországban pedig egyre többen fordulnak szembe a kormánnyal. Ezek voltak a vasárnap legolvasottabb hírei.
Németh Balázs hosszú ideje bizonyította, hogy egy hülye, ezt bizonyítja a választási erdeménye.
Ennek ellenére benyomják az országos listán a parlamentbe, és nem szólnak neki, hogy innentől fogd be a pofád, csak nyomogasd a szavazógépet, ha jelezzük, melyik gombot nyomd.
Ennek ellenére folyamatosan mutogatja magát, és bizonyítja, hogy nagyobb barom mint eddig gondoltuk.
Orbán Viktor levelet írt Sulyok Tamásnak: a magyar kormány nem hajtja végre az Európai Bíróság döntését
Orbán Viktorék nem engednek a gyermekvédelem ügyében.
A brüsszeli bíróság szerint a genderpropaganda terjesztése nem korlátozható, és a pedofil bűncselekményeket elkövetők nyilvántartása is ellentétes az uniós joggal.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság nyomozást rendelt el zaklatás vétségének megalapozott gyanúja miatt Pataki Tamás, a jelenleg engedélyeztetés alatt álló LMBTQ-csatorna, a Szivárvány TV tulajdonosának feljelentése alapján – írja a Media1.
Az ügy előzménye, hogy Pataki feljelentést tett a rendőrségen, mivel állítása szerint Palányi Nóra, a Hír TV műsorvezetője felkereste a cége székhelyéül szolgáló ház udvarán, ahol több ember jelenlétében leköpte őt, miközben LMBTQ-ellenes kijelentéseket tett.
·Jeszenszky Géza felesége, Jeszenszky Zsuzsanna, Antall József feleségének (Füzesabonyi-Kovács Klára) testvére volt.
·Antall József (1932–1993) a Magyar Demokrata Fórum (MDF) elnöke, a rendszerváltás utáni első szabadon választott magyar kormány miniszterelnöke volt.
·Jeszenszky Géza (1941–) történész, diplomata, az Antall-kormány külügyminisztereként kulcsszerepet játszott a magyar diplomácia átalakításában.
·A rokoni szálak ellenére Jeszenszky hangsúlyozta, hogy szakmai alapon, nem pedig a rokonság miatt lett a kormány tagja.
AZAZ: Antall József miniszterelnök és Jeszenszky Géza, az 1990–1994 közötti kormány külügyminisztere között szoros rokoni kapcsolat állt fenn: feleségeik révén voltak sógorok. A két család, mint értelmiségi rokonok, szoros kapcsolatot ápolt a rendszerváltás előtt is
A székely hentes legénynek megint megszaladt a tablettás kannás bor...
Szerinte 3 hónap mulva jön a fiataloknak a behívó...idióta baromagyú.
Az agyatokra ment hogy szarrá vert benneteket a Tisza.🤣🤣🤣
Kennedynek a testvére volt az igazságügyi miniszter, Antall Józsefnek pedig a sógora lett a külügyminiszter Jeszenszky Géza személyében, mellesleg szakemberek voltak, nem pedig kollégiumi szobatársak minden gyakorlat nélkül mint a fidesznél.